GardaLake.com
Albergo Neni - 3 star hotels in Brentonico, Lake Garda, Italy

Albergo Neni, Brentonico

★★★

📍 Via Garibaldi 4, Brentonico

🍸 Bar 🏊 Zwembad 💆 Spa 🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu

Albergo Neni is een 3-sterrenhotel in Brentonico, Italië, en biedt een uniek verblijf in een historisch gebouw. Gasten kunnen genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad, uitgebreide spafaciliteiten, waaronder een sauna en een hot tub, en een tuin. De accommodatie biedt een ontbijtbuffet met lokale specialiteiten, waardoor het een ideaal toevluchtsoord is voor ontspanning in de regio van het Gardameer. Dit hotel, genesteld in de charmante plaats Brentonico, biedt een rustig toevluchtsoord terwijl het zijn historische karakter behoudt. De accommodatie nodigt gasten uit om te ontspannen op het zonneterras of de serene tuin te verkennen, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat van de omgeving. Voor degenen die op zoek zijn naar actieve recreatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad een verfrissende duik, …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Garibaldi 4
Brentonico (TN)
Italië
📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Swimming PoolSpa & WellnessBarFitness CentreFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastAccessible

Bezienswaardigheden

Cascate del Varone 21 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Trento 42 km
Il Vittoriale 62 km
Gardaland 66 km
Movieland Park 68 km
Caneva Aquapark 69 km
Parco Giardino Sigurtà 76 km
Arena di Verona 78 km
Verona 78 km
Grotte di Catullo 81 km
Mantova 107 km
Brescia 113 km

Veelgestelde vragen

Welke wellnessfaciliteiten zijn er beschikbaar bij Albergo Neni?
Gasten van Albergo Neni kunnen genieten van een uitgebreid aanbod aan wellnessfaciliteiten. De accommodatie beschikt over een sauna, een rustgevende hot tub en een solarium voor ontspanning. Voor degenen die actief willen blijven, is er een goed uitgerust fitnesscentrum beschikbaar. Deze voorzieningen zijn ontworpen om u een verkwikkende ervaring te bieden tijdens uw verblijf.
Biedt Albergo Neni eetgelegenheden?
Ja, Albergo Neni biedt dagelijks een ontbijtbuffet om je dag te beginnen. Dit bestaat uit een selectie Italiaanse specialiteiten, vers gebak en lokale producten. Voor versnaperingen gedurende de dag kunnen gasten terecht in de handige bar bij het zwembad of in de koffiebar van het hotel, waar een verscheidenheid aan drankjes en lichte hapjes wordt geserveerd.
Is Albergo Neni geschikt voor gezinnen?
Albergo Neni is zeer geschikt voor gezinnen en biedt specifieke voorzieningen voor de jongere gasten. Het hotel beschikt over een speciale kinderspeelplaats, waar kinderen zich veilig en leuk kunnen vermaken. Bovendien bieden het seizoensgebonden buitenzwembad en de gratis fietsen recreatieve mogelijkheden voor alle leeftijden.
Welke attracties zijn er in de buurt van Albergo Neni?
Vanuit Albergo Neni kunnen gasten diverse regionale bezienswaardigheden verkennen. Castello di Avio, een historisch kasteel, ligt op ongeveer 19 km afstand. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in wetenschap en cultuur: het MUSE-museum ligt op ongeveer 38 km van de accommodatie. De luchthaven van Verona is ook bereikbaar op een afstand van 75 km.
Welke unieke kenmerken biedt Albergo Neni?
Albergo Neni valt op door zijn unieke combinatie van een historisch gebouw en moderne voorzieningen. Gasten profiteren van een seizoensgebonden buitenzwembad, uitgebreide spafaciliteiten, waaronder een sauna en een hot tub, en de beschikbaarheid van gratis fietsen voor lokale verkenning. De rustige tuin en het zonneterras versterken de ontspannen sfeer nog meer.
Welk type accommodatie kunnen gasten verwachten?
De accommodaties van Albergo Neni zijn ontworpen met het oog op comfort en beschikken over een eigen badkamer met een bidet en gratis toiletartikelen. De kamers zijn uitgerust met tegelvloeren en een bureau. Voor meer comfort voor de gasten is er ook hypoallergeen beddengoed aanwezig, zodat u verzekerd bent van een aangenaam en rustgevend verblijf in de historische omgeving.

Bezoekersstatistieken

5.866 gasten bezochten Albergo Neni in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 16,1 bezoeken en een piek van 631 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Albergo Neni bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
HK
China
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V14

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Albergo Neni?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Albergo Neni - Brentonico★★★☆☆

Hotels
Albergo Neni - 3 star hotels in Brentonico, Lake Garda, Italy

Albergo Neni is een 3-sterrenhotel in Brentonico, Italië, en biedt een uniek verblijf in een historisch gebouw. Gasten kunnen genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad, uitgebreide spafaciliteiten, waaronder een sauna en een hot tub, en een tuin. De accommodatie biedt een ontbijtbuffet met lokale specialiteiten, waardoor het een ideaal toevluchtsoord is voor ontspanning in de regio van het Gardameer.

