GardaLake.com
Hotel Panorama e Residence - 3 star hotels in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Panorama e Residence, Tremosine sul Garda

★★★

📍 Via Coste 19, Tremosine sul Garda

🍽️ Restaurant 🍸 Bar
Bestill nå

Hotel Panorama e Residence er en 3-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger 600 meter over Gardasjøen i Tremosine sul Garda, og tilbyr gjestene panoramautsikt over innsjøen, et utendørsbasseng og en restaurant med pizzeria. Denne eiendommen tilbyr et rolig tilfluktssted for reisende som søker et forhøyet perspektiv av Italias største innsjø, og kombinerer komfortabel innkvartering med autentiske regionale matopplevelser. Utendørsbassengområdet på Hotel Panorama e Residence ligger i hager omgitt av trær, og inviterer gjester til å slappe av på solsengene mens de nyter den vidstrakte utsikten over Gardasjøen nedenfor. Baren på stedet kompletterer denne rolige settingen, og er et perfekt sted for en forfriskende drink. Overnattingsalternativene inkluderer enkelt innredede rom og leiligheter, alle utstyrt med satellitt-TV og eget bad. Mange boenheter har også …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

Via Coste 19
Tremosine sul Garda (BS)
Italia
📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

RestaurantBarBreakfastGarden

Severdigheter

Cascate del Varone 25 km
Il Vittoriale 37 km
Funivia Monte Baldo 42 km
Trento 65 km
Grotte di Catullo 71 km
Brescia 76 km
Gardaland 98 km
Caneva Aquapark 100 km
Movieland Park 100 km
Parco Giardino Sigurtà 108 km
Arena di Verona 110 km
Verona 110 km
Mantova 139 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Hotel Panorama e Residence?
Hotel Panorama e Residence ligger i Tremosine sul Garda, Italia, omtrent 600 meter over Gardasjøen. Denne høye beliggenheten gir gjestene panoramautsikt over innsjøen og landskapet rundt. Eiendommen ligger 13 km fra byen Limone sul Garda ved innsjøen, og tilbyr en rolig base for å utforske regionen.
Hvilke spisesteder er tilgjengelig på Hotel Panorama e Residence?
Gjester på Hotel Panorama e Residence kan nyte en daglig kontinental frokost. Restauranten på stedet spesialiserer seg på lombardisk mat, med retter tilberedt av familiekokken, og gir en autentisk smak av regionen. I tillegg er en pizzeria tilgjengelig for middag, som tilbyr en uformell matopplevelse med fersk pizza.
Har Hotel Panorama e Residence et svømmebasseng?
Ja, Hotel Panorama e Residence har et utendørs basseng. Dette bassenget ligger i hager omgitt av trær og er utstyrt med solsenger, som gir gjestene et avslappende sted å slappe av mens de nyter panoramautsikten over Gardasjøen. En bar er også tilgjengelig ved bassengområdet for forfriskninger.
Hva slags overnatting tilbyr Hotel Panorama e Residence?
Overnattingsstedet tilbyr enkelt innredede rom og leiligheter. Alle boenhetene har eget bad og satellitt-TV. Noen av rommene og leilighetene har direkte utsikt over Gardasjøen. Leilighetene er spesielt egnet for lengre opphold, da de er utstyrt med spiseplass og kjøkkenkrok for selvhusholdning. Sengetøy og håndklær er inkludert og skiftes ukentlig.
Er Hotel Panorama e Residence egnet for familier?
Hotel Panorama e Residence kan være et passende alternativ for familier, spesielt med sine leiligheter som inkluderer spiseplass og kjøkkenkrok, og tilbyr mer plass og fleksibilitet. Utendørsbassenget og de trekantede hagene gir rekreasjonsmuligheter for barn, mens den familiedrevne restauranten serverer ulike smaker med sin lombardiske mat og pizzeria.
Hvordan kan gjester få tilgang til Hotel Panorama e Residence via offentlig transport?
Mens Hotel Panorama e Residence tilbyr en tilbaketrukket setting, er det tilgjengelig for reisende. Rovereto jernbanestasjon ligger omtrent en 60-minutters kjøretur fra eiendommen. Gjester arrangerer vanligvis en taxi eller leiebil fra stasjonen for å komme til hotellet i Tremosine sul Garda, noe som gjør det enkelt å reise rundt i Gardasjøen.
Hvilke unike funksjoner tilbyr Hotel Panorama e Residence?
Hotel Panorama e Residence skiller seg ut for sin høye beliggenhet 600 meter over Gardasjøen, og gir virkelig panoramautsikt fra ulike steder, inkludert utendørsbassenget og baren. Kombinasjonen av en familiedrevet restaurant som serverer autentisk lombardisk mat og en pizzeria, sammen med både rom og leiligheter med kjøkkenkrok, tilbyr en særegen og allsidig overnattingsopplevelse i Tremosine sul Garda.

