GardaLake.com
Hotel Buonconsiglio - 4 star accommodation in Trento, Lake Garda, Italy

Hotel Buonconsiglio, Trento

★★★★

📍 Via Romagnosi 16, Trento

📶 WiFi ❄️ A/C
Rezervujte teraz

Hotel Buonconsiglio je 4-hviezdičkový ubytovací podnik, ktorý sa nachádza v rušnom centre mesta Trento a ponúka pohodlné a odhlučnené ubytovanie len pár minút od katedrály Duomo, hradu Buonconsiglio a univerzity. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnym východiskovým bodom na objavovanie historických a kultúrnych pamiatok Trenta, vrátane ikonickej katedrály Duomo a impozantného hradu Buonconsiglio, ktoré sú na dosah ruky. Hostia tiež ťažia z jeho blízkosti k univerzite, vďaka čomu je vhodný pre akademických návštevníkov alebo tých, ktorí skúmajú intelektuálne centrum mesta. Hotel ponúka veľké odhlučnené izby navrhnuté pre pokojný pobyt. Každá izba je vybavená moderným vybavením, ako je klimatizácia, dobre zásobený minibar a TV s plochou obrazovkou, čo zaisťuje pohodlné prostredie. V celom ubytovacom zariadení je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via Romagnosi 16
Trento (TN)
Taliansko
📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Free WiFiAir ConditioningBreakfast

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 51 km
Funivia Monte Baldo 61 km
Il Vittoriale 82 km
Gardaland 88 km
Movieland Park 90 km
Caneva Aquapark 91 km
Parco Giardino Sigurtà 98 km
Arena di Verona 100 km
Verona 100 km
Grotte di Catullo 103 km
Mantova 129 km
Brescia 135 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Hotel Buonconsiglio v Trente?
Hotel Buonconsiglio má centrálnu polohu v Trente, vďaka čomu sú hostia v pešej vzdialenosti od kľúčových historických a kultúrnych pamiatok. Jeho vynikajúca poloha v centre mesta znamená, že je veľmi blízko katedrály Duomo, impozantného hradu Buonconsiglio a univerzity. Toto centrálne prostredie poskytuje ideálnu základňu pre objavovanie bohatého dedičstva Trenta a pulzujúceho mestského života.
Ako dostupný je hotel Buonconsiglio verejnou dopravou?
Hotel ponúka výbornú dopravnú dostupnosť. Má výhodnú polohu v blízkosti železničnej stanice Trento, vďaka čomu sú príchody a odchody pre hostí, ktorí cestujú vlakom, jednoduché. Okrem toho je hotel Buonconsiglio dobre napojený na širší systém mestskej dopravy v Trente, čo umožňuje ľahký prístup k rôznym atrakciám a štvrtiam po celom meste.
Aké možnosti stravovania sú dostupné v hoteli Buonconsiglio?
Hostia v hoteli Buonconsiglio môžu začať svoj deň výdatnými raňajkami formou bufetu. Toto bohaté ranné jedlo sa podáva denne od 7:00 do 10:00 a poskytuje pohodlné a uspokojivé množstvo možností, ako podporiť objavovanie Trenta a okolitého regiónu Trentino-Alto Adige. V popise hotela sa nespomínajú ďalšie stravovacie zariadenia.
Je Hotel Buonconsiglio vhodný pre rodiny?
Aj keď v popise nie je výslovne uvedené „vhodné pre rodiny“, Hotel Buonconsiglio ponúka veľké, pohodlné izby s vybavením, ako je klimatizácia a TV s plochou obrazovkou, ktoré môžu ubytovať rodiny. Jeho centrálna poloha v blízkosti hlavných atrakcií a dobré dopravné spojenie z neho robia praktickú voľbu pre rodiny, ktoré spoznávajú Trento a jeho historické miesta.
Aké vybavenie je súčasťou izieb v hoteli Buonconsiglio?
Každá izba v hoteli Buonconsiglio je navrhnutá pre pohodlie a komfort. Hostia tu nájdu veľké odhlučnené priestory, ktoré zabezpečia pokojný pobyt. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia na ovládanie klimatizácie, minibar na občerstvenie a TV s plochou obrazovkou pre zábavu. Vo všetkých izbách je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Aké atrakcie sú v blízkosti hotela Buonconsiglio?
Hotel Buonconsiglio sa môže pochváliť vynikajúcou polohou v blízkosti niekoľkých najvýznamnejších pamiatok Trenta. Hostia sú len kúsok od historickej katedrály Duomo, nádherného hradu Buonconsiglio a univerzity. Táto centrálna poloha umožňuje jednoduché objavovanie bohatej histórie, kultúry a akademického života mesta pešo.
Prečo je Hotel Buonconsiglio vynikajúcou voľbou pre pobyt v Trente?
Hotel Buonconsiglio vyniká svojou strategickou centrálnou polohou v Trente a ponúka okamžitý prístup k katedrále Duomo, hradu Buonconsiglio a univerzite. Jeho pohodlné, odhlučnené a dobre vybavené izby zaručujú pokojný pobyt. V kombinácii s bohatými raňajkami formou bufetu a vynikajúcim spojením na železničnú stanicu a mestskú dopravu poskytuje praktickú a pohodlnú základňu pre objavovanie mesta.

