GardaLake.com
Casa Cavour - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

Casa Cavour, Garda

📍 5 Via Cavour, Garda

🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu

Casa Cavour is een accommodatiebedrijf gevestigd in Garda, Italië, en biedt een uniek verblijf in een historisch gebouw in de pittoreske regio van het Gardameer. Deze accommodatie biedt comfortabele accommodatie met airconditioning, een eigen badkamer en moderne voorzieningen zoals een minibar en een flatscreen-tv, naast handige diensten zoals conciërgehulp en fietsverhuur. Gasten van Casa Cavour kunnen zich onderdompelen in een omgeving die historische charme combineert met modern comfort. De accommodatie beschikt over een uitnodigend zonneterras, dat een ontspannen plek biedt om te genieten van het mediterrane klimaat van het Gardameer. Gratis WiFi zorgt ervoor dat gasten tijdens hun verblijf verbonden blijven. De zorgvuldig ingerichte kamers zijn ontworpen voor comfort en beschikken over airconditioning voor de warmere dagen en een eigen …

Meer lezen →

Locatie & contact

5 Via Cavour
Garda (VR)
Italië
📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Free WiFiParkingBreakfast

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 16 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 59 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Casa Cavour?
Casa Cavour ligt in Garda, een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer, Italië. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de stad en de schilderachtige oever van het meer. De accommodatie is ook gunstig gelegen voor het verkennen van regionale bezienswaardigheden zoals Gardaland, Terme Sirmione en Castello di Avio.
Welke voorzieningen zijn beschikbaar in de kamers van Casa Cavour?
De accommodaties van Casa Cavour zijn ontworpen voor comfort en gemak. Elke kamer beschikt over airconditioning, een eigen badkamer, een minibar en een flatscreen-tv. Voor een rustiger verblijf zijn er ook specifieke kamers met een balkon met uitzicht op de bergen, een praktische kitchenette en geluidsisolatie.
Biedt Casa Cavour ontbijt- of dineropties?
Ja, Casa Cavour serveert elke ochtend een continentaal ontbijtbuffet. U kunt genieten van een selectie vers gebak en fruit, zodat u de dag prettig kunt beginnen voordat u Garda en de omliggende regio rond het Gardameer gaat verkennen. De accommodatie vermeldt geen andere eetgelegenheden.
Welke diensten biedt Casa Cavour voor gasten?
Casa Cavour biedt een scala aan diensten om de gastervaring te verbeteren. Deze omvatten privé in- en uitchecken, een conciërgeservice voor hulp, het opladen van elektrische voertuigen en fietsverhuur om de omgeving te verkennen. Voor extra gemak tijdens uw verblijf zijn er tevens bagageopslag en expresdiensten beschikbaar.
Is Casa Cavour geschikt voor reizigers die geïnteresseerd zijn in lokale activiteiten?
Absoluut. De ligging van Casa Cavour in Garda maakt het een uitstekende uitvalsbasis voor diverse lokale activiteiten. Gasten hebben gemakkelijk toegang tot de mogelijkheden om te varen op het Gardameer en kunnen genieten van fietsen langs de schilderachtige routes in de omgeving. De fietsverhuur van de accommodatie vergemakkelijkt deze buitenactiviteiten nog meer.
Hoe ver is Casa Cavour van de belangrijkste bezienswaardigheden en vervoersknooppunten?
Casa Cavour is goed gepositioneerd voor het verkennen van de regio. Het ligt op ongeveer 15 km van het populaire themapark Gardaland, waardoor het een handige keuze is voor gezinnen. De luchthaven van Verona ligt op ongeveer 29 km afstand en biedt toegankelijke vervoersverbindingen voor aankomende en vertrekkende gasten.
Wat maakt Casa Cavour een unieke plek om te verblijven in Garda?
Casa Cavour biedt een unieke ervaring door een verblijf in een historisch gebouw te combineren met moderne voorzieningen en attente service. De historische setting, gecombineerd met voorzieningen als een zonneterras, privé in- en uitchecken, een conciërgeservice en het opladen van elektrische voertuigen, zorgen voor een onderscheidende en comfortabele accommodatie in Garda.

Bezoekersstatistieken

6.386 gasten bezochten Casa Cavour in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,5 bezoeken en een piek van 701 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die Casa Cavour bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V13

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

More hotels in Garda

Hotels with Parking in Garda Hotels with Breakfast in Garda

🏨 Eigenaar of beheerder van Casa Cavour?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Casa Cavour - Garda

Hotels
Casa Cavour - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

Casa Cavour is een accommodatiebedrijf gevestigd in Garda, Italië, en biedt een uniek verblijf in een historisch gebouw in de pittoreske regio van het Gardameer. Deze accommodatie biedt comfortabele accommodatie met airconditioning, een eigen badkamer en moderne voorzieningen zoals een minibar en een flatscreen-tv, naast handige diensten zoals conciërgehulp en fietsverhuur.

Gasten van Casa Cavour kunnen zich onderdompelen in een omgeving die historische charme combineert met modern comfort. De accommodatie beschikt over een uitnodigend zonneterras, dat een ontspannen plek biedt om te genieten van het mediterrane klimaat van het Gardameer. Gratis WiFi zorgt ervoor dat gasten tijdens hun verblijf verbonden blijven. De zorgvuldig ingerichte kamers zijn ontworpen voor comfort en beschikken over airconditioning voor de warmere dagen en een eigen badkamer. Voor extra gemak beschikken sommige accommodaties over een balkon met uitnodigend uitzicht op de bergen, een praktische kitchenette en geluidsisolatie om een ​​rustige omgeving te garanderen.

