GardaLake.com
Piccolo Rustico - hotels in Gargnano, Lake Garda, Italy

Piccolo Rustico, Gargnano

📍 Feltrinelli 108, Gargnano

🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Piccolo Rustico, podjetje za nastanitev v kraju Gargnano Gargnano ob Gardskem jezeru, nudi udobno dvosobno stanovanje, zasnovano za sproščujoče bivanje. Gostje lahko uživajo v priročnosti zasebne terase s pogledom na jezero, vrt in okoliške gore, ki jo dopolnjuje brezplačen WiFi in parkirišče v sklopu nastanitve. Apartma vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo s hladilnikom, kuhalno ploščo in aparatom za kavo ter dnevni prostor s televizijo, prho in električnim grelnikom za vodo. Ta namestitev je zelo primerna za tiste, ki iščejo doživetje z opremo za samostojno pripravo hrane sredi naravnih lepot regije Gardskega jezera. Čolnarjenje je na voljo v bližini, in čeprav posest sama nima neposrednega dostopa do plaže, je privlačnost jezera vedno prisotna. Lokacija je priročno izhodišče za raziskovanje širše okolice, z …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Feltrinelli 108
Gargnano (BS)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Free WiFiParkingFree Parking

Bližnje atrakcije

Il Vittoriale 13 km
Cascate del Varone 31 km
Grotte di Catullo 47 km
Funivia Monte Baldo 48 km
Brescia 52 km
Gardaland 59 km
Caneva Aquapark 59 km
Movieland Park 59 km
Parco Giardino Sigurtà 65 km
Trento 72 km
Arena di Verona 81 km
Verona 81 km
Mantova 106 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje je Piccolo Rustico?
Piccolo Rustico se nahaja v kraju Casaliva v Gargnanu, na zahodni strani Gardskega jezera v Italiji. To območje je znano po svoji slikoviti okolici.
Katere so ključne ugodnosti, ki jih ponuja Piccolo Rustico?
Apartma vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo, dnevno sobo s TV, prho, električni grelnik za vodo, opremo za pripravo čaja in kave ter kuhinjsko posodo. Gostom sta na voljo tudi brezplačen WiFi in brezplačno parkirišče.
Ali ima Piccolo Rustico dostop do bazena ali plaže?
Piccolo Rustico nima bazena in ne ponuja neposrednega dostopa do plaže ali jezera. Vendar pa so v okolici na voljo možnosti za čolnarjenje.
Kakšne razglede lahko pričakujejo gostje?
Gostje lahko neposredno z zasebne terase apartmaja uživajo v slikovitem pogledu na jezero, vrt in gore.
Ali so v bližini Piccolo Rustico kakšne lokalne znamenitosti?
Čeprav ni v neposredni bližini, je več zanimivosti v dosegu vožnje, vključno z gradom Desenzano (37 km), Termami Sirmione - Virgilio (43 km), gradom Sirmione in Katulovimi špiljami (46 km).
Je Piccolo Rustico primeren za družine?
Zaradi razporeditve dvosobnega apartmaja in razpoložljivosti kuhinje je to praktično izbira za družine, ki iščejo možnost samooskrbe v regiji Gardskega jezera.
Zakaj je Piccolo Rustico edinstven?
Njegova edinstvena privlačnost je v tem, da ponuja zasebno, samostojno izkušnjo stanovanja s čudovitim pogledom na teraso v očarljivem kraju Gargnano, stran od večjih hotelskih kompleksov.

