GardaLake.com
Formai Living apartments - hotels in Trento, Lake Garda, Italy

Formai Living apartments, Trento

📍 via Comboni nr 6 Piano Terra, Trento

🅿️ Parkovisko 📶 WiFi
Rezervujte teraz

Apartmány Formai Living ponúkajú pohodlné a nezávislé ubytovanie v meste Trento, ktoré sa nachádza v malebnom regióne jazera Garda v Taliansku. Toto ubytovacie zariadenie ponúka hosťom dobre vybavené obytné priestory, každý so súkromnou záhradou a terasou, doplnený o pohodlie bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet počas celého pobytu. Každý apartmán je navrhnutý pre moderných cestovateľov, ktorí hľadajú flexibilitu, a je vybavený základným vybavením vrátane klimatizácie pre pohodlie, funkčnej kuchynky a vlastnej kúpeľne. Hostia v apartmánoch Formai Living majú k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, vďaka ktorej je príprava vlastného stravovania jednoduchá. V každej kuchyni nájdete kávovar, chladničku a mikrovlnnú rúru, ako aj vyhradený jedálenský kút, kde si môžete vychutnať jedlo. Dodatočné prvky v apartmáne, ako je televízia a bezplatné toaletné potreby, zlepšujú …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

via Comboni nr 6 Piano Terra
Trento (TN)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Free WiFiParkingFree Parking

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 51 km
Funivia Monte Baldo 62 km
Il Vittoriale 83 km
Gardaland 89 km
Movieland Park 91 km
Caneva Aquapark 91 km
Parco Giardino Sigurtà 99 km
Arena di Verona 101 km
Verona 101 km
Grotte di Catullo 103 km
Mantova 130 km
Brescia 135 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádzajú apartmány Formai Living?
Apartmány Formai Living sa nachádzajú v talianskom Trente v širšom regióne jazera Garda. Ubytovacie zariadenie ponúka pohodlnú základňu na objavovanie mesta a nachádza sa približne 1,8 km od námestia Piazza Duomo a univerzity v Trente. Medzi atrakcie v okolí patrí aj MUSE vzdialená asi 2,9 km a jazero Lago di Levico, ktoré je vzdialené 21 km.
Aké vybavenie ponúkajú apartmány Formai Living?
Každý apartmán v ubytovacom zariadení Formai Living ponúka celý rad vybavenia pre pohodlný pobyt, vrátane súkromnej záhrady a terasy, bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a klimatizácie. Hostia tu nájdu plne vybavenú kuchynku, vlastnú kúpeľňu, jedálenský kút a TV. K vybaveniu kuchyne patrí kávovar, chladnička, mikrovlnná rúra a bezplatné toaletné potreby.
Je v apartmánoch Formai Living k dispozícii stolovanie?
Apartmány Formai Living sú určené na vlastné stravovanie, pričom každá jednotka má plne vybavenú kuchyňu s kávovarom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou, ako aj vyhradený jedálenský kút. Hoci na mieste nie je reštaurácia, výhodná poloha v blízkosti obchodov umožňuje hosťom jednoduchý nákup potravín a prípravu vlastných jedál.
Sú apartmány Formai Living vhodné pre rodiny?
Áno, apartmány Formai Living sú vhodné pre rodiny, ktoré hľadajú nezávislé ubytovanie v Trente. Vlastné stravovanie, priestranné obytné priestory a zahrnutie súkromnej záhrady a terasy poskytujú pohodlné a flexibilné prostredie pre návštevníkov všetkých vekových kategórií, čo prispieva k príjemnému pobytu pre všetkých hostí.
Aké sú typické časy registrácie a odhlásenia?
Konkrétne časy registrácie a odhlásenia pre apartmány Formai Living zvyčajne poskytuje priamo ubytovacie zariadenie pri potvrdení rezervácie. Odporúčame hosťom, aby si tieto údaje vopred potvrdili, aby sa zabezpečil bezproblémový príchod a odchod, pretože štandardné časy sa môžu v jednotlivých ubytovacích zariadeniach líšiť.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti apartmánov Formai Living?
Apartmány Formai Living ponúkajú blízkosť niekoľkých kľúčových atrakcií v Trente. Hostia sa ľahko dostanú na námestie Piazza Duomo a Trentskú univerzitu, ktoré sú vzdialené približne 1,8 km. Moderné vedecké múzeum MUSE je vzdialené asi 2,9 km a malebné jazero Lago di Levico je dostupné vo vzdialenosti 21 km a ponúka možnosti kultúrneho a prírodného objavovania.
Prečo sú apartmány Formai Living preferovanou voľbou v Trente?
Apartmány Formai Living sú vysoko cenené pre svoju výhodnú polohu v Trente, ktorá ponúka ľahký prístup k mestským pamiatkam a blízkym obchodom. Hostia oceňujú najmä dobre vybavené kuchyne, ktoré poskytujú flexibilitu pre vlastné stravovanie. Zahrnutie súkromnej záhrady a terasy spolu s moderným vybavením, ako je klimatizácia a bezplatné Wi-Fi, prispieva k pohodlnému a nezávislému pobytu pre všetkých návštevníkov.

