GardaLake.com
Residenza Corte Casara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Residenza Corte Casara, Lazise

📍 Via Casara 57, Lazise

📶 WiFi
Rezervujte teraz

Residenza Corte Casara je pokojný apartmánový komplex v meste Lazise, ​​ktorý ponúka zelené prostredie len 5 minút chôdze od historického centra mesta a 400 metrov od jazera Garda. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje príjemnú základňu na objavovanie východného brehu jazera Garda, ideálne pre tých, ktorí hľadajú pobyt s vlastným stravovaním a pohodlným prístupom k miestnym atrakciám. Komplex je navrhnutý tak, aby ponúkal pokojné prostredie, vďaka čomu je obľúbenou voľbou pre rodiny a cestovateľov, ktorí túžia po uvoľnenom tempe v blízkosti pulzujúceho srdca Lazise. Ubytovanie v Corte Casara je premyslene rozmiestnené v štyroch rôznych budovách, medzi ktoré patria aj dve očarujúce vidiecke domčeky zasadené do malebného nádvoria. Hostia si môžu vybrať z rôznych štýlov apartmánov, pričom niektoré majú charakteristický loftový dizajn, zatiaľ …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via Casara 57
Lazise (VR)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Free WiFiGardenBalconyPlayground

Okolné atrakcie

Gardaland 6 km
Caneva Aquapark 7 km
Movieland Park 8 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Grotte di Catullo 20 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 54 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 70 km
Trento 84 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara sa nachádza v Lazise, ​​pôvabnom mestečku pri jazere Garda. Ponúka zelené a pokojné prostredie s výhodnou polohou len 5 minút chôdze od historického centra mesta Lazise. Táto nehnuteľnosť je tiež len 400 metrov od brehu jazera Garda, z ktorého sa ľahko dostanete na promenádu ​​pri jazere a k miestnym atrakciám.
Aký typ ubytovania ponúka Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara je apartmánový komplex, ktorý ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Apartmány sú rozmiestnené v štyroch rôznych budovách vrátane dvoch tradičných vidieckych chát umiestnených v očarujúcom dvore. Hostia si môžu vybrať z rôznych dispozícií, pričom niektoré majú charakteristické lofty, zatiaľ čo iné majú vlastný balkón alebo priamy prístup do záhrady.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Residenza Corte Casara?
Hostia v Residenza Corte Casara si môžu vychutnať celý rad vybavenia navrhnutého pre pohodlie a komfort. Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú rozsiahle záhrady s vonkajším bazénom a detským ihriskom. K dispozícii je aj gril na vonkajšie stolovanie. Každý apartmán má dobre vybavenú kuchynku a satelitnú TV, zatiaľ čo recepcia ponúka práčku a internetový kútik s Wi-Fi.
Je Residenza Corte Casara vhodná pre rodiny?
Áno, Residenza Corte Casara je vhodná pre rodiny, ktoré navštívia jazero Garda. Komplex má vo svojich záhradách vyhradené detské ihrisko, ktoré poskytuje zábavu pre mladších hostí. Priestranné apartmány, niektoré so súkromnou záhradou, a kuchynky s vlastným stravovaním uspokoja aj potreby rodín cestujúcich s deťmi a ponúkajú flexibilitu a pohodlie.
Aké možnosti stravovania sú k dispozícii v ubytovaní Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara ponúka apartmány s vlastným stravovaním, z ktorých každý má dobre vybavenú kuchynku na prípravu vlastných jedál. Okrem toho hotel vo svojich záhradách ponúka spoločný gril na stolovanie pod holým nebom. Historické centrum mesta Lazise, ​​vzdialené 5 minút chôdze od hotela, tiež ponúka množstvo reštaurácií, pizzerií ​​a kaviarní, kde si môžete vychutnať rôzne kulinárske zážitky.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti ubytovania Residenza Corte Casara?
Hlavnými atrakciami v okolí sú očarujúce historické centrum Lazise, ​​ktoré je vzdialené len 5 minút chôdze, a samotné jazero Garda, ktoré sa nachádza 400 metrov od hotela. Hostia môžu preskúmať malebné uličky Lazise, ​​jeho hrad Scaliger a užiť si promenádu ​​pri jazere. Širší región jazera Garda ponúka množstvo aktivít a pamiatok, od vodných športov až po historické pamiatky.
Ponúka Residenza Corte Casara prístup na internet?
Áno, hotel Residenza Corte Casara poskytuje svojim hosťom internetové pripojenie. Na recepcii je internetový kútik s Wi-Fi pripojením. To umožňuje hosťom zostať v spojení, plánovať si denné výlety a zostať v kontakte počas pobytu v tomto pokojnom apartmánovom komplexe v meste Lazise.

