GardaLake.com
33 Joy Dreams - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

33 Joy Dreams, Castelnuovo del Garda

📍 Via beverador, Castelnuovo del Garda

🅿️ Parkeren 📶 WiFi
Boek nu

33 Joy Dreams is een ruim accommodatiebedrijf gelegen in Castelnuovo del Garda en biedt comfortabele pensionaccommodatie met een tuin en essentiële voorzieningen voor een ontspannen verblijf in de buurt van het Gardameer. Deze accommodatie biedt een gastvrije omgeving voor gasten die op zoek zijn naar een rustige uitvalsbasis om de levendige regio Veneto te verkennen. Elke unit van 33 Joy Dreams is ontworpen voor comfort en beschikt over airconditioning en een eigen badkamer, wat een aangename ervaring garandeert. Gasten kunnen genieten van het gemak van units op de begane grond, waardoor de toegang voor alle bezoekers eenvoudig en duidelijk is. De accommodatie biedt ook gratis WiFi, zodat gasten tijdens hun verblijf verbonden kunnen blijven. Het pension is goed uitgerust met …

Meer lezen →

Locatie & contact

Via beverador
Castelnuovo del Garda (VR)
Italië
📍 Openen in Google Maps

Services & faciliteiten

Free WiFiParkingFree Parking

Bezienswaardigheden

Gardaland 8 km
Caneva Aquapark 10 km
Movieland Park 10 km
Parco Giardino Sigurtà 15 km
Arena di Verona 22 km
Verona 22 km
Grotte di Catullo 22 km
Funivia Monte Baldo 47 km
Il Vittoriale 51 km
Mantova 54 km
Brescia 55 km
Cascate del Varone 72 km
Trento 86 km

Veelgestelde vragen

Waar is 33 Joy Dreams gevestigd?
33 Joy Dreams ligt in Castelnuovo del Garda, een levendige stad in de regio van het Gardameer in Italië. In de accommodatie wordt specifiek vermeld dat het zich in Sandra bevindt, een gebied in Castelnuovo del Garda, dat een handige uitvalsbasis biedt voor het verkennen van de lokale bezienswaardigheden en de wijdere regio Veneto, bekend om zijn landschappelijke schoonheid en culturele bezienswaardigheden.
Hoe bereikbaar is 33 Joy Dreams met vervoer?
Het logiesbedrijf biedt een goede bereikbaarheid voor reizigers. De luchthaven van Verona is gunstig gelegen op slechts 14 km afstand, waardoor zowel internationale als binnenlandse gasten gemakkelijk kunnen aankomen en vertrekken. De ligging in Castelnuovo del Garda zorgt ook voor eenvoudige toegang tot regionale wegennetwerken voor gasten die met de auto reizen, waardoor verkenning eenvoudig wordt.
Biedt 33 Joy Dreams eetgelegenheden of ontbijt?
In de verstrekte beschrijving wordt geen ontbijt- of dinerservice ter plaatse vermeld. Elke kamer is echter uitgerust met een koelkast, een waterkoker en een thee- en koffiezetapparaat, zodat u lichte versnaperingen en drankjes kunt bereiden. Castelnuovo del Garda biedt diverse lokale eetgelegenheden in de buurt voor maaltijden.
Is 33 Joy Dreams geschikt voor gezinnen?
Met ruime accommodatie, units op de begane grond en de nabijheid van gezinsvriendelijke attracties zoals Gardaland (op slechts 9 km afstand), kan 33 Joy Dreams een geschikte optie zijn voor gezinnen. De aanwezigheid van een tuin zorgt bovendien voor een aangename buitenruimte voor ontspanning en plezier voor alle leeftijden.
Wat zijn de typische in- en uitchecktijden bij 33 Joy Dreams?
Specifieke in- en uitchecktijden worden niet gedetailleerd beschreven in de accommodatiebeschrijving. Over het algemeen wordt gasten geadviseerd om deze gegevens vóór aankomst rechtstreeks met 33 Joy Dreams te bevestigen. Dit zorgt voor een soepele en gemakkelijke ervaring, waardoor u uw verblijf in Castelnuovo del Garda goed kunt plannen.
Welke attracties liggen er in de buurt van 33 Joy Dreams?
Gasten van 33 Joy Dreams zijn goed geplaatst om diverse belangrijke bezienswaardigheden te bezoeken. Gardaland ligt op slechts 9 km afstand en de basiliek van San Zeno en Terme Sirmione - Virgilio liggen beide op 19 km afstand. De historische Verona Arena ligt ook op 22 km van de accommodatie en biedt diverse culturele en uitgaansmogelijkheden.
Welke unieke kenmerken biedt 33 Joy Dreams voor een verblijf?
33 Joy Dreams onderscheidt zich als een ruim pension met comfortabele accommodaties op de begane grond met airconditioning en een eigen badkamer. De voorzieningen, waaronder een tuin, gratis WiFi en essentiële benodigdheden op de kamer, zoals een thee-/koffiezetapparaat en een koelkast, bieden een zelfvoorzienend en ontspannen verblijf in Castelnuovo del Garda, ideaal voor het verkennen van de regio van het Gardameer.

