GardaLake.com
BB Molina - hotels in Ferrara di Monte Baldo, Lake Garda, Italy

BB Molina, Ferrara di Monte Baldo

📍 Via Bartolomeo Bacilieri 99, Ferrara di Monte Baldo

🍽️ Restauracja 🍸 Bar 🅿️ Parking 📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

BB Molina to uroczy obiekt noclegowy zlokalizowany w Ferrara di Monte Baldo, w malowniczym regionie Jeziora Garda, oferujący gościom wyjątkowy pobyt w zabytkowym budynku z widokiem na góry i szeregiem udogodnień przyjaznych rodzinom. Ten zachęcający pensjonat zapewnia spokojny wypoczynek przy cichej ulicy, pozwalając odwiedzającym zanurzyć się w spokojnej atmosferze włoskiej wsi. Goście BB Molina mogą korzystać z szeregu wyjątkowych udogodnień zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie. Obiekt dysponuje przyjemnym tarasem słonecznym, idealnym do rozkoszowania się śródziemnomorskim klimatem i panoramicznymi widokami na góry. Zaplecze gastronomiczne obejmuje restaurację i bar, a także bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu. Dla relaksu dostępna jest wygodna część wypoczynkowa, a rodziny z pewnością docenią wydzielone strefy zabaw wewnątrz i na zewnątrz, co czyni go idealnym …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Via Bartolomeo Bacilieri 99
Ferrara di Monte Baldo (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

RestaurantBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastShuttle

Pobliskie atrakcje

Arena di Verona 33 km
Verona 33 km
Gardaland 35 km
Movieland Park 37 km
Caneva Aquapark 37 km
Parco Giardino Sigurtà 41 km
Grotte di Catullo 52 km
Funivia Monte Baldo 58 km
Cascate del Varone 61 km
Mantova 64 km
Trento 75 km
Il Vittoriale 79 km
Brescia 83 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się BB Molina?
Hotel BB Molina położony jest w Ferrara di Monte Baldo, uroczej miejscowości w szerszym regionie Jeziora Garda we Włoszech. Obiekt położony jest przy cichej ulicy, oferując gościom widoki na góry i spokojną okolicę, idealną dla miłośników przyrody zwiedzających obszar Monte Baldo.
Jak łatwo można dojechać do BB Molina z lotniska?
BB Molina jest dogodnie zlokalizowany około 28 km od lotniska w Weronie, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla podróżujących samolotem. Goście mogą zorganizować transport z lotniska do pensjonatu, zapewniając prostą podróż do miejsca zakwaterowania w regionie jeziora Garda.
Jakie opcje wyżywienia dostępne są w obiekcie BB Molina?
W obiekcie BB Molina znajduje się restauracja i bar specjalizujący się w kuchni włoskiej. Goście mogą zjeść śniadanie w formie bufetu, a restauracja serwuje także brunch, lunch, kolację, podwieczorek i koktajle. Posiłki serwowane są w tradycyjnej lub romantycznej atmosferze.
Czy BB Molina jest odpowiedni dla rodzin?
Tak, BB Molina ma być przyjazny rodzinom. Na terenie obiektu znajdują się wydzielone strefy zabaw wewnątrz i na zewnątrz, zapewniające rozrywkę młodszym gościom. Znajdująca się na miejscu restauracja przystosowana jest również do potrzeb rodzin, co czyni ją wygodnym wyborem dla osób podróżujących z dziećmi.
Jakie są typowe godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie BB Molina?
Chociaż nie podano konkretnych godzin, goście zazwyczaj uważają, że standardowe godziny zameldowania w firmach oferujących zakwaterowanie we Włoszech to około 15:00, a wymeldowanie zwykle następuje do 10:00 lub 11:00. Zawsze zaleca się potwierdzenie dokładnych godzin bezpośrednio u BB Molina przed przyjazdem.
Jakie atrakcje są w pobliżu BB Molina?
Obiekt BB Molina jest dobrze położony, jeśli chodzi o wycieczki przyrodnicze i kulturalne. Obiekt jest dogodnym miejscem na wycieczki przyrodnicze w rejonie Monte Baldo. Dodatkowo goście mogą odwiedzić pobliskie atrakcje Werony, takie jak zabytkowa bazylika San Zeno i kultowy most Castelvecchio.
Co sprawia, że ​​BB Molina jest wyjątkowym miejscem pobytu?
BB Molina oferuje wyjątkowy pobyt w zabytkowym budynku, stanowiącym połączenie tradycyjnego uroku i nowoczesnych udogodnień. Goście doceniają cichą uliczkę, widoki na góry i wygodę, taką jak stacja ładowania pojazdów elektrycznych, co czyni go charakterystycznym wyborem w regionie jeziora Garda.

