GardaLake.com
Agriturismo Aver - farm holidays in Villafranca di Verona, Lake Garda, Italy

Agriturismo Aver, Villafranca di Verona

📍 località dossetto 1/c, Villafranca di Verona

🏊 Piscină 📶 WiFi
Rezervați acum

Agriturismo Aver este o afacere primitoare de cazare situată în Villafranca di Verona, care oferă cazare confortabilă de familie, cu facilități moderne și o piscină infinită primitoare. Situată în inima regiunii Lacului Garda, această proprietate oferă o bază liniștită pentru a explora frumusețea naturală și siturile culturale ale zonei. Oaspeții pot alege dintre camere de familie bine dotate, fiecare având baie privată, aer condiționat și vedere plăcută fie la grădina luxuriantă, fie la piscina strălucitoare. Pentru confort, fiecare cameră este dotată cu un birou, un televizor și articole de toaletă gratuite. Proprietatea pune accent pe un sejur relaxant cu dotările sale excepționale. Piscina infinită este o caracteristică centrală, invitând oaspeții să se relaxeze în mijlocul împrejurimilor senine. În completarea zonei …

Citește mai mult →

Locație și contact

località dossetto 1/c
Villafranca di Verona (VR)
Italia
📍 Deschide în Google Maps

Servicii și facilități

Swimming PoolFree WiFiBreakfastAccessible

Atracții din apropiere

Parco Giardino Sigurtà 10 km
Arena di Verona 20 km
Verona 20 km
Gardaland 25 km
Movieland Park 25 km
Caneva Aquapark 25 km
Mantova 28 km
Grotte di Catullo 33 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Funivia Monte Baldo 70 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km

Întrebări frecvente

Unde se află Agriturismo Aver?
Agriturismo Aver este situat în Villafranca di Verona, în regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile locale și legăturile de transport, inclusiv Aeroportul Verona, aflat la doar 5 km. Proprietatea servește drept punct de plecare excelent pentru a explora zona înconjurătoare.
Ce facilități sunt disponibile la Agriturismo Aver?
Oaspeții de la Agriturismo Aver se pot bucura de o gamă largă de facilități concepute pentru confort și relaxare. Caracteristicile cheie includ o piscină infinită, o grădină luxuriantă și o terasă spațioasă. De asemenea, proprietatea oferă WiFi gratuit în zonele publice, o zonă de joacă în aer liber pentru copii și parcare securizată pentru biciclete. Fiecare cameră este dotată cu aer condiționat, o baie privată și un birou.
Agriturismo Aver oferă opțiuni de luat masa?
Da, Agriturismo Aver oferă un mic dejun tip bufet delicios în fiecare dimineață. Micul dejun include o varietate de opțiuni italiene, cum ar fi suc proaspăt, un sortiment de produse de patiserie și brânză locală. Acest lucru le permite oaspeților să își înceapă ziua cu un gust de arome regionale înainte de a pleca să exploreze Villafranca di Verona și zona Lacului Garda.
Este Agriturismo Aver potrivit pentru familii?
Agriturismo Aver este potrivit pentru familii, oferind camere de familie dedicate, cu băi private și aer condiționat. Proprietatea are și o zonă de joacă în aer liber pentru copii, oferind spațiu pentru recreere. Apropierea sa de atracții precum Gardaland (24 km distanță) îi sporește și mai mult atractivitatea ca opțiune de cazare pentru familii în regiunea Lacului Garda.
Cum sunt serviciile de check-in și check-out?
Agriturismo Aver oferă servicii private de check-in și check-out pentru a spori confortul și intimitatea oaspeților. Această abordare personalizată asigură un proces de sosire și plecare lin și eficient. În plus, sunt oferite servicii zilnice de menaj pentru a menține confortul și curățenia unităților de cazare pe tot parcursul sejurului dumneavoastră.
Ce atracții sunt în apropiere de Agriturismo Aver?
Agriturismo Aver este situat convenabil în apropierea mai multor atracții populare. Este la doar 5 km de Aeroportul Verona. Pentru excursii culturale, Muzeul Castelvecchio este la 21 km. Familiile și amatorii de senzații tari vor găsi parcul tematic Gardaland la mai puțin de 24 km. Locația proprietății în Villafranca di Verona oferă, de asemenea, oaspeților la mică distanță de ofertele mai extinse ale regiunii Lacului Garda.
Ce face Agriturismo Aver un sejur unic în regiunea Lacului Garda?
Agriturismo Aver oferă un sejur unic ca o afacere de cazare cu un caracter de „agriturismo”, îmbinând farmecul rural cu confortul modern. Caracteristicile sale remarcabile includ o piscină infinită primitoare, o grădină luxuriantă și unități de cazare pentru familii. Accentul pus pe confort, curățenie și un cadru liniștit, combinat cu locația sa strategică în apropierea aeroportului Verona și a atracțiilor majore, oferă o experiență distinctivă în regiunea Lacului Garda.

