GardaLake.com
Le Cicogne - hotels in Rovereto, Lake Garda, Italy

Le Cicogne, Rovereto

📍 Via Pasqui 38, Rovereto

🏊 Bazen 🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Le Cicogne je nastanitveno podjetje v Roveretu, ki ponuja udobno bivanje s poudarkom na sprostitvi in ​​udobju. Gostje lahko izbirajo med družinskimi sobami, opremljenimi z lastno kopalnico, klimatsko napravo in pogledom na vrt ali bazen. Vse nastanitvene enote nudijo bistveno udobje, kot so pisalna miza, mini bar in brezplačen WiFi, kar zagotavlja priročno izkušnjo za vse obiskovalce. Nastanitev se ponaša s celoletnim zunanjim bazenom, ki ga dopolnjujeta terasa za sončenje in miren vrt, kot nalašč za sprostitev. Dodatna wellness ponudba vključuje vročo in masažno kad ter prostor za peko na žaru. Jutra se začnejo z raznolikim zajtrkom, ki vključuje kontinentalni, samopostrežni, italijanski in brezglutenski zajtrk, s poudarkom na lokalnih specialitetah, svežem pecivu in toplih jedeh. V kavarni v sklopu nastanitve …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Via Pasqui 38
Rovereto (TN)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Swimming PoolFree WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 23 km
Trento 26 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Il Vittoriale 64 km
Gardaland 67 km
Movieland Park 69 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 77 km
Arena di Verona 79 km
Verona 79 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 108 km
Brescia 114 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje je Le Cicogne?
Le Cicogne se nahaja v kraju Rovereto v regiji Gardskega jezera v Italiji. Nahaja se 24 km od MUSE in 77 km od letališča Verona.
Kakšne so sobe v nastanitvi Le Cicogne?
Družinske sobe v hotelu Le Cicogne vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo, pogled na vrt ali bazen, pisalno mizo, mini bar in brezplačen WiFi.
Katere restavracije so na voljo?
Vsak dan je na voljo kontinentalni, samopostrežni, italijanski zajtrk ali zajtrk brez glutena, ki vključuje lokalne specialitete, sveže pecivo in tople jedi. Na voljo je tudi kavarna.
Ali ima nastanitev Le Cicogne bazen?
Da, Le Cicogne ima celoletni zunanji bazen, v katerem gostje lahko uživajo, skupaj s teraso in vrtom.
Ali obstajajo kakšni posebni objekti za sprostitev?
Sprostite se lahko v masažni kadi ali uživate v zunanjem bazenu, terasi in vrtu. Na voljo je tudi prostor za peko na žaru.
Katere dejavnosti so v bližini?
Le Cicogne se nahaja v bližini drsališča. Udeležite se lahko tudi dejavnosti, kot sta smučanje in kolesarjenje, na voljo pa je tudi parkirišče za kolesa.
Zakaj je Le Cicogne edinstven?
Le Cicogne je še posebej znan po visoko ocenjenem zajtrku, ki ponuja široko paleto možnosti, vključno z lokalnimi specialitetami, in privlačnem zunanjem bazenu, ki je odprt vse leto.

Statistike obiskovalcev

5.535 gostov je obiskalo Le Cicogne v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,2 obiskov na dan in vrhuncem 622 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Le Cicogne

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK
Kitajska
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V12

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Le Cicogne?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Le Cicogne - Rovereto

Hotels
Le Cicogne - hotels in Rovereto, Lake Garda, Italy

Le Cicogne je nastanitveno podjetje v Roveretu, ki ponuja udobno bivanje s poudarkom na sprostitvi in ​​udobju. Gostje lahko izbirajo med družinskimi sobami, opremljenimi z lastno kopalnico, klimatsko napravo in pogledom na vrt ali bazen. Vse nastanitvene enote nudijo bistveno udobje, kot so pisalna miza, mini bar in brezplačen WiFi, kar zagotavlja priročno izkušnjo za vse obiskovalce. Nastanitev se ponaša s celoletnim zunanjim bazenom, ki ga dopolnjujeta terasa za sončenje in miren vrt, kot nalašč za sprostitev. Dodatna wellness ponudba vključuje vročo in masažno kad ter prostor za peko na žaru. Jutra se začnejo z raznolikim zajtrkom, ki vključuje kontinentalni, samopostrežni, italijanski in brezglutenski zajtrk, s poudarkom na lokalnih specialitetah, svežem pecivu in toplih jedeh. V kavarni v sklopu nastanitve strežejo različne pijače. Le Cicogne se nahaja v kraju Rovereto in je izhodišče za raziskovanje okolice, v bližini je drsališče ter možnosti za smučanje in kolesarjenje. Gostje to nastanitev še posebej cenijo zaradi ponudbe zajtrkov in privlačnih bazenov, zaradi česar je dobro cenjena izbira za pobeg v regijo ob jezeru.

Pogosto zastavljena vprašanja — Le Cicogne

Kje je Le Cicogne?
Le Cicogne se nahaja v kraju Rovereto v regiji Gardskega jezera v Italiji. Nahaja se 24 km od MUSE in 77 km od letališča Verona.
Kakšne so sobe v nastanitvi Le Cicogne?
Družinske sobe v hotelu Le Cicogne vključujejo zasebno kopalnico, klimatsko napravo, pogled na vrt ali bazen, pisalno mizo, mini bar in brezplačen WiFi.
Katere restavracije so na voljo?
Vsak dan je na voljo kontinentalni, samopostrežni, italijanski zajtrk ali zajtrk brez glutena, ki vključuje lokalne specialitete, sveže pecivo in tople jedi. Na voljo je tudi kavarna.
Ali ima nastanitev Le Cicogne bazen?
Da, Le Cicogne ima celoletni zunanji bazen, v katerem gostje lahko uživajo, skupaj s teraso in vrtom.
Ali obstajajo kakšni posebni objekti za sprostitev?
Sprostite se lahko v masažni kadi ali uživate v zunanjem bazenu, terasi in vrtu. Na voljo je tudi prostor za peko na žaru.
Katere dejavnosti so v bližini?
Le Cicogne se nahaja v bližini drsališča. Udeležite se lahko tudi dejavnosti, kot sta smučanje in kolesarjenje, na voljo pa je tudi parkirišče za kolesa.
Zakaj je Le Cicogne edinstven?
Le Cicogne je še posebej znan po visoko ocenjenem zajtrku, ki ponuja široko paleto možnosti, vključno z lokalnimi specialitetami, in privlačnem zunanjem bazenu, ki je odprt vse leto.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Le Cicogne
Via Pasqui 38
Rovereto (TN)
Italija
Website

Storitve in oprema

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 23 km
Trento 26 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Il Vittoriale 64 km
Gardaland 67 km
Movieland Park 69 km
Caneva Aquapark 70 km
Parco Giardino Sigurtà 77 km
Arena di Verona 79 km
Verona 79 km
Grotte di Catullo 82 km
Mantova 108 km
Brescia 114 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Le Cicogne?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

5.535 gostov je obiskalo Le Cicogne v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,2 obiskov na dan in vrhuncem 622 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK
Kitajska

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V12