GardaLake.com
Hotel Astoria - 3 star accommodation in Malcesine, Lake Garda, Italy

Hotel Astoria, Malcesine

★★★

📍 Via Gardesana, Malcesine

🍽️ Restaurant 🍸 Bar 🏊 Basseng 🏖️ Innsjø 🅿️ Parkering 📶 WiFi ❄️ A/C
Bestill nå Ring

Hotel Astoria er en 3-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger fredelig til i Campagnola-bukten nær Malcesine, og tilbyr en uslåelig beliggenhet ved innsjøen med spektakulær utsikt over Gardasjøen direkte fra terrassen. Denne eiendommen gir en innbydende base for å utforske den østlige bredden av Gardasjøen, med et sesongåpent utendørsbasseng, en restaurant, en bar og gratis privat parkering for gjestenes bekvemmelighet. Alle innkvarteringene er utstyrt med klimaanlegg og gratis Wi-Fi, noe som sikrer et komfortabelt opphold, mens dedikerte fasiliteter henvender seg spesielt til familier, noe som gjør det til et ideelt valg for alle reisende. Plassert i et sted kjent blant vannsportentusiaster, er Campagnola Bay feiret for sine ideelle vindforhold, og etablerer Hotel Astoria som et sant paradis for brettseilere og seilere. Gjestene …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

Via Gardesana
Malcesine (VR)
Italia
+39-045.7400311 📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

Swimming PoolLake AccessRestaurantBarFree WiFiParkingAir ConditioningTerrace

Severdigheter

Funivia Monte Baldo 3 km
Cascate del Varone 14 km
Gardaland 45 km
Caneva Aquapark 47 km
Movieland Park 47 km
Il Vittoriale 55 km
Trento 57 km
Parco Giardino Sigurtà 62 km
Grotte di Catullo 67 km
Arena di Verona 93 km
Verona 93 km
Brescia 99 km
Mantova 122 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Hotel Astoria, og hvordan er det?
Hotel Astoria har en fredelig beliggenhet i Campagnola Bay, et rolig område nær den sjarmerende byen Malcesine på den østlige bredden av Gardasjøen. Eiendommen har en uslåelig beliggenhet ved innsjøen, og tilbyr spektakulær utsikt direkte fra terrassen. Campagnola Bay er spesielt kjent blant vannsportentusiaster for sine ideelle vindforhold, noe som gjør det til et populært sted for brettseilere og seilere.
Hvilke spisesteder og forfriskninger er tilgjengelig på Hotel Astoria?
Gjester på Hotel Astoria kan nyte praktiske spisesteder og forfriskninger direkte på stedet. Eiendommen har en restaurant hvor besøkende kan nyte måltider, sammen med en bar som er perfekt for å slappe av med en drink etter en dag med utforsking av Gardasjøen eller delta i vannsport. Disse fasilitetene bidrar til et komfortabelt og hyggelig opphold uten å måtte dra langt.
Tilbyr Hotel Astoria fasiliteter for familier eller spesifikke rekreasjonsfasiliteter?
Ja, Hotel Astoria tar imot familier og tilbyr dedikerte fasiliteter for å sikre et komfortabelt opphold for gjester i alle aldre. I tillegg har eiendommen et sesongåpent utendørsbasseng, som tilbyr et forfriskende alternativ for avslapning og nytelse i varmere perioder. Beliggenheten ved innsjøen plasserer også gjestene på et ideelt sted for å sette pris på den naturlige skjønnheten til Gardasjøen.
Hvilke attraksjoner eller aktiviteter er tilgjengelige fra Hotel Astoria i nærheten?
Fra Hotel Astoria er gjestene godt posisjonert for å utforske Malcesine, en av Gardasjøens mest sjarmerende byer. Nærliggende attraksjoner inkluderer det historiske middelalderske slottet Scaliger. For eventyr tilbyr den berømte taubanen Monte Baldo fantastiske panoramaer når den stiger opp til 1800 meter, og gir vidstrakt utsikt over hele innsjøen og landskapet rundt. Selve Campagnola-bukten er også ideell for windsurfing og seiling.
Hvilke fasiliteter tilbys på rommene på Hotel Astoria?
Alle rommene på Hotel Astoria er designet for gjestenes komfort og bekvemmelighet. Hver innkvartering er utstyrt med klimaanlegg, som sikrer en behagelig temperatur uansett vær. I tillegg kan gjestene holde kontakten med gratis Wi-Fi tilgjengelig på hele eiendommen. Gratis privat parkering tilbys også for de som reiser med bil.
Hva gjør Hotel Astoria til et unikt valg for et opphold ved Gardasjøen?
Hotel Astoria skiller seg ut på grunn av sin uslåelige beliggenhet ved innsjøen i Campagnola-bukten, og tilbyr spektakulær, direkte utsikt over Gardasjøen fra terrassen. Beliggenheten er spesielt tiltalende for windsurfing- og seilentusiaster, gitt buktens ideelle vindforhold. Kombinert med et sesongåpent utendørsbasseng, servering på stedet og nærhet til sjarmerende Malcesine og Monte Baldo-taubanen, gir det en særegen opplevelse ved innsjøen.
Hva er de generelle inn- og utsjekkingstidene på Hotel Astoria?
Selv om spesifikke tider ikke er oppgitt, følger Hotel Astoria vanligvis standard gjestfrihetspraksis for innsjekking og utsjekking. Gjester forventes vanligvis å sjekke inn på ettermiddagen og sjekke ut sent på morgenen på avreisedagen. Det anbefales alltid å bekrefte nøyaktige tidspunkter direkte med hotellet før ankomst for den mest nøyaktige informasjonen.

