GardaLake.com
Casa Cressotti appartamenti - holiday apartments in Malcesine, Lake Garda, Italy

Casa Cressotti appartamenti, Malcesine

📍 Via Casella, Malcesine

📶 WiFi ❄️ A/C
Bestill nå

Casa Cressotti appartamenti tilbyr selvbetjent innkvartering i Malcesine, en sjarmerende by ved innsjøen ved Gardasjøen, og tilbyr gjestene en velutstyrt kjøkkenkrok og enkel tilgang til lokale attraksjoner. Denne overnattingsvirksomheten har en ideell beliggenhet i Malcesine, kun 100 meter fra den pittoreske bredden av Gardasjøen, slik at besøkende enkelt kan utforske vannkanten og nyte den rolige atmosfæren i regionen. Overnattingsstedet sikrer et komfortabelt opphold med gratis Wi-Fi tilgjengelig i alle boenhetene. Hver leilighet på Casa Cressotti appartamenti er designet for uavhengighet, og har flatskjerm-TV med satellittkanaler for underholdning. Gjestene vil finne en fullt utstyrt kjøkkenkrok i hver enhet, komplett med stekeovn, mikrobølgeovn, brødrister, kjøleskap, kaffetrakter og vannkoker, for å tilrettelegge for hjemmelagde måltider. Mens noen boenheter tilbyr ekstra komfort med klimaanlegg …

Les mer →

Beliggenhet & kontakt

Via Casella
Malcesine (VR)
Italia
📍 Åpne i Google Maps

Tjenester & fasiliteter

Free WiFiAir Conditioning

Severdigheter

Cascate del Varone 18 km
Gardaland 43 km
Caneva Aquapark 44 km
Movieland Park 44 km
Parco Giardino Sigurtà 59 km
Il Vittoriale 59 km
Trento 60 km
Arena di Verona 63 km
Verona 63 km
Grotte di Catullo 64 km
Mantova 92 km
Brescia 96 km

Ofte stilte spørsmål

Hvor ligger Casa Cressotti appartamenti i Malcesine?
Casa Cressotti appartamenti har en sentral beliggenhet i Malcesine, en pittoresk by ved Gardasjøen. Eiendommen har en praktisk beliggenhet kun 100 meter fra bredden av Gardasjøen og 100 meter fra det historiske Castello Scaligero. I tillegg ligger Malcesine busstasjon kun 200 meter unna, og gir enkel tilgang til lokal transport.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig i leilighetene på Casa Cressotti?
Hver leilighet på Casa Cressotti appartamenti har en fullt utstyrt kjøkkenkrok med stekeovn, mikrobølgeovn, brødrister, kjøleskap, kaffetrakter og vannkoker. Alle boenhetene har også flatskjerm-TV med satellittkanaler og eget bad med bidet og hårføner. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig overalt, og håndklær er inkludert.
Er det et svømmebasseng tilgjengelig for gjester?
Mens Casa Cressotti appartamenti ikke har et basseng på stedet, får gjestene gratis tilgang til et sesongåpent utendørsbasseng. Dette bassenganlegget har en praktisk beliggenhet kun 200 meter fra eiendommen, og tilbyr et forfriskende alternativ for avslapning og nytelse i de varmere månedene av året.
Hvilke attraksjoner i nærheten kan gjestene lett få tilgang til fra eiendommen?
Fra Casa Cressotti appartamenti kan gjestene lett nå flere viktige attraksjoner. Det historiske Castello Scaligero ligger kun 100 meter unna, perfekt for kulturell utforskning. Taubanen Malcesine - Monte Baldo, med fantastisk panoramautsikt, ligger kun 400 meter fra eiendommen. Den vakre bredden av Gardasjøen ligger også kun 100 meter unna.
Er Casa Cressotti appartamenti egnet for familier?
Ja, Casa Cressotti appartamenti er godt egnet for familier som ønsker en ferie med selvhusholdning. Leilighetene har kjøkkenkrok for tilberedning av måltider, og noen har sittehjørne og spiseplass. Nærheten til Gardasjøen og lokale attraksjoner, kombinert med tilgang til et nærliggende sesongåpent utendørsbasseng, gir en praktisk og fleksibel base for familieeventyr i Malcesine.
Hva er de nærmeste transportforbindelsene til Casa Cressotti appartamenti?
Eiendommen drar nytte av utmerkede transportforbindelser. Malcesine busstasjon ligger kun 200 meter fra Casa Cressotti appartamenti, som gjør det lettere å reise rundt i Gardasjøen. For internasjonale ankomster er Verona flyplass den nærmeste flyplassen, som ligger ca. 42 km unna, med ulike transportalternativer tilgjengelig.

