GardaLake.com
Agriturismo Val d' Egoi 3 - farm holidays in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Agriturismo Val d' Egoi 3, Tremosine sul Garda

📍 Via Glere 27, Tremosine sul Garda

🅿️ Otopark 📶 WiFi
Şimdi Rezervasyon Yapın Ara

Agriturismo Val d' Egoi 3, Tremosine sul Garda'da bulunan ve konfor ve rahatlık için tasarlanmış geniş bir daire sunan bir konaklama işletmesidir. Bu konaklama biriminde, Garda Gölü bölgesinin yüksek manzaralarının karakteristik özelliği olan çevredeki bahçe ve dağların manzarasının keyfini çıkarmak için mükemmel olan özel bir teras ve balkon bulunmaktadır. İçeride konuklar, iki yatak odası ve ayrı bir oturma odası içeren, dinlenmek için geniş bir alan sağlayan iyi donanımlı bir yaşam alanı bulacaklar. Kendi yemeklerini hazırlamayı tercih edenlere hitap eden, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırınla ​​donatılmış tam donanımlı mutfak gibi modern olanaklar öne çıkmaktadır. Özel giriş, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri ve televizyon oda içi konforlara katkıda bulunmaktadır. Tesis, doğanın ortasında dinlenmek için ideal olan …

Devamını oku →

Konum ve İletişim

Via Glere 27
Tremosine sul Garda (BS)
İtalya
+39-0365.953050 📍 Google Haritalar'da Aç

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFiParkingFree Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Cascate del Varone 23 km
Il Vittoriale 40 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Trento 63 km
Grotte di Catullo 74 km
Brescia 79 km
Gardaland 96 km
Caneva Aquapark 98 km
Movieland Park 98 km
Parco Giardino Sigurtà 106 km
Arena di Verona 108 km
Verona 108 km
Mantova 137 km

Sık Sorulan Sorular

Agriturismo Val d' Egoi 3'ün konumu nedir?
Agriturismo Val d' Egoi 3, İtalya'nın Garda Gölü bölgesindeki Tremosine sul Garda'da yer almaktadır. Çevredeki bahçenin ve dağların yüksekten manzarasını sunmaktadır.
Misafirler bu konaklama birimine nasıl erişebilir?
Spesifik ulaşım detayları verilmese de tesis, Verona Havaalanı'na 73 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar bisiklet yollarıyla ünlü bölgeyi keşfedebilirler.
Hangi yemek olanakları mevcut?
Dairede konukların konaklamaları boyunca kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan, kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırınla ​​donatılmış tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır.
Agriturismo Val d' Egoi 3 aileler için uygun mu?
Evet, tesis aile dostu olup geniş bir daire ve özel çocuk oyun alanı sunarak küçük çocuklarla seyahat edenler için konforlu bir seçenek haline gelmektedir.
Giriş ve çıkış prosedürleri nelerdir?
Açıklamada check-in ve check-out saatlerine ilişkin özel ayrıntılar verilmemiştir. Konukların bu bilgi için doğrudan tesisle iletişime geçmeleri tavsiye edilir.
Agriturismo Val d'Egoi 3 yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Bahsedilen yakınlardaki ilgi çekici yerler arasında Varone Şelalesi (23 km) ve Lago di Ledro (35 km) bulunmaktadır. Çevredeki bölge bisiklet sürmek açısından da popülerdir.
Bu konaklama işletmesini benzersiz kılan şey nedir?
Eşsiz çekiciliği, yüksek Tremosine sul Garda bölgesinde, bahçe ve dağların özel teras ve balkon manzarasına sahip geniş daire yaşamının yanı sıra oyun alanı gibi aile odaklı olanaklar sunmasından kaynaklanmaktadır.

Ziyaretçi İstatistikleri

5.493 misafir son 365 gün içinde Agriturismo Val d' Egoi 3'ü ziyaret etti, günlük ortalama 15,0 ziyaret ve Apr 2026 ayında 613 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Agriturismo Val d' Egoi 3'yi ziyaret eden başlıca milliyetler

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur
Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V8

Gardalake.com editör ekibi tarafından incelendi
1988'den beri Garda Gölü uzmanları

🏨 Agriturismo Val d' Egoi 3'nin sahibi veya yöneticisi misiniz?

