GardaLake.com
Limehome Verona La Vigna in Città - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Limehome Verona La Vigna in Città, Verona

📍 32 Via Venti Settembre, Verona

📶 WiFi ❄️ A/C
Bestill nå

Limehome Verona La Vigna i Città tilbyr romslige leiligheter i Verona, Italia, og tilbyr gjestene moderne fasiliteter og en førsteklasses beliggenhet nær byens historiske kjerne. Denne overnattingsvirksomheten er designet for komfort og bekvemmelighet, og har en fullt utstyrt kjøkkenkrok, gratis Wi-Fi og klimaanlegg i hver enhet. Gjestene kan sette pris på det private badet, komplett med gratis toalettartikler, i tillegg til praktiske tillegg som vaskemaskin og oppvaskmaskin, noe som forsterker appellen for lengre opphold eller familiebesøk. Eiendommen legger vekt på en sømløs gjesteopplevelse med private og ekspress-inn- og utsjekkingstjenester. Tilgjengeligheten av familierom og en dedikert sittegruppe sikrer god plass for avslapning. Hver leilighet er ytterligere forbedret med en balkong, en allsidig sovesofa og et spisebord, noe som skaper et innbydende …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

32 Via Venti Settembre
Verona (VR)
Italia
📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

Free WiFiAir Conditioning

Severdigheter

Arena di Verona 2 km
Verona 2 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 33 km
Movieland Park 33 km
Caneva Aquapark 33 km
Grotte di Catullo 41 km
Mantova 48 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 68 km
Brescia 72 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Limehome Verona La Vigna i Città?
Limehome Verona La Vigna i Città ligger i Verona, Italia, og tilbyr en sentral base for å utforske byen. Eiendommen har en praktisk beliggenhet innen 14 minutters gange fra Piazza Bra og ca. 1,3 km fra den historiske Verona Arena, noe som plasserer gjestene nær store kulturelle attraksjoner og det pulserende bylivet.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig i leilighetene?
Alle de romslige leilighetene på Limehome Verona La Vigna i Città er utstyrt med moderne bekvemmeligheter. Gjestene vil finne gratis Wi-Fi, klimaanlegg og en fullt utstyrt kjøkkenkrok, ideell for selvhusholdning. Andre fasiliteter inkluderer eget bad med gratis badeprodukter, vaskemaskin, oppvaskmaskin, balkong, sovesofa og spisebord for et komfortabelt opphold.
Er eiendommen egnet for familier?
Ja, Limehome Verona La Vigna i Città er godt egnet for familier. Eiendommen tilbyr romslige familierom, en sovesofa for ekstra sengeplasser og praktiske fasiliteter som vaskemaskin og en fullt utstyrt kjøkkenkrok. Disse funksjonene gir bekvemmelighet og komfort for familier som reiser til Verona.
Hva er prosedyrene for innsjekking og utsjekking?
Eiendommen tilbyr praktiske tjenester for privat og ekspress-innsjekking og -utsjekking. Dette gir gjestene en strømlinjeformet ankomst- og avreiseprosess, designet for å maksimere tiden deres med å nyte Verona og den omkringliggende Gardasjøen-regionen uten unødvendige forsinkelser.
Hvilke attraksjoner er i nærheten av leiligheten?
Gjester som bor på Limehome Verona La Vigna i Città er innen rekkevidde av flere viktige attraksjoner i Verona. Piazza Bra ligger kun en 14-minutters spasertur unna, mens den kjente Verona Arena ligger ca. 1,3 km fra eiendommen. En skøytebane ligger også i omgivelsene, som tilbyr flere fritidstilbud.
Tilbyr overnattingsstedet spisesteder eller en restaurant?
Limehome Verona La Vigna i Città tilbyr innkvartering i leilighetsstil, hver med en fullt utstyrt kjøkkenkrok. Dette gir gjestene fleksibiliteten til å tilberede sine egne måltider og nyte en selvbetjent opplevelse. Verona tilbyr også et bredt utvalg av lokale restauranter og kafeer for å spise ute.

Besøksstatistikk

6348 gjester besøkte Limehome Verona La Vigna in Città de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 17.4 besøk og en topp på 669 i May 2026 hvorav 97% Desktop og 3% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Limehome Verona La Vigna in Città

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V14

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

🏨 Eier eller leder av Limehome Verona La Vigna in Città?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Limehome Verona La Vigna in Città - Verona

Hotels
Limehome Verona La Vigna in Città - hotels in Verona, Lake Garda, Italy

Limehome Verona La Vigna i Città tilbyr romslige leiligheter i Verona, Italia, og tilbyr gjestene moderne fasiliteter og en førsteklasses beliggenhet nær byens historiske kjerne. Denne overnattingsvirksomheten er designet for komfort og bekvemmelighet, og har en fullt utstyrt kjøkkenkrok, gratis Wi-Fi og klimaanlegg i hver enhet. Gjestene kan sette pris på det private badet, komplett med gratis toalettartikler, i tillegg til praktiske tillegg som vaskemaskin og oppvaskmaskin, noe som forsterker appellen for lengre opphold eller familiebesøk.

