GardaLake.com
La Quiete - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

La Quiete, Tremosine sul Garda

📍 via Sobie, Tremosine sul Garda

🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

La Quiete je udobna apartmajska nastanitev v mestu Tremosine sul Garda, ki gostom ponuja mirno bivanje z zasebnim vrtom in teraso. To nastanitveno podjetje ponuja ugodnosti, kot so majhna kuhinja, brezplačen WiFi in parkirišče na kraju samem, vse pa dopolnjuje slikovit pogled na jezero, vrt in gore. La Quiete se nahaja v slikovitem okolju Tremosine sul Garda in ponuja elegantno in udobno stanovanje, idealno za tiste, ki iščejo miren umik ob Gardskem jezeru. Sprostite se lahko na zasebnem vrtu ali terasi, ki sta namenjeni sprostitvi in ​​uživanju v naravnih lepotah okolice. Nastanitev zagotavlja sodobno udobje z brezplačnim dostopom do brezžičnega interneta ves čas bivanja, kar gostom omogoča, da ostanejo povezani, medtem ko uživajo v mirnem vzdušju. Zunanje bivanje je vrhunec …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

via Sobie
Tremosine sul Garda (BS)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Free WiFiParkingGardenTerraceCycling

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 26 km
Il Vittoriale 37 km
Funivia Monte Baldo 43 km
Trento 66 km
Grotte di Catullo 71 km
Brescia 76 km
Gardaland 99 km
Movieland Park 101 km
Caneva Aquapark 102 km
Parco Giardino Sigurtà 109 km
Arena di Verona 111 km
Verona 111 km
Mantova 140 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja La Quiete v mestu Tremosine sul Garda?
La Quiete se nahaja v Tremosine sul Garda, očarljivem kraju v regiji Gardskega jezera v Italiji. Njegova priročna lokacija postavlja goste v bližino jezera, kar omogoča enostaven dostop do lokalnih znamenitosti in dejavnosti na prostem, hkrati pa nudi mirno okolje sredi slikovite naravne lepote. Nastanitev je idealno izhodišče za raziskovanje okolice.
Katere ugodnosti so na voljo v apartmaju v La Quiete?
Udoben apartma La Quiete je dobro opremljen z majhno kuhinjo, lastno kopalnico z bidejem in jedilnico. Gostje bodo našli tudi eleganten parket, žar za kuhanje na prostem in brezplačen WiFi za povezljivost. Te lastnosti zagotavljajo udobno in samozadostno bivanje vsem obiskovalcem.
Ali La Quiete ponuja parkirišča?
Da, La Quiete nudi priročne možnosti parkiranja za svoje goste. V sklopu nastanitve je na voljo brezplačno zasebno parkirišče, ki zagotavlja varno namestitev za vozila. Poleg tega je na voljo parkirišče za kolesa, ki je namenjeno gostom, ki želijo raziskati slikovito pokrajino Gardskega jezera na dveh kolesih, kar izboljša splošno udobje njihovega bivanja.
Katere zunanje objekte lahko uživate v La Quiete?
Gostje v La Quiete lahko uživajo v številnih zunanjih vsebinah, namenjenih sprostitvi in ​​rekreaciji. Posest se ponaša z zasebnim vrtom in teraso, zunanjim kaminom, namenskim igriščem, udobnimi sedeži in prostori za piknik. Ti objekti ponujajo veliko priložnosti, da cenite svež zrak in slikovit razgled na Tremosine sul Garda.
Kakšne razglede lahko pričakujemo od La Quiete?
La Quiete gostom ponuja čudovito paleto slikovitih razgledov. Iz apartmaja in njegovih zunanjih prostorov lahko obiskovalci uživajo v slikovitih razgledih na mirno jezero, lasten bujen vrt in veličastne okoliške gore. Ti panoramski razgledi pomembno prispevajo k spokojni in nepozabni izkušnji v tej namestitvi Tremosine sul Garda.
Je La Quiete primeren za družine z otroki?
La Quiete je zelo primeren za družine, saj ponuja številne funkcije, ki poskrbijo za goste z otroki. Lastnina vključuje namensko igrišče, veliko sedežev in prostore za piknik znotraj zasebnega vrta, ki zagotavljajo prostor za zabavo na prostem. Postavitev apartmaja z majhno kuhinjo omogoča tudi priročno samooskrbo, zaradi česar je praktična izbira za družinske počitnice v bližini Gardskega jezera.
Katere dejavnosti so dostopne v bližini mesta La Quiete?
La Quiete se nahaja v kraju Tremosine sul Garda v bližini jezera in omogoča enostaven dostop do različnih dejavnosti na prostem. Gostje lahko še posebej uživajo v kolesarjenju, kjer je na voljo parkirišče za kolesa. Slikovita okolica vabi goste, da se sprostijo na vrtu, uživajo v razgledih in raziskujejo naravne lepote regije Gardskega jezera.

