GardaLake.com
Hotel Alessandra - 2 star hotel in Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Alessandra, Garda

★★

📍 Via Monte Baldo, 108, Garda

🍸 Bar 🏊 Zwembad 🅿️ Parkeren 📶 WiFi ❄️ airconditioning
Boek nu Bellen

Hotel Alessandra is een tweesterrenhotel in Garda en biedt een buitenzwembad, een tuin en comfortabele accommodatie op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Deze accommodatie biedt een gastvrije uitvalsbasis voor gasten die de oostelijke oever van het Gardameer willen verkennen. Het buitenzwembad van het hotel, omgeven door een rustige tuin, creëert een uitnodigende ruimte voor ontspanning onder de Italiaanse zon. Gasten kunnen ontspannen bij het zwembad of genieten van een verfrissend drankje aan de bar van het hotel, die ook gratis WiFi biedt bij de receptie, zodat u verzekerd bent van connectiviteit voor het plannen van dagelijkse excursies of om contact te houden. Elke kamer in Hotel Alessandra is ontworpen voor comfort …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via Monte Baldo, 108
Garda (VR)
Italië
+39-342.1335783 📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Swimming PoolBarFree WiFiParkingFree ParkingAir ConditioningBreakfast

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 17 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Alessandra in Garda?
Hotel Alessandra ligt in Garda, Italië, een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer. De accommodatie is gunstig gelegen op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de pittoreske promenade langs het meer, waardoor gasten gemakkelijk toegang hebben tot de plaatselijke winkels, restaurants en de schilderachtige waterkant voor ontspannende wandelingen en verkenningstochten.
Welke voorzieningen biedt Hotel Alessandra voor gasten?
Gasten van Hotel Alessandra kunnen genieten van een buitenzwembad, ideaal voor een verfrissende duik onder de Italiaanse zon. Het hotel beschikt ook over een rustige tuin waar u kunt ontspannen en een eigen bar waar versnaperingen worden geserveerd. Voor uw gemak is er gratis WiFi beschikbaar bij de receptie.
Zijn de kamers van Hotel Alessandra voorzien van een balkon?
Ja, alle kamers van Hotel Alessandra zijn voorzien van airconditioning en een eigen balkon, waardoor gasten een eigen buitenruimte hebben. Elke kamer is ook uitgerust met een televisie en een eigen badkamer met een douche. Sommige kamers bieden het extra voordeel van uitzicht op het Gardameer.
Hoe toegankelijk is Hotel Alessandra voor lokale bezienswaardigheden en vervoersknooppunten?
Hotel Alessandra biedt een goede bereikbaarheid. Het is 10 minuten lopen naar het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Voor pretparkliefhebbers ligt Gardaland op 20 minuten rijden. Het stadscentrum van Verona en de luchthaven van Verona liggen beide op ongeveer 30 minuten rijden van de accommodatie, waardoor aankomst en vertrek eenvoudig zijn.
Is Hotel Alessandra geschikt voor gezinnen die het Gardameer bezoeken?
Met zijn buitenzwembad en de nabijheid van gezinsvriendelijke attracties zoals attractiepark Gardaland, kan Hotel Alessandra een geschikte optie zijn voor gezinnen. De kamers met airconditioning en een eigen balkon bieden comfort, terwijl de tuin een aangename ruimte biedt voor ontspanning na een dag vol ontdekkingen aan het Gardameer.
Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar bij Hotel Alessandra?
Hotel Alessandra beschikt over een eigen bar waar gasten tijdens hun verblijf kunnen genieten van een verscheidenheid aan drankjes en versnaperingen. Hoewel de beschrijving geen volledig restaurant specificeert, betekent de locatie van het hotel op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Garda dat tal van lokale eetgelegenheden gemakkelijk bereikbaar zijn voor maaltijden.
Wat maakt Hotel Alessandra een unieke keuze voor een verblijf in Garda?
Hotel Alessandra valt op door de combinatie van een buitenzwembad, een serene tuin en de toplocatie op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Dit biedt gasten een balans tussen ontspanning ter plaatse en gemakkelijke toegang tot de levendige stad aan het meer, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor het verkennen van het Gardameer.

Bezoekersstatistieken

7.358 gasten bezochten Hotel Alessandra in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 20,2 bezoeken en een piek van 1.091 in Sep 2025 waarvan 77% Desktop en 23% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Hotel Alessandra bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
VS
Mexico
China
HK
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V23

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

More hotels in Garda

Hotels with Pool in Garda Budget Hotels in Garda Hotels with Parking in Garda

🏨 Eigenaar of beheerder van Hotel Alessandra?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Alessandra - Garda★★☆☆☆

Hotels
Hotel Alessandra - 2 star hotel in Garda, Lake Garda, Italy

Hotel Alessandra is een tweesterrenhotel in Garda en biedt een buitenzwembad, een tuin en comfortabele accommodatie op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Deze accommodatie biedt een gastvrije uitvalsbasis voor gasten die de oostelijke oever van het Gardameer willen verkennen. Het buitenzwembad van het hotel, omgeven door een rustige tuin, creëert een uitnodigende ruimte voor ontspanning onder de Italiaanse zon. Gasten kunnen ontspannen bij het zwembad of genieten van een verfrissend drankje aan de bar van het hotel, die ook gratis WiFi biedt bij de receptie, zodat u verzekerd bent van connectiviteit voor het plannen van dagelijkse excursies of om contact te houden.

