GardaLake.com
Vialeromadodici Rooms & Apartments - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Vialeromadodici Rooms & Apartments, Lazise

📍 Viale Roma 12, Lazise

💆 Spa 🅿️ Parkovisko 📶 WiFi ❄️ A/C
Rezervujte teraz

Vialeromadodici Rooms & Apartments je príjemný ubytovací podnik, ktorý sa nachádza v rušnom srdci centra Lazise, ​​len 150 metrov od malebného brehu jazera Garda. Toto ubytovacie zariadenie ponúka moderné, klimatizované ubytovanie doplnené o pohodlie bezplatného vonkajšieho bazéna, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú požičovňu bicyklov na objavovanie okolia. Hostia ubytovaní v Vialeromadodici Rooms & Apartments budú mať ideálnu polohu na to, aby zažili očarujúcu atmosféru pri jazere Lazise. Výnimočná blízkosť hotela k brehom jazera Garda umožňuje ľahký prístup k pokojným prechádzkam po promenáde alebo si užite pokojné vody a jedinečnú stredomorskú mikroklímu. Samotné ubytovanie je navrhnuté s ohľadom na pohodlie a modernosť a ponúka priestranné, klimatizované izby a apartmány. Každá ubytovacia jednotka je dobre vybavená so satelitnou TV s …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Viale Roma 12
Lazise (VR)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Spa & WellnessFree WiFiParkingAir ConditioningTerrace

Okolné atrakcie

Gardaland 7 km
Movieland Park 8 km
Caneva Aquapark 8 km
Grotte di Catullo 21 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 55 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Vialeromadodici Rooms & Apartments má výhodnú polohu v centre Lazise, ​​pôvabnom mestečku na východnom brehu jazera Garda. Nehnuteľnosť sa nachádza výnimočne blízko jazera, nachádza sa len 150 metrov od jeho malebného pobrežia a ponúka hosťom ľahký prístup na promenádu ​​pri jazere a miestne atrakcie v meste Lazise.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Hostia v Vialeromadodici Rooms & Apartments môžu využívať celý rad bezplatného vybavenia. Patrí medzi ne bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, osviežujúci vonkajší bazén a bezplatná požičovňa bicyklov na objavovanie malebného okolia. Okrem toho ubytovanie poskytuje bezplatné súkromné ​​parkovisko, čo zvyšuje pohodlie pre tých, ktorí cestujú autom.
Aký typ ubytovania ponúka Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Hotel ponúka priestranné a moderné klimatizované izby a apartmány. Každá ubytovacia jednotka je vybavená základným komfortom, ako je satelitná TV s plochou obrazovkou, malá chladnička a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. Pre lepší zážitok majú niektoré vybrané izby aj vybavenú strešnú terasu, ktorá poskytuje súkromný vonkajší priestor.
Sú Vialeromadodici Rooms & Apartments vhodné pre rodiny?
Áno, Vialeromadodici Rooms & Apartments sú vhodné pre rodiny, najmä vzhľadom na blízkosť obľúbených zábavných parkov. Nachádza sa 10 minút jazdy od zábavného parku Gardaland a parku Movieland Studio, vďaka čomu je ideálnou základňou pre rodinné dobrodružstvá. Priestranné ubytovanie a vybavenie, ako je vonkajší bazén, uspokoja aj potreby rodiny.
Ako dostupné sú atrakcie v okolí z ubytovacieho zariadenia?
Ubytovacie zariadenie ponúka vynikajúci prístup ku kľúčovým atrakciám jazera Garda. Zábavné parky Gardaland a Movieland Studio Park sú vzdialené len 10 minút jazdy a poskytujú zábavu pre všetky vekové kategórie. Historické mesto Peschiera del Garda, známe svojou benátskou obranou, má výhodnú polohu 10 kilometrov od Vialeromadodici Rooms & Apartments.
Ponúka Vialeromadodici Rooms & Apartments parkovanie?
Áno, hotel Vialeromadodici Rooms & Apartments ponúka svojim hosťom bezplatné súkromné ​​parkovisko. Toto vybavenie je obzvlášť výhodné pre návštevníkov, ktorí cestujú vlastnými vozidlami, a zaisťuje tak bezproblémový zážitok pri príchode a objavovaní regiónu Lago di Garda.
Čo robí Vialeromadodici Rooms & Apartments jedinečným pre pobyt v Lazise?
Vialeromadodici Rooms & Apartments vynikajú svojou vynikajúcou polohou v centre Lazise, ​​iba 150 metrov od jazera Garda, v kombinácii so sadou bezplatného vybavenia. Bezplatný vonkajší bazén, požičovňa bicyklov a súkromné ​​parkovisko zvyšujú zážitok hostí, zatiaľ čo moderné klimatizované izby, niektoré so strešnými terasami, ponúkajú pohodlie a komfort.

