GardaLake.com
Agriturismo Olistico Atman - farm holidays in Monzambano, Lake Garda, Italy

Agriturismo Olistico Atman, Monzambano

📍 Strada Nuvolino 24, Monzambano

🅿️ Parcare 📶 WiFi
Rezervați acum

Agriturismo Olistico Atman este o pensiune agricolă situată în Monzambano, în regiunea pitorească a Lacului Garda, oferind oaspeților un refugiu elegant, cu o grădină frumoasă și o terasă. Această proprietate oferă o experiență unică, cu o baie în aer liber, camere de familie și un mic dejun delicios tip bufet, cu specialități locale. Oaspeții se pot bucura de decorul liniștit al unei ferme care lucrează în timp ce beneficiază de confort modern și servicii dedicate. Pensiunea la fermă oferă facilități confortabile concepute pentru un sejur relaxant. Fiecare cameră este dotată cu aer condiționat și baie privată, multe dintre ele având vedere plăcută la grădină. Pentru confort, proprietatea are o cafenea, zone de relaxare în aer liber și un loc dedicat …

Citește mai mult →

Locație și contact

Strada Nuvolino 24
Monzambano (MN)
Italia
📍 Deschide în Google Maps

Servicii și facilități

Free WiFiParkingFree ParkingBreakfast

Atracții din apropiere

Parco Giardino Sigurtà 9 km
Gardaland 14 km
Caneva Aquapark 14 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 16 km
Mantova 34 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 45 km
Brescia 48 km
Funivia Monte Baldo 61 km
Cascate del Varone 85 km
Trento 99 km

Întrebări frecvente

Unde se află Agriturismo Olistico Atman?
Agriturismo Olistico Atman este situat în Monzambano, o localitate fermecătoare din regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă o experiență liniștită de sejur la fermă, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile locale, cum ar fi Turnul San Martino della Battaglia și Gardaland.
Ce opțiuni de luat masa sunt disponibile la Agriturismo Olistico Atman?
Oaspeții de la Agriturismo Olistico Atman se pot bucura de un mic dejun tip bufet zilnic, care include selecții italiene, opțiuni fără gluten, specialități locale, mâncăruri calde, produse de patiserie proaspete, brânză, fructe și suc. Proprietatea are, de asemenea, o cafenea pentru opțiuni suplimentare de băuturi și gustări.
Este Agriturismo Olistico Atman potrivit pentru familii?
Da, Agriturismo Olistico Atman este potrivit pentru familii. Proprietatea oferă camere de familie, oferind cazare confortabilă pentru grupuri. În plus, facilități precum o zonă de picnic și locuri în aer liber în grădina frumoasă creează un mediu primitor pentru oaspeții de toate vârstele.
Ce facilități unice oferă Agriturismo Olistico Atman?
Această fermă oferă câteva facilități unice, inclusiv o baie în aer liber pentru relaxare, o grădină frumoasă și o terasă pentru distracție în aer liber și o zonă de picnic dedicată. Aceste caracteristici, combinate cu experiența autentică de ședere la fermă, disting proprietatea din regiunea Lacului Garda.
Ce atracții sunt aproape de Agriturismo Olistico Atman?
Agriturismo Olistico Atman este situat convenabil în apropierea mai multor atracții populare. Turnul istoric San Martino della Battaglia este la doar 11 km, iar renumitul parc tematic Gardaland se află la 13 km, oferind opțiuni de divertisment pentru diverse interese.
Care sunt opțiunile de transport și parcare la fermă?
Agriturismo Olistico Atman oferă oaspeților o parcare privată gratuită, fiind convenabilă pentru cei care călătoresc cu mașina. Pentru călătorii cu avionul, Aeroportul Verona este situat la 22 km de proprietate, oferind o conexiune relativ accesibilă.

Statistici vizitatori

5.120 oaspeți au vizitat Agriturismo Olistico Atman în ultimele 365 de zile, cu o medie de 14,0 vizite zilnice și un vârf de 627 în Apr 2026 din care 98% Desktop și 2% Mobil.

Principalele naționalități care vizitează Agriturismo Olistico Atman

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
Mexic
China
Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V24

Revizuit de echipa editorială Gardalake.com
Experți în Lacul Garda din 1988

🏨 Proprietar sau administrator al Agriturismo Olistico Atman?

Vezi statistici

GardaLake.com

Hoteluri Lacul Garda & Ghid de Călătorie

Pentru informații, actualizări și parteneriate: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agriturismo Olistico Atman - Monzambano

Farm Holidays
Agriturismo Olistico Atman - farm holidays in Monzambano, Lake Garda, Italy

Agriturismo Olistico Atman este o pensiune agricolă situată în Monzambano, în regiunea pitorească a Lacului Garda, oferind oaspeților un refugiu elegant, cu o grădină frumoasă și o terasă. Această proprietate oferă o experiență unică, cu o baie în aer liber, camere de familie și un mic dejun delicios tip bufet, cu specialități locale. Oaspeții se pot bucura de decorul liniștit al unei ferme care lucrează în timp ce beneficiază de confort modern și servicii dedicate.

