GardaLake.com
Appartamento Catullo - hotels in Bardolino, Lake Garda, Italy

Appartamento Catullo, Bardolino

📍 Vicolo Virgilio, Bardolino

📶 WiFi
Zarezerwuj teraz

Appartamento Catullo to komfortowy apartament z dwiema sypialniami położony w Bardolino, urokliwym miasteczku na wschodnim brzegu jeziora Garda, oferujący gościom pobyt z wyżywieniem we własnym zakresie. To dobrze wyposażone zakwaterowanie obejmuje jedną łazienkę, klimatyzację zapewniającą komfort w cieplejszych miesiącach oraz pralkę, co jest przydatne w przypadku dłuższych pobytów lub rodzin. Goście mogą korzystać z wygody w pełni wyposażonej kuchni, idealnej do przygotowywania posiłków, telewizora do rozrywki oraz bezpłatnego WiFi dostępnego na terenie całego obiektu, zapewniającego łączność. Położony w samym sercu Bardolino, apartament ten stanowi praktyczną bazę wypadową do odkrywania różnorodnych atrakcji regionu Jeziora Garda. Udogodnienia w obiekcie zaprojektowano z myślą o zapewnieniu relaksu i niezależności, pozwalając odwiedzającym zanurzyć się w lokalnym stylu życia. Włączenie w pełni wyposażonej kuchni i pralki …

Czytaj więcej →

Lokalizacja i kontakt

Vicolo Virgilio
Bardolino (VR)
Włochy
📍 Otwórz w Google Maps

Usługi i udogodnienia

Free WiFi

Pobliskie atrakcje

Gardaland 12 km
Caneva Aquapark 13 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 26 km
Parco Giardino Sigurtà 28 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 57 km
Brescia 61 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Appartamento Catullo?
Appartamento Catullo położony jest w Bardolino, popularnym mieście nad brzegiem jeziora Garda we Włoszech. Lokalizacja ta zapewnia wygodny dostęp do udogodnień miasta i szerszego regionu Jeziora Garda, znanego ze swojego malowniczego piękna i różnorodnych atrakcji. Mieszkanie stanowi praktyczną bazę wypadową do zwiedzania okolicy.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Appartamento Catullo?
Apartament ten oferuje szereg udogodnień zapewniających komfortowy pobyt. Goście znajdą dwie sypialnie i jedną łazienkę, klimatyzację, pralkę, w pełni wyposażoną kuchnię do samodzielnego przygotowywania posiłków oraz telewizor. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne WiFi, dzięki czemu goście mogą pozostać w kontakcie podczas wizyty.
Czy Appartamento Catullo jest odpowiednie dla rodzin?
Tak, Appartamento Catullo jest odpowiednie dla rodzin lub małych grup i obejmuje dwie sypialnie oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Obecność pralki i klimatyzacji dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność w przypadku pobytów rodzinnych, zapewniając praktyczny komfort podczas dłuższej wizyty nad jeziorem Garda.
Jakie atrakcje są w pobliżu Appartamento Catullo?
Mieszkanie jest dogodnie zlokalizowane w pobliżu kilku popularnych atrakcji. Gardaland oddalony jest od obiektu o 12 km, a Terme Sirmione – Virgilio – o 23 km. Inne pobliskie atrakcje to Wieża San Martino della Battaglia, Zamek Sirmione i Groty Katullusa. W okolicy jeziora Garda można także pływać łódką.
Jak łatwo jest dotrzeć do Appartamento Catullo z głównych węzłów komunikacyjnych?
Appartamento Catullo w Bardolino oferuje rozsądną dostępność. Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu o 27 km, co sprawia, że ​​jest to wykonalna opcja dla osób podróżujących samolotem. Jego centralne położenie w Bardolino stanowi również dobrą bazę wypadową do zwiedzania jeziora Garda i sąsiednich miast samochodem lub komunikacją lokalną.
Jaki rodzaj zakwaterowania oferuje Appartamento Catullo?
Appartamento Catullo zapewnia zakwaterowanie z własnym wyżywieniem, a konkretnie apartament z dwiema sypialniami. Ten typ nieruchomości jest idealny dla gości poszukujących niezależności i elastyczności w zarządzaniu własnymi posiłkami i harmonogramem, wraz z w pełni wyposażoną kuchnią i innymi niezbędnymi domowymi wygodami.
Czy bezpośrednio w obiekcie dostępne są zajęcia?
Chociaż Appartamento Catullo jest prywatnym apartamentem, jego lokalizacja w Bardolino nad jeziorem Garda oznacza, że ​​goście mają łatwy dostęp do różnych atrakcji w okolicy. Wyraźnie wspomniano, że w pobliżu można pływać łódką, co stanowi popularny sposób na poznanie piękna jeziora i urokliwych miasteczek nad jeziorem.

