GardaLake.com
Garnì Fobbie - bed and breakfast in Brentonico, Lake Garda, Italy

Garnì Fobbie, Brentonico

📍 LOC. FOBBIE, Brentonico

🍸 Bar 🅿️ Parcare 📶 WiFi
Rezervați acum

Garnì Fobbie este o afacere primitoare de cazare situată în Brentonico, Italia, care oferă unități de cazare confortabile de familie, cu vedere la grădină sau la munte și o gamă largă de facilități pentru un sejur relaxant în regiunea Lacului Garda. Această proprietate oferă o bază liniștită pentru a explora frumusețea naturală a Trentino-Alto Adige, oferind oaspeților care caută un refugiu liniștit cu facilități convenabile. Unitățile de cazare de la Garnì Fobbie sunt concepute pentru confortul oaspeților, oferind camere de familie dotate cu băi private. Fiecare cameră oferă fie vederi pitorești la grădină, fie priveliști extinse la munte, sporind sentimentul de liniște. Facilități bine gândite, cum ar fi halate de baie și izolare fonică, contribuie la un mediu odihnitor, în …

Citește mai mult →

Locație și contact

LOC. FOBBIE
Brentonico (TN)
Italia
📍 Deschide în Google Maps

Servicii și facilități

BarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastAccessible

Atracții din apropiere

Cascate del Varone 29 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Trento 50 km
Gardaland 64 km
Movieland Park 66 km
Caneva Aquapark 66 km
Il Vittoriale 70 km
Parco Giardino Sigurtà 74 km
Arena di Verona 76 km
Verona 76 km
Grotte di Catullo 78 km
Mantova 105 km
Brescia 110 km

Întrebări frecvente

Unde este Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este situat în Brentonico, o localitate fermecătoare din regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, cu acces ușor la peisajele naturale și atracțiile locale. Oaspeții pot explora zona înconjurătoare, care este cunoscută pentru frumusețea sa pitorească și pentru apropierea de diferite puncte de interes din Trentino-Alto Adige.
Ce facilități sunt disponibile pentru familii la Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este bine echipat pentru familii, oferind camere de familie dedicate pentru sejururi confortabile. Proprietatea oferă atât zone de joacă în interior, cât și în aer liber, asigurând divertisment copiilor indiferent de vreme. În plus, un bufet pentru copii este disponibil ca parte a serviciului de mic dejun, care se adresează special preferințelor oaspeților mai tineri.
Ce opțiuni de luat masa oferă Garnì Fobbie?
Oaspeții de la Garnì Fobbie se pot bucura de un mic dejun tip bufet complet în fiecare dimineață, care include o selecție de produse italiene și opțiuni fără gluten. Micul dejun include produse de patiserie proaspete, fructe și suc, cu meniuri pentru diete speciale disponibile la cerere. Proprietatea are, de asemenea, un bar pentru băuturi răcoritoare și un minimarket pentru confort.
Cât de accesibil este Garnì Fobbie pentru călători?
Garnì Fobbie oferă accesibilitate practică pentru oaspeți, în special pentru cei care călătoresc cu mașina, cu parcare privată gratuită disponibilă. Proprietatea este situată la 71 km de Aeroportul Verona, oferind o rută directă pentru călătorii cu avionul. Poziția sa în Brentonico permite, de asemenea, acces convenabil la drumurile regionale pentru a explora zona Lacului Garda.
Ce atracții sunt în apropiere de Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este situat convenabil în apropierea mai multor atracții. Oaspeții pot vizita Castello di Avio, situat la 22 km, sau pot explora MUSE din Trento, care este la 46 km de proprietate. Pentru cei interesați de activități în aer liber, zona din jurul Brentonico este populară printre pasionații de sporturi de iarnă, oferind diverse opțiuni în timpul sezonului.
Ce face Garnì Fobbie un loc unic de cazare în Brentonico?
Garnì Fobbie se remarcă prin concentrarea pe confortul familiei și prin atmosfera primitoare din Brentonico. Oaspeții apreciază vederea pitorească la grădină sau la munte din camerele lor izolate fonic, alături de facilități precum zone de joacă dedicate și un bufet pentru copii. Ospitalitatea caldă a proprietății și selecția cuprinzătoare de mic dejun îmbunătățesc și mai mult experiența oaspeților.
Care sunt orele tipice de check-in și check-out la Garnì Fobbie?
Deși orele specifice de check-in și check-out nu sunt specificate în descrierea proprietății, oaspeții sunt în general încurajați să confirme aceste detalii direct cu Garnì Fobbie înainte de sosire. Acest lucru asigură o experiență lină și bine coordonată, permițând oaspeților să-și planifice itinerariul de călătorie în mod eficient.