Elke kamer in Hotel Alessandra is ontworpen voor comfort voor de gasten en beschikt over een eigen balkon waar bezoekers kunnen genieten van de frisse lucht. De kamers zijn uitgerust met een televisie voor entertainment en een eigen badkamer met een douche. Een aantal kamers biedt ook een schilderachtig uitzicht op het Gardameer, zodat gasten wakker kunnen worden met een schilderachtig uitzicht op het iconische Italiaanse meer. Het gemak van een eigen balkon biedt een persoonlijke buitenruimte om de dag te beginnen of eindigen.

De ligging van het hotel in Garda is bijzonder gunstig voor diegenen die de omgeving te voet willen verkennen. Een ontspannen wandeling van 10 minuten brengt u rechtstreeks naar het centrum van Garda, waar u de lokale winkels, restaurants en de levendige promenade langs het meer kunt ontdekken. Dit centrale toegangspunt is ideaal om te genieten van de levensstijl aan het meer, van een wandeling langs de waterkant tot het proeven van de traditionele Italiaanse keuken. Voor gezinnen of sensatiezoekers is het attractiepark Gardaland gemakkelijk bereikbaar, gelegen op slechts 20 minuten rijden van de accommodatie. Bovendien fungeert Hotel Alessandra als een praktische tussenstop voor reizigers, met het stadscentrum van Verona en de luchthaven van Verona beide op ongeveer 30 minuten rijden, wat een gemakkelijke aankomst en vertrek vergemakkelijkt. Dit hotel biedt een eenvoudig en aangenaam verblijf voor diegenen die de charme van het Gardameer willen ervaren.

Veelgestelde vragen — Hotel Alessandra

Waar ligt Hotel Alessandra in Garda?
Hotel Alessandra ligt in Garda, Italië, een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer. De accommodatie is gunstig gelegen op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de pittoreske promenade langs het meer, waardoor gasten gemakkelijk toegang hebben tot de plaatselijke winkels, restaurants en de schilderachtige waterkant voor ontspannende wandelingen en verkenningstochten.
Welke voorzieningen biedt Hotel Alessandra voor gasten?
Gasten van Hotel Alessandra kunnen genieten van een buitenzwembad, ideaal voor een verfrissende duik onder de Italiaanse zon. Het hotel beschikt ook over een rustige tuin waar u kunt ontspannen en een eigen bar waar versnaperingen worden geserveerd. Voor uw gemak is er gratis WiFi beschikbaar bij de receptie.
Zijn de kamers van Hotel Alessandra voorzien van een balkon?
Ja, alle kamers van Hotel Alessandra zijn voorzien van airconditioning en een eigen balkon, waardoor gasten een eigen buitenruimte hebben. Elke kamer is ook uitgerust met een televisie en een eigen badkamer met een douche. Sommige kamers bieden het extra voordeel van uitzicht op het Gardameer.
Hoe toegankelijk is Hotel Alessandra voor lokale bezienswaardigheden en vervoersknooppunten?
Hotel Alessandra biedt een goede bereikbaarheid. Het is 10 minuten lopen naar het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Voor pretparkliefhebbers ligt Gardaland op 20 minuten rijden. Het stadscentrum van Verona en de luchthaven van Verona liggen beide op ongeveer 30 minuten rijden van de accommodatie, waardoor aankomst en vertrek eenvoudig zijn.
Is Hotel Alessandra geschikt voor gezinnen die het Gardameer bezoeken?
Met zijn buitenzwembad en de nabijheid van gezinsvriendelijke attracties zoals attractiepark Gardaland, kan Hotel Alessandra een geschikte optie zijn voor gezinnen. De kamers met airconditioning en een eigen balkon bieden comfort, terwijl de tuin een aangename ruimte biedt voor ontspanning na een dag vol ontdekkingen aan het Gardameer.
Welke eetgelegenheden zijn beschikbaar bij Hotel Alessandra?
Hotel Alessandra beschikt over een eigen bar waar gasten tijdens hun verblijf kunnen genieten van een verscheidenheid aan drankjes en versnaperingen. Hoewel de beschrijving geen volledig restaurant specificeert, betekent de locatie van het hotel op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Garda dat tal van lokale eetgelegenheden gemakkelijk bereikbaar zijn voor maaltijden.
Wat maakt Hotel Alessandra een unieke keuze voor een verblijf in Garda?
Hotel Alessandra valt op door de combinatie van een buitenzwembad, een serene tuin en de toplocatie op 10 minuten lopen van het centrum van Garda en de promenade langs het meer. Dit biedt gasten een balans tussen ontspanning ter plaatse en gemakkelijke toegang tot de levendige stad aan het meer, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor het verkennen van het Gardameer.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Hotel Alessandra
★★
Via Monte Baldo, 108
Garda (VR)
Italië
+39-342.1335783 Website

Services & faciliteiten

Swimming Pool
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Air Conditioning
Breakfast

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 17 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 34 km
Arena di Verona 37 km
Verona 37 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Alessandra?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

7.358 gasten bezochten Hotel Alessandra in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 20,2 bezoeken en een piek van 1.091 in Sep 2025 waarvan 77% Desktop en 23% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
VS
Mexico
China
HK

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V23