Besøksstatistikk

7401 gjester besøkte Hotel Astoria de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 20.3 besøk og en topp på 817 i Apr 2026 hvorav 92% Desktop og 8% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Hotel Astoria

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina
SA
HK
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V19

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

🏨 Eier eller leder av Hotel Astoria?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Astoria - Malcesine★★★☆☆

Hotel Astoria - 3 star accommodation in Malcesine, Lake Garda, Italy

Hotel Astoria er en 3-stjerners overnattingsvirksomhet som ligger fredelig til i Campagnola-bukten nær Malcesine, og tilbyr en uslåelig beliggenhet ved innsjøen med spektakulær utsikt over Gardasjøen direkte fra terrassen. Denne eiendommen gir en innbydende base for å utforske den østlige bredden av Gardasjøen, med et sesongåpent utendørsbasseng, en restaurant, en bar og gratis privat parkering for gjestenes bekvemmelighet. Alle innkvarteringene er utstyrt med klimaanlegg og gratis Wi-Fi, noe som sikrer et komfortabelt opphold, mens dedikerte fasiliteter henvender seg spesielt til familier, noe som gjør det til et ideelt valg for alle reisende.

Plassert i et sted kjent blant vannsportentusiaster, er Campagnola Bay feiret for sine ideelle vindforhold, og etablerer Hotel Astoria som et sant paradis for brettseilere og seilere. Gjestene kan fordype seg i den livlige atmosfæren ved innsjøen, enten de nyter panoramautsikten fra terrassen eller drar nytte av eiendommens fasiliteter. Det sesongåpne utendørsbassenget tilbyr et forfriskende pusterom i de varmere månedene, supplert av restauranten på stedet som serverer lokale smaker og en bar som er perfekt for kveldsavslapning.

Malcesine selv er fremhevet som en av de mest sjarmerende byene langs Gardasjøens østlige bredd, og gir et rikt kultur- og rekreasjonsbakgrunn for ethvert besøk. Gjester som bor på Hotel Astoria er godt posisjonert for å oppdage lokale attraksjoner som det historiske middelalderske slottet Scaliger, som står som et vitnesbyrd om regionens arv. For de som søker eventyr og fantastiske panoramaer, er den berømte taubanen Monte Baldo lett tilgjengelig, som stiger til 1800 meter og tilbyr vidstrakt utsikt over hele innsjøen og det omkringliggende landskapet. Kombinasjonen av dens rolige beliggenhet ved innsjøen, omfattende fasiliteter og nærhet til Malcesines attraksjoner posisjonerer Hotel Astoria som et overbevisende alternativ for en minneverdig italiensk opplevelse ved innsjøen. Oppdag den unike sjarmen til Gardasjøen fra denne velutstyrte eiendommen.