Bezoekersstatistieken

6.206 gasten bezochten 33 Joy Dreams in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,0 bezoeken en een piek van 711 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Populairste nationaliteiten die 33 Joy Dreams bezoeken

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Mexico
HK
Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V10

Beoordeeld door de redactie van Gardalake.com
Experts aan het Gardameer sinds 1988

More hotels in Castelnuovo del Garda

Hotels with Parking in Castelnuovo del Garda Hotels with Free Parking in Castelnuovo del Garda

🏨 Eigenaar of beheerder van 33 Joy Dreams?

Statistieken bekijken

GardaLake.com

Gardameer Hotels & Reisgids

Voor info, updates en partnerschappen: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

33 Joy Dreams - Castelnuovo del Garda

Hotels
33 Joy Dreams - hotels in Castelnuovo del Garda, Lake Garda, Italy

33 Joy Dreams is een ruim accommodatiebedrijf gelegen in Castelnuovo del Garda en biedt comfortabele pensionaccommodatie met een tuin en essentiële voorzieningen voor een ontspannen verblijf in de buurt van het Gardameer. Deze accommodatie biedt een gastvrije omgeving voor gasten die op zoek zijn naar een rustige uitvalsbasis om de levendige regio Veneto te verkennen. Elke unit van 33 Joy Dreams is ontworpen voor comfort en beschikt over airconditioning en een eigen badkamer, wat een aangename ervaring garandeert. Gasten kunnen genieten van het gemak van units op de begane grond, waardoor de toegang voor alle bezoekers eenvoudig en duidelijk is. De accommodatie biedt ook gratis WiFi, zodat gasten tijdens hun verblijf verbonden kunnen blijven.

Het pension is goed uitgerust met een scala aan voorzieningen op de kamer om elk verblijf te verbeteren. Elke kamer beschikt over een thee- en koffiezetapparaat, een bidet, een haardroger en gratis toiletartikelen voor extra comfort en gemak. Verdere praktische voorzieningen zoals een koelkast, een waterkoker, een kledingkast en een televisie zijn aanwezig, zodat aan de dagelijkse behoeften wordt voldaan en een zelfvoorzienende ervaring wordt gegarandeerd. De uitnodigende tuin biedt een rustige buitenruimte waar bezoekers kunnen ontspannen en genieten van het mediterrane klimaat na een dag sightseeing of zakendoen.

33 Joy Dreams ligt in Castelnuovo del Garda, een charmant stadje in de omgeving van het Gardameer, en biedt de nabijheid van diverse populaire bezienswaardigheden. Gezinnen en sensatiezoekers vinden Gardaland op slechts 9 km afstand, terwijl cultuurliefhebbers een bezoek kunnen brengen aan de San Zeno-basiliek, op 19 km van de accommodatie. Voor degenen die ontspanning en welzijn zoeken, ligt Terme Sirmione - Virgilio ook op 19 km afstand. De historische Verona Arena ligt op 22 km afstand en biedt mogelijkheden voor culturele uitstapjes en evenementen. Het reisgemak wordt verder vergroot doordat de luchthaven van Verona slechts 14 km verderop ligt, waardoor aankomst en vertrek soepel verlopen voor zowel internationale als binnenlandse bezoekers. Dit accommodatiebedrijf is een ideale keuze voor diegenen die het gevarieerde aanbod van het Gardameer en de omgeving willen ontdekken en biedt een comfortabele en goed gelegen uitvalsbasis voor verkenning.

