GardaLake.com
Relais Colle San Giorgio - bedandbreakfast in Bardolino, Lake Garda, Italy

Relais Colle San Giorgio, Bardolino

📍 Loc. Fontanadino 1 (Strada Costa di Vallonga), Bardolino

🏊 Zwembad 🅿️ Parkeren 📶 WiFi ❄️ airconditioning
Boek nu Bellen

Relais Colle San Giorgio is een gastvrije bed & breakfast die door een familie wordt beheerd, gelegen op het rustige platteland in de buurt van Bardolino. Het biedt kamers met airconditioning, een verfrissend zomerzwembad en een charmante gemeenschappelijke tuin voor een ontspannen verblijf aan het Gardameer. Gelegen op slechts 5 km van de levendige stad Bardolino en 7 km van Garda, biedt deze accommodatie een serene ontsnapping en toch gunstig dicht bij de bezienswaardigheden van de oostkust. Gasten kunnen genieten van de rustige sfeer van de landelijke omgeving, kenmerkend voor het mediterrane microklimaat dat kenmerkend is voor de regio rond het Gardameer. De accommodatie van Relais Colle San Giorgio beschikt over gratis WiFi en rustieke kamers die zijn ontworpen voor …

Meer lezen →

Locatie & contact

Loc. Fontanadino 1 (Strada Costa di Vallonga)
Bardolino (VR)
Italië
+39-045.6210103 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Swimming PoolFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfastGardenTerrace

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 23 km
Movieland Park 23 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Arena di Verona 34 km
Verona 34 km
Grotte di Catullo 35 km
Mantova 63 km
Il Vittoriale 64 km
Cascate del Varone 65 km
Brescia 67 km
Trento 79 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Relais Colle San Giorgio?
Relais Colle San Giorgio ligt op het rustige platteland in de buurt van Bardolino, aan de oostelijke oever van het Gardameer. Het ligt op ongeveer 5 km van het centrum van Bardolino en op 7 km van de stad Garda en biedt een rustige, landelijke omgeving met gemakkelijke toegang tot deze charmante bestemmingen aan het meer.
Welke voorzieningen biedt Relais Colle San Giorgio?
De accommodatie biedt kamers met airconditioning, gratis WiFi en een flatscreen-tv met satellietzenders. U kunt genieten van een verfrissend zomerzwembad en ontspannen in de gemeenschappelijke tuin. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met gratis toiletartikelen, en sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op het Gardameer.
Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar bij Relais Colle San Giorgio?
Relais Colle San Giorgio biedt dagelijks een continentaal ontbijtbuffet. Dit bestaat uit een selectie jam, verse croissants en ham. Bij mooi weer kunnen gasten buiten genieten van hun ontbijt in de gemeenschappelijke tuin van de accommodatie, waardoor de ochtendervaring nog beter wordt.
Is Relais Colle San Giorgio geschikt voor gezinnen?
Als een door een familie gerunde bed & breakfast met een gemeenschappelijke tuin en een zomerzwembad kan Relais Colle San Giorgio een aangename optie zijn voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf. De landelijke omgeving biedt een rustige omgeving en de voorzieningen zorgen voor een comfortabele familievakantie aan het Gardameer.
Welke attracties liggen er in de buurt van Relais Colle San Giorgio?
De bed & breakfast is goed gepositioneerd voor het verkennen van de regio van het Gardameer. Het charmante stadje Bardolino ligt op 5 km afstand en Garda ligt op 7 km afstand. Voor natuurliefhebbers ligt de berg Baldo, waar u kunt wandelen en mooie uitzichten heeft, op slechts 10 minuten rijden van de accommodatie.
Wat maakt Relais Colle San Giorgio een unieke plek om te verblijven?
Relais Colle San Giorgio onderscheidt zich als een door een familie gerund hotel en biedt een rustig toevluchtsoord op het platteland, dicht bij het Gardameer. De combinatie van rustiek comfort, een verfrissend zomerzwembad en de mogelijkheid van kamers met balkon met uitzicht op het meer zorgt voor een onderscheidende en rustige ervaring voor de gasten.

Bezoekersstatistieken

7.373 gasten bezochten Relais Colle San Giorgio in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 20,2 bezoeken en een piek van 1.175 in Sep 2025 waarvan 97% Desktop en 3% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Relais Colle San Giorgio bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
HK
Canada
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V23

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Relais Colle San Giorgio?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Relais Colle San Giorgio - Bardolino

Bed and Breakfast
Relais Colle San Giorgio - bedandbreakfast in Bardolino, Lake Garda, Italy

Relais Colle San Giorgio is een gastvrije bed & breakfast die door een familie wordt beheerd, gelegen op het rustige platteland in de buurt van Bardolino. Het biedt kamers met airconditioning, een verfrissend zomerzwembad en een charmante gemeenschappelijke tuin voor een ontspannen verblijf aan het Gardameer. Gelegen op slechts 5 km van de levendige stad Bardolino en 7 km van Garda, biedt deze accommodatie een serene ontsnapping en toch gunstig dicht bij de bezienswaardigheden van de oostkust. Gasten kunnen genieten van de rustige sfeer van de landelijke omgeving, kenmerkend voor het mediterrane microklimaat dat kenmerkend is voor de regio rond het Gardameer.

