GardaLake.com
Hotel Ristorante La Grotta - 3 star accommodation in Castiglione delle Stiviere, Lake Garda, Italy

Hotel Ristorante La Grotta, Castiglione delle Stiviere

★★★

📍 Via dei Mandorli, Castiglione delle Stiviere

🍽️ Restaurant 💆 Spa 🅿️ Parkeren 📶 WiFi ❄️ airconditioning
Boek nu

Hotel Ristorante La Grotta is een gastvrij accommodatiebedrijf gelegen in Castiglione delle Stiviere en biedt kamers met airconditioning, een speciaal restaurant dat lokale specialiteiten serveert, en een uitgestrekt privépark met een charmante rozentuin. Deze accommodatie biedt een handige uitvalsbasis voor gasten die de wijdere regio van het Gardameer en de omliggende steden willen verkennen, met gemakkelijke toegang tot de belangrijkste transportroutes. Hotel Ristorante La Grotta ligt op slechts 8,4 km van de afrit van de snelweg A4 en positioneert reizigers binnen 15 minuten rijden van Desenzano del Garda, een levendige stad aan de oever van het meer. De ligging van het hotel in Castiglione delle Stiviere zorgt voor een rustig toevluchtsoord, terwijl er toch goede verbindingen zijn met populaire bestemmingen. …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via dei Mandorli
Castiglione delle Stiviere (MN)
Italië
📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Spa & WellnessRestaurantFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningGarden

Bezienswaardigheden

Grotte di Catullo 18 km
Parco Giardino Sigurtà 23 km
Movieland Park 29 km
Gardaland 29 km
Caneva Aquapark 29 km
Il Vittoriale 33 km
Brescia 38 km
Mantova 39 km
Arena di Verona 51 km
Verona 51 km
Funivia Monte Baldo 76 km
Cascate del Varone 101 km
Trento 115 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Ristorante La Grotta?
Hotel Ristorante La Grotta ligt in Castiglione delle Stiviere, een stad in de regio van het Gardameer in Italië. Het biedt een strategische locatie voor het verkennen van de omgeving, op 8,4 km van de afrit van de snelweg A4 en op 15 minuten rijden van Desenzano del Garda aan de oever van het meer. Nabijgelegen steden als Mantua, Brescia en Verona zijn ook bereikbaar.
Welke vervoersmogelijkheden biedt het hotel?
Het hotel is gunstig gelegen op slechts 8,4 km van de afrit van de snelweg A4, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is voor gasten die met de auto reizen. Het biedt gratis privéparkeergelegenheid. Desenzano del Garda ligt op 15 minuten rijden, terwijl Sirmione en Peschiera del Garda binnen 25 minuten met de auto bereikbaar zijn. Mantua, Brescia en Verona liggen ook op rijafstand.
Heeft Hotel Ristorante La Grotta een restaurant of eetgelegenheden?
Ja, Hotel Ristorante La Grotta heeft een restaurant ter plaatse. Dit restaurant staat bekend om het serveren van een verscheidenheid aan lokale specialiteiten, waardoor gasten kunnen genieten van een authentieke smaak van de regionale keuken. Het biedt een handige eetgelegenheid zonder dat u de accommodatie hoeft te verlaten.
Is Hotel Ristorante La Grotta geschikt voor gezinnen?
Hotel Ristorante La Grotta is geschikt voor gezinnen en biedt kamers met airconditioning en een eigen park met een rozentuin waar gasten kunnen ontspannen. De beschikbaarheid van gratis parkeergelegenheid en de nabijheid van verschillende dorpen en steden in de regio van het Gardameer zorgen voor diverse familie-excursies.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Ristorante La Grotta?
Specifieke in- en uitchecktijden worden doorgaans vermeld bij de boekingsbevestiging of kunnen rechtstreeks bij het hotel worden opgevraagd. Over het algemeen houden hotels in Italië zich aan de standaard inchecktijden in de middag en uitchecktijden in de ochtend, zodat de kamer kan worden voorbereid.
Welke attracties zijn er in de buurt van Hotel Ristorante La Grotta?
Vanuit Hotel Ristorante La Grotta kunnen gasten gemakkelijk diverse bezienswaardigheden bereiken. Desenzano del Garda ligt op 15 minuten rijden en Sirmione en Peschiera del Garda liggen op ongeveer 25 minuten afstand. De historische steden Mantua en Brescia liggen op 40 km afstand, en Verona ligt op 49 km afstand en biedt culturele en historische bezienswaardigheden.
Welke unieke kenmerken biedt Hotel Ristorante La Grotta?
Hotel Ristorante La Grotta valt op door zijn uitgestrekte privépark en een charmante rozentuin, die rustige ruimtes biedt voor ontspanning met parasols en ligstoelen. Het eigen restaurant is gespecialiseerd in de lokale keuken en biedt een authentieke culinaire ervaring. Het hotel dient ook als een handige uitvalsbasis met gratis parkeergelegenheid en aanbevelingen van het personeel voor regionale verkenning.

