GardaLake.com
Hotel Savoy Palace - 4 star hotel in Gardone Riviera, Lake Garda, Italy

Hotel Savoy Palace, Gardone Riviera

★★★★

📍 Via Zanardelli 2/4, Gardone Riviera

🍽️ Restaurant 🍸 Bar 🏊 Zwembad 💆 Spa 🅿️ Parkeren 📶 WiFi ❄️ airconditioning
Boek nu Bellen

Hotel Savoy Palace is een 4-sterrenhotel in art-nouveaustijl direct aan het Gardameer in Gardone Riviera en biedt een buitenzwembad, een gratis wellnesscentrum en diverse eetgelegenheden. Gasten kunnen genieten van elegante accommodatie, sommige met uitzicht op het meer en een balkon, naast een restaurant dat zowel Italiaanse als internationale gerechten serveert op een romantisch terras aan het zwembad. Deze accommodatie biedt een serene uitvalsbasis voor het verkennen van de pittoreske regio van het Gardameer, waarbij klassieke charme wordt gecombineerd met moderne voorzieningen voor een ontspannen verblijf. Het ontwerp van het hotel weerspiegelt het Art Nouveau-erfgoed en biedt de gasten een onderscheidende sfeer. Elke elegante kamer is voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar en een volledig uitgeruste eigen badkamer. …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Zanardelli 2/4
Gardone Riviera (BS)
Italië
+39-0365.290588 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Swimming PoolSpa & WellnessRestaurantBarFitness CentreFree WiFiParkingAir ConditioningBreakfastShuttle

Bezienswaardigheden

Grotte di Catullo 34 km
Brescia 38 km
Cascate del Varone 42 km
Caneva Aquapark 45 km
Movieland Park 45 km
Gardaland 45 km
Parco Giardino Sigurtà 51 km
Funivia Monte Baldo 59 km
Arena di Verona 67 km
Verona 67 km
Trento 83 km
Mantova 92 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Savoy Palace in Gardone Riviera?
Hotel Savoy Palace is ideaal gelegen direct aan het Gardameer in Gardone Riviera, Italië. De accommodatie is gunstig gelegen op slechts 200 meter van het levendige centrum van Gardone Riviera en biedt gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de stad en de pittoreske promenade langs het meer. Dankzij deze toplocatie kunnen gasten zich onderdompelen in de schoonheid van de regio rond het Gardameer.
Welke wellnessfaciliteiten zijn beschikbaar bij Hotel Savoy Palace?
Het hotel beschikt over een gratis wellnesscentrum waar gasten kunnen ontspannen in een sauna en een Turks bad. Er is ook een gratis fitnessruimte op het terrein voor fitnessliefhebbers. Voor degenen die op zoek zijn naar extra verwennerij zijn er tegen een toeslag massages en een solarium beschikbaar, die een scala aan mogelijkheden bieden voor ontspanning en verjonging tijdens uw verblijf.
Welke eetgelegenheden biedt Hotel Savoy Palace?
Hotel Savoy Palace biedt een gevarieerde culinaire ervaring. U kunt uw dag beginnen met een ontbijtbuffet met eieren, spek, zoete deegwaren, ontbijtgranen en fruit. Het restaurant van het hotel serveert zowel Italiaanse als internationale gerechten, en de avondmaaltijden worden aangeboden op een romantisch terras aan het zwembad, waardoor een heerlijke ambiance ontstaat om te dineren.
Hoe toegankelijk is Hotel Savoy Palace voor het verkennen van het Gardameer en daarbuiten?
Het hotel biedt een goede bereikbaarheid voor regionale verkenning. Vanuit Toscolano, op 4,5 km afstand, vertrekken autoveerboten over het Gardameer, die gasten verbinden met diverse stadjes aan het meer. Voor bredere reizen ligt de snelweg A4, die gemakkelijke toegang biedt tot steden als Brescia en Verona, op slechts 25 minuten rijden van de accommodatie.
Zijn de kamers van Hotel Savoy Palace uitgerust met specifieke voorzieningen?
Ja, de elegante kamers van Hotel Savoy Palace zijn ontworpen voor comfort. Elke kamer is voorzien van airconditioning en beschikt over een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar en een volledig uitgeruste eigen badkamer. Voor een nog betere ervaring bieden sommige kamers een schilderachtig uitzicht op het Gardameer en beschikken ze over een klein balkon, ideaal om van het landschap te genieten.
Is Hotel Savoy Palace geschikt voor gezinnen?
Hoewel niet expliciet vermeld als een familiehotel, biedt het 4-sterrenhotel Savoy Palace voorzieningen die geschikt zijn voor gezinnen. Het buitenzwembad biedt een recreatieve mogelijkheid en het ontbijtbuffet biedt verschillende smaken. De ligging nabij het centrum van Gardone Riviera en de nabijheid van activiteiten aan het Gardameer maken het een plausibele keuze voor gezinnen die de regio willen verkennen.
Welke unieke kenmerken definiëren Hotel Savoy Palace?
Hotel Savoy Palace valt op door zijn kenmerkende Art Nouveau-architectuur en zijn uitstekende ligging aan het Gardameer. Het combineert klassieke elegantie met moderne gemakken, waaronder een gratis wellnesscentrum en een restaurant met een romantisch terras bij het zwembad. Deze mix creëert een unieke sfeer voor gasten die op zoek zijn naar een verfijnd verblijf in Gardone Riviera.