Dit hotel, genesteld in de charmante plaats Brentonico, biedt een rustig toevluchtsoord terwijl het zijn historische karakter behoudt. De accommodatie nodigt gasten uit om te ontspannen op het zonneterras of de serene tuin te verkennen, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat van de omgeving. Voor degenen die op zoek zijn naar actieve recreatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad een verfrissende duik, aangevuld met een speciale bar bij het zwembad voor uw gemak.

Wellness staat centraal bij Albergo Neni, met een scala aan faciliteiten die zijn ontworpen voor verjonging. Gasten hebben toegang tot een goed uitgerust fitnesscentrum, een ontspannende sauna en een rustgevende hot tub. Er is ook een solarium beschikbaar om te zonnebaden, terwijl gratis fietsen de verkenning van de omliggende omgeving van Brentonico stimuleren. Gezinnen zullen de kinderspeelplaats waarderen, die entertainment voor de jongere bezoekers garandeert.

De accommodaties van Albergo Neni zijn ontworpen met het oog op comfort en functionaliteit. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met een bidet en gratis toiletartikelen. De kamers beschikken over tegelvloeren en zijn ingericht met een bureau, geschikt voor zowel vakantiegangers als zakenreizigers. Er is ook hypoallergeen beddengoed aanwezig, wat het comfort voor alle gasten vergroot.

Dineren in het hotel begint met een dagelijks ontbijtbuffet met Italiaanse specialiteiten, versgebakken zoete deegwaren en een selectie lokale producten, zodat u de dag heerlijk kunt beginnen. Naast de bar bij het zwembad is een koffiebar beschikbaar voor lichtere versnaperingen. Gasten kunnen verbonden blijven dankzij gratis WiFi in de openbare ruimtes. Terwijl u geniet van de rustige sfeer van Brentonico, kunt u een bezoek brengen aan nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals Castello di Avio, op 19 km afstand, of het MUSE-museum, op 38 km van de accommodatie, met culturele excursies binnen bereik van de regio van het Gardameer.

Veelgestelde vragen — Albergo Neni

Welke wellnessfaciliteiten zijn er beschikbaar bij Albergo Neni?
Gasten van Albergo Neni kunnen genieten van een uitgebreid aanbod aan wellnessfaciliteiten. De accommodatie beschikt over een sauna, een rustgevende hot tub en een solarium voor ontspanning. Voor degenen die actief willen blijven, is er een goed uitgerust fitnesscentrum beschikbaar. Deze voorzieningen zijn ontworpen om u een verkwikkende ervaring te bieden tijdens uw verblijf.
Biedt Albergo Neni eetgelegenheden?
Ja, Albergo Neni biedt dagelijks een ontbijtbuffet om je dag te beginnen. Dit bestaat uit een selectie Italiaanse specialiteiten, vers gebak en lokale producten. Voor versnaperingen gedurende de dag kunnen gasten terecht in de handige bar bij het zwembad of in de koffiebar van het hotel, waar een verscheidenheid aan drankjes en lichte hapjes wordt geserveerd.
Is Albergo Neni geschikt voor gezinnen?
Albergo Neni is zeer geschikt voor gezinnen en biedt specifieke voorzieningen voor de jongere gasten. Het hotel beschikt over een speciale kinderspeelplaats, waar kinderen zich veilig en leuk kunnen vermaken. Bovendien bieden het seizoensgebonden buitenzwembad en de gratis fietsen recreatieve mogelijkheden voor alle leeftijden.
Welke attracties zijn er in de buurt van Albergo Neni?
Vanuit Albergo Neni kunnen gasten diverse regionale bezienswaardigheden verkennen. Castello di Avio, een historisch kasteel, ligt op ongeveer 19 km afstand. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in wetenschap en cultuur: het MUSE-museum ligt op ongeveer 38 km van de accommodatie. De luchthaven van Verona is ook bereikbaar op een afstand van 75 km.
Welke unieke kenmerken biedt Albergo Neni?
Albergo Neni valt op door zijn unieke combinatie van een historisch gebouw en moderne voorzieningen. Gasten profiteren van een seizoensgebonden buitenzwembad, uitgebreide spafaciliteiten, waaronder een sauna en een hot tub, en de beschikbaarheid van gratis fietsen voor lokale verkenning. De rustige tuin en het zonneterras versterken de ontspannen sfeer nog meer.
Welk type accommodatie kunnen gasten verwachten?
De accommodaties van Albergo Neni zijn ontworpen met het oog op comfort en beschikken over een eigen badkamer met een bidet en gratis toiletartikelen. De kamers zijn uitgerust met tegelvloeren en een bureau. Voor meer comfort voor de gasten is er ook hypoallergeen beddengoed aanwezig, zodat u verzekerd bent van een aangenaam en rustgevend verblijf in de historische omgeving.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Albergo Neni
★★★
Via Garibaldi 4
Brentonico (TN)
Italië
Website

Services & faciliteiten

Swimming Pool
Spa & Wellness
Bar
Fitness Centre
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Accessible

Bezienswaardigheden

Cascate del Varone 21 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Trento 42 km
Il Vittoriale 62 km
Gardaland 66 km
Movieland Park 68 km
Caneva Aquapark 69 km
Parco Giardino Sigurtà 76 km
Arena di Verona 78 km
Verona 78 km
Grotte di Catullo 81 km
Mantova 107 km
Brescia 113 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Albergo Neni?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

5.866 gasten bezochten Albergo Neni in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 16,1 bezoeken en een piek van 631 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
HK
China

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V14