Štatistiky návštevníkov

5 726 hostí navštívilo Formai Living apartments za posledných 365 dní, s priemerom 15,7 návštev denne a vrcholom 655 v Apr 2026 z toho 99% Desktop a 1% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Formai Living apartments

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V9

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Formai Living apartments?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Formai Living apartments - Trento

Hotels
Formai Living apartments - hotels in Trento, Lake Garda, Italy

Apartmány Formai Living ponúkajú pohodlné a nezávislé ubytovanie v meste Trento, ktoré sa nachádza v malebnom regióne jazera Garda v Taliansku. Toto ubytovacie zariadenie ponúka hosťom dobre vybavené obytné priestory, každý so súkromnou záhradou a terasou, doplnený o pohodlie bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet počas celého pobytu. Každý apartmán je navrhnutý pre moderných cestovateľov, ktorí hľadajú flexibilitu, a je vybavený základným vybavením vrátane klimatizácie pre pohodlie, funkčnej kuchynky a vlastnej kúpeľne.

Hostia v apartmánoch Formai Living majú k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, vďaka ktorej je príprava vlastného stravovania jednoduchá. V každej kuchyni nájdete kávovar, chladničku a mikrovlnnú rúru, ako aj vyhradený jedálenský kút, kde si môžete vychutnať jedlo. Dodatočné prvky v apartmáne, ako je televízia a bezplatné toaletné potreby, zlepšujú celkový zážitok hostí a zaisťujú príjemný a pohodlný pobyt pre jednotlivcov, páry alebo rodiny, ktoré skúmajú túto oblasť. Zameranie na praktické vybavenie podporuje atmosféru domova a umožňuje návštevníkom prispôsobiť si svoj rozvrh a stravovacie preferencie.

Apartmány sa môžu pochváliť výhodnou polohou v Trente, vďaka čomu sú hostia v dosahu hlavných mestských atrakcií. Námestie Piazza Duomo a Trentská univerzita sú vzdialené približne 1,8 km a ponúkajú možnosti kultúrneho a historického objavovania. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o moderné umenie a vedu, MUSE sa nachádza asi 2,9 km od hotela. Prírodné krásy jazera Lago di Levico sú tiež dostupné, vzdialené približne 21 km, poskytujúce pokojný únik. Samotné Trento slúži ako vynikajúca základňa na objavovanie rozmanitej krajiny a kultúrneho dedičstva, ktoré definujú širší región jazera Garda, od jeho alpského predhoria až po stredomorskú mikroklímu.

Apartmány Formai Living sú hosťami vysoko hodnotené najmä pre kvalitu ich kuchynského vybavenia, výhodnú polohu v rámci Trenta a blízkosť miestnych obchodov, čo prispieva k jednoduchosti nezávislého pobytu. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje príjemné a príjemné prostredie pre všetkých návštevníkov, či už sú v Trente za oddychom alebo obchodne, a ponúka praktickú a pohodlnú základňu, z ktorej môžu objavovať mesto a jeho okolité prírodné krásy.

