GardaLake.com
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax - hotels in Costermano sul Garda, Lake Garda, Italy

I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax, Costermano sul Garda

📍 Via Ca' Morel, Costermano sul Garda

🏊 bazén 🅿️ Parkovisko 📶 WiFi
Rezervujte teraz

I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je elegantné apartmánové ubytovanie situované v Marciage, pokojnej lokalite v Costermano sul Garda, a ponúka hosťom pohodlný pobyt doplnený sezónnym vonkajším bazénom, súkromnou terasou a pokojnou záhradou. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje príjemné prostredie pre tých, ktorí hľadajú relaxačné útočisko v malebnom regióne jazera Garda, pričom zabezpečuje, že v celom objekte sú ľahko dostupné moderné vymoženosti vrátane bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet. Samotný byt je premyslene navrhnutý s ohľadom na pohodlie a praktickosť, obsahuje jednu spálňu a jednu kúpeľňu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre jednotlivcov alebo páry. Hostia tu nájdu plne vybavenú kuchynku s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, ako aj vyhradený jedálenský kút, ktorý je ideálny na prípravu a vychutnanie …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via Ca' Morel
Costermano sul Garda (VR)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Swimming PoolFree WiFiParkingFree Parking

Okolné atrakcie

Gardaland 17 km
Caneva Aquapark 18 km
Movieland Park 19 km
Funivia Monte Baldo 25 km
Parco Giardino Sigurtà 36 km
Arena di Verona 39 km
Verona 39 km
Grotte di Catullo 40 km
Mantova 68 km
Il Vittoriale 69 km
Cascate del Varone 70 km
Brescia 72 km
Trento 84 km

Často kladené otázky

Aký typ ubytovania je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax?
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je elegantné apartmánové ubytovanie navrhnuté pre pohodlie a komfort. Má 1 spálňu a 1 kúpeľňu, spolu s plne vybavenou kuchynkou, vlastným balkónom a jedálenským kútom. Hostia môžu využívať aj súkromnú terasu, záhradu a sezónny vonkajší bazén, ktoré poskytujú relaxačné prostredie v meste Marciaga, Costermano sul Garda.
Aké vybavenie je k dispozícii pre hostí v tomto ubytovacom zariadení?
Hostia v I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax môžu využívať celý rad moderných zariadení. Patrí medzi ne sezónny vonkajší bazén, súkromná terasa a záhrada. Vo vnútri apartmánu hostia nájdu klimatizáciu, bezplatné WiFi, kuchynku s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, TV, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, sušič vlasov a práčku pre pohodlný pobyt.
Ako dostupný je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax k miestnym atrakciám a dopravným uzlom?
Ubytovanie ponúka pohodlný prístup k niekoľkým regionálnym zaujímavostiam. Nachádza sa približne 17 km od obľúbeného zábavného parku Gardaland, vďaka čomu je vhodný pre rodiny s deťmi. Letisko Verona je tiež dostupné vo vzdialenosti približne 31 km. Z tejto lokality Costermano sul Garda sa navyše hostia ľahko dostanú k historickým pamiatkam, ako je hrad Sirmione a Castello di Avio.
Je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax vhodný pre rodiny alebo predĺžené pobyty?
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je vďaka svojmu pohodlnému usporiadaniu apartmánu s jednou spálňou, plne vybavenou kuchynkou a práčkou vhodný na dlhodobé pobyty. Jeho blízkosť k Gardalandu (17 km) a prítomnosť sezónneho vonkajšieho bazéna z neho robia praktickú a príjemnú možnosť pre rodiny, ktoré hľadajú základňu s vlastným stravovaním v regióne jazera Garda.
Aké služby sú poskytované pri príchode a odchode do ubytovacieho zariadenia?
Na zabezpečenie hladkého a osobného zážitku pre všetkých hostí ponúka I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax služby súkromnej registrácie a odhlásenia. To umožňuje flexibilitu a pohodlie pri príchode a odchode, čo prispieva k bezstresovému začiatku a ukončeniu vášho pobytu v Costermano sul Garda.
Čo môžu hostia očakávať od lokality Marciaga v Costermano sul Garda?
Marciaga je pokojná lokalita v Costermano sul Garda, ktorá ponúka pokojné prostredie v širšom regióne jazera Garda. Hostia môžu očakávať pokojné prostredie, ideálne na relaxáciu, a zároveň byť v pohodlnom dosahu atrakcií jazera a pulzujúcej atmosféry okolitých miest. Oblasť ťaží z príjemnej stredomorskej mikroklímy charakteristickej pre jazero Garda.

Štatistiky návštevníkov

5 087 hostí navštívilo I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax za posledných 365 dní, s priemerom 13,9 návštev denne a vrcholom 627 v Apr 2026 z toho 91% Desktop a 9% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V14

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

More hotels in Costermano sul Garda

Hotels with Pool in Costermano sul Garda Hotels with Parking in Costermano sul Garda Hotels with Free Parking in Costermano sul Garda

🏨 Majiteľ alebo manažér I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax - Costermano sul Garda

Hotels
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax - hotels in Costermano sul Garda, Lake Garda, Italy

I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je elegantné apartmánové ubytovanie situované v Marciage, pokojnej lokalite v Costermano sul Garda, a ponúka hosťom pohodlný pobyt doplnený sezónnym vonkajším bazénom, súkromnou terasou a pokojnou záhradou. Toto ubytovacie zariadenie poskytuje príjemné prostredie pre tých, ktorí hľadajú relaxačné útočisko v malebnom regióne jazera Garda, pričom zabezpečuje, že v celom objekte sú ľahko dostupné moderné vymoženosti vrátane bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet.