Statystyki odwiedzin

4 989 gości odwiedziło BB Molina w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 13,7 wizyt dziennie i szczytem 589 w Apr 2026 z czego 96% Desktop i 4% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające BB Molina

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V7

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

More hotels in Ferrara di Monte Baldo

Hotels with Parking in Ferrara di Monte Baldo Hotels with Free Parking in Ferrara di Monte Baldo Hotels with Restaurant in Ferrara di Monte Baldo

🏨 Właściciel lub menadżer BB Molina?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

BB Molina - Ferrara di Monte Baldo

Hotels
BB Molina - hotels in Ferrara di Monte Baldo, Lake Garda, Italy

BB Molina to uroczy obiekt noclegowy zlokalizowany w Ferrara di Monte Baldo, w malowniczym regionie Jeziora Garda, oferujący gościom wyjątkowy pobyt w zabytkowym budynku z widokiem na góry i szeregiem udogodnień przyjaznych rodzinom. Ten zachęcający pensjonat zapewnia spokojny wypoczynek przy cichej ulicy, pozwalając odwiedzającym zanurzyć się w spokojnej atmosferze włoskiej wsi.

Goście BB Molina mogą korzystać z szeregu wyjątkowych udogodnień zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie. Obiekt dysponuje przyjemnym tarasem słonecznym, idealnym do rozkoszowania się śródziemnomorskim klimatem i panoramicznymi widokami na góry. Zaplecze gastronomiczne obejmuje restaurację i bar, a także bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu. Dla relaksu dostępna jest wygodna część wypoczynkowa, a rodziny z pewnością docenią wydzielone strefy zabaw wewnątrz i na zewnątrz, co czyni go idealnym wyborem dla osób podróżujących z dziećmi. Dodatkowo pensjonat zaspokaja potrzeby nowoczesnych podróżnych, udostępniając stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Pokoje w BB Molina zostały starannie urządzone, aby zapewnić komfortowy pobyt. Każdy pokój posiada łazienkę i oferuje malownicze widoki na góry, które potęgują poczucie spokojnego wypoczynku. Wnętrza wyposażone są w elegancki parkiet, a każdy pokój wyposażony jest w praktyczne biurko, minibar z napojami i telewizor zapewniający rozrywkę.

Przyjazna rodzinom restauracja w BB Molina specjalizuje się w autentycznej kuchni włoskiej, zapewniając wspaniałe doznania kulinarne. Goście mogą rozpocząć dzień od obfitego śniadania w formie bufetu, a restauracja serwuje również brunch, lunch, kolację, podwieczorek i wybór koktajli. Atmosfera restauracji może być dostosowana do preferencji gości, oferując zarówno tradycyjny urok, jak i romantyczne otoczenie.

Dogodnie położony hotel BB Molina znajduje się około 28 km od lotniska w Weronie, dzięki czemu jest dostępny dla podróżujących za granicę. Lokalizacja nieruchomości w Ferrara di Monte Baldo stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania naturalnego piękna obszaru Monte Baldo, popularnego wśród miłośników wycieczek przyrodniczych i zajęć na świeżym powietrzu. Goście mogą również z łatwością dotrzeć do atrakcji kulturalnych Werony, takich jak zabytkowa bazylika San Zeno i kultowy most Castelvecchio, oferujących połączenie eksploracji przyrody i odkryć kulturowych w szerszym regionie Jeziora Garda. Ten pensjonat B&B stanowi przyjazną przystań dla osób poszukujących niezapomnianego pobytu wśród wspaniałych włoskich krajobrazów i bogatego dziedzictwa kulturowego.

