GardaLake.com
Il Giardino Del Conte Custoza - hotels in Marmirolo, Lake Garda, Italy

Il Giardino Del Conte Custoza, Marmirolo

📍 Via Bacchelli 9, Marmirolo

🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Il Giardino Del Conte Custoza je očarljiva podeželska hiša v kraju Marmirolo, ki gostom ponuja miren zatočišče z zelenim vrtom, vabljivo teraso in bistvenimi sodobnimi dodatki za udobno bivanje v regiji Gardskega jezera. Ta nastanitev ponuja mirno izhodišče za raziskovanje okoliškega italijanskega podeželja in bližnjih kulturnih znamenitosti. Gostje hotela Il Giardino Del Conte Custoza imajo koristi od številnih premišljenih objektov, ki so zasnovani za izboljšanje njihove izkušnje. Povezljivost je zagotovljena z brezplačnim WiFi, ki je na voljo v celotnem objektu. Namestitev poudarja osebni pridih z zasebnimi storitvami prijave in odjave, ki jih dopolnjuje dnevno čiščenje za dosledno sveže okolje. Prijeten bivalni prostor zagotavlja prostor za sprostitev, medtem ko praktične ugodnosti, kot so shramba za prtljago, parkirišče za kolesa in priročna …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Via Bacchelli 9
Marmirolo (MN)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Free WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Bližnje atrakcije

Parco Giardino Sigurtà 12 km
Mantova 14 km
Caneva Aquapark 28 km
Movieland Park 28 km
Gardaland 29 km
Grotte di Catullo 35 km
Arena di Verona 40 km
Verona 40 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Funivia Monte Baldo 71 km
Cascate del Varone 110 km
Trento 124 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Il Giardino Del Conte Custoza?
Il Giardino Del Conte Custoza se nahaja v Marmirolu v širši regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno podeželsko okolje, hkrati pa omogoča udoben dostop do različnih kulturnih in prostočasnih znamenitosti v okolici, vključno z Mantovo in vzhodno obalo Gardskega jezera.
Kakšne storitve ponuja nastanitev Il Giardino Del Conte Custoza?
Gostom so na voljo številne ugodnosti, vključno z vrtom, teraso in brezplačnim WiFi v vseh prostorih. Podeželska hiša ponuja tudi zasebno prijavo in odjavo, udoben bivalni prostor, dnevno čiščenje, zunanji prostor za sedenje, prostor za piknik, parkirišče za kolesa, najem koles in shrambo za prtljago.
Ali v nastanitvi Il Giardino Del Conte Custoza strežejo zajtrk?
Da, vsako jutro je na voljo italijanski zajtrk po naročilu. Meni za zajtrk vključuje izbor lokalnih specialitet, sveže pecivo in osvežilne sokove. Gostje pogosto pohvalijo kakovost in raznolikost jutranjega obroka, ki zagotavlja prijeten začetek dneva.
Katere bližnje znamenitosti so dostopne iz podeželske hiše?
Iz Il Giardino Del Conte Custoza lahko gostje zlahka obiščejo več pomembnih znamenitosti. Katedrala v Mantovi in ​​vojvodska palača sta oddaljeni 13 km. Poleg tega so priljubljene destinacije, kot sta zabaviščni park Gardaland in terme v Termah Sirmione, prav tako dosegljive za preživljanje prostega časa in sprostitev.
Koliko je Il Giardino Del Conte Custoza oddaljen od najbližjega letališča?
Il Giardino Del Conte Custoza se nahaja na priročni lokaciji, 19 km od letališča Verona. Zaradi te bližine je podeželska hiša dostopna možnost za potnike, ki prihajajo z letalom, kar zagotavlja razmeroma kratek prevoz do nastanitve v Marmirolu.
Zakaj je Il Giardino Del Conte Custoza edinstveno bivanje?
Ta lastnost izstopa kot elegantna podeželska hiša, ki ponuja miren pobeg s svojim čudovitim vrtom in teraso. Osredotočenost na prilagojene storitve, vključno z zasebno prijavo/odjavo, v kombinaciji z visoko ocenjenim italijanskim zajtrkom à la carte in ugodnostmi, kot je najem koles, ustvarja značilno in pristno italijansko izkušnjo v regiji Gardskega jezera.

Statistike obiskovalcev

5.134 gostov je obiskalo Il Giardino Del Conte Custoza v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 14,1 obiskov na dan in vrhuncem 626 v Apr 2026 od tega 99% Namizno in 1% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Il Giardino Del Conte Custoza

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska
Mehika
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V9

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

🏨 Lastnik ali upravljavec Il Giardino Del Conte Custoza?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Il Giardino Del Conte Custoza - Marmirolo

Hotels
Il Giardino Del Conte Custoza - hotels in Marmirolo, Lake Garda, Italy

Il Giardino Del Conte Custoza je očarljiva podeželska hiša v kraju Marmirolo, ki gostom ponuja miren zatočišče z zelenim vrtom, vabljivo teraso in bistvenimi sodobnimi dodatki za udobno bivanje v regiji Gardskega jezera. Ta nastanitev ponuja mirno izhodišče za raziskovanje okoliškega italijanskega podeželja in bližnjih kulturnih znamenitosti.

