GardaLake.com
Hotel Sorriso - 2 star accommodation in Brenzone sul Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Sorriso, Brenzone sul Garda

★★

📍 Via Zanardelli 26, Brenzone sul Garda

🍽️ Restaurant 🅿️ Parkering 📶 WiFi
Bestill nå Ring

Hotel Sorriso er en 2-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger ved kanten av Gardasjøen i Brenzone sul Garda, og tilbyr funksjonelle rom med private balkonger og en restaurant som serverer tradisjonell lokal mat. Denne eiendommen gir en praktisk base for å utforske den østlige bredden av Gardasjøen, og kombinerer enkel innkvartering med praktiske fasiliteter for reisende. Gjestene på Hotel Sorriso kan forvente funksjonelle rom designet for komfort, alle med flislagt gulv, vifte og eget bad. Mange av disse rommene er ytterligere forsterket av balkonger med utsikt mot Gardasjøen, som gir et hyggelig sted å slappe av. Hvert rom er utstyrt med en flatskjerm-TV med satellittkanaler, noe som sikrer underholdning under oppholdet. Eiendommen legger vekt på en innbydende atmosfære, med gratis Wi-Fi tilgjengelig …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

Via Zanardelli 26
Brenzone sul Garda (VR)
Italia
+39-045.6590087 📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

RestaurantFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastBalcony

Severdigheter

Funivia Monte Baldo 6 km
Cascate del Varone 24 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 37 km
Movieland Park 38 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Arena di Verona 56 km
Verona 56 km
Grotte di Catullo 57 km
Il Vittoriale 65 km
Trento 66 km
Mantova 85 km
Brescia 89 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Hotel Sorriso i Brenzone sul Garda?
Hotel Sorriso ligger i utkanten av Gardasjøen, omtrent 1,5 km utenfor hovedområdet Brenzone sul Garda. Denne beliggenheten tilbyr gjestene en rolig setting med direkte nærhet til innsjøen, og gir en autentisk opplevelse av lokalmiljøet. Eiendommen drar nytte av å være nær offentlige transportforbindelser for å utforske den større regionen.
Hvilke spisesteder er tilgjengelig på Hotel Sorriso?
Gjestene på Hotel Sorriso kan nyte en kontinental frokost hver morgen. Hotellet har også en restaurant på stedet som er åpen for både lunsj og middag. Denne restauranten spesialiserer seg på tradisjonelle retter, omhyggelig tilberedt med lokale råvarer, og tilbyr en omfattende vinliste for å komplementere de regionale smakene.
Hvilke romfasiliteter kan gjestene forvente på denne overnattingsvirksomheten?
De funksjonelle rommene på Hotel Sorriso er utstyrt med flislagte gulv, vifte og eget bad for gjestenes komfort. Hvert rom har flatskjerm-TV med satellittkanaler, og mange har også egen balkong, noen med utsikt mot Gardasjøen. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig i hotellets lobby.
Hvor tilgjengelig er Hotel Sorriso med offentlig transport og bil?
Hotel Sorriso tilbyr enkel tilgang for reisende. En bussholdeplass ligger kun 500 meter fra eiendommen, og gir forbindelser til ulike byer rundt Gardasjøen. For de som kommer med bil, er gratis parkering tilgjengelig på stedet, og Affi-avkjørselen fra motorveien A22 Autostrada del Brennero er en 40-minutters kjøretur unna.
Er Hotel Sorriso egnet for familier som besøker Gardasjøen?
Hotel Sorriso tilbyr funksjonelle rom og en restaurant som serverer lokal mat, som kan imøtekomme familier som søker en praktisk base. Beliggenheten ved kanten av Gardasjøen i Brenzone sul Garda tilbyr muligheter for spaserturer langs innsjøen og utforsking av området rundt, noe som gjør det til et passende alternativ for et familieopphold fokusert på lokale opplevelser.
Hva gjør Hotel Sorriso til et unikt valg for et opphold i Brenzone sul Garda?
Hotel Sorriso skiller seg ut for sin enkle, funksjonelle innkvartering rett ved kanten av Gardasjøen, og tilbyr mange rom med egen balkong og utsikt over innsjøen. Dens forpliktelse til å servere tradisjonelle retter laget med lokale råvarer i restauranten, kombinert med gratis parkering og enkel tilgang til offentlig transport, gir en ekte og praktisk base for å utforske regionen.

Besøksstatistikk

5409 gjester besøkte Hotel Sorriso de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 14.8 besøk og en topp på 612 i Apr 2026 hvorav 95% Desktop og 5% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Hotel Sorriso

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina
HK
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V11

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

🏨 Eier eller leder av Hotel Sorriso?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Sorriso - Brenzone sul Garda★★☆☆☆

Hotel Sorriso - 2 star accommodation in Brenzone sul Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Sorriso er en 2-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger ved kanten av Gardasjøen i Brenzone sul Garda, og tilbyr funksjonelle rom med private balkonger og en restaurant som serverer tradisjonell lokal mat. Denne eiendommen gir en praktisk base for å utforske den østlige bredden av Gardasjøen, og kombinerer enkel innkvartering med praktiske fasiliteter for reisende.