Ofte stilte spørsmål — Hotel Astoria

Hvor ligger Hotel Astoria, og hvordan er det?
Hotel Astoria har en fredelig beliggenhet i Campagnola Bay, et rolig område nær den sjarmerende byen Malcesine på den østlige bredden av Gardasjøen. Eiendommen har en uslåelig beliggenhet ved innsjøen, og tilbyr spektakulær utsikt direkte fra terrassen. Campagnola Bay er spesielt kjent blant vannsportentusiaster for sine ideelle vindforhold, noe som gjør det til et populært sted for brettseilere og seilere.
Hvilke spisesteder og forfriskninger er tilgjengelig på Hotel Astoria?
Gjester på Hotel Astoria kan nyte praktiske spisesteder og forfriskninger direkte på stedet. Eiendommen har en restaurant hvor besøkende kan nyte måltider, sammen med en bar som er perfekt for å slappe av med en drink etter en dag med utforsking av Gardasjøen eller delta i vannsport. Disse fasilitetene bidrar til et komfortabelt og hyggelig opphold uten å måtte dra langt.
Tilbyr Hotel Astoria fasiliteter for familier eller spesifikke rekreasjonsfasiliteter?
Ja, Hotel Astoria tar imot familier og tilbyr dedikerte fasiliteter for å sikre et komfortabelt opphold for gjester i alle aldre. I tillegg har eiendommen et sesongåpent utendørsbasseng, som tilbyr et forfriskende alternativ for avslapning og nytelse i varmere perioder. Beliggenheten ved innsjøen plasserer også gjestene på et ideelt sted for å sette pris på den naturlige skjønnheten til Gardasjøen.
Hvilke attraksjoner eller aktiviteter er tilgjengelige fra Hotel Astoria i nærheten?
Fra Hotel Astoria er gjestene godt posisjonert for å utforske Malcesine, en av Gardasjøens mest sjarmerende byer. Nærliggende attraksjoner inkluderer det historiske middelalderske slottet Scaliger. For eventyr tilbyr den berømte taubanen Monte Baldo fantastiske panoramaer når den stiger opp til 1800 meter, og gir vidstrakt utsikt over hele innsjøen og landskapet rundt. Selve Campagnola-bukten er også ideell for windsurfing og seiling.
Hvilke fasiliteter tilbys på rommene på Hotel Astoria?
Alle rommene på Hotel Astoria er designet for gjestenes komfort og bekvemmelighet. Hver innkvartering er utstyrt med klimaanlegg, som sikrer en behagelig temperatur uansett vær. I tillegg kan gjestene holde kontakten med gratis Wi-Fi tilgjengelig på hele eiendommen. Gratis privat parkering tilbys også for de som reiser med bil.
Hva gjør Hotel Astoria til et unikt valg for et opphold ved Gardasjøen?
Hotel Astoria skiller seg ut på grunn av sin uslåelige beliggenhet ved innsjøen i Campagnola-bukten, og tilbyr spektakulær, direkte utsikt over Gardasjøen fra terrassen. Beliggenheten er spesielt tiltalende for windsurfing- og seilentusiaster, gitt buktens ideelle vindforhold. Kombinert med et sesongåpent utendørsbasseng, servering på stedet og nærhet til sjarmerende Malcesine og Monte Baldo-taubanen, gir det en særegen opplevelse ved innsjøen.
Hva er de generelle inn- og utsjekkingstidene på Hotel Astoria?
Selv om spesifikke tider ikke er oppgitt, følger Hotel Astoria vanligvis standard gjestfrihetspraksis for innsjekking og utsjekking. Gjester forventes vanligvis å sjekke inn på ettermiddagen og sjekke ut sent på morgenen på avreisedagen. Det anbefales alltid å bekrefte nøyaktige tidspunkter direkte med hotellet før ankomst for den mest nøyaktige informasjonen.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Hotel Astoria
★★★
Via Gardesana
Malcesine (VR)
Italia
+39-045.7400311 Website

Tjenester & fasiliteter

Swimming Pool
Lake Access
Restaurant
Bar
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Terrace

Severdigheter

Funivia Monte Baldo 3 km
Cascate del Varone 14 km
Gardaland 45 km
Caneva Aquapark 47 km
Movieland Park 47 km
Il Vittoriale 55 km
Trento 57 km
Parco Giardino Sigurtà 62 km
Grotte di Catullo 67 km
Arena di Verona 93 km
Verona 93 km
Brescia 99 km
Mantova 122 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Astoria?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

7401 gjester besøkte Hotel Astoria de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 20.3 besøk og en topp på 817 i Apr 2026 hvorav 92% Desktop og 8% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Kina
SA
HK

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V19