Statistike obiskovalcev

5.478 gostov je obiskalo La Quiete v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,0 obiskov na dan in vrhuncem 584 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo La Quiete

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V14

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec La Quiete?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

La Quiete - Tremosine sul Garda

Holiday Apartments
La Quiete - holiday apartments in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

La Quiete je udobna apartmajska nastanitev v mestu Tremosine sul Garda, ki gostom ponuja mirno bivanje z zasebnim vrtom in teraso. To nastanitveno podjetje ponuja ugodnosti, kot so majhna kuhinja, brezplačen WiFi in parkirišče na kraju samem, vse pa dopolnjuje slikovit pogled na jezero, vrt in gore.

La Quiete se nahaja v slikovitem okolju Tremosine sul Garda in ponuja elegantno in udobno stanovanje, idealno za tiste, ki iščejo miren umik ob Gardskem jezeru. Sprostite se lahko na zasebnem vrtu ali terasi, ki sta namenjeni sprostitvi in ​​uživanju v naravnih lepotah okolice. Nastanitev zagotavlja sodobno udobje z brezplačnim dostopom do brezžičnega interneta ves čas bivanja, kar gostom omogoča, da ostanejo povezani, medtem ko uživajo v mirnem vzdušju.

Zunanje bivanje je vrhunec La Quiete, ki vključuje vabljiv zunanji kamin, ki je kot nalašč za večerna druženja, namensko igrišče za mlajše goste, udobne sedežne garniture in očarljiva mesta za piknik. Za tiste, ki raziskujejo regijo s kolesom, je na voljo varovano parkirišče za kolesa, poleg brezplačnega zasebnega parkirišča za vozila, kar prispeva k udobju za vse popotnike. The apartment itself is thoughtfully equipped with a functional kitchenette, a private bathroom complete with a bidet, and a dedicated dining area, providing all the essentials for a self-catering holiday. Notranje udobje vključuje eleganten parket, ki prispeva k prefinjenemu ambientu stanovanja.

Iz namestitve so gostom na voljo široki razgledi na peneče jezero, bujen vrt in veličastne gore, ki obdajajo pokrajino Tremosine sul Garda. Njegova lokacija v bližini jezera omogoča enostaven dostop do različnih kolesarskih aktivnosti, zaradi česar je priljubljena izbira za aktivne obiskovalce. Gostje dosledno cenijo dobro vzdrževan vrt nepremičnine, osupljive slikovite razglede in njeno priročno lokacijo v kraju Tremosine sul Garda, ki zagotavlja odlično izhodišče za raziskovanje raznolikih znamenitosti regije Gardskega jezera.