Besøksstatistikk

7038 gjester besøkte Casa Cressotti appartamenti de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 19.3 besøk og en topp på 755 i Apr 2026 hvorav 96% Desktop og 4% Mobil.

Mest besøkende nasjonaliteter på Casa Cressotti appartamenti

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Mexico
HK
Kina
Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V11

Anmeldt av Gardalake.com-redaksjonen
Eksperter på Gardasjøen siden 1988

🏨 Eier eller leder av Casa Cressotti appartamenti?

Se statistikk

GardaLake.com

Gardasjøen Hoteller & Reiseguide

For informasjon, oppdateringer og partnerskap: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Casa Cressotti appartamenti - Malcesine

Holiday Apartments
Casa Cressotti appartamenti - holiday apartments in Malcesine, Lake Garda, Italy

Casa Cressotti appartamenti tilbyr selvbetjent innkvartering i Malcesine, en sjarmerende by ved innsjøen ved Gardasjøen, og tilbyr gjestene en velutstyrt kjøkkenkrok og enkel tilgang til lokale attraksjoner. Denne overnattingsvirksomheten har en ideell beliggenhet i Malcesine, kun 100 meter fra den pittoreske bredden av Gardasjøen, slik at besøkende enkelt kan utforske vannkanten og nyte den rolige atmosfæren i regionen. Overnattingsstedet sikrer et komfortabelt opphold med gratis Wi-Fi tilgjengelig i alle boenhetene.

Hver leilighet på Casa Cressotti appartamenti er designet for uavhengighet, og har flatskjerm-TV med satellittkanaler for underholdning. Gjestene vil finne en fullt utstyrt kjøkkenkrok i hver enhet, komplett med stekeovn, mikrobølgeovn, brødrister, kjøleskap, kaffetrakter og vannkoker, for å tilrettelegge for hjemmelagde måltider. Mens noen boenheter tilbyr ekstra komfort med klimaanlegg og et dedikert sitte- og/eller spiseområde, har alle boenhetene et eget bad med bidet og hårføner, og håndklær er inkludert for bekvemmeligheten. De gjennomtenkte fasilitetene imøtekommer de som søker en fleksibel og selvforsynt ferieopplevelse ved Gardasjøen.

Beliggenheten i Malcesine plasserer gjestene innen rekkevidde av viktige severdigheter. Malcesine busstasjon ligger kun 200 meter unna, og tilbyr praktiske forbindelser for å utforske området rundt Gardasjøen. Historieentusiaster vil sette pris på å være bare 100 meter fra det historiske Castello Scaligero, mens eventyrere kan nå taubanen Malcesine - Monte Baldo, som gir tilgang til panoramautsikt over fjellene, innen 400 meter. Gjestene kan dessuten dra nytte av gratis tilgang til et sesongåpent utendørsbasseng som ligger bare 200 meter fra eiendommen, noe som gir et forfriskende alternativ for avslapning i de varmere månedene. For de som ankommer med fly, ligger Verona lufthavn 42 km unna. Casa Cressotti appartamenti gir en utmerket base for å oppleve den unike blandingen av naturlig skjønnhet, historie og aktiviteter ved innsjøen som Malcesine og Gardasjøen tilbyr.

