GardaLake.com
Mario's Holiday House - holiday apartments in Bedizzole, Lake Garda, Italy

Mario's Holiday House, Bedizzole

📍 Via XXIV Maggio, Bedizzole

🅿️ Parcare 📶 WiFi
Rezervați acum

Mario's Holiday House este un apartament recent renovat situat în Barcuzzi, o localitate liniștită din Bedizzole, oferind confort modern și o grădină privată, ideală pentru a explora regiunea pitorească a Lacului Garda. Acest apartament de la parter oferă un refugiu primitor cu un aspect atent, oferind un dormitor confortabil și o cameră de zi spațioasă, concepută pentru relaxare. Oaspeții se pot bucura de confortul unei bucătării complet echipate, cu aparat de cafea, cuptor și plită, alături de o chicinetă practică, făcându-l perfect pentru sejururi în sistem self-catering și savurând produse italiene locale. Apartamentul asigură o experiență plăcută cu facilități esențiale, cum ar fi aer condiționat pentru confort în lunile mai calde și WiFi gratuit pentru a rămâne conectat. O masă, …

Citește mai mult →

Locație și contact

Via XXIV Maggio
Bedizzole (BS)
Italia
📍 Deschide în Google Maps

Servicii și facilități

Free WiFiParkingFree Parking

Atracții din apropiere

Grotte di Catullo 16 km
Caneva Aquapark 25 km
Il Vittoriale 25 km
Gardaland 25 km
Movieland Park 25 km
Brescia 27 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 50 km
Verona 50 km
Cascate del Varone 66 km
Funivia Monte Baldo 73 km
Mantova 75 km
Trento 112 km

Întrebări frecvente

Unde se află Casa de vacanță Mario?
Casa de vacanță Mario este situată în Barcuzzi, o localitate specifică din orașul Bedizzole, în regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile lacului și orașele din jur, făcându-l o bază potrivită pentru explorarea regională.
Ce facilități sunt disponibile la Mario's Holiday House?
Oaspeții de la Mario's Holiday House se pot aștepta la un apartament recent renovat la parter, cu un dormitor și o cameră de zi. Facilitățile cheie includ o grădină privată, WiFi gratuit, aer condiționat, o chicinetă și o bucătărie complet utilată, cu aparat de cafea, cuptor și plită. Apartamentul oferă, de asemenea, o masă, o canapea extensibilă, un birou și un televizor pentru confortul oaspeților.
Este disponibilă parcare la proprietate?
Da, Mario's Holiday House oferă confortul unei parcări private gratuite. Acest facilități este deosebit de benefic pentru oaspeții care călătoresc cu mașina, oferind acces sigur și direct la cazarea lor și facilitând excursii ușoare de o zi în zona Lacului Garda și nu numai.
Casa de vacanță a lui Mario este potrivită pentru familii?
Da, Casa de vacanță a lui Mario este potrivită pentru familii. Amenajarea apartamentului cu un dormitor separat și o cameră de zi, inclusiv o canapea extensibilă, oferă aranjamente flexibile de dormit. Bucătăria complet utilată permite pregătirea comodă a mesei, iar grădina privată oferă spațiu în aer liber. Apropierea sa de Gardaland (24 km) îl face și o alegere excelentă pentru vacanțele de familie.
Care sunt unele atracții din apropiere la Casa de vacanță Mario?
Proprietatea este situată strategic în apropierea mai multor atracții populare. Oaspeții pot vizita Castelul Desenzano, aflat la doar 9 km, sau se pot bucura de o zi la Gardaland, situat la 24 km de apartament. Pentru cei interesați să exploreze mai departe, este accesibil și podul istoric Castelvecchio din Verona, situat la 45 km de Bedizzole.
Cât de departe este proprietatea de Aeroportul Verona?
Casa de vacanță Mario este situată la 38 km de Aeroportul Verona (Aeroportul Valerio Catullo). Această proximitate face din apartament o opțiune convenabilă pentru călătorii internaționali care sosesc cu avionul, cu un timp de transfer relativ scurt pentru a ajunge la cazarea lor de vacanță în regiunea Lacului Garda.
Ce face Mario's Holiday House un sejur unic în Bedizzole?
Casa de vacanță Mario se remarcă ca un apartament recent renovat la parter, care oferă combinația rară de grădină privată și parcare gratuită în Bedizzole. Facilitățile sale cuprinzătoare, inclusiv o bucătărie complet utilată și aer condiționat, se adresează în mod special oaspeților care doresc o experiență confortabilă, în regim self-catering, cu flexibilitatea de a explora regiunea Lacului Garda în propriul ritm.

Statistici vizitatori

5.836 oaspeți au vizitat Mario's Holiday House în ultimele 365 de zile, cu o medie de 16,0 vizite zilnice și un vârf de 664 în Apr 2026 din care 100% Desktop și 0% Mobil.

Principalele naționalități care vizitează Mario's Holiday House

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V18

Revizuit de echipa editorială Gardalake.com
Experți în Lacul Garda din 1988

🏨 Proprietar sau administrator al Mario's Holiday House?

Vezi statistici

GardaLake.com

Hoteluri Lacul Garda & Ghid de Călătorie

Pentru informații, actualizări și parteneriate: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Mario's Holiday House - Bedizzole

Holiday Apartments
Mario's Holiday House - holiday apartments in Bedizzole, Lake Garda, Italy

Mario's Holiday House este un apartament recent renovat situat în Barcuzzi, o localitate liniștită din Bedizzole, oferind confort modern și o grădină privată, ideală pentru a explora regiunea pitorească a Lacului Garda. Acest apartament de la parter oferă un refugiu primitor cu un aspect atent, oferind un dormitor confortabil și o cameră de zi spațioasă, concepută pentru relaxare. Oaspeții se pot bucura de confortul unei bucătării complet echipate, cu aparat de cafea, cuptor și plită, alături de o chicinetă practică, făcându-l perfect pentru sejururi în sistem self-catering și savurând produse italiene locale.

