GardaLake.com
Camping Rolli - 2 star campground in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy
◆ Premium

Camping Rolli, Manerba del Garda

★★

📍 Via dell'Edera 18, Manerba del Garda

🍽️ Reštaurácia 🍸 Bar 🏊 bazén 🅿️ Parkovisko 📶 WiFi ❄️ A/C
Rezervujte teraz Zavolajte

Camping Rolli je 2-hviezdičkový kemping, ktorý sa nachádza v Manerba del Garda a ponúka pohodlné ubytovanie v mobilných domoch s klimatizáciou, kuchynkami a súkromnými terasami, doplnenými o vonkajší bazén a zariadenia vhodné pre rodiny. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v malebnom regióne jazera Garda a poskytuje príjemnú základňu na objavovanie prírodných krás a rekreačných možností tejto oblasti. Každý mobilný dom v kempingu Rolli je navrhnutý pre pohodlie vlastného stravovania a má plne vybavenú kuchyňu, vyhradený jedálenský kút a varnú dosku, ako aj vlastnú kúpeľňu a vonkajší nábytok, aby ste si mohli vychutnať stredomorskú klímu. Hostia môžu relaxovať a relaxovať na slnečnej terase, poprechádzať sa po záhrade alebo sa osviežiť vo vonkajšom bazéne. V kempingu je tiež k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie …

Čítať viac →

Poloha a kontakt

Via dell'Edera 18
Manerba del Garda (BS)
Taliansko
+39-0365.651353 📍 Otvoriť v Mapách Google

Služby a vybavenie

Swimming PoolRestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingAir Conditioning

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 13 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 36 km
Brescia 41 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 55 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Mantova 83 km
Trento 122 km

Často kladené otázky

Kde sa nachádza Camping Rolli v Manerba del Garda?
Camping Rolli sa nachádza v Manerba del Garda, pôvabnej lokalite v širšom regióne jazera Garda v Taliansku. Kemp ponúka výhodnú polohu na objavovanie miestnej oblasti, pričom Spiaggia La Romantica je vzdialená len 9 minút chôdze. Jeho poloha umožňuje ľahký prístup k aktivitám pri jazere a k vybaveniu mesta, čo z neho robí praktickú voľbu pre pobyt pri jazere.
Aký typ ubytovania ponúka Camping Rolli?
Camping Rolli ponúka pohodlné ubytovanie v mobilných domoch, z ktorých každý je vybavený základným vybavením pre dovolenku s vlastným stravovaním. Tieto ubytovacie jednotky majú klimatizáciu, súkromnú terasu, kuchynku s jedálenským kútom a varnou doskou a súkromnú kúpeľňu. Súčasťou je aj vonkajší nábytok, ktorý hosťom umožňuje vychutnať si čerstvý vzduch a okolie priamo z ubytovania.
Aké možnosti stravovania a občerstvenia sú k dispozícii v kempingu Rolli?
Hostia kempingu Rolli si môžu vychutnať pohodlné možnosti stravovania s vlastnou reštauráciou a barom. Pre tých, ktorí si radšej pripravujú vlastné jedlá, je v každom mobilhome k dispozícii plne vybavená kuchynka. Okrem toho je na pozemku k dispozícii minimarket, ktorý poskytuje ľahký prístup k potravinám a iným každodenným potrebám pre pohodlný zážitok z vlastného stravovania.
Je Camping Rolli vhodný pre rodiny s deťmi?
Áno, Camping Rolli je vhodný pre rodiny a ponúka celý rad zariadení určených pre mladších hostí. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je vonkajšie ihrisko a detské ihrisko, ktoré zaisťuje zábavu pre deti. Vonkajší bazén ponúka osviežujúce aktivity pre všetky vekové kategórie a ubytovanie v mobilných domoch s kuchynkou dobre uspokojí potreby rodiny.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti kempingu Rolli v Manerba del Garda?
Z kempingu Rolli sa dostanete k niekoľkým atrakciám. Spiaggia La Romantica je vzdialená len 9 minút chôdze a je ideálna na oddych pri jazere. Zámok Desenzano sa nachádza 14 km od ubytovacieho zariadenia. Milovníci zábavného parku môžu navštíviť Gardaland, ktorý je vzdialený približne 34 km. Okolie ponúka aj možnosti člnkovania na jazere Garda.
Má Camping Rolli bazén a iné rekreačné zariadenia?
Áno, v ubytovaní Camping Rolli môžete využívať vonkajší bazén. Okrem bazéna ponúka kemp slnečnú terasu, záhradu a vonkajšie posedenie na oddych. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a rodiny ocenia vonkajšie ihrisko a detské ihrisko ako súčasť rekreačných zariadení.
Aké sú typické hodiny registrácie a odhlásenia v Camping Rolli?
Zatiaľ čo konkrétne časy registrácie a odhlásenia nie sú uvedené v dostupných informáciách, kempingy zvyčajne ponúkajú registráciu v popoludňajších hodinách, často od 15:00 a vyžadujú odhlásenie do neskorého rána, zvyčajne okolo 10:00. Hosťom odporúčame, aby si presný čas potvrdili priamo v kempingu Rolli, aby sa zabezpečil hladký príchod a odchod.

