GardaLake.com
Casa Carmela Apartments - accommodation in Bardolino, Lake Garda, Italy

Casa Carmela Apartments, Bardolino

📍 1 Via Goffredo Mameli, Bardolino

🅿️ Otopark 📶 WiFi ❄️ klima
Şimdi Rezervasyon Yapın

Casa Carmela Apartments, Bardolino'nun kalbinde, konuklarına Garda Gölü ve çevresini keşfetmek için merkezi bir üs sağlayan konforlu, mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Bu konaklama işletmesi, İtalya kaçamakları sırasında bağımsızlık ve rahatlık arayan gezginler için ideal bir konumdadır. Her daire, keyifli ve pratik bir konaklama sağlamak için özenle donatılmış olup konfor için klima, özel banyo ve tam donanımlı mutfak gibi temel olanaklarla donatılmıştır. Konuklar, boş zamanlarında yemek ve atıştırmalık hazırlamak için mükemmel olan dairelerinde modern bir mini mutfak bulunduğunu göreceklerdir. Kapsamlı mutfak kurulumunda buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve elektrikli su ısıtıcısı gibi çeşitli aletler bulunmaktadır. Ev yapımı yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir yemek masasının yanı sıra çay-kahve makinesi, kahve makinesi ve mutfak gereçleri gibi ek olanaklar da sağlanmaktadır. …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

1 Via Goffredo Mameli
Bardolino (VR)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiParkingAir Conditioning

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 12 km
Caneva Aquapark 13 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 27 km
Parco Giardino Sigurtà 28 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 57 km
Brescia 61 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Sık Sorulan Sorular

Casa Carmela Apartmanı nerede?
Casa Carmela Apartments, İtalya'nın Garda Gölü kıyısındaki popüler bir kasaba olan Bardolino'da merkezi bir konuma sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, konukların kasabanın olanaklarına ve göl kıyısına kolay erişim sağlamasına olanak tanıyarak bölgenin ilgi çekici yerlerini keşfetmek ve yerel atmosferin tadını çıkarmak için uygun bir başlangıç ​​noktası haline gelir.
Casa Carmela Apartments'a ulaşımla ne kadar ulaşılabilir?
Daireler, arabayla gelen konuklar için kolaylık sağlayacak şekilde tesis dışında ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Verona Havaalanı 26 km uzaklıkta yer almakta olup uluslararası seyahat edenler için doğrudan bir rota sağlamaktadır. Bardolino'nun merkezi konumu aynı zamanda yakın çevreyi keşfetmek için yerel toplu taşıma seçeneklerine de iyi erişim anlamına gelir.
Casa Carmela Apartments'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Casa Carmela Apartments, her biriminde tam donanımlı bir mutfak bulunan mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Buna buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve mutfak gereçlerinin yanı sıra yemek masası da dahildir. Konuklar, kaldıkları süre boyunca esneklik ve ev benzeri bir deneyim sunarak kendi yemeklerini hazırlayabilirler.
Casa Carmela Apartments ailelere uygun mu?
Tam donanımlı mutfakları ve tipik dairelere özgü çok sayıda odasıyla Casa Carmela Apartments, aileler için uygun bir seçenek olabilir. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz olanaklar, yemek hazırlamanıza olanak tanır ve Bardolino'nun merkezi konumu, yerel olanaklara ve sadece 12 kilometre uzaklıktaki Gardaland gibi aile dostu turistik mekanlara kolay erişim sağlar.
Casa Carmela Apartments için giriş ve çıkış saati kaçta?
Casa Carmela Apartments'ın özel check-in ve check-out saatleri genellikle rezervasyon onayında verilmektedir. Sorunsuz bir varış ve ayrılış deneyimi sağlamak amacıyla konukların genellikle doğrudan tesisle iletişime geçmeleri veya kesin saatler için rezervasyon ayrıntılarına bakmaları tavsiye edilir.
Casa Carmela Apartments yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Bardolino'nun merkezi konumundan Casa Carmela Apartments, birçok bölgesel turistik mekana kolay erişim imkanı sunmaktadır. Gardaland eğlence parkı 12 kilometre, Terme Sirmione - Virgilio 24 kilometre ve San Martino della Battaglia Kulesi 26 kilometre uzaklıktadır. Garda Gölü'nde tekne gezintisi olanakları da mevcuttur.
Casa Carmela Apartments'ı Bardolino'da eşsiz bir konaklama yapan şey nedir?
Casa Carmela Apartments, Bardolino'da son derece beğenilen merkezi konumuyla birlikte konforlu, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz deneyimiyle öne çıkıyor. Tam donanımlı mutfaklar ve modern olanaklar bağımsızlık sunarken, ücretsiz Wi-Fi ve tesis dışındaki otopark, güzel Garda Gölü bölgesini keşfeden konuklara kolaylık sağlamaktadır.