Besøksstatistikk

5895 gjester besøkte Hotel Panorama e Residence de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 16.2 besøk og en topp på 667 i Apr 2026 hvorav 96% Desktop og 4% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Hotel Panorama e Residence

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V12

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

More hotels in Tremosine sul Garda

Hotels with Restaurant in Tremosine sul Garda Hotels with Breakfast in Tremosine sul Garda Hotels with Garden in Tremosine sul Garda

🏨 Eier eller leder av Hotel Panorama e Residence?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Panorama e Residence - Tremosine sul Garda★★★☆☆

Hotels
Hotel Panorama e Residence - 3 star hotels in Tremosine sul Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Panorama e Residence er en 3-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger 600 meter over Gardasjøen i Tremosine sul Garda, og tilbyr gjestene panoramautsikt over innsjøen, et utendørsbasseng og en restaurant med pizzeria. Denne eiendommen tilbyr et rolig tilfluktssted for reisende som søker et forhøyet perspektiv av Italias største innsjø, og kombinerer komfortabel innkvartering med autentiske regionale matopplevelser.

Utendørsbassengområdet på Hotel Panorama e Residence ligger i hager omgitt av trær, og inviterer gjester til å slappe av på solsengene mens de nyter den vidstrakte utsikten over Gardasjøen nedenfor. Baren på stedet kompletterer denne rolige settingen, og er et perfekt sted for en forfriskende drink. Overnattingsalternativene inkluderer enkelt innredede rom og leiligheter, alle utstyrt med satellitt-TV og eget bad. Mange boenheter har også direkte utsikt over den pittoreske innsjøen, noe som forbedrer det totale oppholdet. For de som ønsker mer uavhengighet, kommer leilighetene med en dedikert spiseplass og en praktisk kjøkkenkrok, noe som gjør dem egnet for lengre besøk eller familieopphold. Sengetøy og håndklær leveres og oppdateres ukentlig, noe som sikrer en komfortabel og problemfri opplevelse.

Å spise på Hotel Panorama e Residence er et høydepunkt, som starter med en daglig kontinental frokost for å gi gjestene energi til dagen med å utforske Gardasjøen. Restauranten spesialiserer seg på lombardisk mat, med retter tilberedt av familiekokken, og tilbyr en smak av lokale kulinariske tradisjoner. På kveldene tilbyr pizzeriaen et uformelt og deilig alternativ til middag. Hotellets beliggenhet i Tremosine sul Garda, kjent for sitt dramatiske landskap og høye beliggenhet, tilbyr et unikt utsiktspunkt over innsjøen. Selv om det gir en følelse av tilbaketrukkethet, er eiendommen fortsatt tilgjengelig, med Limone sul Garda som ligger 13 km unna, og inviterer til utforskning av nærliggende byer ved innsjøen. For de som kommer med tog, ligger Rovereto jernbanestasjon omtrent en 60-minutters kjøretur unna, og kobler gjestene til denne særegne destinasjonen ved Gardasjøen. Hotel Panorama e Residence presenterer et overbevisende valg for de som ønsker en fredelig flukt med autentisk regional sjarm og praktfull utsikt.