Často kladené otázky — Formai Living apartments

Kde sa nachádzajú apartmány Formai Living?
Apartmány Formai Living sa nachádzajú v talianskom Trente v širšom regióne jazera Garda. Ubytovacie zariadenie ponúka pohodlnú základňu na objavovanie mesta a nachádza sa približne 1,8 km od námestia Piazza Duomo a univerzity v Trente. Medzi atrakcie v okolí patrí aj MUSE vzdialená asi 2,9 km a jazero Lago di Levico, ktoré je vzdialené 21 km.
Aké vybavenie ponúkajú apartmány Formai Living?
Každý apartmán v ubytovacom zariadení Formai Living ponúka celý rad vybavenia pre pohodlný pobyt, vrátane súkromnej záhrady a terasy, bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a klimatizácie. Hostia tu nájdu plne vybavenú kuchynku, vlastnú kúpeľňu, jedálenský kút a TV. K vybaveniu kuchyne patrí kávovar, chladnička, mikrovlnná rúra a bezplatné toaletné potreby.
Je v apartmánoch Formai Living k dispozícii stolovanie?
Apartmány Formai Living sú určené na vlastné stravovanie, pričom každá jednotka má plne vybavenú kuchyňu s kávovarom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou, ako aj vyhradený jedálenský kút. Hoci na mieste nie je reštaurácia, výhodná poloha v blízkosti obchodov umožňuje hosťom jednoduchý nákup potravín a prípravu vlastných jedál.
Sú apartmány Formai Living vhodné pre rodiny?
Áno, apartmány Formai Living sú vhodné pre rodiny, ktoré hľadajú nezávislé ubytovanie v Trente. Vlastné stravovanie, priestranné obytné priestory a zahrnutie súkromnej záhrady a terasy poskytujú pohodlné a flexibilné prostredie pre návštevníkov všetkých vekových kategórií, čo prispieva k príjemnému pobytu pre všetkých hostí.
Aké sú typické časy registrácie a odhlásenia?
Konkrétne časy registrácie a odhlásenia pre apartmány Formai Living zvyčajne poskytuje priamo ubytovacie zariadenie pri potvrdení rezervácie. Odporúčame hosťom, aby si tieto údaje vopred potvrdili, aby sa zabezpečil bezproblémový príchod a odchod, pretože štandardné časy sa môžu v jednotlivých ubytovacích zariadeniach líšiť.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti apartmánov Formai Living?
Apartmány Formai Living ponúkajú blízkosť niekoľkých kľúčových atrakcií v Trente. Hostia sa ľahko dostanú na námestie Piazza Duomo a Trentskú univerzitu, ktoré sú vzdialené približne 1,8 km. Moderné vedecké múzeum MUSE je vzdialené asi 2,9 km a malebné jazero Lago di Levico je dostupné vo vzdialenosti 21 km a ponúka možnosti kultúrneho a prírodného objavovania.
Prečo sú apartmány Formai Living preferovanou voľbou v Trente?
Apartmány Formai Living sú vysoko cenené pre svoju výhodnú polohu v Trente, ktorá ponúka ľahký prístup k mestským pamiatkam a blízkym obchodom. Hostia oceňujú najmä dobre vybavené kuchyne, ktoré poskytujú flexibilitu pre vlastné stravovanie. Zahrnutie súkromnej záhrady a terasy spolu s moderným vybavením, ako je klimatizácia a bezplatné Wi-Fi, prispieva k pohodlnému a nezávislému pobytu pre všetkých návštevníkov.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Formai Living apartments
via Comboni nr 6 Piano Terra
Trento (TN)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Free WiFi
Parking
Free Parking

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 51 km
Funivia Monte Baldo 62 km
Il Vittoriale 83 km
Gardaland 89 km
Movieland Park 91 km
Caneva Aquapark 91 km
Parco Giardino Sigurtà 99 km
Arena di Verona 101 km
Verona 101 km
Grotte di Catullo 103 km
Mantova 130 km
Brescia 135 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Formai Living apartments?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

5 726 hostí navštívilo Formai Living apartments za posledných 365 dní, s priemerom 15,7 návštev denne a vrcholom 655 v Apr 2026 z toho 99% Desktop a 1% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V9