Bezoekersstatistieken

5.770 gasten bezochten Hotel Ristorante La Grotta in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 15,8 bezoeken en een piek van 635 in Apr 2026 waarvan 99% Desktop en 1% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Hotel Ristorante La Grotta bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
Spanje
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V12

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

🏨 Eigenaar of beheerder van Hotel Ristorante La Grotta?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Ristorante La Grotta - Castiglione delle Stiviere★★★☆☆

Hotel Ristorante La Grotta - 3 star accommodation in Castiglione delle Stiviere, Lake Garda, Italy

Hotel Ristorante La Grotta is een gastvrij accommodatiebedrijf gelegen in Castiglione delle Stiviere en biedt kamers met airconditioning, een speciaal restaurant dat lokale specialiteiten serveert, en een uitgestrekt privépark met een charmante rozentuin. Deze accommodatie biedt een handige uitvalsbasis voor gasten die de wijdere regio van het Gardameer en de omliggende steden willen verkennen, met gemakkelijke toegang tot de belangrijkste transportroutes.

Hotel Ristorante La Grotta ligt op slechts 8,4 km van de afrit van de snelweg A4 en positioneert reizigers binnen 15 minuten rijden van Desenzano del Garda, een levendige stad aan de oever van het meer. De ligging van het hotel in Castiglione delle Stiviere zorgt voor een rustig toevluchtsoord, terwijl er toch goede verbindingen zijn met populaire bestemmingen. Gasten kunnen genieten van de serene buitenruimtes van de accommodatie, waaronder een prachtig onderhouden rozentuin en een uitgestrekt privépark, compleet met parasols en ligstoelen voor ontspanning onder de Italiaanse zon.

Elke kamer in Hotel Ristorante La Grotta is ontworpen voor comfort voor de gasten en is voorzien van airconditioning om een ​​aangenaam verblijf te garanderen. De accommodaties zijn uitgerust met een televisie en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en een haardroger. Het eigen restaurant is een hoogtepunt en nodigt gasten uit om authentieke lokale specialiteiten te proeven, die de rijke culinaire tradities van het gebied weerspiegelen.

Voor extra gemak biedt het hotel gratis WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes, zodat gasten verbonden kunnen blijven. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid op het terrein, waardoor het een ideale keuze is voor mensen die met de auto reizen. Het toegewijde personeel staat klaar om aanbevelingen te doen over bezienswaardigheden in de buurt en routes voor te stellen, zodat gasten het meeste uit hun bezoek aan de regio rond het Gardameer kunnen halen. Vanaf deze locatie liggen Sirmione en Peschiera del Garda beide op ongeveer 25 minuten rijden, terwijl de historische steden Mantua en Brescia op 40 km afstand liggen en Verona op 49 km afstand, wat voor elke reiziger diverse verkenningsmogelijkheden biedt.