De accommodatie van Relais Colle San Giorgio beschikt over gratis WiFi en rustieke kamers die zijn ontworpen voor comfort. Elke kamer is uitgerust met een flatscreen-tv met satellietzenders, parketvloeren en elegant wit houten meubilair. De eigen badkamers zijn standaard uitgerust, compleet met gratis toiletartikelen. Een opmerkelijk hoogtepunt is dat sommige kamers beschikken over een eigen balkon met een schilderachtig uitzicht over het uitgestrekte Gardameer, perfect om te genieten van de ochtendzon of een avondbriesje.

Elke ochtend wordt er een continentaal ontbijtbuffet geserveerd met een heerlijke selectie jam, verse croissants en ham. Bij mooi weer kunnen gasten buiten genieten van hun ontbijt in de gemeenschappelijke tuin van de accommodatie, waar ze de ontspannen Italiaanse levensstijl omarmen. Het zomerzwembad biedt een ideale plek om af te koelen tijdens de warmere dagen, aangevuld met de omliggende tuin waar gasten kunnen ontspannen midden in de natuur.

Buiten het pand biedt de locatie gemakkelijke toegang tot diverse activiteiten. De berg Baldo, bekend om zijn wandelpaden en panoramische vergezichten, ligt op slechts 10 minuten rijden en nodigt gasten uit om de natuurlijke schoonheid van de omgeving te verkennen. De nabijgelegen steden Bardolino en Garda bieden mogelijkheden voor wandelingen langs het meer, dineren in lokale trattoria's en het ontdekken van de beroemde olijfolie- en wijntradities van de regio. Relais Colle San Giorgio is een ideale uitvalsbasis voor diegenen die op zoek zijn naar een rustig toevluchtsoord, gecombineerd met het gemak van het verkennen van de charmante stadjes en buitenactiviteiten van het Gardameer.

Veelgestelde vragen — Relais Colle San Giorgio

Waar ligt Relais Colle San Giorgio?
Relais Colle San Giorgio ligt op het rustige platteland in de buurt van Bardolino, aan de oostelijke oever van het Gardameer. Het ligt op ongeveer 5 km van het centrum van Bardolino en op 7 km van de stad Garda en biedt een rustige, landelijke omgeving met gemakkelijke toegang tot deze charmante bestemmingen aan het meer.
Welke voorzieningen biedt Relais Colle San Giorgio?
De accommodatie biedt kamers met airconditioning, gratis WiFi en een flatscreen-tv met satellietzenders. U kunt genieten van een verfrissend zomerzwembad en ontspannen in de gemeenschappelijke tuin. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met gratis toiletartikelen, en sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op het Gardameer.
Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar bij Relais Colle San Giorgio?
Relais Colle San Giorgio biedt dagelijks een continentaal ontbijtbuffet. Dit bestaat uit een selectie jam, verse croissants en ham. Bij mooi weer kunnen gasten buiten genieten van hun ontbijt in de gemeenschappelijke tuin van de accommodatie, waardoor de ochtendervaring nog beter wordt.
Is Relais Colle San Giorgio geschikt voor gezinnen?
Als een door een familie gerunde bed & breakfast met een gemeenschappelijke tuin en een zomerzwembad kan Relais Colle San Giorgio een aangename optie zijn voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf. De landelijke omgeving biedt een rustige omgeving en de voorzieningen zorgen voor een comfortabele familievakantie aan het Gardameer.
Welke attracties liggen er in de buurt van Relais Colle San Giorgio?
De bed & breakfast is goed gepositioneerd voor het verkennen van de regio van het Gardameer. Het charmante stadje Bardolino ligt op 5 km afstand en Garda ligt op 7 km afstand. Voor natuurliefhebbers ligt de berg Baldo, waar u kunt wandelen en mooie uitzichten heeft, op slechts 10 minuten rijden van de accommodatie.
Wat maakt Relais Colle San Giorgio een unieke plek om te verblijven?
Relais Colle San Giorgio onderscheidt zich als een door een familie gerund hotel en biedt een rustig toevluchtsoord op het platteland, dicht bij het Gardameer. De combinatie van rustiek comfort, een verfrissend zomerzwembad en de mogelijkheid van kamers met balkon met uitzicht op het meer zorgt voor een onderscheidende en rustige ervaring voor de gasten.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Relais Colle San Giorgio
Loc. Fontanadino 1 (Strada Costa di Vallonga)
Bardolino (VR)
Italië
+39-045.6210103 Website

Services & faciliteiten

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast
Garden
Terrace

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 23 km
Movieland Park 23 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Funivia Monte Baldo 33 km
Arena di Verona 34 km
Verona 34 km
Grotte di Catullo 35 km
Mantova 63 km
Il Vittoriale 64 km
Cascate del Varone 65 km
Brescia 67 km
Trento 79 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Relais Colle San Giorgio?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

7.373 gasten bezochten Relais Colle San Giorgio in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 20,2 bezoeken en een piek van 1.175 in Sep 2025 waarvan 97% Desktop en 3% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
HK
Canada

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V23