Casa Cavour geeft prioriteit aan het gemak van de gasten met een scala aan diensten die zijn ontworpen om het verblijf te verbeteren. Deze omvatten opties voor privé in- en uitchecken, een speciale conciërgeservice om te helpen met lokale aanbevelingen en oplaadfaciliteiten voor elektrische voertuigen voor milieubewuste reizigers. De beschikbaarheid van fietsverhuur stimuleert het verkennen van de schilderachtige omgeving van Garda, perfect voor het ontdekken van de promenade langs het meer of nabijgelegen fietsroutes. Extra voorzieningen zoals bagageopslag en expresdiensten dragen bij aan een naadloze reiservaring. Elke ochtend kunnen gasten hun dag beginnen met een continentaal ontbijtbuffet met een selectie verse zoete deegwaren en fruit, die de lokale culinaire tradities weerspiegelen.

Dit accommodatiebedrijf ligt in Garda en biedt een strategische uitvalsbasis voor het verkennen van de wijdere omgeving van het Gardameer. De accommodatie is gunstig gelegen op ongeveer 15 km van het populaire themapark Gardaland en op 29 km van de luchthaven van Verona, waardoor aankomsten en excursies eenvoudig zijn. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer de beroemde thermale baden van Terme Sirmione en het historische Castello di Avio, die gasten uitnodigen om zich te verdiepen in het rijke erfgoed van de regio. De omgeving van Garda is ook ideaal voor buitenactiviteiten, met mogelijkheden om te varen op het meer en diverse fietsactiviteiten. Casa Cavour biedt een gastvrij toevluchtsoord voor diegenen die de schoonheid en activiteiten van het Gardameer willen ervaren.

Veelgestelde vragen — Casa Cavour

Waar ligt Casa Cavour?
Casa Cavour ligt in Garda, een charmant stadje aan de oostelijke oever van het Gardameer, Italië. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de stad en de schilderachtige oever van het meer. De accommodatie is ook gunstig gelegen voor het verkennen van regionale bezienswaardigheden zoals Gardaland, Terme Sirmione en Castello di Avio.
Welke voorzieningen zijn beschikbaar in de kamers van Casa Cavour?
De accommodaties van Casa Cavour zijn ontworpen voor comfort en gemak. Elke kamer beschikt over airconditioning, een eigen badkamer, een minibar en een flatscreen-tv. Voor een rustiger verblijf zijn er ook specifieke kamers met een balkon met uitzicht op de bergen, een praktische kitchenette en geluidsisolatie.
Biedt Casa Cavour ontbijt- of dineropties?
Ja, Casa Cavour serveert elke ochtend een continentaal ontbijtbuffet. U kunt genieten van een selectie vers gebak en fruit, zodat u de dag prettig kunt beginnen voordat u Garda en de omliggende regio rond het Gardameer gaat verkennen. De accommodatie vermeldt geen andere eetgelegenheden.
Welke diensten biedt Casa Cavour voor gasten?
Casa Cavour biedt een scala aan diensten om de gastervaring te verbeteren. Deze omvatten privé in- en uitchecken, een conciërgeservice voor hulp, het opladen van elektrische voertuigen en fietsverhuur om de omgeving te verkennen. Voor extra gemak tijdens uw verblijf zijn er tevens bagageopslag en expresdiensten beschikbaar.
Is Casa Cavour geschikt voor reizigers die geïnteresseerd zijn in lokale activiteiten?
Absoluut. De ligging van Casa Cavour in Garda maakt het een uitstekende uitvalsbasis voor diverse lokale activiteiten. Gasten hebben gemakkelijk toegang tot de mogelijkheden om te varen op het Gardameer en kunnen genieten van fietsen langs de schilderachtige routes in de omgeving. De fietsverhuur van de accommodatie vergemakkelijkt deze buitenactiviteiten nog meer.
Hoe ver is Casa Cavour van de belangrijkste bezienswaardigheden en vervoersknooppunten?
Casa Cavour is goed gepositioneerd voor het verkennen van de regio. Het ligt op ongeveer 15 km van het populaire themapark Gardaland, waardoor het een handige keuze is voor gezinnen. De luchthaven van Verona ligt op ongeveer 29 km afstand en biedt toegankelijke vervoersverbindingen voor aankomende en vertrekkende gasten.
Wat maakt Casa Cavour een unieke plek om te verblijven in Garda?
Casa Cavour biedt een unieke ervaring door een verblijf in een historisch gebouw te combineren met moderne voorzieningen en attente service. De historische setting, gecombineerd met voorzieningen als een zonneterras, privé in- en uitchecken, een conciërgeservice en het opladen van elektrische voertuigen, zorgen voor een onderscheidende en comfortabele accommodatie in Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

Casa Cavour
5 Via Cavour
Garda (VR)
Italië
Website

Services & faciliteiten

Free WiFi
Parking
Breakfast

Bezienswaardigheden

Gardaland 15 km
Movieland Park 16 km
Caneva Aquapark 16 km
Funivia Monte Baldo 28 km
Grotte di Catullo 29 km
Parco Giardino Sigurtà 30 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 59 km
Brescia 63 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of Casa Cavour?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

6.386 gasten bezochten Casa Cavour in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,5 bezoeken en een piek van 701 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V13