Veelgestelde vragen — Hotel Ristorante La Grotta

Waar ligt Hotel Ristorante La Grotta?
Hotel Ristorante La Grotta ligt in Castiglione delle Stiviere, een stad in de regio van het Gardameer in Italië. Het biedt een strategische locatie voor het verkennen van de omgeving, op 8,4 km van de afrit van de snelweg A4 en op 15 minuten rijden van Desenzano del Garda aan de oever van het meer. Nabijgelegen steden als Mantua, Brescia en Verona zijn ook bereikbaar.
Welke vervoersmogelijkheden biedt het hotel?
Het hotel is gunstig gelegen op slechts 8,4 km van de afrit van de snelweg A4, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is voor gasten die met de auto reizen. Het biedt gratis privéparkeergelegenheid. Desenzano del Garda ligt op 15 minuten rijden, terwijl Sirmione en Peschiera del Garda binnen 25 minuten met de auto bereikbaar zijn. Mantua, Brescia en Verona liggen ook op rijafstand.
Heeft Hotel Ristorante La Grotta een restaurant of eetgelegenheden?
Ja, Hotel Ristorante La Grotta heeft een restaurant ter plaatse. Dit restaurant staat bekend om het serveren van een verscheidenheid aan lokale specialiteiten, waardoor gasten kunnen genieten van een authentieke smaak van de regionale keuken. Het biedt een handige eetgelegenheid zonder dat u de accommodatie hoeft te verlaten.
Is Hotel Ristorante La Grotta geschikt voor gezinnen?
Hotel Ristorante La Grotta is geschikt voor gezinnen en biedt kamers met airconditioning en een eigen park met een rozentuin waar gasten kunnen ontspannen. De beschikbaarheid van gratis parkeergelegenheid en de nabijheid van verschillende dorpen en steden in de regio van het Gardameer zorgen voor diverse familie-excursies.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Ristorante La Grotta?
Specifieke in- en uitchecktijden worden doorgaans vermeld bij de boekingsbevestiging of kunnen rechtstreeks bij het hotel worden opgevraagd. Over het algemeen houden hotels in Italië zich aan de standaard inchecktijden in de middag en uitchecktijden in de ochtend, zodat de kamer kan worden voorbereid.
Welke attracties zijn er in de buurt van Hotel Ristorante La Grotta?
Vanuit Hotel Ristorante La Grotta kunnen gasten gemakkelijk diverse bezienswaardigheden bereiken. Desenzano del Garda ligt op 15 minuten rijden en Sirmione en Peschiera del Garda liggen op ongeveer 25 minuten afstand. De historische steden Mantua en Brescia liggen op 40 km afstand, en Verona ligt op 49 km afstand en biedt culturele en historische bezienswaardigheden.
Welke unieke kenmerken biedt Hotel Ristorante La Grotta?
Hotel Ristorante La Grotta valt op door zijn uitgestrekte privépark en een charmante rozentuin, die rustige ruimtes biedt voor ontspanning met parasols en ligstoelen. Het eigen restaurant is gespecialiseerd in de lokale keuken en biedt een authentieke culinaire ervaring. Het hotel dient ook als een handige uitvalsbasis met gratis parkeergelegenheid en aanbevelingen van het personeel voor regionale verkenning.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Hotel Ristorante La Grotta
★★★
Via dei Mandorli
Castiglione delle Stiviere (MN)
Italië
Website

Services & faciliteiten

Spa & Wellness
Restaurant
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Garden

Bezienswaardigheden

Grotte di Catullo 18 km
Parco Giardino Sigurtà 23 km
Movieland Park 29 km
Gardaland 29 km
Caneva Aquapark 29 km
Il Vittoriale 33 km
Brescia 38 km
Mantova 39 km
Arena di Verona 51 km
Verona 51 km
Funivia Monte Baldo 76 km
Cascate del Varone 101 km
Trento 115 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Ristorante La Grotta?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

5.770 gasten bezochten Hotel Ristorante La Grotta in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 15,8 bezoeken en een piek van 635 in Apr 2026 waarvan 99% Desktop en 1% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
Spanje

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V12