Štatistiky návštevníkov

6 635 hostí navštívilo Hotel Buonconsiglio za posledných 365 dní, s priemerom 18,2 návštev denne a vrcholom 726 v May 2026 z toho 98% Desktop a 2% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Hotel Buonconsiglio

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V17

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Hotel Buonconsiglio?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Buonconsiglio - Trento★★★★☆

Hotel Buonconsiglio - 4 star accommodation in Trento, Lake Garda, Italy

Hotel Buonconsiglio je 4-hviezdičkový ubytovací podnik, ktorý sa nachádza v rušnom centre mesta Trento a ponúka pohodlné a odhlučnené ubytovanie len pár minút od katedrály Duomo, hradu Buonconsiglio a univerzity. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnym východiskovým bodom na objavovanie historických a kultúrnych pamiatok Trenta, vrátane ikonickej katedrály Duomo a impozantného hradu Buonconsiglio, ktoré sú na dosah ruky. Hostia tiež ťažia z jeho blízkosti k univerzite, vďaka čomu je vhodný pre akademických návštevníkov alebo tých, ktorí skúmajú intelektuálne centrum mesta.

Hotel ponúka veľké odhlučnené izby navrhnuté pre pokojný pobyt. Každá izba je vybavená moderným vybavením, ako je klimatizácia, dobre zásobený minibar a TV s plochou obrazovkou, čo zaisťuje pohodlné prostredie. V celom ubytovacom zariadení je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ktoré hosťom umožňuje zostať v spojení a plánovať si denné výlety.

Ráno v hoteli Buonconsiglio začínajú výdatnými raňajkami formou bufetu, ktoré sa podávajú denne od 07:00 do 10:00 a ponúkajú pohodlný a uspokojivý začiatok dňa predtým, ako sa vydáte preskúmať Trento alebo širší región Gardského jazera. Konektivita je kľúčovou výhodou, pretože železničná stanica Trento sa nachádza neďaleko, čo uľahčuje bezproblémové cestovanie. Hotel je tiež dobre integrovaný do systému mestskej hromadnej dopravy a poskytuje ľahký prístup k rôznym zaujímavým miestam v celom Trente.

Aj keď sa hotel nachádza v historickom meste Trento, slúži ako vynikajúca vstupná brána do širšieho regiónu Trentino-Alto Adige a na severné úseky jazera Garda a ponúka príležitosti na objavovanie prírodných krás a rozmanitých atrakcií tejto oblasti. Toto 4-hviezdičkové ubytovanie poskytuje praktické a pohodlné mestské útočisko pre cestujúcich, ktorí chcú zažiť bohaté dedičstvo a pulzujúcu atmosféru Trenta.