Ziyaretçi İstatistikleri

6.401 misafir son 365 gün içinde Casa Carmela Apartments'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,5 ziyaret ve Apr 2026 ayında 724 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Casa Carmela Apartments'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
HK
Meksika
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V12

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Casa Carmela Apartments'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Casa Carmela Apartments - Bardolino

Casa Carmela Apartments - accommodation in Bardolino, Lake Garda, Italy

Casa Carmela Apartments, Bardolino'nun kalbinde, konuklarına Garda Gölü ve çevresini keşfetmek için merkezi bir üs sağlayan konforlu, mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Bu konaklama işletmesi, İtalya kaçamakları sırasında bağımsızlık ve rahatlık arayan gezginler için ideal bir konumdadır. Her daire, keyifli ve pratik bir konaklama sağlamak için özenle donatılmış olup konfor için klima, özel banyo ve tam donanımlı mutfak gibi temel olanaklarla donatılmıştır.

Konuklar, boş zamanlarında yemek ve atıştırmalık hazırlamak için mükemmel olan dairelerinde modern bir mini mutfak bulunduğunu göreceklerdir. Kapsamlı mutfak kurulumunda buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve elektrikli su ısıtıcısı gibi çeşitli aletler bulunmaktadır. Ev yapımı yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir yemek masasının yanı sıra çay-kahve makinesi, kahve makinesi ve mutfak gereçleri gibi ek olanaklar da sağlanmaktadır. Kişisel konforunuz için özel banyoların her biri duş, bide ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi konukların bağlantıda kalmalarını sağlar ve tesis dışındaki ücretsiz özel otopark, araba ile seyahat edenlerin rahatlığına katkıda bulunur.

Bardolino'daki Casa Carmela Apartments'ın ayrıcalıklı konumu önemli bir avantaj olup, şehrin canlı atmosferine ve Garda Gölü kıyılarına erişimi nedeniyle konuklar tarafından yüksek puan almıştır. Ziyaretçiler bu merkezi noktadan kolayca göl kenarındaki yaşam tarzına kapılabilir, yerel mağazaları keşfedebilir ve yakındaki restoranlarda geleneksel İtalyan mutfağının tadını çıkarabilirler. Tesis ayrıca sadece 12 km uzaklıktaki Gardaland eğlence parkı, 24 km uzaklıktaki Terme Sirmione - Virgilio ve 26 km uzaklıktaki tarihi San Martino della Battaglia Kulesi gibi bölgesel cazibe merkezlerini keşfetmek için iyi bir konuma sahiptir. Su maceralarıyla ilgilenenler için Garda Gölü çevresinde tekneyle gezme olanakları mevcuttur. Verona Havaalanı'nın dairelere 26 km uzaklıkta olması seyahat düzenlemelerini kolaylaştırmaktadır. Bu tesis, Bardolino'nun ve daha geniş Garda Gölü bölgesinin cazibesini deneyimlemek için mükemmel bir başlangıç ​​noktası sağlar.