Gjestene på Hotel Sorriso kan forvente funksjonelle rom designet for komfort, alle med flislagt gulv, vifte og eget bad. Mange av disse rommene er ytterligere forsterket av balkonger med utsikt mot Gardasjøen, som gir et hyggelig sted å slappe av. Hvert rom er utstyrt med en flatskjerm-TV med satellittkanaler, noe som sikrer underholdning under oppholdet. Eiendommen legger vekt på en innbydende atmosfære, med gratis Wi-Fi tilgjengelig i lobbyområdet, slik at gjestene kan holde kontakten.

Å spise på Hotel Sorriso er et høydepunkt, og starter med en kontinental frokost som serveres daglig, og gir en kjent start på dagen. Restauranten på stedet er åpen for både lunsj og middag, og spesialiserer seg på tradisjonelle retter tilberedt med lokale råvarer, som gjenspeiler den rike kulinariske arven i Gardasjøen-regionen. Utfyllende menyen er en omfattende vinliste, som inviterer gjester til å utforske regionale årganger.

For de som reiser med bil, tilbyr Hotel Sorriso bekvemmeligheten av gratis parkering på stedet. Eiendommen ligger omtrent 1,5 km utenfor hovedområdet i Brenzone, og gir roligere omgivelser samtidig som den fortsatt er tilgjengelig. Offentlig transport er lett tilgjengelig, med en bussholdeplass kun 500 meter fra hotellet, som tar deg til ulike byer rundt Gardasjøen. Tilgang til motorveien er også enkel, med Affi-avkjørselen fra motorveien A22 Autostrada del Brennero som er tilgjengelig innen 40 minutters kjøring, noe som letter ankomster og avganger fra det større Italia. Denne overnattingsvirksomheten tilbyr en enkel og autentisk opplevelse for de som ønsker å fordype seg i den lokale livsstilen til Brenzone sul Garda.

Ofte stilte spørsmål — Hotel Sorriso

Hvor ligger Hotel Sorriso i Brenzone sul Garda?
Hotel Sorriso ligger i utkanten av Gardasjøen, omtrent 1,5 km utenfor hovedområdet Brenzone sul Garda. Denne beliggenheten tilbyr gjestene en rolig setting med direkte nærhet til innsjøen, og gir en autentisk opplevelse av lokalmiljøet. Eiendommen drar nytte av å være nær offentlige transportforbindelser for å utforske den større regionen.
Hvilke spisesteder er tilgjengelig på Hotel Sorriso?
Gjestene på Hotel Sorriso kan nyte en kontinental frokost hver morgen. Hotellet har også en restaurant på stedet som er åpen for både lunsj og middag. Denne restauranten spesialiserer seg på tradisjonelle retter, omhyggelig tilberedt med lokale råvarer, og tilbyr en omfattende vinliste for å komplementere de regionale smakene.
Hvilke romfasiliteter kan gjestene forvente på denne overnattingsvirksomheten?
De funksjonelle rommene på Hotel Sorriso er utstyrt med flislagte gulv, vifte og eget bad for gjestenes komfort. Hvert rom har flatskjerm-TV med satellittkanaler, og mange har også egen balkong, noen med utsikt mot Gardasjøen. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig i hotellets lobby.
Hvor tilgjengelig er Hotel Sorriso med offentlig transport og bil?
Hotel Sorriso tilbyr enkel tilgang for reisende. En bussholdeplass ligger kun 500 meter fra eiendommen, og gir forbindelser til ulike byer rundt Gardasjøen. For de som kommer med bil, er gratis parkering tilgjengelig på stedet, og Affi-avkjørselen fra motorveien A22 Autostrada del Brennero er en 40-minutters kjøretur unna.
Er Hotel Sorriso egnet for familier som besøker Gardasjøen?
Hotel Sorriso tilbyr funksjonelle rom og en restaurant som serverer lokal mat, som kan imøtekomme familier som søker en praktisk base. Beliggenheten ved kanten av Gardasjøen i Brenzone sul Garda tilbyr muligheter for spaserturer langs innsjøen og utforsking av området rundt, noe som gjør det til et passende alternativ for et familieopphold fokusert på lokale opplevelser.
Hva gjør Hotel Sorriso til et unikt valg for et opphold i Brenzone sul Garda?
Hotel Sorriso skiller seg ut for sin enkle, funksjonelle innkvartering rett ved kanten av Gardasjøen, og tilbyr mange rom med egen balkong og utsikt over innsjøen. Dens forpliktelse til å servere tradisjonelle retter laget med lokale råvarer i restauranten, kombinert med gratis parkering og enkel tilgang til offentlig transport, gir en ekte og praktisk base for å utforske regionen.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Hotel Sorriso
★★
Via Zanardelli 26
Brenzone sul Garda (VR)
Italia
+39-045.6590087 Website

Tjenester & fasiliteter

Restaurant
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Balcony

Severdigheter

Funivia Monte Baldo 6 km
Cascate del Varone 24 km
Gardaland 36 km
Caneva Aquapark 37 km
Movieland Park 38 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Arena di Verona 56 km
Verona 56 km
Grotte di Catullo 57 km
Il Vittoriale 65 km
Trento 66 km
Mantova 85 km
Brescia 89 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Sorriso?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

5409 gjester besøkte Hotel Sorriso de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 14.8 besøk og en topp på 612 i Apr 2026 hvorav 95% Desktop og 5% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina
HK

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V11