GardaLake.com
Park Hotel Ville Montefiori - 4 star accommodation in Gardone Riviera, Lake Garda, Italy

Park Hotel Ville Montefiori, Gardone Riviera

★★★★

📍 Via Clune, Gardone Riviera

🍽️ Restauracja 🏊 Basen 💆 Spa 🅿️ Parking ❄️ klimatyzacja
Zarezerwuj teraz

Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere to firma hotelarska położona w bogatym, zielonym parku w Gardone Riviera, oferująca gościom kompleksowe centrum odnowy biologicznej, dwa baseny i komfortowe, klimatyzowane pokoje w odległości krótkiego spaceru od brzegu jeziora Garda. Ta nieruchomość zapewnia spokojny wypoczynek dla osób poszukujących relaksu i łatwego dostępu do malowniczego piękna włoskiego pojezierza. Pokoje w Ville Montefiori wyposażone są w meble w stylu klasycznym, które tworzą przyjazną atmosferę podczas każdego pobytu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i telewizję satelitarną, zapewniając komfort i rozrywkę. Goście mają do dyspozycji prywatną łazienkę z suszarką do włosów i niezbędnymi przyborami toaletowymi. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia, wybrane pokoje dysponują także prywatnym balkonem, z którego roztaczają się malownicze widoki, a niektóre …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Clune
Gardone Riviera (BS)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Swimming PoolSpa & WellnessRestaurantParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastHot TubMassageTerraceBalcony

Pobliskie atrakcje

Il Vittoriale 2 km
Grotte di Catullo 34 km
Brescia 38 km
Cascate del Varone 43 km
Gardaland 45 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Parco Giardino Sigurtà 52 km
Funivia Monte Baldo 60 km
Arena di Verona 67 km
Verona 67 km
Trento 84 km
Mantova 92 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere?
Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere położony jest w Gardone Riviera, pośród bujnego, zielonego parku. Jest dogodnie położony, zaledwie 5 minut spacerem od brzegu jeziora Garda, i oferuje łatwy dostęp do brzegu jeziora. Centrum Gardone Riviera oddalone jest od obiektu o około 1 km, co zapewnia równowagę pomiędzy spokojem a bliskością lokalnych atrakcji.
Jakie zaplecze odnowy biologicznej dostępne jest w hotelu?
Goście hotelu Park Ville Montefiori Spa & Centro Benessere mogą korzystać z dedykowanego centrum odnowy biologicznej. Obiekt ten obejmuje relaksującą wannę z hydromasażem, tradycyjną saunę fińską i orzeźwiające łaźnie tureckie. Dodatkowo recepcja oferuje wygodę rezerwacji różnorodnych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym goście mogą w pełni zrelaksować się i zregenerować siły podczas pobytu.
Czy obiekt oferuje możliwość wyżywienia?
Tak, obiekt zapewnia swoim gościom możliwość wyżywienia. Codziennie serwowane jest proste śniadanie kontynentalne, którym przy dobrej pogodzie można delektować się na tarasie, zapewniając przyjemny początek dnia. Hotelowa restauracja oferuje eklektyczne menu, składające się z dań kuchni włoskiej i międzynarodowej, które zaspokoją różnorodne preferencje kulinarne.
Jakie środki transportu i parkingi są dostępne?
Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere oferuje bezpłatny parking dla gości przyjeżdżających samochodem. Dla tych, którzy chcą zwiedzić region, Salò znajduje się 5 minut jazdy od hotelu, a Desenzano del Garda można dojechać w około 30 minut. Łodzie kursujące po jeziorze Garda dostępne są z Toscolano Maderno, które znajduje się zaledwie 4 km od hotelu.
Czy w obiekcie Park Hotel Ville Montefiori są baseny?
Tak, Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere dysponuje dwoma basenami, z których mogą korzystać goście. Baseny te stanowią doskonałą okazję do relaksu i wypoczynku w bogatym, zielonym parku hotelowym, uzupełniając ofertę wellness i poprawiając ogólne wrażenia gości w Gardone Riviera.
Jakiego rodzaju pokoje są dostępne w hotelu?
Pokoje w hotelu Ville Montefiori są klimatyzowane i wyposażone w meble w klasycznym stylu. Każdy pokój obejmuje łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków, a także telewizję satelitarną zapewniającą rozrywkę. Goście poszukujący konkretnych widoków z pewnością docenią dostępność pokoi z prywatnym balkonem, a niektóre oferują malowniczy widok na jezioro.
Czy hotel jest odpowiedni dla rodzin?
Chociaż w opisie nie podano szczegółowo udogodnień dla rodzin, Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere oferuje spokojne otoczenie parku i dwa baseny, które mogą spodobać się rodzinom poszukującym możliwości rekreacji. Bliskość jeziora Garda zapewnia również dostęp do różnych zajęć na świeżym powietrzu odpowiednich dla gości w każdym wieku w obszarze Gardone Riviera.

