GardaLake.com
Eco Hotel Benacus - 3 star hotels in Malcesine, Lake Garda, Italy

Eco Hotel Benacus, Malcesine

★★★

📍 Via Gardesana 148, Malcesine

🍸 Bar 🏊 Bazen 🅿️ Parkiranje 📶 WiFi
Rezervirajte zdaj

Eco Hotel Benacus je hotelsko podjetje s 3 zvezdicami v kraju Malcesine, Malcesine, ki ponuja mirne počitnice s panoramskim pogledom na jezero in gore. This family-run property, operated by the De Massari Family since 1962, provides a welcoming atmosphere for guests seeking relaxation and active pursuits in the picturesque Garda area. Hotel je zasnovan tako, da izboljša izkušnjo gostov s poudarkom na udobju in prostem času. Sprostite se lahko na mirnem vrtu ali uživate v pomirjujoči masažni kopeli. A highlight is the outdoor swimming pool, which is thoughtfully heated using solar panels, providing an environmentally conscious option for a refreshing dip. Many of the accommodations at Eco Hotel Benacus feature a panoramic balcony, allowing visitors to appreciate the distinctive vistas …

Preberi več →

Lokacija in kontakt

Via Gardesana 148
Malcesine (VR)
Italija
📍 Odpri v Google Zemljevidih

Storitve in oprema

Swimming PoolBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastShuttleAccessible

Bližnje atrakcije

Funivia Monte Baldo 2 km
Cascate del Varone 20 km
Gardaland 40 km
Caneva Aquapark 42 km
Movieland Park 42 km
Parco Giardino Sigurtà 57 km
Il Vittoriale 60 km
Arena di Verona 61 km
Verona 61 km
Grotte di Catullo 61 km
Trento 62 km
Mantova 90 km
Brescia 94 km

Pogosto zastavljena vprašanja

Kje se nahaja Eco Hotel Benacus?
Eco Hotel Benacus se nahaja v Malcesine, očarljivem mestu na vzhodni obali Gardskega jezera v Italiji. Lokacija hotela nudi gostom prednost uživanja tako v značilnem pogledu na jezero kot v veličastni okoliški gorski pokrajini, kar zagotavlja mirno ozadje za sproščujoče počitnice na območju Garde.
Katere storitve ponuja nastanitev Eco Hotel Benacus?
Gostje Eco Hotela Benacus lahko uživajo v številnih storitvah, namenjenih udobju in prostemu času. Ti vključujejo miren vrt, pomirjujočo masažno kopel in zunanji bazen, ki se ogreva s sončnimi kolektorji. Ponuja tudi brezplačen brezžični internet v vseh prostorih, brezplačno parkirišče in klimatiziran bar za osvežilne pijače.
Ali Eco Hotel Benacus ponuja restavracijo?
Čeprav surovi opis ne navaja polne restavracije, ima Eco Hotel Benacus klimatiziran bar, kjer lahko gostje uživajo v različnih pijačah in lahkih osvežilnih napitkih. Za dodatna kulinarična doživetja Malcesine ponuja številne lokalne restavracije in okrepčevalnice v bližini hotela.
Je Eco Hotel Benacus primeren za aktivne popotnike?
Da, Eco Hotel Benacus je primeren za športne navdušence in aktivne popotnike. Lokacija hotela v predelu Garda ponuja veliko možnosti za aktivnosti na prostem. Gostje si lahko tudi izposodijo gorska kolesa neposredno v hotelu, tako da lahko samostojno raziskujete slikovito okolico in poti.
Kakšen razgled lahko gostje pričakujejo iz svojih sob?
Številne sobe v hotelu Eco Benacus imajo panoramski balkon. S teh balkonov lahko gostje uživajo v očarljivem in značilnem razgledu tako na Gardsko jezero kot na slikovite gore, ki obdajajo pokrajino Malcesine, kar izboljša celotno počitniško izkušnjo.
Zakaj je Eco Hotel Benacus edinstvena izbira v mestu Malcesine?
Eco Hotel Benacus izstopa kot družinsko vodeno prenočišče, ki ga že od leta 1962 upravlja družina De Massari in ponuja dolgoletno tradicijo gostoljubja. Njegova zavezanost trajnosti je očitna z zunanjim bazenom, ogrevanim s sončnimi kolektorji. Lastnina nudi tudi edinstveno kombinacijo mirnega udobja, panoramskega pogleda na jezero in gore ter objektov za športne navdušence, vključno z izposojo gorskih koles.
Ali je Eco Hotel Benacus prenovljen objekt?
Da, Eco Hotel Benacus je bil deležen popolne prenove. To zagotavlja, da gostje izkoristijo sodobno udobje in posodobljene objekte, medtem ko še vedno doživljajo šarm in gostoljubje, ki ju družinsko vodena ustanova nudi od leta 1962 in ponuja svežo in sodobno izkušnjo bivanja.