Ofte stilte spørsmål — Casa Cressotti appartamenti

Hvor ligger Casa Cressotti appartamenti i Malcesine?
Casa Cressotti appartamenti har en sentral beliggenhet i Malcesine, en pittoresk by ved Gardasjøen. Eiendommen har en praktisk beliggenhet kun 100 meter fra bredden av Gardasjøen og 100 meter fra det historiske Castello Scaligero. I tillegg ligger Malcesine busstasjon kun 200 meter unna, og gir enkel tilgang til lokal transport.
Hvilke fasiliteter er tilgjengelig i leilighetene på Casa Cressotti?
Hver leilighet på Casa Cressotti appartamenti har en fullt utstyrt kjøkkenkrok med stekeovn, mikrobølgeovn, brødrister, kjøleskap, kaffetrakter og vannkoker. Alle boenhetene har også flatskjerm-TV med satellittkanaler og eget bad med bidet og hårføner. Gratis Wi-Fi er tilgjengelig overalt, og håndklær er inkludert.
Er det et svømmebasseng tilgjengelig for gjester?
Mens Casa Cressotti appartamenti ikke har et basseng på stedet, får gjestene gratis tilgang til et sesongåpent utendørsbasseng. Dette bassenganlegget har en praktisk beliggenhet kun 200 meter fra eiendommen, og tilbyr et forfriskende alternativ for avslapning og nytelse i de varmere månedene av året.
Hvilke attraksjoner i nærheten kan gjestene lett få tilgang til fra eiendommen?
Fra Casa Cressotti appartamenti kan gjestene lett nå flere viktige attraksjoner. Det historiske Castello Scaligero ligger kun 100 meter unna, perfekt for kulturell utforskning. Taubanen Malcesine - Monte Baldo, med fantastisk panoramautsikt, ligger kun 400 meter fra eiendommen. Den vakre bredden av Gardasjøen ligger også kun 100 meter unna.
Er Casa Cressotti appartamenti egnet for familier?
Ja, Casa Cressotti appartamenti er godt egnet for familier som ønsker en ferie med selvhusholdning. Leilighetene har kjøkkenkrok for tilberedning av måltider, og noen har sittehjørne og spiseplass. Nærheten til Gardasjøen og lokale attraksjoner, kombinert med tilgang til et nærliggende sesongåpent utendørsbasseng, gir en praktisk og fleksibel base for familieeventyr i Malcesine.
Hva er de nærmeste transportforbindelsene til Casa Cressotti appartamenti?
Eiendommen drar nytte av utmerkede transportforbindelser. Malcesine busstasjon ligger kun 200 meter fra Casa Cressotti appartamenti, som gjør det lettere å reise rundt i Gardasjøen. For internasjonale ankomster er Verona flyplass den nærmeste flyplassen, som ligger ca. 42 km unna, med ulike transportalternativer tilgjengelig.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Beliggenhet & kontakt

Casa Cressotti appartamenti
Via Casella
Malcesine (VR)
Italia
Website

Tjenester & fasiliteter

Free WiFi
Air Conditioning

Severdigheter

Cascate del Varone 18 km
Gardaland 43 km
Caneva Aquapark 44 km
Movieland Park 44 km
Parco Giardino Sigurtà 59 km
Il Vittoriale 59 km
Trento 60 km
Arena di Verona 63 km
Verona 63 km
Grotte di Catullo 64 km
Mantova 92 km
Brescia 96 km
Bestill nå
🏨

Are you the owner or manager of Casa Cressotti appartamenti?

Administrer oppføringen din og spor de besøkende

7038 gjester besøkte Casa Cressotti appartamenti de siste 365 dagene, med et daglig gjennomsnitt på 19.3 besøk og en topp på 755 i Apr 2026 hvorav 96% Desktop og 4% Mobil.

Tyskland
Italia
Nederland
Østerrike
England
Sveits
Belgia
Polen
Russland
Singapore
Mexico
HK
Kina

Sanntidsstatistikk, AI-boter og nettkravlere filtreres — data viser kun ekte menneskelige besøk — oppdateres den 2. i måneden · V11