Statistici vizitatori

5.516 oaspeți au vizitat Garnì Fobbie în ultimele 365 de zile, cu o medie de 15,1 vizite zilnice și un vârf de 597 în Apr 2026 din care 99% Desktop și 1% Mobil.

Principalele naționalități care vizitează Garnì Fobbie

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
China
Mexic
Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V26

Revizuit de echipa editorială Gardalake.com
Experți în Lacul Garda din 1988

🏨 Proprietar sau administrator al Garnì Fobbie?

Vezi statistici

GardaLake.com

Hoteluri Lacul Garda & Ghid de Călătorie

Pentru informații, actualizări și parteneriate: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Garnì Fobbie - Brentonico

Bed and Breakfast
Garnì Fobbie - bed and breakfast in Brentonico, Lake Garda, Italy

Garnì Fobbie este o afacere primitoare de cazare situată în Brentonico, Italia, care oferă unități de cazare confortabile de familie, cu vedere la grădină sau la munte și o gamă largă de facilități pentru un sejur relaxant în regiunea Lacului Garda. Această proprietate oferă o bază liniștită pentru a explora frumusețea naturală a Trentino-Alto Adige, oferind oaspeților care caută un refugiu liniștit cu facilități convenabile.

Unitățile de cazare de la Garnì Fobbie sunt concepute pentru confortul oaspeților, oferind camere de familie dotate cu băi private. Fiecare cameră oferă fie vederi pitorești la grădină, fie priveliști extinse la munte, sporind sentimentul de liniște. Facilități bine gândite, cum ar fi halate de baie și izolare fonică, contribuie la un mediu odihnitor, în timp ce un televizor, dulap și intrare privată sunt standard în fiecare cameră, asigurând un sejur privat și convenabil pentru toți vizitatorii.

Oaspeții de la Garnì Fobbie se pot bucura de o varietate de facilități concepute pentru a le îmbunătăți experiența. Proprietatea are o grădină fermecătoare, perfectă pentru relaxare, alături de un bar unde pot fi savurate băuturi răcoritoare. În zonele publice este disponibil WiFi gratuit, menținând oaspeții conectați. Facilitățile suplimentare includ o zonă de lounge confortabilă, un minimarket convenabil pentru articole esențiale și zone de joacă interioare și exterioare dedicate, făcându-l o alegere ideală pentru familii. De asemenea, este disponibil un bufet pentru copii, destinat oaspeților mai tineri. Pentru cei care călătoresc cu mașina, parcare privată gratuită oferă un plus de confort.

În fiecare dimineață, oaspeții își pot începe ziua cu un mic dejun tip bufet variat, care include o selecție de specialități italiene și opțiuni fără gluten. Micul dejun include produse de patiserie proaspete, fructe și sucuri, cu meniuri pentru diete speciale disponibile la cerere, pentru a satisface diverse nevoi dietetice.

Situată în Brentonico, afacerea de cazare oferă acces la atracțiile și activitățile locale. Este situat la 22 km de istoricul Castello di Avio și la 46 km de MUSE, muzeul științei din Trento. Pasionații de sporturi de iarnă vor găsi numeroase activități în apropiere de care se pot bucura în lunile mai reci. Aeroportul Verona este la 71 km, facilitând aranjamentele de călătorie. Oaspeții evidențiază adesea priveliștile pitorești de la proprietate și ospitalitatea caldă oferită de gazdă, contribuind la o experiență plăcută și memorabilă în această parte a regiunii Lacului Garda.