Štatistiky návštevníkov

8 517 hostí navštívilo Camping Rolli za posledných 365 dní, s priemerom 23,3 návštev denne a vrcholom 1 289 v Sep 2025 z toho 85% Desktop a 15% Mobil.

Najčastejšie navštevujúce národnosti Camping Rolli

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
USA
Slovensko
Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V61

Recenzované redakčným tímom Gardalake.com
Odborníci na jazero Garda od roku 1988

🏨 Majiteľ alebo manažér Camping Rolli?

Zobraziť štatistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Sprievodca

Informácie, aktualizácie a partnerstvá: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Camping Rolli - Manerba del Garda★★☆☆☆

Campings ◆ Premium
Camping Rolli - 2 star campground in Manerba del Garda, Lake Garda, Italy

Camping Rolli je 2-hviezdičkový kemping, ktorý sa nachádza v Manerba del Garda a ponúka pohodlné ubytovanie v mobilných domoch s klimatizáciou, kuchynkami a súkromnými terasami, doplnenými o vonkajší bazén a zariadenia vhodné pre rodiny. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v malebnom regióne jazera Garda a poskytuje príjemnú základňu na objavovanie prírodných krás a rekreačných možností tejto oblasti.

Každý mobilný dom v kempingu Rolli je navrhnutý pre pohodlie vlastného stravovania a má plne vybavenú kuchyňu, vyhradený jedálenský kút a varnú dosku, ako aj vlastnú kúpeľňu a vonkajší nábytok, aby ste si mohli vychutnať stredomorskú klímu. Hostia môžu relaxovať a relaxovať na slnečnej terase, poprechádzať sa po záhrade alebo sa osviežiť vo vonkajšom bazéne. V kempingu je tiež k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ktoré zabezpečuje pripojenie počas celého pobytu.

Pre rodiny je Camping Rolli obzvlášť príťažlivý, s vybavením, ako je vonkajšie ihrisko a detské ihrisko určené na zábavu mladších hostí. Ďalšie vonkajšie posedenie ponúka ďalší priestor na relaxáciu. Stravovať sa a občerstviť je možné v hotelovej reštaurácii a bare, ktoré poskytujú pohodlné možnosti stravovania a nápojov. K dispozícii je aj minimarket pre každodenné potreby, ktoré uľahčia vašu dovolenku.

Aj keď samotný Camping Rolli nemá priamy prístup na pláž, obľúbená Spiaggia La Romantica je vzdialená len 9 minút chôdze a ponúka príjemné miesto na zábavu pri jazere. Okolitá oblasť Manerba del Garda je známa možnosťami člnkovania a iných vodných aktivít na jazere Garda. Ďalej môžu hostia preskúmať historické miesta, ako je hrad Desenzano, ktorý sa nachádza 14 km od hotela, alebo si užiť vzrušenie z Gardalandu, ktorý je vzdialený približne 34 km. Letisko Verona sa nachádza 46 km od kempingu, čo uľahčuje organizáciu cestovania. Tento kemp ponúka praktické a príjemné prostredie pre rodinnú dovolenku pri jazere Garda.