Statistike obiskovalcev

7.487 gostov je obiskalo Eco Hotel Benacus v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 20,5 obiskov na dan in vrhuncem 777 v Apr 2026 od tega 97% Namizno in 3% Mobilno.

Najpogostejše nacionalnosti, ki obiskujejo Eco Hotel Benacus

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK
Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V16

Pregledalo uredništvo Gardalake.com
Strokovnjaki za Gardsko jezero od leta 1988

More hotels in Malcesine

Hotels with Pool in Malcesine Hotels with Parking in Malcesine Hotels with Free Parking in Malcesine

🏨 Lastnik ali upravljavec Eco Hotel Benacus?

Ogled statistike

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistični Vodnik

Za informacije, posodobitve in partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Eco Hotel Benacus - Malcesine★★★☆☆

Hotels
Eco Hotel Benacus - 3 star hotels in Malcesine, Lake Garda, Italy

Eco Hotel Benacus je hotelsko podjetje s 3 zvezdicami v kraju Malcesine, Malcesine, ki ponuja mirne počitnice s panoramskim pogledom na jezero in gore. This family-run property, operated by the De Massari Family since 1962, provides a welcoming atmosphere for guests seeking relaxation and active pursuits in the picturesque Garda area.

Hotel je zasnovan tako, da izboljša izkušnjo gostov s poudarkom na udobju in prostem času. Sprostite se lahko na mirnem vrtu ali uživate v pomirjujoči masažni kopeli. A highlight is the outdoor swimming pool, which is thoughtfully heated using solar panels, providing an environmentally conscious option for a refreshing dip. Many of the accommodations at Eco Hotel Benacus feature a panoramic balcony, allowing visitors to appreciate the distinctive vistas of Lake Garda and the surrounding mountains directly from their room. Povsod je na voljo brezplačen brezžični internet, ki zagotavlja povezljivost za vse goste.

Eco Hotel Benacus is particularly well-suited for sports enthusiasts, serving as an excellent base for exploring the diverse outdoor activities available around Lake Garda. The hotel facilitates independent exploration by offering mountain bike rentals, perfect for traversing the scenic trails and lakeside paths of Malcesine. Objekt, ki je bil v celoti prenovljen, združuje sodobno udobje z dolgoletno gostinsko tradicijo. Additional conveniences include free car parking for guests arriving by vehicle and an air-conditioned bar, providing a comfortable spot for refreshments after a day of adventure or relaxation. Odkrijte čar mesta Malcesine in naravne lepote Gardskega jezera v tem dobro opremljenem prenočišču.