Často kladené otázky — Hotel Buonconsiglio

Kde sa nachádza Hotel Buonconsiglio v Trente?
Hotel Buonconsiglio má centrálnu polohu v Trente, vďaka čomu sú hostia v pešej vzdialenosti od kľúčových historických a kultúrnych pamiatok. Jeho vynikajúca poloha v centre mesta znamená, že je veľmi blízko katedrály Duomo, impozantného hradu Buonconsiglio a univerzity. Toto centrálne prostredie poskytuje ideálnu základňu pre objavovanie bohatého dedičstva Trenta a pulzujúceho mestského života.
Ako dostupný je hotel Buonconsiglio verejnou dopravou?
Hotel ponúka výbornú dopravnú dostupnosť. Má výhodnú polohu v blízkosti železničnej stanice Trento, vďaka čomu sú príchody a odchody pre hostí, ktorí cestujú vlakom, jednoduché. Okrem toho je hotel Buonconsiglio dobre napojený na širší systém mestskej dopravy v Trente, čo umožňuje ľahký prístup k rôznym atrakciám a štvrtiam po celom meste.
Aké možnosti stravovania sú dostupné v hoteli Buonconsiglio?
Hostia v hoteli Buonconsiglio môžu začať svoj deň výdatnými raňajkami formou bufetu. Toto bohaté ranné jedlo sa podáva denne od 7:00 do 10:00 a poskytuje pohodlné a uspokojivé množstvo možností, ako podporiť objavovanie Trenta a okolitého regiónu Trentino-Alto Adige. V popise hotela sa nespomínajú ďalšie stravovacie zariadenia.
Je Hotel Buonconsiglio vhodný pre rodiny?
Aj keď v popise nie je výslovne uvedené „vhodné pre rodiny“, Hotel Buonconsiglio ponúka veľké, pohodlné izby s vybavením, ako je klimatizácia a TV s plochou obrazovkou, ktoré môžu ubytovať rodiny. Jeho centrálna poloha v blízkosti hlavných atrakcií a dobré dopravné spojenie z neho robia praktickú voľbu pre rodiny, ktoré spoznávajú Trento a jeho historické miesta.
Aké vybavenie je súčasťou izieb v hoteli Buonconsiglio?
Každá izba v hoteli Buonconsiglio je navrhnutá pre pohodlie a komfort. Hostia tu nájdu veľké odhlučnené priestory, ktoré zabezpečia pokojný pobyt. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia na ovládanie klimatizácie, minibar na občerstvenie a TV s plochou obrazovkou pre zábavu. Vo všetkých izbách je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Aké atrakcie sú v blízkosti hotela Buonconsiglio?
Hotel Buonconsiglio sa môže pochváliť vynikajúcou polohou v blízkosti niekoľkých najvýznamnejších pamiatok Trenta. Hostia sú len kúsok od historickej katedrály Duomo, nádherného hradu Buonconsiglio a univerzity. Táto centrálna poloha umožňuje jednoduché objavovanie bohatej histórie, kultúry a akademického života mesta pešo.
Prečo je Hotel Buonconsiglio vynikajúcou voľbou pre pobyt v Trente?
Hotel Buonconsiglio vyniká svojou strategickou centrálnou polohou v Trente a ponúka okamžitý prístup k katedrále Duomo, hradu Buonconsiglio a univerzite. Jeho pohodlné, odhlučnené a dobre vybavené izby zaručujú pokojný pobyt. V kombinácii s bohatými raňajkami formou bufetu a vynikajúcim spojením na železničnú stanicu a mestskú dopravu poskytuje praktickú a pohodlnú základňu pre objavovanie mesta.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Hotel Buonconsiglio
★★★★
Via Romagnosi 16
Trento (TN)
Taliansko
Website

Služby a vybavenie

Free WiFi
Air Conditioning
Breakfast

Okolné atrakcie

Cascate del Varone 51 km
Funivia Monte Baldo 61 km
Il Vittoriale 82 km
Gardaland 88 km
Movieland Park 90 km
Caneva Aquapark 91 km
Parco Giardino Sigurtà 98 km
Arena di Verona 100 km
Verona 100 km
Grotte di Catullo 103 km
Mantova 129 km
Brescia 135 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Buonconsiglio?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

6 635 hostí navštívilo Hotel Buonconsiglio za posledných 365 dní, s priemerom 18,2 návštev denne a vrcholom 726 v May 2026 z toho 98% Desktop a 2% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V17