İstatistikleri Görüntüle

GardaLake.com

Garda Gölü Otelleri & Seyahat Rehberi

Bilgi, güncellemeler ve ortaklıklar için: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agriturismo Val d' Egoi 3 - Tremosine sul Garda

Farm Holidays
Agriturismo Val d' Egoi 3 - farm holidays in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Agriturismo Val d' Egoi 3, Tremosine sul Garda'da bulunan ve konfor ve rahatlık için tasarlanmış geniş bir daire sunan bir konaklama işletmesidir. Bu konaklama biriminde, Garda Gölü bölgesinin yüksek manzaralarının karakteristik özelliği olan çevredeki bahçe ve dağların manzarasının keyfini çıkarmak için mükemmel olan özel bir teras ve balkon bulunmaktadır. İçeride konuklar, iki yatak odası ve ayrı bir oturma odası içeren, dinlenmek için geniş bir alan sağlayan iyi donanımlı bir yaşam alanı bulacaklar. Kendi yemeklerini hazırlamayı tercih edenlere hitap eden, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırınla ​​donatılmış tam donanımlı mutfak gibi modern olanaklar öne çıkmaktadır. Özel giriş, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri ve televizyon oda içi konforlara katkıda bulunmaktadır. Tesis, doğanın ortasında dinlenmek için ideal olan ortak bahçe ve açık oturma alanı gibi açık hava olanaklarıyla cazibesini artırıyor. Küçük misafirleri olan aileler, özel çocuk oyun alanından memnun kalacaklardır. Tremosine sul Garda bölgesinde yer alan agriturismo, doğal çevrede bisiklet sürme fırsatlarının yanı sıra daha geniş Garda Gölü bölgesini keşfetmek için huzurlu bir ortam sağlamaktadır. Bu konaklama işletmesi, sakin dağ manzaralarına ve aile dostu tesislere odaklanarak, kıyıdan uzakta, göl kenarında yaşamanın gerçek tadını sunuyor.

Sık Sorulan Sorular — Agriturismo Val d' Egoi 3

Agriturismo Val d' Egoi 3'ün konumu nedir?
Agriturismo Val d' Egoi 3, İtalya'nın Garda Gölü bölgesindeki Tremosine sul Garda'da yer almaktadır. Çevredeki bahçenin ve dağların yüksekten manzarasını sunmaktadır.
Misafirler bu konaklama birimine nasıl erişebilir?
Spesifik ulaşım detayları verilmese de tesis, Verona Havaalanı'na 73 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar bisiklet yollarıyla ünlü bölgeyi keşfedebilirler.
Hangi yemek olanakları mevcut?
Dairede konukların konaklamaları boyunca kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan, kahve makinesi, mikrodalga fırın ve fırınla ​​donatılmış tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır.
Agriturismo Val d' Egoi 3 aileler için uygun mu?
Evet, tesis aile dostu olup geniş bir daire ve özel çocuk oyun alanı sunarak küçük çocuklarla seyahat edenler için konforlu bir seçenek haline gelmektedir.
Giriş ve çıkış prosedürleri nelerdir?
Açıklamada check-in ve check-out saatlerine ilişkin özel ayrıntılar verilmemiştir. Konukların bu bilgi için doğrudan tesisle iletişime geçmeleri tavsiye edilir.
Agriturismo Val d'Egoi 3 yakınlarında hangi gezilecek yerler var?
Bahsedilen yakınlardaki ilgi çekici yerler arasında Varone Şelalesi (23 km) ve Lago di Ledro (35 km) bulunmaktadır. Çevredeki bölge bisiklet sürmek açısından da popülerdir.
Bu konaklama işletmesini benzersiz kılan şey nedir?
Eşsiz çekiciliği, yüksek Tremosine sul Garda bölgesinde, bahçe ve dağların özel teras ve balkon manzarasına sahip geniş daire yaşamının yanı sıra oyun alanı gibi aile odaklı olanaklar sunmasından kaynaklanmaktadır.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Konum ve İletişim

Agriturismo Val d' Egoi 3
Via Glere 27
Tremosine sul Garda (BS)
İtalya
+39-0365.953050 Website

Hizmetler ve Olanaklar

Free WiFi
Parking
Free Parking

Yakın Çevredeki Gezilecek Yerler

Cascate del Varone 23 km
Il Vittoriale 40 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Trento 63 km
Grotte di Catullo 74 km
Brescia 79 km
Gardaland 96 km
Caneva Aquapark 98 km
Movieland Park 98 km
Parco Giardino Sigurtà 106 km
Arena di Verona 108 km
Verona 108 km
Mantova 137 km
Şimdi Rezervasyon Yapın
🏨

Are you the owner or manager of Agriturismo Val d' Egoi 3?

Girişinizi yönetin ve ziyaretçilerinizi takip edin

5.493 misafir son 365 gün içinde Agriturismo Val d' Egoi 3'ü ziyaret etti, günlük ortalama 15,0 ziyaret ve Apr 2026 ayında 613 ziyaretle rekor bunların 100% Masaüstü, 0% Mobil.

Almanya
İtalya
Hollanda
Avusturya
İngiltere
İsviçre
Belçika
Polonya
Rusya
Singapur

Gerçek zamanlı istatistikler, yapay zekâ botları ve web tarayıcıları filtrelenir — veriler yalnızca gerçek insan ziyaretlerini yansıtır — her ayın 2’sinde güncellenir · V8