Pogosto zastavljena vprašanja — Eco Hotel Benacus

Kje se nahaja Eco Hotel Benacus?
Eco Hotel Benacus se nahaja v Malcesine, očarljivem mestu na vzhodni obali Gardskega jezera v Italiji. Lokacija hotela nudi gostom prednost uživanja tako v značilnem pogledu na jezero kot v veličastni okoliški gorski pokrajini, kar zagotavlja mirno ozadje za sproščujoče počitnice na območju Garde.
Katere storitve ponuja nastanitev Eco Hotel Benacus?
Gostje Eco Hotela Benacus lahko uživajo v številnih storitvah, namenjenih udobju in prostemu času. Ti vključujejo miren vrt, pomirjujočo masažno kopel in zunanji bazen, ki se ogreva s sončnimi kolektorji. Ponuja tudi brezplačen brezžični internet v vseh prostorih, brezplačno parkirišče in klimatiziran bar za osvežilne pijače.
Ali Eco Hotel Benacus ponuja restavracijo?
Čeprav surovi opis ne navaja polne restavracije, ima Eco Hotel Benacus klimatiziran bar, kjer lahko gostje uživajo v različnih pijačah in lahkih osvežilnih napitkih. Za dodatna kulinarična doživetja Malcesine ponuja številne lokalne restavracije in okrepčevalnice v bližini hotela.
Je Eco Hotel Benacus primeren za aktivne popotnike?
Da, Eco Hotel Benacus je primeren za športne navdušence in aktivne popotnike. Lokacija hotela v predelu Garda ponuja veliko možnosti za aktivnosti na prostem. Gostje si lahko tudi izposodijo gorska kolesa neposredno v hotelu, tako da lahko samostojno raziskujete slikovito okolico in poti.
Kakšen razgled lahko gostje pričakujejo iz svojih sob?
Številne sobe v hotelu Eco Benacus imajo panoramski balkon. S teh balkonov lahko gostje uživajo v očarljivem in značilnem razgledu tako na Gardsko jezero kot na slikovite gore, ki obdajajo pokrajino Malcesine, kar izboljša celotno počitniško izkušnjo.
Zakaj je Eco Hotel Benacus edinstvena izbira v mestu Malcesine?
Eco Hotel Benacus izstopa kot družinsko vodeno prenočišče, ki ga že od leta 1962 upravlja družina De Massari in ponuja dolgoletno tradicijo gostoljubja. Njegova zavezanost trajnosti je očitna z zunanjim bazenom, ogrevanim s sončnimi kolektorji. Lastnina nudi tudi edinstveno kombinacijo mirnega udobja, panoramskega pogleda na jezero in gore ter objektov za športne navdušence, vključno z izposojo gorskih koles.
Ali je Eco Hotel Benacus prenovljen objekt?
Da, Eco Hotel Benacus je bil deležen popolne prenove. To zagotavlja, da gostje izkoristijo sodobno udobje in posodobljene objekte, medtem ko še vedno doživljajo šarm in gostoljubje, ki ju družinsko vodena ustanova nudi od leta 1962 in ponuja svežo in sodobno izkušnjo bivanja.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija in kontakt

Eco Hotel Benacus
★★★
Via Gardesana 148
Malcesine (VR)
Italija
Website

Storitve in oprema

Swimming Pool
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Shuttle
Accessible

Bližnje atrakcije

Funivia Monte Baldo 2 km
Cascate del Varone 20 km
Gardaland 40 km
Caneva Aquapark 42 km
Movieland Park 42 km
Parco Giardino Sigurtà 57 km
Il Vittoriale 60 km
Arena di Verona 61 km
Verona 61 km
Grotte di Catullo 61 km
Trento 62 km
Mantova 90 km
Brescia 94 km
Rezervirajte zdaj
🏨

Are you the owner or manager of Eco Hotel Benacus?

Upravljajte svoj seznam in sledite obiskovalcem

7.487 gostov je obiskalo Eco Hotel Benacus v zadnjih 365 dneh, s povprečjem 20,5 obiskov na dan in vrhuncem 777 v Apr 2026 od tega 97% Namizno in 3% Mobilno.

Nemčija
Italija
Nizozemska
Avstrija
Anglija
Švica
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
HK

Statistike v realnem času, AI boti in spletni pajki so filtrirani — podatki odražajo le resnične človeške obiske — posodobljeno 2. vsakega meseca · V16