Bezoekersstatistieken

7.750 gasten bezochten Hotel Savoy Palace in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 21,2 bezoeken en een piek van 1.288 in Sep 2025 waarvan 92% Desktop en 8% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Hotel Savoy Palace bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
VS
Mexico
China
Zweden
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V25

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

More hotels in Gardone Riviera

Hotels with Pool in Gardone Riviera Hotels with Spa in Gardone Riviera Hotels with Gym in Gardone Riviera

🏨 Eigenaar of beheerder van Hotel Savoy Palace?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Savoy Palace - Gardone Riviera★★★★☆

Hotels
Hotel Savoy Palace - 4 star hotel in Gardone Riviera, Lake Garda, Italy

Hotel Savoy Palace is een 4-sterrenhotel in art-nouveaustijl direct aan het Gardameer in Gardone Riviera en biedt een buitenzwembad, een gratis wellnesscentrum en diverse eetgelegenheden. Gasten kunnen genieten van elegante accommodatie, sommige met uitzicht op het meer en een balkon, naast een restaurant dat zowel Italiaanse als internationale gerechten serveert op een romantisch terras aan het zwembad. Deze accommodatie biedt een serene uitvalsbasis voor het verkennen van de pittoreske regio van het Gardameer, waarbij klassieke charme wordt gecombineerd met moderne voorzieningen voor een ontspannen verblijf.

Het ontwerp van het hotel weerspiegelt het Art Nouveau-erfgoed en biedt de gasten een onderscheidende sfeer. Elke elegante kamer is voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar en een volledig uitgeruste eigen badkamer. Voor degenen die op zoek zijn naar een beter uitzicht: bepaalde kamers bieden een schilderachtig uitzicht op het Gardameer en beschikken over een klein balkon, perfect om te genieten van de sfeer aan het meer.

Voor ontspanning en verjonging beschikt Hotel Savoy Palace over een gratis wellnesscentrum waar gasten kunnen ontspannen in de sauna en het Turks bad. Er is ook een gratis fitnessruimte op het terrein beschikbaar voor degenen die hun fitnessroutine willen behouden. Extra diensten, zoals massages en een solarium, worden aangeboden tegen een toeslag, waardoor u zich persoonlijk kunt laten verwennen. Het buitenzwembad biedt een verfrissende plek om te ontspannen onder de mediterrane zon.

Het diner bij de accommodatie begint met een ontbijtbuffet met een selectie eieren, spek, zoete deegwaren, ontbijtgranen en vers fruit om de dag te beginnen. Het restaurant van het hotel biedt verschillende smaken en serveert zowel Italiaanse als internationale gerechten. 's Avonds kunnen gasten genieten van hun maaltijden op het romantische terras bij het zwembad, waardoor onvergetelijke eetervaringen worden gecreëerd in de rustige omgeving.

Hotel Savoy Palace ligt op slechts 200 meter van het levendige centrum van Gardone Riviera en biedt gemakkelijke toegang tot de lokale bezienswaardigheden en de promenade langs het meer. Voor een bredere verkenning van het Gardameer vertrekken autoveerboten vanuit Toscolano, op 4,5 km afstand. De snelweg A4, die gemakkelijke toegang biedt tot steden als Brescia en Verona, ligt op 25 minuten rijden van het hotel, wat regionale reizen vergemakkelijkt. Dit viersterrenhotel biedt een verfijnd toevluchtsoord voor diegenen die de schoonheid en cultuur van het Gardameer willen ervaren.