Statistici vizitatori

5.659 oaspeți au vizitat Agriturismo Aver în ultimele 365 de zile, cu o medie de 15,5 vizite zilnice și un vârf de 637 în Apr 2026 din care 100% Desktop și 0% Mobil.

Principalele naționalități care vizitează Agriturismo Aver

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
China
HK
Mexic
Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V14

Revizuit de echipa editorială Gardalake.com
Experți în Lacul Garda din 1988

🏨 Proprietar sau administrator al Agriturismo Aver?

Vezi statistici

GardaLake.com

Hoteluri Lacul Garda & Ghid de Călătorie

Pentru informații, actualizări și parteneriate: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Agriturismo Aver - Villafranca di Verona

Farm Holidays
Agriturismo Aver - farm holidays in Villafranca di Verona, Lake Garda, Italy

Agriturismo Aver este o afacere primitoare de cazare situată în Villafranca di Verona, care oferă cazare confortabilă de familie, cu facilități moderne și o piscină infinită primitoare. Situată în inima regiunii Lacului Garda, această proprietate oferă o bază liniștită pentru a explora frumusețea naturală și siturile culturale ale zonei. Oaspeții pot alege dintre camere de familie bine dotate, fiecare având baie privată, aer condiționat și vedere plăcută fie la grădina luxuriantă, fie la piscina strălucitoare. Pentru confort, fiecare cameră este dotată cu un birou, un televizor și articole de toaletă gratuite.

Proprietatea pune accent pe un sejur relaxant cu dotările sale excepționale. Piscina infinită este o caracteristică centrală, invitând oaspeții să se relaxeze în mijlocul împrejurimilor senine. În completarea zonei piscinei sunt o terasă spațioasă și o grădină frumos întreținută, perfectă pentru după-amiezele relaxate. Pentru cei care trebuie să rămână conectați, WiFi este disponibil gratuit în zonele publice. Familiile care călătoresc cu copii vor aprecia zona de joacă în aer liber dedicată, în timp ce pasionații de ciclism pot folosi parcarea securizată pentru biciclete.

În fiecare dimineață, oaspeții de la Agriturismo Aver își pot începe ziua cu un mic dejun delicios tip bufet. Produsul include o varietate de opțiuni italiene, suc proaspăt, un sortiment de produse de patiserie și brânză locală, reflectând tradițiile culinare ale regiunii. Agriturismo oferă, de asemenea, servicii practice, cum ar fi check-in și check-out privat, împreună cu menaj zilnic, asigurând o experiență perfectă și confortabilă pe tot parcursul șederii dumneavoastră. Oaspeții subliniază frecvent confortul și curățenia camerelor ca aspect cheie al vizitei lor.

Situată strategic în Villafranca di Verona, proprietatea oferă acces convenabil la mai multe puncte de interes. Se află la doar 5 km de Aeroportul Verona, ceea ce face sosirile și plecările simple. Pentru cei care doresc să exploreze, atracțiile majore, cum ar fi Muzeul Castelvecchio, sunt la 21 km, iar popularul parc tematic Gardaland este la 24 km. Agriturismo Aver oferă un cadru ideal pentru a experimenta farmecul regiunii Lacului Garda, combinând liniștea rurală cu accesibilitatea la obiectivele și activitățile locale.