Statystyki odwiedzin

6 641 gości odwiedziło Appartamento Catullo w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 18,2 wizyt dziennie i szczytem 749 w Apr 2026 z czego 96% Desktop i 4% Mobile.

Najczęstsze narodowości odwiedzające Appartamento Catullo

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V23

Recenzja przeprowadzona przez zespół redakcyjny Gardalake.com
Eksperci od jeziora Garda od 1988 roku

🏨 Właściciel lub menadżer Appartamento Catullo?

Zobacz statystyki

GardaLake.com

Hotele Jezioro Garda & Przewodnik

Aby uzyskać informacje, aktualizacje i partnerstwa: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Appartamento Catullo - Bardolino

Hotels
Appartamento Catullo - hotels in Bardolino, Lake Garda, Italy

Appartamento Catullo to komfortowy apartament z dwiema sypialniami położony w Bardolino, urokliwym miasteczku na wschodnim brzegu jeziora Garda, oferujący gościom pobyt z wyżywieniem we własnym zakresie. To dobrze wyposażone zakwaterowanie obejmuje jedną łazienkę, klimatyzację zapewniającą komfort w cieplejszych miesiącach oraz pralkę, co jest przydatne w przypadku dłuższych pobytów lub rodzin. Goście mogą korzystać z wygody w pełni wyposażonej kuchni, idealnej do przygotowywania posiłków, telewizora do rozrywki oraz bezpłatnego WiFi dostępnego na terenie całego obiektu, zapewniającego łączność.

Położony w samym sercu Bardolino, apartament ten stanowi praktyczną bazę wypadową do odkrywania różnorodnych atrakcji regionu Jeziora Garda. Udogodnienia w obiekcie zaprojektowano z myślą o zapewnieniu relaksu i niezależności, pozwalając odwiedzającym zanurzyć się w lokalnym stylu życia. Włączenie w pełni wyposażonej kuchni i pralki sprawia, że ​​jest on szczególnie odpowiedni dla osób poszukujących domowej atmosfery z dala od domu, jednocześnie ciesząc się włoskim brzegiem jeziora.

Lokalizacja w Bardolino zapewnia gościom łatwy dostęp do różnych atrakcji regionu. Jeśli szukasz rodzinnej rozrywki, Gardaland jest dogodnie położony 12 km od hotelu. Osoby zainteresowane wellness i wodami termalnymi znajdą Terme Sirmione - Virgilio dostępne w odległości 23 km. Obiekt oferuje także bliskość atrakcji kulturalnych i historycznych, takich jak Wieża San Martino della Battaglia, Zamek Sirmione i starożytne Groty Katullusa, wszystkie wymienione jako pobliskie atrakcje. W okolicy można łatwo pływać łódką, co zachęca gości do poznania jeziora Garda od strony wody.

Appartamento Catullo to doskonały wybór dla osób poszukujących prywatnego i bogatego w udogodnienia zakwaterowania w Bardolino. Jego strategiczne położenie pozwala na łatwy dostęp zarówno do naturalnego piękna jeziora Garda, jak i jego popularnych atrakcji turystycznych, co sprawia, że ​​warto go rozważyć podczas kolejnej wizyty w tym malowniczym regionie Włoch.