Întrebări frecvente — Garnì Fobbie

Unde este Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este situat în Brentonico, o localitate fermecătoare din regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, cu acces ușor la peisajele naturale și atracțiile locale. Oaspeții pot explora zona înconjurătoare, care este cunoscută pentru frumusețea sa pitorească și pentru apropierea de diferite puncte de interes din Trentino-Alto Adige.
Ce facilități sunt disponibile pentru familii la Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este bine echipat pentru familii, oferind camere de familie dedicate pentru sejururi confortabile. Proprietatea oferă atât zone de joacă în interior, cât și în aer liber, asigurând divertisment copiilor indiferent de vreme. În plus, un bufet pentru copii este disponibil ca parte a serviciului de mic dejun, care se adresează special preferințelor oaspeților mai tineri.
Ce opțiuni de luat masa oferă Garnì Fobbie?
Oaspeții de la Garnì Fobbie se pot bucura de un mic dejun tip bufet complet în fiecare dimineață, care include o selecție de produse italiene și opțiuni fără gluten. Micul dejun include produse de patiserie proaspete, fructe și suc, cu meniuri pentru diete speciale disponibile la cerere. Proprietatea are, de asemenea, un bar pentru băuturi răcoritoare și un minimarket pentru confort.
Cât de accesibil este Garnì Fobbie pentru călători?
Garnì Fobbie oferă accesibilitate practică pentru oaspeți, în special pentru cei care călătoresc cu mașina, cu parcare privată gratuită disponibilă. Proprietatea este situată la 71 km de Aeroportul Verona, oferind o rută directă pentru călătorii cu avionul. Poziția sa în Brentonico permite, de asemenea, acces convenabil la drumurile regionale pentru a explora zona Lacului Garda.
Ce atracții sunt în apropiere de Garnì Fobbie?
Garnì Fobbie este situat convenabil în apropierea mai multor atracții. Oaspeții pot vizita Castello di Avio, situat la 22 km, sau pot explora MUSE din Trento, care este la 46 km de proprietate. Pentru cei interesați de activități în aer liber, zona din jurul Brentonico este populară printre pasionații de sporturi de iarnă, oferind diverse opțiuni în timpul sezonului.
Ce face Garnì Fobbie un loc unic de cazare în Brentonico?
Garnì Fobbie se remarcă prin concentrarea pe confortul familiei și prin atmosfera primitoare din Brentonico. Oaspeții apreciază vederea pitorească la grădină sau la munte din camerele lor izolate fonic, alături de facilități precum zone de joacă dedicate și un bufet pentru copii. Ospitalitatea caldă a proprietății și selecția cuprinzătoare de mic dejun îmbunătățesc și mai mult experiența oaspeților.
Care sunt orele tipice de check-in și check-out la Garnì Fobbie?
Deși orele specifice de check-in și check-out nu sunt specificate în descrierea proprietății, oaspeții sunt în general încurajați să confirme aceste detalii direct cu Garnì Fobbie înainte de sosire. Acest lucru asigură o experiență lină și bine coordonată, permițând oaspeților să-și planifice itinerariul de călătorie în mod eficient.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locație și contact

Garnì Fobbie
LOC. FOBBIE
Brentonico (TN)
Italia
Website

Servicii și facilități

Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Accessible

Atracții din apropiere

Cascate del Varone 29 km
Funivia Monte Baldo 40 km
Trento 50 km
Gardaland 64 km
Movieland Park 66 km
Caneva Aquapark 66 km
Il Vittoriale 70 km
Parco Giardino Sigurtà 74 km
Arena di Verona 76 km
Verona 76 km
Grotte di Catullo 78 km
Mantova 105 km
Brescia 110 km
Rezervați acum
🏨

Are you the owner or manager of Garnì Fobbie?

Gestionează-ți înregistrarea și urmărește-ți vizitatorii

5.516 oaspeți au vizitat Garnì Fobbie în ultimele 365 de zile, cu o medie de 15,1 vizite zilnice și un vârf de 597 în Apr 2026 din care 99% Desktop și 1% Mobil.

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
China
Mexic

Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V26