GardaLake.com
Garni Gianmartin - 3 star accommodation in Limone sul Garda, Lake Garda, Italy

Garni Gianmartin, Limone sul Garda

★★★

📍 Piazza garibaldi n 4, Limone sul Garda

🏖️ Jezioro 🅿️ Parking ❄️ klimatyzacja
Zarezerwuj teraz

Garni Gianmartin to firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Limone sul Garda, na terenie spokojnego parku Alto Garda Bresciano, oferująca nowoczesne pokoje z widokiem na jezioro oraz dogodną lokalizację 3 minuty spacerem od brzegów i plaż jeziora Garda. Obiekt ten stanowi przyjazną bazę wypadową do zwiedzania północnych krańców jeziora Garda, łącząc spokojną lokalizację parku z łatwym dostępem do tętniącego życiem jeziora. Goście zatrzymujący się w Garni Gianmartin będą zanurzeni w naturalnym krajobrazie, idealnym dla osób poszukujących zarówno relaksu, jak i zajęć na świeżym powietrzu. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje i apartamenty, każdy starannie wyposażony w telewizję satelitarną i czajnik elektryczny, zapewniający komfort podczas pobytu nad jeziorem Garda. Wiele jednostek oferuje malownicze widoki na jezioro, dzięki czemu goście mogą cieszyć się malowniczym …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Piazza garibaldi n 4
Limone sul Garda (BS)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Lake AccessParkingAir ConditioningBreakfast

Pobliskie atrakcje

Cascate del Varone 11 km
Funivia Monte Baldo 29 km
Il Vittoriale 30 km
Trento 52 km
Grotte di Catullo 64 km
Brescia 69 km
Gardaland 85 km
Caneva Aquapark 87 km
Movieland Park 87 km
Parco Giardino Sigurtà 95 km
Arena di Verona 97 km
Verona 97 km
Mantova 126 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Garni Gianmartin w Limone sul Garda?
Garni Gianmartin położony jest w Limone sul Garda, na terenie malowniczego parku Alto Garda Bresciano. Obiekt oferuje doskonałą lokalizację, zaledwie 3 minuty spacerem od brzegów i plaż jeziora Garda, zapewniając gościom łatwy dostęp do możliwości rekreacyjnych i malowniczych jezior.
Jakie udogodnienia dostępne są w pokojach i apartamentach?
Nowoczesne pokoje i apartamenty w hotelu Garni Gianmartin są klimatyzowane i oferują widok na jezioro, co zwiększa wygodę gości. Dla wygody każdy apartament wyposażony jest w telewizję satelitarną i czajnik elektryczny. Do dyspozycji Gości są także prywatne łazienki z wanną lub prysznicem, które zapewniają komfortowy pobyt.
Czy Garni Gianmartin oferuje możliwość wyżywienia?
Tak, Garni Gianmartin codziennie oferuje śniadanie w formie bufetu ze słodkimi i słonymi produktami. Posiłek ten serwowany jest w hotelowym barze, zapewniając gościom przyjemny początek dnia dzięki wyborowi dań lokalnych i międzynarodowych. Nie ma wyraźnie wymienionych innych opcji wyżywienia.
Czy Garni Gianmartin jest odpowiedni dla rodzin?
Garni Gianmartin oferuje zakwaterowanie w pokojach i apartamentach, które są odpowiednie dla rodzin. Czajnik elektryczny w pokojach oraz bliskość plaż nad jeziorem Garda i parku Alto Garda Bresciano zapewniają udogodnienia i atrakcje, które rodziny często doceniają podczas pobytu.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu obiektu?
Goście podróżujący samochodem mogą korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu na terenie obiektu Garni Gianmartin. Przystanek autobusowy, z którego można dojechać środkami transportu publicznego, znajduje się zaledwie 200 metrów od obiektu. Ta linia autobusowa zapewnia połączenia do Brescii, ułatwiając eksplorację szerszego regionu poza Limone sul Garda.
Jakie godziny zameldowania i wymeldowania ma Garni Gianmartin?
W opisie obiektu nie podano konkretnych godzin zameldowania i wymeldowania w obiekcie Garni Gianmartin. Zazwyczaj zaleca się, aby goście potwierdzili te dane bezpośrednio przed przyjazdem, aby zapewnić sobie bezproblemową i wygodną obsługę.
Co sprawia, że ​​Garni Gianmartin jest wyjątkowym miejscem na pobyt w Limone sul Garda?
Garni Gianmartin wyróżnia się lokalizacją w parku Alto Garda Bresciano i nowoczesnymi pokojami z widokiem na jezioro. Bliskość brzegu i plaż jeziora Garda, zaledwie 3 minuty spacerem, w połączeniu z bezpłatnym prywatnym parkingiem i wygodnym dostępem autobusowym, sprawia, że ​​jest to praktyczny i malowniczy wybór.

Statystyki odwiedzin

7 572 gości odwiedziło Garni Gianmartin w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 20,7 wizyt dziennie i szczytem 864 w Apr 2026 z czego 95% Desktop i 5% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Garni Gianmartin

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V10

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer Garni Gianmartin?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Garni Gianmartin - Limone sul Garda★★★☆☆

Garni Gianmartin - 3 star accommodation in Limone sul Garda, Lake Garda, Italy

Garni Gianmartin to firma zajmująca się zakwaterowaniem zlokalizowana w Limone sul Garda, na terenie spokojnego parku Alto Garda Bresciano, oferująca nowoczesne pokoje z widokiem na jezioro oraz dogodną lokalizację 3 minuty spacerem od brzegów i plaż jeziora Garda. Obiekt ten stanowi przyjazną bazę wypadową do zwiedzania północnych krańców jeziora Garda, łącząc spokojną lokalizację parku z łatwym dostępem do tętniącego życiem jeziora.