Pogosto zastavljena vprašanja — La Quiete

Kje se nahaja La Quiete v mestu Tremosine sul Garda?
La Quiete se nahaja v Tremosine sul Garda, očarljivem kraju v regiji Gardskega jezera v Italiji. Njegova priročna lokacija postavlja goste v bližino jezera, kar omogoča enostaven dostop do lokalnih znamenitosti in dejavnosti na prostem, hkrati pa nudi mirno okolje sredi slikovite naravne lepote. Nastanitev je idealno izhodišče za raziskovanje okolice.
Katere ugodnosti so na voljo v apartmaju v La Quiete?
Udoben apartma La Quiete je dobro opremljen z majhno kuhinjo, lastno kopalnico z bidejem in jedilnico. Gostje bodo našli tudi eleganten parket, žar za kuhanje na prostem in brezplačen WiFi za povezljivost. Te lastnosti zagotavljajo udobno in samozadostno bivanje vsem obiskovalcem.
Ali La Quiete ponuja parkirišča?
Da, La Quiete nudi priročne možnosti parkiranja za svoje goste. V sklopu nastanitve je na voljo brezplačno zasebno parkirišče, ki zagotavlja varno namestitev za vozila. Poleg tega je na voljo parkirišče za kolesa, ki je namenjeno gostom, ki želijo raziskati slikovito pokrajino Gardskega jezera na dveh kolesih, kar izboljša splošno udobje njihovega bivanja.
Katere zunanje objekte lahko uživate v La Quiete?
Gostje v La Quiete lahko uživajo v številnih zunanjih vsebinah, namenjenih sprostitvi in ​​rekreaciji. Posest se ponaša z zasebnim vrtom in teraso, zunanjim kaminom, namenskim igriščem, udobnimi sedeži in prostori za piknik. Ti objekti ponujajo veliko priložnosti, da cenite svež zrak in slikovit razgled na Tremosine sul Garda.
Kakšne razglede lahko pričakujemo od La Quiete?
La Quiete gostom ponuja čudovito paleto slikovitih razgledov. Iz apartmaja in njegovih zunanjih prostorov lahko obiskovalci uživajo v slikovitih razgledih na mirno jezero, lasten bujen vrt in veličastne okoliške gore. Ti panoramski razgledi pomembno prispevajo k spokojni in nepozabni izkušnji v tej namestitvi Tremosine sul Garda.
Je La Quiete primeren za družine z otroki?
La Quiete je zelo primeren za družine, saj ponuja številne funkcije, ki poskrbijo za goste z otroki. Lastnina vključuje namensko igrišče, veliko sedežev in prostore za piknik znotraj zasebnega vrta, ki zagotavljajo prostor za zabavo na prostem. Postavitev apartmaja z majhno kuhinjo omogoča tudi priročno samooskrbo, zaradi česar je praktična izbira za družinske počitnice v bližini Gardskega jezera.
Katere dejavnosti so dostopne v bližini mesta La Quiete?
La Quiete se nahaja v kraju Tremosine sul Garda v bližini jezera in omogoča enostaven dostop do različnih dejavnosti na prostem. Gostje lahko še posebej uživajo v kolesarjenju, kjer je na voljo parkirišče za kolesa. Slikovita okolica vabi goste, da se sprostijo na vrtu, uživajo v razgledih in raziskujejo naravne lepote regije Gardskega jezera.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

La Quiete
via Sobie
Tremosine sul Garda (BS)
Italija
Website

Storitve in oprema

Free WiFi
Parking
Garden
Terrace
Cycling

Bližnje atrakcije

Cascate del Varone 26 km
Il Vittoriale 37 km
Funivia Monte Baldo 43 km
Trento 66 km
Grotte di Catullo 71 km
Brescia 76 km
Gardaland 99 km
Movieland Park 101 km
Caneva Aquapark 102 km
Parco Giardino Sigurtà 109 km
Arena di Verona 111 km
Verona 111 km
Mantova 140 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of La Quiete?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

5.478 gostov je obiskalo La Quiete v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 15,0 obiskov na dan in vrhuncem 584 v Apr 2026 od tega 100% Namizno in 0% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V14