Veelgestelde vragen — Hotel Savoy Palace

Waar ligt Hotel Savoy Palace in Gardone Riviera?
Hotel Savoy Palace is ideaal gelegen direct aan het Gardameer in Gardone Riviera, Italië. De accommodatie is gunstig gelegen op slechts 200 meter van het levendige centrum van Gardone Riviera en biedt gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de stad en de pittoreske promenade langs het meer. Dankzij deze toplocatie kunnen gasten zich onderdompelen in de schoonheid van de regio rond het Gardameer.
Welke wellnessfaciliteiten zijn beschikbaar bij Hotel Savoy Palace?
Het hotel beschikt over een gratis wellnesscentrum waar gasten kunnen ontspannen in een sauna en een Turks bad. Er is ook een gratis fitnessruimte op het terrein voor fitnessliefhebbers. Voor degenen die op zoek zijn naar extra verwennerij zijn er tegen een toeslag massages en een solarium beschikbaar, die een scala aan mogelijkheden bieden voor ontspanning en verjonging tijdens uw verblijf.
Welke eetgelegenheden biedt Hotel Savoy Palace?
Hotel Savoy Palace biedt een gevarieerde culinaire ervaring. U kunt uw dag beginnen met een ontbijtbuffet met eieren, spek, zoete deegwaren, ontbijtgranen en fruit. Het restaurant van het hotel serveert zowel Italiaanse als internationale gerechten, en de avondmaaltijden worden aangeboden op een romantisch terras aan het zwembad, waardoor een heerlijke ambiance ontstaat om te dineren.
Hoe toegankelijk is Hotel Savoy Palace voor het verkennen van het Gardameer en daarbuiten?
Het hotel biedt een goede bereikbaarheid voor regionale verkenning. Vanuit Toscolano, op 4,5 km afstand, vertrekken autoveerboten over het Gardameer, die gasten verbinden met diverse stadjes aan het meer. Voor bredere reizen ligt de snelweg A4, die gemakkelijke toegang biedt tot steden als Brescia en Verona, op slechts 25 minuten rijden van de accommodatie.
Zijn de kamers van Hotel Savoy Palace uitgerust met specifieke voorzieningen?
Ja, de elegante kamers van Hotel Savoy Palace zijn ontworpen voor comfort. Elke kamer is voorzien van airconditioning en beschikt over een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar en een volledig uitgeruste eigen badkamer. Voor een nog betere ervaring bieden sommige kamers een schilderachtig uitzicht op het Gardameer en beschikken ze over een klein balkon, ideaal om van het landschap te genieten.
Is Hotel Savoy Palace geschikt voor gezinnen?
Hoewel niet expliciet vermeld als een familiehotel, biedt het 4-sterrenhotel Savoy Palace voorzieningen die geschikt zijn voor gezinnen. Het buitenzwembad biedt een recreatieve mogelijkheid en het ontbijtbuffet biedt verschillende smaken. De ligging nabij het centrum van Gardone Riviera en de nabijheid van activiteiten aan het Gardameer maken het een plausibele keuze voor gezinnen die de regio willen verkennen.
Welke unieke kenmerken definiëren Hotel Savoy Palace?
Hotel Savoy Palace valt op door zijn kenmerkende Art Nouveau-architectuur en zijn uitstekende ligging aan het Gardameer. Het combineert klassieke elegantie met moderne gemakken, waaronder een gratis wellnesscentrum en een restaurant met een romantisch terras bij het zwembad. Deze mix creëert een unieke sfeer voor gasten die op zoek zijn naar een verfijnd verblijf in Gardone Riviera.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Hotel Savoy Palace
★★★★
Via Zanardelli 2/4
Gardone Riviera (BS)
Italië
+39-0365.290588 Website

Services & faciliteiten

Swimming Pool
Spa & Wellness
Restaurant
Bar
Fitness Centre
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Breakfast
Shuttle

Bezienswaardigheden

Grotte di Catullo 34 km
Brescia 38 km
Cascate del Varone 42 km
Caneva Aquapark 45 km
Movieland Park 45 km
Gardaland 45 km
Parco Giardino Sigurtà 51 km
Funivia Monte Baldo 59 km
Arena di Verona 67 km
Verona 67 km
Trento 83 km
Mantova 92 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Savoy Palace?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

7.750 gasten bezochten Hotel Savoy Palace in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 21,2 bezoeken en een piek van 1.288 in Sep 2025 waarvan 92% Desktop en 8% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
VS
Mexico
China
Zweden

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V25