Statystyki odwiedzin

7 928 gości odwiedziło Park Hotel Ville Montefiori w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 21,7 wizyt dziennie i szczytem 890 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Park Hotel Ville Montefiori

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
HK
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V11

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer Park Hotel Ville Montefiori?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Park Hotel Ville Montefiori - Gardone Riviera★★★★☆

Park Hotel Ville Montefiori - 4 star accommodation in Gardone Riviera, Lake Garda, Italy

Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere to firma hotelarska położona w bogatym, zielonym parku w Gardone Riviera, oferująca gościom kompleksowe centrum odnowy biologicznej, dwa baseny i komfortowe, klimatyzowane pokoje w odległości krótkiego spaceru od brzegu jeziora Garda. Ta nieruchomość zapewnia spokojny wypoczynek dla osób poszukujących relaksu i łatwego dostępu do malowniczego piękna włoskiego pojezierza.

Pokoje w Ville Montefiori wyposażone są w meble w stylu klasycznym, które tworzą przyjazną atmosferę podczas każdego pobytu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i telewizję satelitarną, zapewniając komfort i rozrywkę. Goście mają do dyspozycji prywatną łazienkę z suszarką do włosów i niezbędnymi przyborami toaletowymi. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia, wybrane pokoje dysponują także prywatnym balkonem, z którego roztaczają się malownicze widoki, a niektóre zostały specjalnie zaprojektowane z widokiem na spokojne wody jeziora Garda.

Specjalne centrum odnowy biologicznej i spa zachęcają gości do relaksu i regeneracji sił. Udogodnienia obejmują kojącą wannę z hydromasażem, tradycyjną saunę fińską i orzeźwiające łaźnie tureckie. Dla tych, którzy pragną spersonalizowanego odprężenia, bezpośrednio w recepcji można wygodnie zarezerwować szereg masaży i zabiegów kosmetycznych, co pozwoli na prawdziwie regenerujące doświadczenie w śródziemnomorskim klimacie Gardone Riviera.

Zaplecze gastronomiczne w Park Hotel Ville Montefiori Spa i Centro Benessere zaspokoi różnorodne gusta. Serwowane jest proste śniadanie kontynentalne, a przy dobrej pogodzie goście mogą delektować się porannym posiłkiem na tarasie, rozkoszując się spokojną okolicą. Hotelowa restauracja prezentuje eklektyczne menu, łączące włoskie tradycje kulinarne i dania kuchni międzynarodowej, zapewniając rozkoszną kulinarną podróż dla każdego podniebienia.

Dogodnie położony hotel znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od lśniącego brzegu jeziora Garda, idealnego na spokojne spacery wzdłuż nadmorskiej promenady. Tętniące życiem centrum Gardone Riviera, oferujące lokalny urok i atrakcje, oddalone jest od obiektu o około 1 km. Goście chcący zwiedzić szerszy region mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Do Salò można dojechać w około 5 minut, a do Desenzano del Garda – w około 30 minut. Goście zainteresowani zwiedzaniem jeziora łodzią znajdą usługi wypływające z Toscolano Maderno, położonego zaledwie 4 km od hotelu, zapewniające połączenie z różnymi urokliwymi miasteczkami nad jeziorem Garda.