Pensiunea la fermă oferă facilități confortabile concepute pentru un sejur relaxant. Fiecare cameră este dotată cu aer condiționat și baie privată, multe dintre ele având vedere plăcută la grădină. Pentru confort, proprietatea are o cafenea, zone de relaxare în aer liber și un loc dedicat pentru picnic, perfect pentru a vă bucura de clima mediteraneană din zona Lacului Garda. Wi-Fi gratuit este disponibil în zonele publice, asigurând conectivitate, iar parcare privată gratuită atrage un plus de confort pentru cei care călătoresc cu mașina.

Masa la Agriturismo Olistico Atman începe cu un mic dejun tip bufet zilnic, foarte apreciat de oaspeți pentru calitatea și varietatea sa. Produsul include o gamă largă de opțiuni italiene, împreună cu opțiuni fără gluten, specialități locale, mâncăruri calde, produse de patiserie proaspete, brânză, fructe și suc. Accentul pe produsele locale și pe ofertele diverse îmbunătățește experiența autentică de ședere la fermă. Serviciile private de check-in și check-out contribuie și mai mult la un sejur fără probleme și personalizat.

Situat strategic în Monzambano, agriturismo oferă acces la repere locale proeminente. Turnul istoric San Martino della Battaglia este la doar 11 km, iar popularul parc tematic Gardaland este situat la 13 km de proprietate, ceea ce îl face o bază convenabilă pentru a explora atracțiile din regiune. Aeroportul Verona este, de asemenea, accesibil, situat la 22 km, facilitând aranjamentele de călătorie pentru oaspeți. Descoperiți o experiență de ședere la fermă italiană senină și autentică în inima regiunii Lacului Garda.

Întrebări frecvente — Agriturismo Olistico Atman

Unde se află Agriturismo Olistico Atman?
Agriturismo Olistico Atman este situat în Monzambano, o localitate fermecătoare din regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă o experiență liniștită de sejur la fermă, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile locale, cum ar fi Turnul San Martino della Battaglia și Gardaland.
Ce opțiuni de luat masa sunt disponibile la Agriturismo Olistico Atman?
Oaspeții de la Agriturismo Olistico Atman se pot bucura de un mic dejun tip bufet zilnic, care include selecții italiene, opțiuni fără gluten, specialități locale, mâncăruri calde, produse de patiserie proaspete, brânză, fructe și suc. Proprietatea are, de asemenea, o cafenea pentru opțiuni suplimentare de băuturi și gustări.
Este Agriturismo Olistico Atman potrivit pentru familii?
Da, Agriturismo Olistico Atman este potrivit pentru familii. Proprietatea oferă camere de familie, oferind cazare confortabilă pentru grupuri. În plus, facilități precum o zonă de picnic și locuri în aer liber în grădina frumoasă creează un mediu primitor pentru oaspeții de toate vârstele.
Ce facilități unice oferă Agriturismo Olistico Atman?
Această fermă oferă câteva facilități unice, inclusiv o baie în aer liber pentru relaxare, o grădină frumoasă și o terasă pentru distracție în aer liber și o zonă de picnic dedicată. Aceste caracteristici, combinate cu experiența autentică de ședere la fermă, disting proprietatea din regiunea Lacului Garda.
Ce atracții sunt aproape de Agriturismo Olistico Atman?
Agriturismo Olistico Atman este situat convenabil în apropierea mai multor atracții populare. Turnul istoric San Martino della Battaglia este la doar 11 km, iar renumitul parc tematic Gardaland se află la 13 km, oferind opțiuni de divertisment pentru diverse interese.
Care sunt opțiunile de transport și parcare la fermă?
Agriturismo Olistico Atman oferă oaspeților o parcare privată gratuită, fiind convenabilă pentru cei care călătoresc cu mașina. Pentru călătorii cu avionul, Aeroportul Verona este situat la 22 km de proprietate, oferind o conexiune relativ accesibilă.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locație și contact

Agriturismo Olistico Atman
Strada Nuvolino 24
Monzambano (MN)
Italia
Website

Servicii și facilități

Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast

Atracții din apropiere

Parco Giardino Sigurtà 9 km
Gardaland 14 km
Caneva Aquapark 14 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 16 km
Mantova 34 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 45 km
Brescia 48 km
Funivia Monte Baldo 61 km
Cascate del Varone 85 km
Trento 99 km
Rezervați acum
🏨

Are you the owner or manager of Agriturismo Olistico Atman?

Gestionează-ți înregistrarea și urmărește-ți vizitatorii

5.120 oaspeți au vizitat Agriturismo Olistico Atman în ultimele 365 de zile, cu o medie de 14,0 vizite zilnice și un vârf de 627 în Apr 2026 din care 98% Desktop și 2% Mobil.

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
Mexic
China

Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V24