Eiendommen legger vekt på en sømløs gjesteopplevelse med private og ekspress-inn- og utsjekkingstjenester. Tilgjengeligheten av familierom og en dedikert sittegruppe sikrer god plass for avslapning. Hver leilighet er ytterligere forbedret med en balkong, en allsidig sovesofa og et spisebord, noe som skaper et innbydende miljø for både fritid og selvhusholdning. De velutstyrte kjøkkenfasilitetene blir ofte berømmet av gjestene, og gjør det mulig å tilberede måltider med lokale Veronesiske ingredienser.

Limehome Verona La Vigna i Città har en strategisk beliggenhet, og gir utmerket tilgang til Veronas kjente landemerker. Det har en praktisk beliggenhet 12 km fra Verona lufthavn, noe som gjør ankomster og avganger enkle. Gjestene kan enkelt utforske byens pulserende kultur, med Piazza Bra kun en 14-minutters spasertur unna og den ikoniske Verona Arena ca. 1,3 km fra eiendommen. Du finner også en skøytebane i området rundt, som tilbyr sesongbasert underholdning. Denne sentrale posisjonen lar besøkende fordype seg i Veronas rike historie og nyte dens nærhet til den bredere Gardasjøen-regionen, kjent for sine pittoreske landskap og italiensk gjestfrihet. Eiendommens forpliktelse til renslighet og dens praktiske beliggenhet fremheves konsekvent av de som velger å bo.

Oppdag komforten og uavhengigheten til et leilighetsopphold i hjertet av Verona, ideelt for å utforske byens sjarm og skjønnheten i Gardasjøen-området.

Ofte stilte spørsmål — Limehome Verona La Vigna in Città

Hvor ligger Limehome Verona La Vigna i Città?
Limehome Verona La Vigna i Città ligger i Verona, Italia, og tilbyr en sentral base for å utforske byen. Eiendommen har en praktisk beliggenhet innen 14 minutters gange fra Piazza Bra og ca. 1,3 km fra den historiske Verona Arena, noe som plasserer gjestene nær store kulturelle attraksjoner og det pulserende bylivet.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig i leilighetene?
Alle de romslige leilighetene på Limehome Verona La Vigna i Città er utstyrt med moderne bekvemmeligheter. Gjestene vil finne gratis Wi-Fi, klimaanlegg og en fullt utstyrt kjøkkenkrok, ideell for selvhusholdning. Andre fasiliteter inkluderer eget bad med gratis badeprodukter, vaskemaskin, oppvaskmaskin, balkong, sovesofa og spisebord for et komfortabelt opphold.
Er eiendommen egnet for familier?
Ja, Limehome Verona La Vigna i Città er godt egnet for familier. Eiendommen tilbyr romslige familierom, en sovesofa for ekstra sengeplasser og praktiske fasiliteter som vaskemaskin og en fullt utstyrt kjøkkenkrok. Disse funksjonene gir bekvemmelighet og komfort for familier som reiser til Verona.
Hva er prosedyrene for innsjekking og utsjekking?
Eiendommen tilbyr praktiske tjenester for privat og ekspress-innsjekking og -utsjekking. Dette gir gjestene en strømlinjeformet ankomst- og avreiseprosess, designet for å maksimere tiden deres med å nyte Verona og den omkringliggende Gardasjøen-regionen uten unødvendige forsinkelser.
Hvilke attraksjoner er i nærheten av leiligheten?
Gjester som bor på Limehome Verona La Vigna i Città er innen rekkevidde av flere viktige attraksjoner i Verona. Piazza Bra ligger kun en 14-minutters spasertur unna, mens den kjente Verona Arena ligger ca. 1,3 km fra eiendommen. En skøytebane ligger også i omgivelsene, som tilbyr flere fritidstilbud.
Tilbyr overnattingsstedet spisesteder eller en restaurant?
Limehome Verona La Vigna i Città tilbyr innkvartering i leilighetsstil, hver med en fullt utstyrt kjøkkenkrok. Dette gir gjestene fleksibiliteten til å tilberede sine egne måltider og nyte en selvbetjent opplevelse. Verona tilbyr også et bredt utvalg av lokale restauranter og kafeer for å spise ute.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Limehome Verona La Vigna in Città
32 Via Venti Settembre
Verona (VR)
Italia
Website

Tjenester & fasiliteter

Free WiFi
Air Conditioning

Severdigheter

Arena di Verona 2 km
Verona 2 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Gardaland 33 km
Movieland Park 33 km
Caneva Aquapark 33 km
Grotte di Catullo 41 km
Mantova 48 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Il Vittoriale 68 km
Brescia 72 km
Cascate del Varone 87 km
Trento 101 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Limehome Verona La Vigna in Città?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

6348 gjester besøkte Limehome Verona La Vigna in Città de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 17.4 besøk og en topp på 669 i May 2026 hvorav 97% Desktop og 3% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V14