Często zadawane pytania — Park Hotel Ville Montefiori

Gdzie znajduje się Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere?
Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere położony jest w Gardone Riviera, pośród bujnego, zielonego parku. Jest dogodnie położony, zaledwie 5 minut spacerem od brzegu jeziora Garda, i oferuje łatwy dostęp do brzegu jeziora. Centrum Gardone Riviera oddalone jest od obiektu o około 1 km, co zapewnia równowagę pomiędzy spokojem a bliskością lokalnych atrakcji.
Jakie zaplecze odnowy biologicznej dostępne jest w hotelu?
Goście hotelu Park Ville Montefiori Spa & Centro Benessere mogą korzystać z dedykowanego centrum odnowy biologicznej. Obiekt ten obejmuje relaksującą wannę z hydromasażem, tradycyjną saunę fińską i orzeźwiające łaźnie tureckie. Dodatkowo recepcja oferuje wygodę rezerwacji różnorodnych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym goście mogą w pełni zrelaksować się i zregenerować siły podczas pobytu.
Czy obiekt oferuje możliwość wyżywienia?
Tak, obiekt zapewnia swoim gościom możliwość wyżywienia. Codziennie serwowane jest proste śniadanie kontynentalne, którym przy dobrej pogodzie można delektować się na tarasie, zapewniając przyjemny początek dnia. Hotelowa restauracja oferuje eklektyczne menu, składające się z dań kuchni włoskiej i międzynarodowej, które zaspokoją różnorodne preferencje kulinarne.
Jakie środki transportu i parkingi są dostępne?
Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere oferuje bezpłatny parking dla gości przyjeżdżających samochodem. Dla tych, którzy chcą zwiedzić region, Salò znajduje się 5 minut jazdy od hotelu, a Desenzano del Garda można dojechać w około 30 minut. Łodzie kursujące po jeziorze Garda dostępne są z Toscolano Maderno, które znajduje się zaledwie 4 km od hotelu.
Czy w obiekcie Park Hotel Ville Montefiori są baseny?
Tak, Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere dysponuje dwoma basenami, z których mogą korzystać goście. Baseny te stanowią doskonałą okazję do relaksu i wypoczynku w bogatym, zielonym parku hotelowym, uzupełniając ofertę wellness i poprawiając ogólne wrażenia gości w Gardone Riviera.
Jakiego rodzaju pokoje są dostępne w hotelu?
Pokoje w hotelu Ville Montefiori są klimatyzowane i wyposażone w meble w klasycznym stylu. Każdy pokój obejmuje łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków, a także telewizję satelitarną zapewniającą rozrywkę. Goście poszukujący konkretnych widoków z pewnością docenią dostępność pokoi z prywatnym balkonem, a niektóre oferują malowniczy widok na jezioro.
Czy hotel jest odpowiedni dla rodzin?
Chociaż w opisie nie podano szczegółowo udogodnień dla rodzin, Park Hotel Ville Montefiori Spa & Centro Benessere oferuje spokojne otoczenie parku i dwa baseny, które mogą spodobać się rodzinom poszukującym możliwości rekreacji. Bliskość jeziora Garda zapewnia również dostęp do różnych zajęć na świeżym powietrzu odpowiednich dla gości w każdym wieku w obszarze Gardone Riviera.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Park Hotel Ville Montefiori
★★★★
Via Clune
Gardone Riviera (BS)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Swimming Pool
Spa & Wellness
Restaurant
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Hot Tub
Massage
Terrace
Balcony

Pobliskie atrakcje

Il Vittoriale 2 km
Grotte di Catullo 34 km
Brescia 38 km
Cascate del Varone 43 km
Gardaland 45 km
Movieland Park 45 km
Caneva Aquapark 45 km
Parco Giardino Sigurtà 52 km
Funivia Monte Baldo 60 km
Arena di Verona 67 km
Verona 67 km
Trento 84 km
Mantova 92 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Park Hotel Ville Montefiori?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

7 928 gości odwiedziło Park Hotel Ville Montefiori w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 21,7 wizyt dziennie i szczytem 890 w Apr 2026 z czego 100% Desktop i 0% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
HK

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V11