Gostje hotela Il Giardino Del Conte Custoza imajo koristi od številnih premišljenih objektov, ki so zasnovani za izboljšanje njihove izkušnje. Povezljivost je zagotovljena z brezplačnim WiFi, ki je na voljo v celotnem objektu. Namestitev poudarja osebni pridih z zasebnimi storitvami prijave in odjave, ki jih dopolnjuje dnevno čiščenje za dosledno sveže okolje. Prijeten bivalni prostor zagotavlja prostor za sprostitev, medtem ko praktične ugodnosti, kot so shramba za prtljago, parkirišče za kolesa in priročna izposoja koles, poskrbijo za aktivne popotnike, ki želijo raziskovati lokalno območje na dveh kolesih. Zunanji prostor za sedenje in namensko mesto za piknik spodbujata goste, da uživajo v sredozemskem podnebju in mirnem vrtu.

Vsako jutro si lahko privoščite italijanski zajtrk po naročilu, ki vključuje čudovit izbor lokalnih specialitet, sveže pečeno pecivo in osvežilne sokove. Ta jutranji obrok gostje pogosto poudarjajo zaradi njegove kakovosti in raznolikosti, kar je popoln začetek vsakega dneva raziskovanja. Lokacija nepremičnine v Marmirolu omogoča dosegljivost več zanimivih točk. Letališče Verona je oddaljeno 19 km in nudi udoben dostop za prihode in odhode. Kulturni izleti so takoj na voljo, saj sta katedrala v Mantovi in ​​zgodovinska vojvodska palača le 13 km od podeželske hiše. Za prosti čas in družinsko zabavo so na dosegu tudi priljubljene destinacije, kot sta Gardaland in wellness Terme Sirmione, ki vabijo goste na odkrivanje raznolike ponudbe območja Gardskega jezera. Il Giardino Del Conte Custoza ponuja prijetno vzdušje za tiste, ki iščejo miren italijanski pobeg s priročnim dostopom do naravnih lepot in zgodovinskih znamenitosti.

Pogosto zastavljena vprašanja — Il Giardino Del Conte Custoza

Kje se nahaja Il Giardino Del Conte Custoza?
Il Giardino Del Conte Custoza se nahaja v Marmirolu v širši regiji Gardskega jezera v Italiji. Ta lokacija ponuja mirno podeželsko okolje, hkrati pa omogoča udoben dostop do različnih kulturnih in prostočasnih znamenitosti v okolici, vključno z Mantovo in vzhodno obalo Gardskega jezera.
Kakšne storitve ponuja nastanitev Il Giardino Del Conte Custoza?
Gostom so na voljo številne ugodnosti, vključno z vrtom, teraso in brezplačnim WiFi v vseh prostorih. Podeželska hiša ponuja tudi zasebno prijavo in odjavo, udoben bivalni prostor, dnevno čiščenje, zunanji prostor za sedenje, prostor za piknik, parkirišče za kolesa, najem koles in shrambo za prtljago.
Ali v nastanitvi Il Giardino Del Conte Custoza strežejo zajtrk?
Da, vsako jutro je na voljo italijanski zajtrk po naročilu. Meni za zajtrk vključuje izbor lokalnih specialitet, sveže pecivo in osvežilne sokove. Gostje pogosto pohvalijo kakovost in raznolikost jutranjega obroka, ki zagotavlja prijeten začetek dneva.
Katere bližnje znamenitosti so dostopne iz podeželske hiše?
Iz Il Giardino Del Conte Custoza lahko gostje zlahka obiščejo več pomembnih znamenitosti. Katedrala v Mantovi in ​​vojvodska palača sta oddaljeni 13 km. Poleg tega so priljubljene destinacije, kot sta zabaviščni park Gardaland in terme v Termah Sirmione, prav tako dosegljive za preživljanje prostega časa in sprostitev.
Koliko je Il Giardino Del Conte Custoza oddaljen od najbližjega letališča?
Il Giardino Del Conte Custoza se nahaja na priročni lokaciji, 19 km od letališča Verona. Zaradi te bližine je podeželska hiša dostopna možnost za potnike, ki prihajajo z letalom, kar zagotavlja razmeroma kratek prevoz do nastanitve v Marmirolu.
Zakaj je Il Giardino Del Conte Custoza edinstveno bivanje?
Ta lastnost izstopa kot elegantna podeželska hiša, ki ponuja miren pobeg s svojim čudovitim vrtom in teraso. Osredotočenost na prilagojene storitve, vključno z zasebno prijavo/odjavo, v kombinaciji z visoko ocenjenim italijanskim zajtrkom à la carte in ugodnostmi, kot je najem koles, ustvarja značilno in pristno italijansko izkušnjo v regiji Gardskega jezera.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Il Giardino Del Conte Custoza
Via Bacchelli 9
Marmirolo (MN)
Italija
Website

Storitve in oprema

Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Bližnje atrakcije

Parco Giardino Sigurtà 12 km
Mantova 14 km
Caneva Aquapark 28 km
Movieland Park 28 km
Gardaland 29 km
Grotte di Catullo 35 km
Arena di Verona 40 km
Verona 40 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Funivia Monte Baldo 71 km
Cascate del Varone 110 km
Trento 124 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Il Giardino Del Conte Custoza?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

5.134 gostov je obiskalo Il Giardino Del Conte Custoza v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 14,1 obiskov na dan in vrhuncem 626 v Apr 2026 od tega 99% Namizno in 1% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Kitajska
Mehika

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V9