GardaLake.com
Arena Sweet Home in Verona - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Arena Sweet Home in Verona, Verona

📍 9 Via Noris Enrico, Verona

📶 WiFi ❄️ klima
Şimdi Rezervasyon Yapın

Arena Sweet Home, İtalya'nın Verona şehrinin kalbinde yer alan, modern olanaklara sahip daire tarzı konaklama birimleri ve ikonik Verona Arena'ya sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde mükemmel bir merkezi konum sunan bir konaklama işletmesidir. Bu tesis, şehrin zengin tarihini ve canlı kültürel ortamını keşfetmeye istekli konuklara konforlu ve bağımsız bir konaklama imkanı sunmaktadır. Verona şehir merkezindeki merkezi konumu sayesinde konuklar, yalnızca 500 metre uzaklıktaki Piazza Bra ve tesise 1 km'den daha yakın mesafedeki tarihi Castelvecchio Köprüsü gibi önemli simgesel yapılara kolayca ulaşabilirler. Şehrin panoramik manzarasını sunan Piazzale Castel San Pietro'ya da 19 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir. Arena Sweet Home'un dairesi konforlu bir konaklama sağlamak için iyi bir donanıma sahiptir ve her mevsim konfor için ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klima sunmaktadır. Konuklar, …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

9 Via Noris Enrico
Verona (VR)
İtalya
📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiAir Conditioning

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Movieland Park 24 km
Gardaland 25 km
Caneva Aquapark 25 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km

Sık Sorulan Sorular

Arena Sweet Home Verona'da nerede?
Arena Sweet Home, İtalya'nın Verona şehrinin merkezinde merkezi bir konuma sahiptir. Verona Arena'ya sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde, Piazza Bra'ya 500 metre ve şehrin başlıca turistik mekanlarına mükemmel erişim imkanı sunan Castelvecchio Köprüsü'ne 1 km'den daha kısa bir mesafededir.
Arena Sweet Home'da hangi olanaklar mevcut?
Arena Sweet Home'un konukları ücretsiz Wi-Fi, klima ve kahve makinesi, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi içeren tam donanımlı mini mutfak gibi çeşitli konforlu olanakların keyfini çıkarabilirler. Dairede ayrıca daha fazla konfor için çamaşır makinesi, özel veranda, yemek alanı ve çekyat bulunmaktadır.
Arena Sweet Home yemek seçenekleri veya kahvaltı sunuyor mu?
Arena Sweet Home, tam donanımlı bir mini mutfak ve konukların kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan özel bir yemek alanı sunan apartman tarzı bir konaklama işletmesidir. Tesis bünyesinde bir restoran veya kahvaltı servisi bulunmamakla birlikte, merkezi konum, yakınlarda çok sayıda yemek mekanı sunmaktadır.
Arena Sweet Home Verona'yı ziyaret eden aileler için uygun mu?
Evet, Arena Sweet Home aileler için uygun olabilir; esnek uyku düzenlemeleri için çekyat, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mini mutfak ve çamaşır makinesi içeren bir daire sunmaktadır. Merkezi konumu, Verona'nın turistik mekanlarına kolay erişim sağlar ve Gardaland tema parkı 24 kilometre uzaklıktadır.
Arena Sweet Home yakınlarında hangi popüler gezilecek yerler var?
Arena Sweet Home, popüler turistik mekanlarla çevrilidir. Verona Arena sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir; Piazza Bra ise 500 metre uzaklıktadır. Konuklar ayrıca yürüme mesafesindeki Castelvecchio Müzesi, San Zeno Bazilikası ve Piazzale Castel San Pietro'yu ziyaret edebilirler. Yakınlarda bir buz pateni pisti de bulunmaktadır.
Arena Sweet Home'un Verona Havaalanı ve Gardaland'a uzaklığı ne kadardır?
Arena Sweet Home, Verona Havalimanı'na yaklaşık 14 km uzaklıkta elverişli bir konuma sahip olduğundan hava yoluyla seyahat edenlerin erişimine uygundur. Popüler tema parkını ziyaret etmeyi planlayanlar için, tesise yaklaşık 24 km uzaklıkta yer alan Gardaland, daha geniş Garda Gölü bölgesinde günübirlik gezi seçeneği sunmaktadır.
Arena Sweet Home'u Verona'da kalmak için benzersiz bir seçim yapan şey nedir?
Arena Sweet Home, konuklarını doğrudan Verona'nın tarihi merkezinin tam kalbinde ve Arena'ya sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlandıran mükemmel merkezi konumuyla öne çıkıyor. Mini mutfak, çamaşır makinesi ve verandayla tamamlanan daire tarzı düzen, şehri keşfederken bir evin bağımsızlığını ve konforunu sunuyor.