Často kladené otázky — Camping Rolli

Kde sa nachádza Camping Rolli v Manerba del Garda?
Camping Rolli sa nachádza v Manerba del Garda, pôvabnej lokalite v širšom regióne jazera Garda v Taliansku. Kemp ponúka výhodnú polohu na objavovanie miestnej oblasti, pričom Spiaggia La Romantica je vzdialená len 9 minút chôdze. Jeho poloha umožňuje ľahký prístup k aktivitám pri jazere a k vybaveniu mesta, čo z neho robí praktickú voľbu pre pobyt pri jazere.
Aký typ ubytovania ponúka Camping Rolli?
Camping Rolli ponúka pohodlné ubytovanie v mobilných domoch, z ktorých každý je vybavený základným vybavením pre dovolenku s vlastným stravovaním. Tieto ubytovacie jednotky majú klimatizáciu, súkromnú terasu, kuchynku s jedálenským kútom a varnou doskou a súkromnú kúpeľňu. Súčasťou je aj vonkajší nábytok, ktorý hosťom umožňuje vychutnať si čerstvý vzduch a okolie priamo z ubytovania.
Aké možnosti stravovania a občerstvenia sú k dispozícii v kempingu Rolli?
Hostia kempingu Rolli si môžu vychutnať pohodlné možnosti stravovania s vlastnou reštauráciou a barom. Pre tých, ktorí si radšej pripravujú vlastné jedlá, je v každom mobilhome k dispozícii plne vybavená kuchynka. Okrem toho je na pozemku k dispozícii minimarket, ktorý poskytuje ľahký prístup k potravinám a iným každodenným potrebám pre pohodlný zážitok z vlastného stravovania.
Je Camping Rolli vhodný pre rodiny s deťmi?
Áno, Camping Rolli je vhodný pre rodiny a ponúka celý rad zariadení určených pre mladších hostí. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je vonkajšie ihrisko a detské ihrisko, ktoré zaisťuje zábavu pre deti. Vonkajší bazén ponúka osviežujúce aktivity pre všetky vekové kategórie a ubytovanie v mobilných domoch s kuchynkou dobre uspokojí potreby rodiny.
Aké atrakcie sa nachádzajú v blízkosti kempingu Rolli v Manerba del Garda?
Z kempingu Rolli sa dostanete k niekoľkým atrakciám. Spiaggia La Romantica je vzdialená len 9 minút chôdze a je ideálna na oddych pri jazere. Zámok Desenzano sa nachádza 14 km od ubytovacieho zariadenia. Milovníci zábavného parku môžu navštíviť Gardaland, ktorý je vzdialený približne 34 km. Okolie ponúka aj možnosti člnkovania na jazere Garda.
Má Camping Rolli bazén a iné rekreačné zariadenia?
Áno, v ubytovaní Camping Rolli môžete využívať vonkajší bazén. Okrem bazéna ponúka kemp slnečnú terasu, záhradu a vonkajšie posedenie na oddych. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a rodiny ocenia vonkajšie ihrisko a detské ihrisko ako súčasť rekreačných zariadení.
Aké sú typické hodiny registrácie a odhlásenia v Camping Rolli?
Zatiaľ čo konkrétne časy registrácie a odhlásenia nie sú uvedené v dostupných informáciách, kempingy zvyčajne ponúkajú registráciu v popoludňajších hodinách, často od 15:00 a vyžadujú odhlásenie do neskorého rána, zvyčajne okolo 10:00. Hosťom odporúčame, aby si presný čas potvrdili priamo v kempingu Rolli, aby sa zabezpečil hladký príchod a odchod.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

Camping Rolli
★★
Via dell'Edera 18
Manerba del Garda (BS)
Taliansko
+39-0365.651353 Official Website

Služby a vybavenie

Swimming Pool
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning

Okolné atrakcie

Il Vittoriale 13 km
Grotte di Catullo 24 km
Movieland Park 35 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 36 km
Brescia 41 km
Parco Giardino Sigurtà 42 km
Cascate del Varone 55 km
Arena di Verona 57 km
Verona 57 km
Funivia Monte Baldo 83 km
Mantova 83 km
Trento 122 km
Rezervujte teraz
🏨

Are you the owner or manager of Camping Rolli?

Spravujte svoj záznam a sledujte svojich návštevníkov

8 517 hostí navštívilo Camping Rolli za posledných 365 dní, s priemerom 23,3 návštev denne a vrcholom 1 289 v Sep 2025 z toho 85% Desktop a 15% Mobil.

Nemecko
Taliansko
Holandsko
Rakúsko
Anglicko
Švajčiarsko
Belgicko
Poľsko
Rusko
Singapur
Čína
USA
Slovensko

Štatistiky v reálnom čase, AI boty a webové prehlľadávače sú filtrované — údaje odrážajú iba skutočné ľudské návštevy — aktualizované 2. každého mesiaca · V61