Întrebări frecvente — Agriturismo Aver

Unde se află Agriturismo Aver?
Agriturismo Aver este situat în Villafranca di Verona, în regiunea mai largă a Lacului Garda din Italia. Această locație oferă un cadru liniștit, oferind în același timp acces convenabil la atracțiile locale și legăturile de transport, inclusiv Aeroportul Verona, aflat la doar 5 km. Proprietatea servește drept punct de plecare excelent pentru a explora zona înconjurătoare.
Ce facilități sunt disponibile la Agriturismo Aver?
Oaspeții de la Agriturismo Aver se pot bucura de o gamă largă de facilități concepute pentru confort și relaxare. Caracteristicile cheie includ o piscină infinită, o grădină luxuriantă și o terasă spațioasă. De asemenea, proprietatea oferă WiFi gratuit în zonele publice, o zonă de joacă în aer liber pentru copii și parcare securizată pentru biciclete. Fiecare cameră este dotată cu aer condiționat, o baie privată și un birou.
Agriturismo Aver oferă opțiuni de luat masa?
Da, Agriturismo Aver oferă un mic dejun tip bufet delicios în fiecare dimineață. Micul dejun include o varietate de opțiuni italiene, cum ar fi suc proaspăt, un sortiment de produse de patiserie și brânză locală. Acest lucru le permite oaspeților să își înceapă ziua cu un gust de arome regionale înainte de a pleca să exploreze Villafranca di Verona și zona Lacului Garda.
Este Agriturismo Aver potrivit pentru familii?
Agriturismo Aver este potrivit pentru familii, oferind camere de familie dedicate, cu băi private și aer condiționat. Proprietatea are și o zonă de joacă în aer liber pentru copii, oferind spațiu pentru recreere. Apropierea sa de atracții precum Gardaland (24 km distanță) îi sporește și mai mult atractivitatea ca opțiune de cazare pentru familii în regiunea Lacului Garda.
Cum sunt serviciile de check-in și check-out?
Agriturismo Aver oferă servicii private de check-in și check-out pentru a spori confortul și intimitatea oaspeților. Această abordare personalizată asigură un proces de sosire și plecare lin și eficient. În plus, sunt oferite servicii zilnice de menaj pentru a menține confortul și curățenia unităților de cazare pe tot parcursul sejurului dumneavoastră.
Ce atracții sunt în apropiere de Agriturismo Aver?
Agriturismo Aver este situat convenabil în apropierea mai multor atracții populare. Este la doar 5 km de Aeroportul Verona. Pentru excursii culturale, Muzeul Castelvecchio este la 21 km. Familiile și amatorii de senzații tari vor găsi parcul tematic Gardaland la mai puțin de 24 km. Locația proprietății în Villafranca di Verona oferă, de asemenea, oaspeților la mică distanță de ofertele mai extinse ale regiunii Lacului Garda.
Ce face Agriturismo Aver un sejur unic în regiunea Lacului Garda?
Agriturismo Aver oferă un sejur unic ca o afacere de cazare cu un caracter de „agriturismo”, îmbinând farmecul rural cu confortul modern. Caracteristicile sale remarcabile includ o piscină infinită primitoare, o grădină luxuriantă și unități de cazare pentru familii. Accentul pus pe confort, curățenie și un cadru liniștit, combinat cu locația sa strategică în apropierea aeroportului Verona și a atracțiilor majore, oferă o experiență distinctivă în regiunea Lacului Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locație și contact

Agriturismo Aver
località dossetto 1/c
Villafranca di Verona (VR)
Italia
Website

Servicii și facilități

Swimming Pool
Free WiFi
Breakfast
Accessible

Atracții din apropiere

Parco Giardino Sigurtà 10 km
Arena di Verona 20 km
Verona 20 km
Gardaland 25 km
Movieland Park 25 km
Caneva Aquapark 25 km
Mantova 28 km
Grotte di Catullo 33 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 63 km
Funivia Monte Baldo 70 km
Cascate del Varone 92 km
Trento 106 km
Rezervați acum
🏨

Are you the owner or manager of Agriturismo Aver?

Gestionează-ți înregistrarea și urmărește-ți vizitatorii

5.659 oaspeți au vizitat Agriturismo Aver în ultimele 365 de zile, cu o medie de 15,5 vizite zilnice și un vârf de 637 în Apr 2026 din care 100% Desktop și 0% Mobil.

Germania
Italia
Olanda
Austria
Anglia
Elveția
Belgia
Polonia
Rusia
Singapore
China
HK
Mexic

Statistici în timp real, botșii AI și crawlerele web sunt filtrate — datele reflectă numai vizitele umane reale — actualizate în data de 2 a fiecărei luni · V14