Statistike obiskovalcev

6.466 gostov je obiskalo Piccolo Rustico v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 17,7 obiskov na dan in vrhuncem 708 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Piccolo Rustico

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V18

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

More hotels in Gargnano

Hotels with Parking in Gargnano Hotels with Free Parking in Gargnano

🏨 Lastnik ali upravljavec Piccolo Rustico?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Piccolo Rustico - Gargnano

Hotels
Piccolo Rustico - hotels in Gargnano, Lake Garda, Italy

Piccolo Rustico, podjetje za nastanitev v kraju Gargnano Gargnano ob Gardskem jezeru, nudi udobno dvosobno stanovanje, zasnovano za sproščujoče bivanje. Gostje lahko uživajo v priročnosti zasebne terase s pogledom na jezero, vrt in okoliške gore, ki jo dopolnjuje brezplačen WiFi in parkirišče v sklopu nastanitve. Apartma vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo s hladilnikom, kuhalno ploščo in aparatom za kavo ter dnevni prostor s televizijo, prho in električnim grelnikom za vodo. Ta namestitev je zelo primerna za tiste, ki iščejo doživetje z opremo za samostojno pripravo hrane sredi naravnih lepot regije Gardskega jezera. Čolnarjenje je na voljo v bližini, in čeprav posest sama nima neposrednega dostopa do plaže, je privlačnost jezera vedno prisotna. Lokacija je priročno izhodišče za raziskovanje širše okolice, z znamenitimi znamenitostmi, kot so grad Desenzano, Terme Sirmione, grad Sirmione in Katulove jame, ki so dosegljive z vožnjo. Piccolo Rustico ponuja miren zatočišče za popotnike, ki se želijo potopiti v čar Gargnana in širšega območja Gardskega jezera.

Pogosto zastavljena vprašanja — Piccolo Rustico

Kje je Piccolo Rustico?
Piccolo Rustico se nahaja v kraju Casaliva v Gargnanu, na zahodni strani Gardskega jezera v Italiji. To območje je znano po svoji slikoviti okolici.
Katere so ključne ugodnosti, ki jih ponuja Piccolo Rustico?
Apartma vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo, dnevno sobo s TV, prho, električni grelnik za vodo, opremo za pripravo čaja in kave ter kuhinjsko posodo. Gostom sta na voljo tudi brezplačen WiFi in brezplačno parkirišče.
Ali ima Piccolo Rustico dostop do bazena ali plaže?
Piccolo Rustico nima bazena in ne ponuja neposrednega dostopa do plaže ali jezera. Vendar pa so v okolici na voljo možnosti za čolnarjenje.
Kakšne razglede lahko pričakujejo gostje?
Gostje lahko neposredno z zasebne terase apartmaja uživajo v slikovitem pogledu na jezero, vrt in gore.
Ali so v bližini Piccolo Rustico kakšne lokalne znamenitosti?
Čeprav ni v neposredni bližini, je več zanimivosti v dosegu vožnje, vključno z gradom Desenzano (37 km), Termami Sirmione - Virgilio (43 km), gradom Sirmione in Katulovimi špiljami (46 km).
Je Piccolo Rustico primeren za družine?
Zaradi razporeditve dvosobnega apartmaja in razpoložljivosti kuhinje je to praktično izbira za družine, ki iščejo možnost samooskrbe v regiji Gardskega jezera.
Zakaj je Piccolo Rustico edinstven?
Njegova edinstvena privlačnost je v tem, da ponuja zasebno, samostojno izkušnjo stanovanja s čudovitim pogledom na teraso v očarljivem kraju Gargnano, stran od večjih hotelskih kompleksov.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Piccolo Rustico
Feltrinelli 108
Gargnano (BS)
Italija
Website

Storitve in oprema

Free WiFi
Parking
Free Parking

Bližnje atrakcije

Il Vittoriale 13 km
Cascate del Varone 31 km
Grotte di Catullo 47 km
Funivia Monte Baldo 48 km
Brescia 52 km
Gardaland 59 km
Caneva Aquapark 59 km
Movieland Park 59 km
Parco Giardino Sigurtà 65 km
Trento 72 km
Arena di Verona 81 km
Verona 81 km
Mantova 106 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Piccolo Rustico?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

6.466 gostov je obiskalo Piccolo Rustico v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 17,7 obiskov na dan in vrhuncem 708 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V18