Samotný byt je premyslene navrhnutý s ohľadom na pohodlie a praktickosť, obsahuje jednu spálňu a jednu kúpeľňu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre jednotlivcov alebo páry. Hostia tu nájdu plne vybavenú kuchynku s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, ako aj vyhradený jedálenský kút, ktorý je ideálny na prípravu a vychutnanie si jedla vo voľnom čase. Pobyt ďalej spríjemňuje vybavenie, ako je klimatizácia na ovládanie klimatizácie, súkromný balkón s ďalším vonkajším priestorom a televízia na zábavu. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii aj príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, sušič vlasov a práčka, ktoré poslúžia na dlhšie pobyty a zážitok z domova.

Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Costermano sul Garda a ťaží zo svojej polohy v širšej oblasti jazera Garda, ktorá je známa stredomorskou klímou a možnosťami vonkajšieho vyžitia. Ubytovanie ponúka pohodlný prístup k niekoľkým regionálnym zaujímavostiam, keďže sa nachádza približne 17 km od obľúbeného zábavného parku Gardaland a 31 km od letiska Verona, čo uľahčuje organizáciu cestovania. Hostia môžu tiež preskúmať historické miesta, ako je hrad Sirmione a Castello di Avio, ktoré poskytujú zmes relaxácie a kultúrneho objavovania.

Na zabezpečenie bezproblémového a osobného zážitku ponúka I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax služby súkromnej registrácie a odhlásenia, čo umožňuje bezproblémový príchod a odchod. Toto apartmánové ubytovanie slúži ako praktická a príjemná základňa na objavovanie východného brehu jazera Garda a pozýva návštevníkov, aby si oddýchli uprostred jeho pohodlného vybavenia a preskúmali čaro okolitej talianskej krajiny.

Často kladené otázky — I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax

Aký typ ubytovania je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax?
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je elegantné apartmánové ubytovanie navrhnuté pre pohodlie a komfort. Má 1 spálňu a 1 kúpeľňu, spolu s plne vybavenou kuchynkou, vlastným balkónom a jedálenským kútom. Hostia môžu využívať aj súkromnú terasu, záhradu a sezónny vonkajší bazén, ktoré poskytujú relaxačné prostredie v meste Marciaga, Costermano sul Garda.
Aké vybavenie je k dispozícii pre hostí v tomto ubytovacom zariadení?
Hostia v I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax môžu využívať celý rad moderných zariadení. Patrí medzi ne sezónny vonkajší bazén, súkromná terasa a záhrada. Vo vnútri apartmánu hostia nájdu klimatizáciu, bezplatné WiFi, kuchynku s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, TV, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, sušič vlasov a práčku pre pohodlný pobyt.
Ako dostupný je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax k miestnym atrakciám a dopravným uzlom?
Ubytovanie ponúka pohodlný prístup k niekoľkým regionálnym zaujímavostiam. Nachádza sa približne 17 km od obľúbeného zábavného parku Gardaland, vďaka čomu je vhodný pre rodiny s deťmi. Letisko Verona je tiež dostupné vo vzdialenosti približne 31 km. Z tejto lokality Costermano sul Garda sa navyše hostia ľahko dostanú k historickým pamiatkam, ako je hrad Sirmione a Castello di Avio.
Je I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax vhodný pre rodiny alebo predĺžené pobyty?
I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax je vďaka svojmu pohodlnému usporiadaniu apartmánu s jednou spálňou, plne vybavenou kuchynkou a práčkou vhodný na dlhodobé pobyty. Jeho blízkosť k Gardalandu (17 km) a prítomnosť sezónneho vonkajšieho bazéna z neho robia praktickú a príjemnú možnosť pre rodiny, ktoré hľadajú základňu s vlastným stravovaním v regióne jazera Garda.
Aké služby sú poskytované pri príchode a odchode do ubytovacieho zariadenia?
Na zabezpečenie hladkého a osobného zážitku pre všetkých hostí ponúka I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax služby súkromnej registrácie a odhlásenia. To umožňuje flexibilitu a pohodlie pri príchode a odchode, čo prispieva k bezstresovému začiatku a ukončeniu vášho pobytu v Costermano sul Garda.
Čo môžu hostia očakávať od lokality Marciaga v Costermano sul Garda?
Marciaga je pokojná lokalita v Costermano sul Garda, ktorá ponúka pokojné prostredie v širšom regióne jazera Garda. Hostia môžu očakávať pokojné prostredie, ideálne na relaxáciu, a zároveň byť v pohodlnom dosahu atrakcií jazera a pulzujúcej atmosféry okolitých miest. Oblasť ťaží z príjemnej stredomorskej mikroklímy charakteristickej pre jazero Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax
Via Ca' Morel
Costermano sul Garda (VR)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking

Okolné atrakcie

Gardaland 17 km
Caneva Aquapark 18 km
Movieland Park 19 km
Funivia Monte Baldo 25 km
Parco Giardino Sigurtà 36 km
Arena di Verona 39 km
Verona 39 km
Grotte di Catullo 40 km
Mantova 68 km
Il Vittoriale 69 km
Cascate del Varone 70 km
Brescia 72 km
Trento 84 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

5 087 hostí navštívilo I Carpini Marciaga piscina terrazzo e relax za posledných 365 dní, s priemerom 13,9 návštev denne a vrcholom 627 v Apr 2026 z toho 91% Desktop a 9% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V14