Štatistiky návštevníkov

6 986 hostí navštívilo Residenza Corte Casara za posledných 365 dní, s priemerom 19,1 návštev denne a vrcholom 784 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Residenza Corte Casara

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V16

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Residenza Corte Casara?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residenza Corte Casara - Lazise

Residenza Corte Casara - accommodation in Lazise, Lake Garda, Italy

Residenza Corte Casara je pokojný apartmánový komplex v meste Lazise, ​​ktorý ponúka zelené prostredie len 5 minút chôdze od historického centra mesta a 400 metrov od jazera Garda. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje príjemnú základňu na objavovanie východného brehu jazera Garda, ideálne pre tých, ktorí hľadajú pobyt s vlastným stravovaním a pohodlným prístupom k miestnym atrakciám. Komplex je navrhnutý tak, aby ponúkal pokojné prostredie, vďaka čomu je obľúbenou voľbou pre rodiny a cestovateľov, ktorí túžia po uvoľnenom tempe v blízkosti pulzujúceho srdca Lazise.

Ubytovanie v Corte Casara je premyslene rozmiestnené v štyroch rôznych budovách, medzi ktoré patria aj dve očarujúce vidiecke domčeky zasadené do malebného nádvoria. Hostia si môžu vybrať z rôznych štýlov apartmánov, pričom niektoré majú charakteristický loftový dizajn, zatiaľ čo iné majú vlastný balkón alebo priamy prístup do záhrady, čím umocňujú pocit osobného priestoru a vonkajšieho spojenia. Každý apartmán je dobre vybavený so satelitnou TV pre zábavu a plne vybavenou kuchynkou, čo umožňuje flexibilitu pri príprave jedál a vychutnávanie si zážitku ako doma mimo domova uprostred krásnej oblasti jazera Garda.

Rozľahlé záhrady slúžia ako centrálne centrum pre relaxáciu a rekreáciu s osviežujúcim vonkajším bazénom, ktorý je ideálny na kúpanie v teplých talianskych dňoch. Rodiny ocenia vyhradené detské ihrisko, ktoré poskytuje bezpečný a pútavý priestor pre mladších hostí. Na stolovanie pod holým nebom je k dispozícii spoločný priestor na grilovanie, ktorý pozýva hostí vychutnať si jedlo uprostred zelene. Recepcia ďalej podporuje pohodlný pobyt tým, že ponúka praktické vybavenie, ako je práčka a internetový kútik s Wi-Fi pripojením, čo zaisťuje pripojenie a pohodlie počas celej návštevy. Residenza Corte Casara predstavuje príjemnú možnosť pre nezabudnuteľnú dovolenku pri jazere Garda, ktorá spája nezávislosť bývania v apartmánoch s radom spoločných zariadení pre skutočne relaxačný zážitok.