Apartamentul asigură o experiență plăcută cu facilități esențiale, cum ar fi aer condiționat pentru confort în lunile mai calde și WiFi gratuit pentru a rămâne conectat. O masă, o canapea extensibilă, un birou și un televizor sporesc și mai mult funcționalitatea și atractivitatea spațiului, găzduind atât călătorii de agrement, cât și călătorii de afaceri. Grădina privată oferă o zonă liniștită în aer liber, oferind un loc liniștit pentru a vă relaxa după o zi de explorare în jurul Lacului Garda. Pentru cei care sosesc cu mașina, parcarea privată gratuită este un confort valoros, facilitând accesul facil la zonele înconjurătoare.

Situată în Bedizzole, Casa de vacanță Mario servește drept bază strategică pentru descoperirea diverselor atracții din zona Lacului Garda. Este situat convenabil la 9 km de istoricul Castel Desenzano, oferind o privire asupra trecutului bogat al regiunii. Familiile vor aprecia apropierea de Gardaland, la doar 24 km, în timp ce excursiile culturale se pot extinde până la Verona, podul Castelvecchio fiind la 45 km de proprietate. Aeroportul Verona este, de asemenea, ușor accesibil la 38 km, simplificând aranjamentele de călătorie. Această casă de vacanță oferă un cadru confortabil și bine amenajat pentru o experiență autentică italiană pe malul lacului.

Întrebări frecvente — Mario's Holiday House

Unde se află Casa de vacanță Mario?
Casa de vacanță Mario este situată în Barcuzzi, o localitate specifică din orașul Bedizzole, în regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile lacului și orașele din jur, făcându-l o bază potrivită pentru explorarea regională.
Ce facilități sunt disponibile la Mario's Holiday House?
Oaspeții de la Mario's Holiday House se pot aștepta la un apartament recent renovat la parter, cu un dormitor și o cameră de zi. Facilitățile cheie includ o grădină privată, WiFi gratuit, aer condiționat, o chicinetă și o bucătărie complet utilată, cu aparat de cafea, cuptor și plită. Apartamentul oferă, de asemenea, o masă, o canapea extensibilă, un birou și un televizor pentru confortul oaspeților.
Este disponibilă parcare la proprietate?
Da, Mario's Holiday House oferă confortul unei parcări private gratuite. Acest facilități este deosebit de benefic pentru oaspeții care călătoresc cu mașina, oferind acces sigur și direct la cazarea lor și facilitând excursii ușoare de o zi în zona Lacului Garda și nu numai.
Casa de vacanță a lui Mario este potrivită pentru familii?
Da, Casa de vacanță a lui Mario este potrivită pentru familii. Amenajarea apartamentului cu un dormitor separat și o cameră de zi, inclusiv o canapea extensibilă, oferă aranjamente flexibile de dormit. Bucătăria complet utilată permite pregătirea comodă a mesei, iar grădina privată oferă spațiu în aer liber. Apropierea sa de Gardaland (24 km) îl face și o alegere excelentă pentru vacanțele de familie.
Care sunt unele atracții din apropiere la Casa de vacanță Mario?
Proprietatea este situată strategic în apropierea mai multor atracții populare. Oaspeții pot vizita Castelul Desenzano, aflat la doar 9 km, sau se pot bucura de o zi la Gardaland, situat la 24 km de apartament. Pentru cei interesați să exploreze mai departe, este accesibil și podul istoric Castelvecchio din Verona, situat la 45 km de Bedizzole.
Cât de departe este proprietatea de Aeroportul Verona?
Casa de vacanță Mario este situată la 38 km de Aeroportul Verona (Aeroportul Valerio Catullo). Această proximitate face din apartament o opțiune convenabilă pentru călătorii internaționali care sosesc cu avionul, cu un timp de transfer relativ scurt pentru a ajunge la cazarea lor de vacanță în regiunea Lacului Garda.
Ce face Mario's Holiday House un sejur unic în Bedizzole?
Casa de vacanță Mario se remarcă ca un apartament recent renovat la parter, care oferă combinația rară de grădină privată și parcare gratuită în Bedizzole. Facilitățile sale cuprinzătoare, inclusiv o bucătărie complet utilată și aer condiționat, se adresează în mod special oaspeților care doresc o experiență confortabilă, în regim self-catering, cu flexibilitatea de a explora regiunea Lacului Garda în propriul ritm.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locație și contact

Mario's Holiday House
Via XXIV Maggio
Bedizzole (BS)
Italia
Website

Servicii și facilități

Free WiFi
Parking
Free Parking

Atracții din apropiere

Grotte di Catullo 16 km
Caneva Aquapark 25 km
Il Vittoriale 25 km
Gardaland 25 km
Movieland Park 25 km
Brescia 27 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 50 km
Verona 50 km
Cascate del Varone 66 km
Funivia Monte Baldo 73 km
Mantova 75 km
Trento 112 km
Rezervați acum
🏨

Are you the owner or manager of Mario's Holiday House?

Gestionează-ți înregistrarea și urmărește-ți vizitatorii

5.836 oaspeți au vizitat Mario's Holiday House în ultimele 365 de zile, cu o medie de 16,0 vizite zilnice și un vârf de 664 în Apr 2026 din care 100% Desktop și 0% Mobil.

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore

Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V18