Veelgestelde vragen — 33 Joy Dreams

Waar is 33 Joy Dreams gevestigd?
33 Joy Dreams ligt in Castelnuovo del Garda, een levendige stad in de regio van het Gardameer in Italië. In de accommodatie wordt specifiek vermeld dat het zich in Sandra bevindt, een gebied in Castelnuovo del Garda, dat een handige uitvalsbasis biedt voor het verkennen van de lokale bezienswaardigheden en de wijdere regio Veneto, bekend om zijn landschappelijke schoonheid en culturele bezienswaardigheden.
Hoe bereikbaar is 33 Joy Dreams met vervoer?
Het logiesbedrijf biedt een goede bereikbaarheid voor reizigers. De luchthaven van Verona is gunstig gelegen op slechts 14 km afstand, waardoor zowel internationale als binnenlandse gasten gemakkelijk kunnen aankomen en vertrekken. De ligging in Castelnuovo del Garda zorgt ook voor eenvoudige toegang tot regionale wegennetwerken voor gasten die met de auto reizen, waardoor verkenning eenvoudig wordt.
Biedt 33 Joy Dreams eetgelegenheden of ontbijt?
In de verstrekte beschrijving wordt geen ontbijt- of dinerservice ter plaatse vermeld. Elke kamer is echter uitgerust met een koelkast, een waterkoker en een thee- en koffiezetapparaat, zodat u lichte versnaperingen en drankjes kunt bereiden. Castelnuovo del Garda biedt diverse lokale eetgelegenheden in de buurt voor maaltijden.
Is 33 Joy Dreams geschikt voor gezinnen?
Met ruime accommodatie, units op de begane grond en de nabijheid van gezinsvriendelijke attracties zoals Gardaland (op slechts 9 km afstand), kan 33 Joy Dreams een geschikte optie zijn voor gezinnen. De aanwezigheid van een tuin zorgt bovendien voor een aangename buitenruimte voor ontspanning en plezier voor alle leeftijden.
Wat zijn de typische in- en uitchecktijden bij 33 Joy Dreams?
Specifieke in- en uitchecktijden worden niet gedetailleerd beschreven in de accommodatiebeschrijving. Over het algemeen wordt gasten geadviseerd om deze gegevens vóór aankomst rechtstreeks met 33 Joy Dreams te bevestigen. Dit zorgt voor een soepele en gemakkelijke ervaring, waardoor u uw verblijf in Castelnuovo del Garda goed kunt plannen.
Welke attracties liggen er in de buurt van 33 Joy Dreams?
Gasten van 33 Joy Dreams zijn goed geplaatst om diverse belangrijke bezienswaardigheden te bezoeken. Gardaland ligt op slechts 9 km afstand en de basiliek van San Zeno en Terme Sirmione - Virgilio liggen beide op 19 km afstand. De historische Verona Arena ligt ook op 22 km van de accommodatie en biedt diverse culturele en uitgaansmogelijkheden.
Welke unieke kenmerken biedt 33 Joy Dreams voor een verblijf?
33 Joy Dreams onderscheidt zich als een ruim pension met comfortabele accommodaties op de begane grond met airconditioning en een eigen badkamer. De voorzieningen, waaronder een tuin, gratis WiFi en essentiële benodigdheden op de kamer, zoals een thee-/koffiezetapparaat en een koelkast, bieden een zelfvoorzienend en ontspannen verblijf in Castelnuovo del Garda, ideaal voor het verkennen van de regio van het Gardameer.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Locatie & contact

33 Joy Dreams
Via beverador
Castelnuovo del Garda (VR)
Italië
Website

Services & faciliteiten

Free WiFi
Parking
Free Parking

Bezienswaardigheden

Gardaland 8 km
Caneva Aquapark 10 km
Movieland Park 10 km
Parco Giardino Sigurtà 15 km
Arena di Verona 22 km
Verona 22 km
Grotte di Catullo 22 km
Funivia Monte Baldo 47 km
Il Vittoriale 51 km
Mantova 54 km
Brescia 55 km
Cascate del Varone 72 km
Trento 86 km
Boek nu
🏨

Are you the owner or manager of 33 Joy Dreams?

Beheer uw vermelding en volg uw bezoekers

6.206 gasten bezochten 33 Joy Dreams in de afgelopen 365 dagen, met een dagelijks gemiddelde van 17,0 bezoeken en een piek van 711 in Apr 2026 waarvan 100% Desktop en 0% Mobiel.

Duitsland
Italië
Nederland
Oostenrijk
Engeland
Zwitserland
België
Polen
Rusland
Singapore
China
Mexico
HK

Realtime statistieken, AI-bots en webcrawlers worden gefilterd — de gegevens tonen alleen echte menselijke bezoeken — bijgewerkt op de 2e van elke maand · V10