Často kladené otázky — Residenza Corte Casara

Kde sa nachádza Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara sa nachádza v Lazise, ​​pôvabnom mestečku pri jazere Garda. Ponúka zelené a pokojné prostredie s výhodnou polohou len 5 minút chôdze od historického centra mesta Lazise. Táto nehnuteľnosť je tiež len 400 metrov od brehu jazera Garda, z ktorého sa ľahko dostanete na promenádu ​​pri jazere a k miestnym atrakciám.
Aký typ ubytovania ponúka Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara je apartmánový komplex, ktorý ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Apartmány sú rozmiestnené v štyroch rôznych budovách vrátane dvoch tradičných vidieckych chát umiestnených v očarujúcom dvore. Hostia si môžu vybrať z rôznych dispozícií, pričom niektoré majú charakteristické lofty, zatiaľ čo iné majú vlastný balkón alebo priamy prístup do záhrady.
Aké vybavenie je dostupné v ubytovaní Residenza Corte Casara?
Hostia v Residenza Corte Casara si môžu vychutnať celý rad vybavenia navrhnutého pre pohodlie a komfort. Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú rozsiahle záhrady s vonkajším bazénom a detským ihriskom. K dispozícii je aj gril na vonkajšie stolovanie. Každý apartmán má dobre vybavenú kuchynku a satelitnú TV, zatiaľ čo recepcia ponúka práčku a internetový kútik s Wi-Fi.
Je Residenza Corte Casara vhodná pre rodiny?
Áno, Residenza Corte Casara je vhodná pre rodiny, ktoré navštívia jazero Garda. Komplex má vo svojich záhradách vyhradené detské ihrisko, ktoré poskytuje zábavu pre mladších hostí. Priestranné apartmány, niektoré so súkromnou záhradou, a kuchynky s vlastným stravovaním uspokoja aj potreby rodín cestujúcich s deťmi a ponúkajú flexibilitu a pohodlie.
Aké možnosti stravovania sú k dispozícii v ubytovaní Residenza Corte Casara?
Residenza Corte Casara ponúka apartmány s vlastným stravovaním, z ktorých každý má dobre vybavenú kuchynku na prípravu vlastných jedál. Okrem toho hotel vo svojich záhradách ponúka spoločný gril na stolovanie pod holým nebom. Historické centrum mesta Lazise, ​​vzdialené 5 minút chôdze od hotela, tiež ponúka množstvo reštaurácií, pizzerií ​​a kaviarní, kde si môžete vychutnať rôzne kulinárske zážitky.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti ubytovania Residenza Corte Casara?
Hlavnými atrakciami v okolí sú očarujúce historické centrum Lazise, ​​ktoré je vzdialené len 5 minút chôdze, a samotné jazero Garda, ktoré sa nachádza 400 metrov od hotela. Hostia môžu preskúmať malebné uličky Lazise, ​​jeho hrad Scaliger a užiť si promenádu ​​pri jazere. Širší región jazera Garda ponúka množstvo aktivít a pamiatok, od vodných športov až po historické pamiatky.
Ponúka Residenza Corte Casara prístup na internet?
Áno, hotel Residenza Corte Casara poskytuje svojim hosťom internetové pripojenie. Na recepcii je internetový kútik s Wi-Fi pripojením. To umožňuje hosťom zostať v spojení, plánovať si denné výlety a zostať v kontakte počas pobytu v tomto pokojnom apartmánovom komplexe v meste Lazise.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Residenza Corte Casara
Via Casara 57
Lazise (VR)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Free WiFi
Garden
Balcony
Playground

Okolné atrakcie

Gardaland 6 km
Caneva Aquapark 7 km
Movieland Park 8 km
Parco Giardino Sigurtà 20 km
Grotte di Catullo 20 km
Arena di Verona 26 km
Verona 26 km
Funivia Monte Baldo 37 km
Il Vittoriale 51 km
Brescia 54 km
Mantova 57 km
Cascate del Varone 70 km
Trento 84 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Residenza Corte Casara?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

6 986 hostí navštívilo Residenza Corte Casara za posledných 365 dní, s priemerom 19,1 návštev denne a vrcholom 784 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V16