Często zadawane pytania — BB Molina

Gdzie znajduje się BB Molina?
Hotel BB Molina położony jest w Ferrara di Monte Baldo, uroczej miejscowości w szerszym regionie Jeziora Garda we Włoszech. Obiekt położony jest przy cichej ulicy, oferując gościom widoki na góry i spokojną okolicę, idealną dla miłośników przyrody zwiedzających obszar Monte Baldo.
Jak łatwo można dojechać do BB Molina z lotniska?
BB Molina jest dogodnie zlokalizowany około 28 km od lotniska w Weronie, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla podróżujących samolotem. Goście mogą zorganizować transport z lotniska do pensjonatu, zapewniając prostą podróż do miejsca zakwaterowania w regionie jeziora Garda.
Jakie opcje wyżywienia dostępne są w obiekcie BB Molina?
W obiekcie BB Molina znajduje się restauracja i bar specjalizujący się w kuchni włoskiej. Goście mogą zjeść śniadanie w formie bufetu, a restauracja serwuje także brunch, lunch, kolację, podwieczorek i koktajle. Posiłki serwowane są w tradycyjnej lub romantycznej atmosferze.
Czy BB Molina jest odpowiedni dla rodzin?
Tak, BB Molina ma być przyjazny rodzinom. Na terenie obiektu znajdują się wydzielone strefy zabaw wewnątrz i na zewnątrz, zapewniające rozrywkę młodszym gościom. Znajdująca się na miejscu restauracja przystosowana jest również do potrzeb rodzin, co czyni ją wygodnym wyborem dla osób podróżujących z dziećmi.
Jakie są typowe godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie BB Molina?
Chociaż nie podano konkretnych godzin, goście zazwyczaj uważają, że standardowe godziny zameldowania w firmach oferujących zakwaterowanie we Włoszech to około 15:00, a wymeldowanie zwykle następuje do 10:00 lub 11:00. Zawsze zaleca się potwierdzenie dokładnych godzin bezpośrednio u BB Molina przed przyjazdem.
Jakie atrakcje są w pobliżu BB Molina?
Obiekt BB Molina jest dobrze położony, jeśli chodzi o wycieczki przyrodnicze i kulturalne. Obiekt jest dogodnym miejscem na wycieczki przyrodnicze w rejonie Monte Baldo. Dodatkowo goście mogą odwiedzić pobliskie atrakcje Werony, takie jak zabytkowa bazylika San Zeno i kultowy most Castelvecchio.
Co sprawia, że ​​BB Molina jest wyjątkowym miejscem pobytu?
BB Molina oferuje wyjątkowy pobyt w zabytkowym budynku, stanowiącym połączenie tradycyjnego uroku i nowoczesnych udogodnień. Goście doceniają cichą uliczkę, widoki na góry i wygodę, taką jak stacja ładowania pojazdów elektrycznych, co czyni go charakterystycznym wyborem w regionie jeziora Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

BB Molina
Via Bartolomeo Bacilieri 99
Ferrara di Monte Baldo (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Shuttle

Pobliskie atrakcje

Arena di Verona 33 km
Verona 33 km
Gardaland 35 km
Movieland Park 37 km
Caneva Aquapark 37 km
Parco Giardino Sigurtà 41 km
Grotte di Catullo 52 km
Funivia Monte Baldo 58 km
Cascate del Varone 61 km
Mantova 64 km
Trento 75 km
Il Vittoriale 79 km
Brescia 83 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of BB Molina?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

4 989 gości odwiedziło BB Molina w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 13,7 wizyt dziennie i szczytem 589 w Apr 2026 z czego 96% Desktop i 4% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V7