Štatistiky návštevníkov

6 855 hostí navštívilo Vialeromadodici Rooms & Apartments za posledných 365 dní, s priemerom 18,8 návštev denne a vrcholom 786 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Vialeromadodici Rooms & Apartments

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
HK
Mexiko
Čína
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V13

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Vialeromadodici Rooms & Apartments?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Vialeromadodici Rooms & Apartments - Lazise

Vialeromadodici Rooms & Apartments - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Vialeromadodici Rooms & Apartments je príjemný ubytovací podnik, ktorý sa nachádza v rušnom srdci centra Lazise, ​​len 150 metrov od malebného brehu jazera Garda. Toto ubytovacie zariadenie ponúka moderné, klimatizované ubytovanie doplnené o pohodlie bezplatného vonkajšieho bazéna, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú požičovňu bicyklov na objavovanie okolia.

Hostia ubytovaní v Vialeromadodici Rooms & Apartments budú mať ideálnu polohu na to, aby zažili očarujúcu atmosféru pri jazere Lazise. Výnimočná blízkosť hotela k brehom jazera Garda umožňuje ľahký prístup k pokojným prechádzkam po promenáde alebo si užite pokojné vody a jedinečnú stredomorskú mikroklímu. Samotné ubytovanie je navrhnuté s ohľadom na pohodlie a modernosť a ponúka priestranné, klimatizované izby a apartmány. Každá ubytovacia jednotka je dobre vybavená so satelitnou TV s plochou obrazovkou pre zábavu, malou chladničkou pre pohodlie a vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov. Pre niektorých hostí je pozoruhodná dostupnosť izieb, ktoré sa môžu pochváliť vybavenou strešnou terasou, ktorá ponúka súkromný vonkajší priestor na oddych a vychutnanie si miestnej atmosféry.

Okrem pohodlných interiérov hotel umocňuje zážitok hostí aj praktickým vybavením. Bezplatný vonkajší bazén poskytuje osviežujúcu možnosť relaxácie, najmä počas teplejších mesiacov, zatiaľ čo bezplatné Wi-Fi pripojenie zaisťuje bezproblémové pripojenie počas celého pobytu. Pre tých, ktorí chcú preskúmať krásne okolie jazera Garda, bezplatná požičovňa bicyklov ponúka skvelú príležitosť objavovať mesto Lazise a jeho malebné trasy pokojným tempom. Poskytnutie bezplatného súkromného parkoviska navyše zvyšuje pohodlie pre cestujúcich prichádzajúcich autom a zabezpečuje pobyt bez stresu.

Vialeromadodici Rooms & Apartments slúži ako vynikajúca základňa na objavovanie obľúbených regionálnych zaujímavostí. Rodiny a milovníci dobrodružstiev ocenia, že sú pohodlne 10 minút jazdy autom od zábavného parku Gardaland a zábavného parku Movieland Studio Park, ktorý ponúka množstvo možností zábavy pre všetky vekové kategórie. Historické mesto Peschiera del Garda, ďalšia významná destinácia pri jazere Lago di Garda známa svojim jedinečným charakterom, je tiež ľahko dostupné a nachádza sa len 10 kilometrov odtiaľto. Táto centrálna poloha v meste Lazise v kombinácii s premysleným vybavením robí z izieb a apartmánov Vialeromadodici praktickú voľbu pre nezabudnuteľný pobyt pri jazere Garda.