Ziyaretçi İstatistikleri

6.547 misafir son 365 gün içinde Arena Sweet Home in Verona'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,9 ziyaret ve Apr 2026 ayında 723 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Arena Sweet Home in Verona'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin
HK
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V15

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Arena Sweet Home in Verona'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Arena Sweet Home in Verona - Verona

Hotels
Arena Sweet Home in Verona - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Arena Sweet Home, İtalya'nın Verona şehrinin kalbinde yer alan, modern olanaklara sahip daire tarzı konaklama birimleri ve ikonik Verona Arena'ya sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde mükemmel bir merkezi konum sunan bir konaklama işletmesidir. Bu tesis, şehrin zengin tarihini ve canlı kültürel ortamını keşfetmeye istekli konuklara konforlu ve bağımsız bir konaklama imkanı sunmaktadır. Verona şehir merkezindeki merkezi konumu sayesinde konuklar, yalnızca 500 metre uzaklıktaki Piazza Bra ve tesise 1 km'den daha yakın mesafedeki tarihi Castelvecchio Köprüsü gibi önemli simgesel yapılara kolayca ulaşabilirler. Şehrin panoramik manzarasını sunan Piazzale Castel San Pietro'ya da 19 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir.

Arena Sweet Home'un dairesi konforlu bir konaklama sağlamak için iyi bir donanıma sahiptir ve her mevsim konfor için ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klima sunmaktadır. Konuklar, kendi yemeklerini hazırlayabilme esnekliği sağlayan, kahve makinesi, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesiyle donatılmış tam işlevsel bir mini mutfaktan yararlanabilirler. Ek olanaklar arasında çamaşır makinesi, dinlenme için özel veranda, özel yemek alanı ve esnek uyku düzenlemeleri sağlayan çekyat yer almaktadır. Bu kurulum, onu hem kısa şehir gezileri hem de Verona'da daha uzun konaklamalar için ideal bir seçim haline getiriyor.

Verona Arena'nın yakın çevresinin ötesinde, konuklar Castelvecchio Müzesi ve antik San Zeno Bazilikası gibi diğer önemli turistik yerleri kolaylıkla keşfedebilirler. Arena Sweet Home mükemmel bir şehir deneyimi sunarken aynı zamanda 24 kilometre uzaklıktaki popüler Gardaland tema parkı ile daha geniş Garda Gölü bölgesini keşfetmek için de uygun bir üs görevi görüyor. Hava yoluyla gelen yolcular için Verona Havaalanı tesise 14 km mesafededir. Çevrede ayrıca başka bir eğlence seçeneği sunan bir buz pateni pisti de bulunmaktadır. Konuklar, tesisin oda temizliği ve mükemmel hizmet konusundaki kararlılığına dikkat çekerek, elverişli ve merkezi konumu nedeniyle Arena Sweet Home'u sürekli olarak takdir etmektedir. Şehir merkezindeki bu iyi donanımlı konaklama tesisinde Verona'nın zengin tarihini ve canlı atmosferini deneyimleyin.