Sık Sorulan Sorular — Casa Carmela Apartments

Casa Carmela Apartmanı nerede?
Casa Carmela Apartments, İtalya'nın Garda Gölü kıyısındaki popüler bir kasaba olan Bardolino'da merkezi bir konuma sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, konukların kasabanın olanaklarına ve göl kıyısına kolay erişim sağlamasına olanak tanıyarak bölgenin ilgi çekici yerlerini keşfetmek ve yerel atmosferin tadını çıkarmak için uygun bir başlangıç ​​noktası haline gelir.
Casa Carmela Apartments'a ulaşımla ne kadar ulaşılabilir?
Daireler, arabayla gelen konuklar için kolaylık sağlayacak şekilde tesis dışında ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Verona Havaalanı 26 km uzaklıkta yer almakta olup uluslararası seyahat edenler için doğrudan bir rota sağlamaktadır. Bardolino'nun merkezi konumu aynı zamanda yakın çevreyi keşfetmek için yerel toplu taşıma seçeneklerine de iyi erişim anlamına gelir.
Casa Carmela Apartments'de hangi yemek seçenekleri mevcut?
Casa Carmela Apartments, her biriminde tam donanımlı bir mutfak bulunan mutfaklı konaklama birimleri sunmaktadır. Buna buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve mutfak gereçlerinin yanı sıra yemek masası da dahildir. Konuklar, kaldıkları süre boyunca esneklik ve ev benzeri bir deneyim sunarak kendi yemeklerini hazırlayabilirler.
Casa Carmela Apartments ailelere uygun mu?
Tam donanımlı mutfakları ve tipik dairelere özgü çok sayıda odasıyla Casa Carmela Apartments, aileler için uygun bir seçenek olabilir. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz olanaklar, yemek hazırlamanıza olanak tanır ve Bardolino'nun merkezi konumu, yerel olanaklara ve sadece 12 kilometre uzaklıktaki Gardaland gibi aile dostu turistik mekanlara kolay erişim sağlar.
Casa Carmela Apartments için giriş ve çıkış saati kaçta?
Casa Carmela Apartments'ın özel check-in ve check-out saatleri genellikle rezervasyon onayında verilmektedir. Sorunsuz bir varış ve ayrılış deneyimi sağlamak amacıyla konukların genellikle doğrudan tesisle iletişime geçmeleri veya kesin saatler için rezervasyon ayrıntılarına bakmaları tavsiye edilir.
Casa Carmela Apartments yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Bardolino'nun merkezi konumundan Casa Carmela Apartments, birçok bölgesel turistik mekana kolay erişim imkanı sunmaktadır. Gardaland eğlence parkı 12 kilometre, Terme Sirmione - Virgilio 24 kilometre ve San Martino della Battaglia Kulesi 26 kilometre uzaklıktadır. Garda Gölü'nde tekne gezintisi olanakları da mevcuttur.
Casa Carmela Apartments'ı Bardolino'da eşsiz bir konaklama yapan şey nedir?
Casa Carmela Apartments, Bardolino'da son derece beğenilen merkezi konumuyla birlikte konforlu, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz deneyimiyle öne çıkıyor. Tam donanımlı mutfaklar ve modern olanaklar bağımsızlık sunarken, ücretsiz Wi-Fi ve tesis dışındaki otopark, güzel Garda Gölü bölgesini keşfeden konuklara kolaylık sağlamaktadır.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Casa Carmela Apartments
1 Via Goffredo Mameli
Bardolino (VR)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Parking
Air Conditioning

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Gardaland 12 km
Caneva Aquapark 13 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 27 km
Parco Giardino Sigurtà 28 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 57 km
Brescia 61 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Casa Carmela Apartments?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

6.401 misafir son 365 gün içinde Casa Carmela Apartments'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,5 ziyaret ve Apr 2026 ayında 724 ziyaretle rekor bunların 99% Masaüstü, 1% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
HK
Meksika

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V12