GardaLake.com
Le Vigne di Adamo - farm holidays in Volta Mantovana, Lake Garda, Italy

Le Vigne di Adamo, Volta Mantovana

📍 Strada Tibassi 14, Volta Mantovana

🏊 Bazen 🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Le Vigne di Adamo je očarljivo prenočišče v kraju Volta Mantovana, ki ponuja elegantno družinsko nastanitev, ki jo dopolnjuje vabljiv neskončni bazen in različne sproščujoče zunanje vsebine. Ta nastanitev ponuja miren pobeg v regiji Gardskega jezera, idealen za goste, ki iščejo mirno bivanje s priročnim dostopom do lokalnih znamenitosti in dejavnosti na prostem. Vse nastanitvene enote v hotelu Le Vigne di Adamo so zasnovane za udobje in vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo ter slikovit pogled na vrt ali bazen. V vsaki sobi boste našli bistvene ugodnosti, kot so minibar, televizija in brezplačen WiFi, kar zagotavlja povezano in prijetno izkušnjo. Posestvo daje poudarek sproščujočemu okolju, saj dobro opremljene družinske sobe poskrbijo za različne potrebe popotnikov. Poleg zasebnih namestitev se Le Vigne …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Strada Tibassi 14
Volta Mantovana (MN)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Swimming PoolFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastRoom ServiceAccessible

Bližnje atrakcije

Parco Giardino Sigurtà 8 km
Movieland Park 20 km
Gardaland 21 km
Caneva Aquapark 21 km
Grotte di Catullo 22 km
Mantova 28 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 50 km
Brescia 54 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Cascate del Varone 90 km
Trento 104 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo se nahaja v kraju Volta Mantovana v slikoviti regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno okolje, hkrati pa ostaja dostopna do ključnih zanimivosti. To je približno 16 km od stolpa San Martino della Battaglia in 21 km od letališča Verona, kar zagotavlja priročno izhodišče za raziskovanje okolice.
Katere ugodnosti ponuja gostom Le Vigne di Adamo?
Gostje hotela Le Vigne di Adamo lahko uživajo v številnih izjemnih ugodnostih, namenjenih sprostitvi in ​​udobju. Posestvo ima neskončni bazen, teraso za sončenje, kopel na prostem, masažno kad, zunanji kamin in solarij. Poleg tega sta za udobje gostov na voljo brezplačno zasebno parkirišče in brezplačen WiFi v vseh prostorih.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo svojim gostom ponuja čudovite kulinarične izkušnje. Posebna kavarna streže zajtrk neposredno v sobi, kar omogoča zaseben in udoben začetek dneva. Za dodatno udobje je na voljo tudi sobna postrežba. Za tiste, ki uživate v kuhanju na prostem, je na voljo prostor za peko na žaru, ki izboljša kulinarično izkušnjo v nastanitvi.
Ali so nastanitve v Le Vigne di Adamo primerne za družine?
Da, Le Vigne di Adamo je zelo primeren za družine, saj ponuja namenske družinske sobe. Te nastanitvene enote vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo in pogled na vrt ali bazen. Vsaka soba je opremljena z minibarom, televizijo in brezplačnim WiFi. Ponudba objektov na prostem in bližina znamenitosti, kot je Gardaland, prav tako poskrbijo za družinske potrebe.
Katere lokalne znamenitosti so v bližini mesta Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo se nahaja na priročni lokaciji v bližini številnih priljubljenih znamenitosti v regiji Gardskega jezera. Gostje imajo enostaven dostop do stolpa San Martino della Battaglia, ki je oddaljen približno 16 km. Glavna družinska zabava v Gardalandu je le 20 km stran, zgodovinski grad Sirmione pa je oddaljen 24 km. Letališče Verona je prav tako oddaljeno 21 km.
Katere dejavnosti lahko uživate med bivanjem v nastanitvi Le Vigne di Adamo?
Gostje, ki bivajo v hotelu Le Vigne di Adamo, se lahko ukvarjajo z različnimi dejavnostmi na prostem. Okolica je idealna za ribolov, ljubiteljem narave ponuja mirno preživljanje prostega časa. Poleg tega je priljubljena dejavnost kolesarjenje, ki gostom omogoča raziskovanje slikovite pokrajine Volta Mantovana in širše regije Gardskega jezera v svojem tempu.

Statistike obiskovalcev

4.985 gostov je obiskalo Le Vigne di Adamo v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 13,7 obiskov na dan in vrhuncem 603 v May 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Le Vigne di Adamo

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V12

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Le Vigne di Adamo?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Le Vigne di Adamo - Volta Mantovana

Farm Holidays
Le Vigne di Adamo - farm holidays in Volta Mantovana, Lake Garda, Italy

Le Vigne di Adamo je očarljivo prenočišče v kraju Volta Mantovana, ki ponuja elegantno družinsko nastanitev, ki jo dopolnjuje vabljiv neskončni bazen in različne sproščujoče zunanje vsebine. Ta nastanitev ponuja miren pobeg v regiji Gardskega jezera, idealen za goste, ki iščejo mirno bivanje s priročnim dostopom do lokalnih znamenitosti in dejavnosti na prostem.

Vse nastanitvene enote v hotelu Le Vigne di Adamo so zasnovane za udobje in vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo ter slikovit pogled na vrt ali bazen. V vsaki sobi boste našli bistvene ugodnosti, kot so minibar, televizija in brezplačen WiFi, kar zagotavlja povezano in prijetno izkušnjo. Posestvo daje poudarek sproščujočemu okolju, saj dobro opremljene družinske sobe poskrbijo za različne potrebe popotnikov.