Goście zatrzymujący się w Garni Gianmartin będą zanurzeni w naturalnym krajobrazie, idealnym dla osób poszukujących zarówno relaksu, jak i zajęć na świeżym powietrzu. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje i apartamenty, każdy starannie wyposażony w telewizję satelitarną i czajnik elektryczny, zapewniający komfort podczas pobytu nad jeziorem Garda. Wiele jednostek oferuje malownicze widoki na jezioro, dzięki czemu goście mogą cieszyć się malowniczym pięknem z prywatnej przestrzeni. Każdy pokój i apartament obejmuje łazienkę wyposażoną w wannę lub prysznic.

Na wspaniały początek dnia serwowane jest śniadanie w formie bufetu obejmujące słodkie i słone produkty, serwowane codziennie w hotelowym barze. Zapewnia to autentyczny smak włoskiej gościnności, przygotowując gości na dzień pełen eksploracji lub wypoczynku nad jeziorem. Osobom podróżującym samochodem Garni Gianmartin oferuje dodatkową wygodę w postaci bezpłatnego prywatnego parkingu na miejscu, co jest cennym udogodnieniem w tym popularnym miejscu.

Lokalizacja nieruchomości w Limone sul Garda zapewnia doskonałą komunikację. Oprócz bezpośredniej bliskości brzegu jeziora Garda, w odległości zaledwie 200 metrów od Garni Gianmartin znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający bezpośrednie połączenia z miastem Brescia. Ta dostępność sprawia, że ​​jest to atrakcyjny wybór dla podróżników pragnących odkryć szerszy region Lombardii i jego ofertę kulturalną, a także naturalne piękno jeziora Garda. Wybierz Garni Gianmartin, jeśli szukasz wygodnego i dobrze skomunikowanego pobytu wśród oszałamiających krajobrazów Limone sul Garda.

Często zadawane pytania — Garni Gianmartin

Gdzie znajduje się Garni Gianmartin w Limone sul Garda?
Garni Gianmartin położony jest w Limone sul Garda, na terenie malowniczego parku Alto Garda Bresciano. Obiekt oferuje doskonałą lokalizację, zaledwie 3 minuty spacerem od brzegów i plaż jeziora Garda, zapewniając gościom łatwy dostęp do możliwości rekreacyjnych i malowniczych jezior.
Jakie udogodnienia dostępne są w pokojach i apartamentach?
Nowoczesne pokoje i apartamenty w hotelu Garni Gianmartin są klimatyzowane i oferują widok na jezioro, co zwiększa wygodę gości. Dla wygody każdy apartament wyposażony jest w telewizję satelitarną i czajnik elektryczny. Do dyspozycji Gości są także prywatne łazienki z wanną lub prysznicem, które zapewniają komfortowy pobyt.
Czy Garni Gianmartin oferuje możliwość wyżywienia?
Tak, Garni Gianmartin codziennie oferuje śniadanie w formie bufetu ze słodkimi i słonymi produktami. Posiłek ten serwowany jest w hotelowym barze, zapewniając gościom przyjemny początek dnia dzięki wyborowi dań lokalnych i międzynarodowych. Nie ma wyraźnie wymienionych innych opcji wyżywienia.
Czy Garni Gianmartin jest odpowiedni dla rodzin?
Garni Gianmartin oferuje zakwaterowanie w pokojach i apartamentach, które są odpowiednie dla rodzin. Czajnik elektryczny w pokojach oraz bliskość plaż nad jeziorem Garda i parku Alto Garda Bresciano zapewniają udogodnienia i atrakcje, które rodziny często doceniają podczas pobytu.
Jakie środki transportu są dostępne w pobliżu obiektu?
Goście podróżujący samochodem mogą korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu na terenie obiektu Garni Gianmartin. Przystanek autobusowy, z którego można dojechać środkami transportu publicznego, znajduje się zaledwie 200 metrów od obiektu. Ta linia autobusowa zapewnia połączenia do Brescii, ułatwiając eksplorację szerszego regionu poza Limone sul Garda.
Jakie godziny zameldowania i wymeldowania ma Garni Gianmartin?
W opisie obiektu nie podano konkretnych godzin zameldowania i wymeldowania w obiekcie Garni Gianmartin. Zazwyczaj zaleca się, aby goście potwierdzili te dane bezpośrednio przed przyjazdem, aby zapewnić sobie bezproblemową i wygodną obsługę.
Co sprawia, że ​​Garni Gianmartin jest wyjątkowym miejscem na pobyt w Limone sul Garda?
Garni Gianmartin wyróżnia się lokalizacją w parku Alto Garda Bresciano i nowoczesnymi pokojami z widokiem na jezioro. Bliskość brzegu i plaż jeziora Garda, zaledwie 3 minuty spacerem, w połączeniu z bezpłatnym prywatnym parkingiem i wygodnym dostępem autobusowym, sprawia, że ​​jest to praktyczny i malowniczy wybór.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Garni Gianmartin
★★★
Piazza garibaldi n 4
Limone sul Garda (BS)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Lake Access
Parking
Air Conditioning
Breakfast

Pobliskie atrakcje

Cascate del Varone 11 km
Funivia Monte Baldo 29 km
Il Vittoriale 30 km
Trento 52 km
Grotte di Catullo 64 km
Brescia 69 km
Gardaland 85 km
Caneva Aquapark 87 km
Movieland Park 87 km
Parco Giardino Sigurtà 95 km
Arena di Verona 97 km
Verona 97 km
Mantova 126 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Garni Gianmartin?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

7 572 gości odwiedziło Garni Gianmartin w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 20,7 wizyt dziennie i szczytem 864 w Apr 2026 z czego 95% Desktop i 5% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V10