Często zadawane pytania — Appartamento Catullo

Gdzie znajduje się Appartamento Catullo?
Appartamento Catullo położony jest w Bardolino, popularnym mieście nad brzegiem jeziora Garda we Włoszech. Lokalizacja ta zapewnia wygodny dostęp do udogodnień miasta i szerszego regionu Jeziora Garda, znanego ze swojego malowniczego piękna i różnorodnych atrakcji. Mieszkanie stanowi praktyczną bazę wypadową do zwiedzania okolicy.
Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Appartamento Catullo?
Apartament ten oferuje szereg udogodnień zapewniających komfortowy pobyt. Goście znajdą dwie sypialnie i jedną łazienkę, klimatyzację, pralkę, w pełni wyposażoną kuchnię do samodzielnego przygotowywania posiłków oraz telewizor. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne WiFi, dzięki czemu goście mogą pozostać w kontakcie podczas wizyty.
Czy Appartamento Catullo jest odpowiednie dla rodzin?
Tak, Appartamento Catullo jest odpowiednie dla rodzin lub małych grup i obejmuje dwie sypialnie oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Obecność pralki i klimatyzacji dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność w przypadku pobytów rodzinnych, zapewniając praktyczny komfort podczas dłuższej wizyty nad jeziorem Garda.
Jakie atrakcje są w pobliżu Appartamento Catullo?
Mieszkanie jest dogodnie zlokalizowane w pobliżu kilku popularnych atrakcji. Gardaland oddalony jest od obiektu o 12 km, a Terme Sirmione – Virgilio – o 23 km. Inne pobliskie atrakcje to Wieża San Martino della Battaglia, Zamek Sirmione i Groty Katullusa. W okolicy jeziora Garda można także pływać łódką.
Jak łatwo jest dotrzeć do Appartamento Catullo z głównych węzłów komunikacyjnych?
Appartamento Catullo w Bardolino oferuje rozsądną dostępność. Lotnisko w Weronie oddalone jest od obiektu o 27 km, co sprawia, że ​​jest to wykonalna opcja dla osób podróżujących samolotem. Jego centralne położenie w Bardolino stanowi również dobrą bazę wypadową do zwiedzania jeziora Garda i sąsiednich miast samochodem lub komunikacją lokalną.
Jaki rodzaj zakwaterowania oferuje Appartamento Catullo?
Appartamento Catullo zapewnia zakwaterowanie z własnym wyżywieniem, a konkretnie apartament z dwiema sypialniami. Ten typ nieruchomości jest idealny dla gości poszukujących niezależności i elastyczności w zarządzaniu własnymi posiłkami i harmonogramem, wraz z w pełni wyposażoną kuchnią i innymi niezbędnymi domowymi wygodami.
Czy bezpośrednio w obiekcie dostępne są zajęcia?
Chociaż Appartamento Catullo jest prywatnym apartamentem, jego lokalizacja w Bardolino nad jeziorem Garda oznacza, że ​​goście mają łatwy dostęp do różnych atrakcji w okolicy. Wyraźnie wspomniano, że w pobliżu można pływać łódką, co stanowi popularny sposób na poznanie piękna jeziora i urokliwych miasteczek nad jeziorem.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokalizacja i kontakt

Appartamento Catullo
Vicolo Virgilio
Bardolino (VR)
Włochy
Website

Usługi i udogodnienia

Free WiFi

Pobliskie atrakcje

Gardaland 12 km
Caneva Aquapark 13 km
Movieland Park 14 km
Grotte di Catullo 26 km
Parco Giardino Sigurtà 28 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 57 km
Brescia 61 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Zarezerwuj teraz
🏨

Are you the owner or manager of Appartamento Catullo?

Zarządzaj swoim wpisem i śledź odwiedzających

6 641 gości odwiedziło Appartamento Catullo w ciągu ostatnich 365 dni, ze średnią 18,2 wizyt dziennie i szczytem 749 w Apr 2026 z czego 96% Desktop i 4% Mobile.

Germany
Włochy
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia

Statystyki w czasie rzeczywistym, boty AI i crawlery są filtrowane — dane uwzględniają wyłącznie prawdziwe wizyty ludzi — aktualizowane 2. dnia każdego miesiąca · V23