Poleg zasebnih namestitev se Le Vigne di Adamo ponaša z izjemnimi zmogljivostmi za užitek gostov. Neskončni bazen je osrednji element, ki vabi k sprostitvi pod italijanskim soncem. Posebna terasa za sončenje, kopel na prostem in masažna kad nudijo dodatne možnosti za sprostitev. Za hladnejše večere zunanji kamin ustvari prijeten ambient, solarij pa nudi prostor za sončenje. Gostom je na voljo tudi brezplačno zasebno parkirišče, kar prispeva k udobju njihovega bivanja.

Restavracija v sklopu nastanitve vključuje kavarno, kjer vam zajtrk postrežejo neposredno v sobi in nudijo oseben začetek dneva. Za dodatno udobje je na voljo sobna postrežba, prostor za peko na žaru pa omogoča gostom, da uživajo v obedovanju na prostem. Celotna lastnina ima brezplačen brezžični internet, ki zagotavlja brezhibno povezljivost. Nahaja se v bližini stolpa San Martino della Battaglia (16 km), letališča Verona (21 km), Gardalanda (20 km) in gradu Sirmione (24 km), Le Vigne di Adamo je na dobri lokaciji za raziskovanje kulturnih in rekreacijskih znamenitosti območja Gardskega jezera. Gostje se lahko ukvarjajo tudi z dejavnostmi, kot sta ribolov in kolesarjenje, zaradi česar je primerna izbira za tiste, ki cenijo bivanje na prostem. Odkrijte prijetno zatočišče v Volti Mantovani, kot nalašč za ustvarjanje trajnih spominov v osrčju regije Gardskega jezera.

Pogosto zastavljena vprašanja — Le Vigne di Adamo

Kje se nahaja Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo se nahaja v kraju Volta Mantovana v slikoviti regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno okolje, hkrati pa ostaja dostopna do ključnih zanimivosti. To je približno 16 km od stolpa San Martino della Battaglia in 21 km od letališča Verona, kar zagotavlja priročno izhodišče za raziskovanje okolice.
Katere ugodnosti ponuja gostom Le Vigne di Adamo?
Gostje hotela Le Vigne di Adamo lahko uživajo v številnih izjemnih ugodnostih, namenjenih sprostitvi in ​​udobju. Posestvo ima neskončni bazen, teraso za sončenje, kopel na prostem, masažno kad, zunanji kamin in solarij. Poleg tega sta za udobje gostov na voljo brezplačno zasebno parkirišče in brezplačen WiFi v vseh prostorih.
Katere restavracije so na voljo v nastanitvi Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo svojim gostom ponuja čudovite kulinarične izkušnje. Posebna kavarna streže zajtrk neposredno v sobi, kar omogoča zaseben in udoben začetek dneva. Za dodatno udobje je na voljo tudi sobna postrežba. Za tiste, ki uživate v kuhanju na prostem, je na voljo prostor za peko na žaru, ki izboljša kulinarično izkušnjo v nastanitvi.
Ali so nastanitve v Le Vigne di Adamo primerne za družine?
Da, Le Vigne di Adamo je zelo primeren za družine, saj ponuja namenske družinske sobe. Te nastanitvene enote vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo in pogled na vrt ali bazen. Vsaka soba je opremljena z minibarom, televizijo in brezplačnim WiFi. Ponudba objektov na prostem in bližina znamenitosti, kot je Gardaland, prav tako poskrbijo za družinske potrebe.
Katere lokalne znamenitosti so v bližini mesta Le Vigne di Adamo?
Le Vigne di Adamo se nahaja na priročni lokaciji v bližini številnih priljubljenih znamenitosti v regiji Gardskega jezera. Gostje imajo enostaven dostop do stolpa San Martino della Battaglia, ki je oddaljen približno 16 km. Glavna družinska zabava v Gardalandu je le 20 km stran, zgodovinski grad Sirmione pa je oddaljen 24 km. Letališče Verona je prav tako oddaljeno 21 km.
Katere dejavnosti lahko uživate med bivanjem v nastanitvi Le Vigne di Adamo?
Gostje, ki bivajo v hotelu Le Vigne di Adamo, se lahko ukvarjajo z različnimi dejavnostmi na prostem. Okolica je idealna za ribolov, ljubiteljem narave ponuja mirno preživljanje prostega časa. Poleg tega je priljubljena dejavnost kolesarjenje, ki gostom omogoča raziskovanje slikovite pokrajine Volta Mantovana in širše regije Gardskega jezera v svojem tempu.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Le Vigne di Adamo
Strada Tibassi 14
Volta Mantovana (MN)
Italija
Website

Storitve in oprema

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Room Service
Accessible

Bližnje atrakcije

Parco Giardino Sigurtà 8 km
Movieland Park 20 km
Gardaland 21 km
Caneva Aquapark 21 km
Grotte di Catullo 22 km
Mantova 28 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 50 km
Brescia 54 km
Funivia Monte Baldo 66 km
Cascate del Varone 90 km
Trento 104 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Le Vigne di Adamo?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

4.985 gostov je obiskalo Le Vigne di Adamo v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 13,7 obiskov na dan in vrhuncem 603 v May 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V12