Často kladené otázky — Vialeromadodici Rooms & Apartments

Kde sa nachádza Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Vialeromadodici Rooms & Apartments má výhodnú polohu v centre Lazise, ​​pôvabnom mestečku na východnom brehu jazera Garda. Nehnuteľnosť sa nachádza výnimočne blízko jazera, nachádza sa len 150 metrov od jeho malebného pobrežia a ponúka hosťom ľahký prístup na promenádu ​​pri jazere a miestne atrakcie v meste Lazise.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Hostia v Vialeromadodici Rooms & Apartments môžu využívať celý rad bezplatného vybavenia. Patrí medzi ne bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, osviežujúci vonkajší bazén a bezplatná požičovňa bicyklov na objavovanie malebného okolia. Okrem toho ubytovanie poskytuje bezplatné súkromné ​​parkovisko, čo zvyšuje pohodlie pre tých, ktorí cestujú autom.
Aký typ ubytovania ponúka Vialeromadodici Rooms & Apartments?
Hotel ponúka priestranné a moderné klimatizované izby a apartmány. Každá ubytovacia jednotka je vybavená základným komfortom, ako je satelitná TV s plochou obrazovkou, malá chladnička a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. Pre lepší zážitok majú niektoré vybrané izby aj vybavenú strešnú terasu, ktorá poskytuje súkromný vonkajší priestor.
Sú Vialeromadodici Rooms & Apartments vhodné pre rodiny?
Áno, Vialeromadodici Rooms & Apartments sú vhodné pre rodiny, najmä vzhľadom na blízkosť obľúbených zábavných parkov. Nachádza sa 10 minút jazdy od zábavného parku Gardaland a parku Movieland Studio, vďaka čomu je ideálnou základňou pre rodinné dobrodružstvá. Priestranné ubytovanie a vybavenie, ako je vonkajší bazén, uspokoja aj potreby rodiny.
Ako dostupné sú atrakcie v okolí z ubytovacieho zariadenia?
Ubytovacie zariadenie ponúka vynikajúci prístup ku kľúčovým atrakciám jazera Garda. Zábavné parky Gardaland a Movieland Studio Park sú vzdialené len 10 minút jazdy a poskytujú zábavu pre všetky vekové kategórie. Historické mesto Peschiera del Garda, známe svojou benátskou obranou, má výhodnú polohu 10 kilometrov od Vialeromadodici Rooms & Apartments.
Ponúka Vialeromadodici Rooms & Apartments parkovanie?
Áno, hotel Vialeromadodici Rooms & Apartments ponúka svojim hosťom bezplatné súkromné ​​parkovisko. Toto vybavenie je obzvlášť výhodné pre návštevníkov, ktorí cestujú vlastnými vozidlami, a zaisťuje tak bezproblémový zážitok pri príchode a objavovaní regiónu Lago di Garda.
Čo robí Vialeromadodici Rooms & Apartments jedinečným pre pobyt v Lazise?
Vialeromadodici Rooms & Apartments vynikajú svojou vynikajúcou polohou v centre Lazise, ​​iba 150 metrov od jazera Garda, v kombinácii so sadou bezplatného vybavenia. Bezplatný vonkajší bazén, požičovňa bicyklov a súkromné ​​parkovisko zvyšujú zážitok hostí, zatiaľ čo moderné klimatizované izby, niektoré so strešnými terasami, ponúkajú pohodlie a komfort.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Vialeromadodici Rooms & Apartments
Viale Roma 12
Lazise (VR)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Terrace

Okolné atrakcie

Gardaland 7 km
Movieland Park 8 km
Caneva Aquapark 8 km
Grotte di Catullo 21 km
Parco Giardino Sigurtà 22 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 36 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 55 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Vialeromadodici Rooms & Apartments?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

6 855 hostí navštívilo Vialeromadodici Rooms & Apartments za posledných 365 dní, s priemerom 18,8 návštev denne a vrcholom 786 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
HK
Mexiko
Čína

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V13