Sık Sorulan Sorular — Arena Sweet Home in Verona

Arena Sweet Home Verona'da nerede?
Arena Sweet Home, İtalya'nın Verona şehrinin merkezinde merkezi bir konuma sahiptir. Verona Arena'ya sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde, Piazza Bra'ya 500 metre ve şehrin başlıca turistik mekanlarına mükemmel erişim imkanı sunan Castelvecchio Köprüsü'ne 1 km'den daha kısa bir mesafededir.
Arena Sweet Home'da hangi olanaklar mevcut?
Arena Sweet Home'un konukları ücretsiz Wi-Fi, klima ve kahve makinesi, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi içeren tam donanımlı mini mutfak gibi çeşitli konforlu olanakların keyfini çıkarabilirler. Dairede ayrıca daha fazla konfor için çamaşır makinesi, özel veranda, yemek alanı ve çekyat bulunmaktadır.
Arena Sweet Home yemek seçenekleri veya kahvaltı sunuyor mu?
Arena Sweet Home, tam donanımlı bir mini mutfak ve konukların kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan özel bir yemek alanı sunan apartman tarzı bir konaklama işletmesidir. Tesis bünyesinde bir restoran veya kahvaltı servisi bulunmamakla birlikte, merkezi konum, yakınlarda çok sayıda yemek mekanı sunmaktadır.
Arena Sweet Home Verona'yı ziyaret eden aileler için uygun mu?
Evet, Arena Sweet Home aileler için uygun olabilir; esnek uyku düzenlemeleri için çekyat, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mini mutfak ve çamaşır makinesi içeren bir daire sunmaktadır. Merkezi konumu, Verona'nın turistik mekanlarına kolay erişim sağlar ve Gardaland tema parkı 24 kilometre uzaklıktadır.
Arena Sweet Home yakınlarında hangi popüler gezilecek yerler var?
Arena Sweet Home, popüler turistik mekanlarla çevrilidir. Verona Arena sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir; Piazza Bra ise 500 metre uzaklıktadır. Konuklar ayrıca yürüme mesafesindeki Castelvecchio Müzesi, San Zeno Bazilikası ve Piazzale Castel San Pietro'yu ziyaret edebilirler. Yakınlarda bir buz pateni pisti de bulunmaktadır.
Arena Sweet Home'un Verona Havaalanı ve Gardaland'a uzaklığı ne kadardır?
Arena Sweet Home, Verona Havalimanı'na yaklaşık 14 km uzaklıkta elverişli bir konuma sahip olduğundan hava yoluyla seyahat edenlerin erişimine uygundur. Popüler tema parkını ziyaret etmeyi planlayanlar için, tesise yaklaşık 24 km uzaklıkta yer alan Gardaland, daha geniş Garda Gölü bölgesinde günübirlik gezi seçeneği sunmaktadır.
Arena Sweet Home'u Verona'da kalmak için benzersiz bir seçim yapan şey nedir?
Arena Sweet Home, konuklarını doğrudan Verona'nın tarihi merkezinin tam kalbinde ve Arena'ya sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlandıran mükemmel merkezi konumuyla öne çıkıyor. Mini mutfak, çamaşır makinesi ve verandayla tamamlanan daire tarzı düzen, şehri keşfederken bir evin bağımsızlığını ve konforunu sunuyor.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Arena Sweet Home in Verona
9 Via Noris Enrico
Verona (VR)
İtalya
Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Air Conditioning

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Arena di Verona 3 km
Verona 3 km
Movieland Park 24 km
Gardaland 25 km
Caneva Aquapark 25 km
Parco Giardino Sigurtà 29 km
Grotte di Catullo 42 km
Mantova 49 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 69 km
Brescia 73 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Arena Sweet Home in Verona?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

6.547 misafir son 365 gün içinde Arena Sweet Home in Verona'ü ziyaret etti, günlük ortalama 17,9 ziyaret ve Apr 2026 ayında 723 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Çin
HK

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V15