Ofte stilte spørsmål — Hotel Panorama e Residence

Hvor ligger Hotel Panorama e Residence?
Hotel Panorama e Residence ligger i Tremosine sul Garda, Italia, omtrent 600 meter over Gardasjøen. Denne høye beliggenheten gir gjestene panoramautsikt over innsjøen og landskapet rundt. Eiendommen ligger 13 km fra byen Limone sul Garda ved innsjøen, og tilbyr en rolig base for å utforske regionen.
Hvilke spisesteder er tilgjengelig på Hotel Panorama e Residence?
Gjester på Hotel Panorama e Residence kan nyte en daglig kontinental frokost. Restauranten på stedet spesialiserer seg på lombardisk mat, med retter tilberedt av familiekokken, og gir en autentisk smak av regionen. I tillegg er en pizzeria tilgjengelig for middag, som tilbyr en uformell matopplevelse med fersk pizza.
Har Hotel Panorama e Residence et svømmebasseng?
Ja, Hotel Panorama e Residence har et utendørs basseng. Dette bassenget ligger i hager omgitt av trær og er utstyrt med solsenger, som gir gjestene et avslappende sted å slappe av mens de nyter panoramautsikten over Gardasjøen. En bar er også tilgjengelig ved bassengområdet for forfriskninger.
Hva slags overnatting tilbyr Hotel Panorama e Residence?
Overnattingsstedet tilbyr enkelt innredede rom og leiligheter. Alle boenhetene har eget bad og satellitt-TV. Noen av rommene og leilighetene har direkte utsikt over Gardasjøen. Leilighetene er spesielt egnet for lengre opphold, da de er utstyrt med spiseplass og kjøkkenkrok for selvhusholdning. Sengetøy og håndklær er inkludert og skiftes ukentlig.
Er Hotel Panorama e Residence egnet for familier?
Hotel Panorama e Residence kan være et passende alternativ for familier, spesielt med sine leiligheter som inkluderer spiseplass og kjøkkenkrok, og tilbyr mer plass og fleksibilitet. Utendørsbassenget og de trekantede hagene gir rekreasjonsmuligheter for barn, mens den familiedrevne restauranten serverer ulike smaker med sin lombardiske mat og pizzeria.
Hvordan kan gjester få tilgang til Hotel Panorama e Residence via offentlig transport?
Mens Hotel Panorama e Residence tilbyr en tilbaketrukket setting, er det tilgjengelig for reisende. Rovereto jernbanestasjon ligger omtrent en 60-minutters kjøretur fra eiendommen. Gjester arrangerer vanligvis en taxi eller leiebil fra stasjonen for å komme til hotellet i Tremosine sul Garda, noe som gjør det enkelt å reise rundt i Gardasjøen.
Hvilke unike funksjoner tilbyr Hotel Panorama e Residence?
Hotel Panorama e Residence skiller seg ut for sin høye beliggenhet 600 meter over Gardasjøen, og gir virkelig panoramautsikt fra ulike steder, inkludert utendørsbassenget og baren. Kombinasjonen av en familiedrevet restaurant som serverer autentisk lombardisk mat og en pizzeria, sammen med både rom og leiligheter med kjøkkenkrok, tilbyr en særegen og allsidig overnattingsopplevelse i Tremosine sul Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Hotel Panorama e Residence
★★★
Via Coste 19
Tremosine sul Garda (BS)
Italia
Website

Tjenester & fasiliteter

Restaurant
Bar
Breakfast
Garden

Severdigheter

Cascate del Varone 25 km
Il Vittoriale 37 km
Funivia Monte Baldo 42 km
Trento 65 km
Grotte di Catullo 71 km
Brescia 76 km
Gardaland 98 km
Caneva Aquapark 100 km
Movieland Park 100 km
Parco Giardino Sigurtà 108 km
Arena di Verona 110 km
Verona 110 km
Mantova 139 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Panorama e Residence?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

5895 gjester besøkte Hotel Panorama e Residence de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 16.2 besøk og en topp på 667 i Apr 2026 hvorav 96% Desktop og 4% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V12