GardaLake.com
Villa Betty Apartments - accommodation in Arco, Lake Garda, Italy

Villa Betty Apartments, Arco

📍 43 Via San Martino, Arco

🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A Villa Betty Apartments egy kényelmes szálláshely Arcóban, Olaszország északi Garda-tó régiójának nyüzsgő városában. Ez a szálláshely jól felszerelt, légkondicionált apartmanokat kínál, amelyek mindegyike saját erkéllyel, teljesen felszerelt konyhával és ingyenes Wi-Fi-vel rendelkezik, így ideális választás azoknak az utazóknak, akik független tartózkodásra vágynak modern kényelemmel és szabadtéri tevékenységekhez. A Villa Betty Apartments minden apartmanja a kényelmet és az önellátást szolgálja, saját fürdőszobával és hangszigeteléssel a békés elvonuláshoz. A teljesen felszerelt konyha lehetővé teszi az ételek kényelmes elkészítését, kiegészítve egy külön étkezősarokkal az apartmanban. A további kényelem érdekében mosógép és ingyenes piperecikkek is rendelkezésre állnak, így rövid és hosszabb tartózkodás esetén is. Sok szálláson kanapéágy is található, így családok vagy csoportok számára rugalmas alvási lehetőségeket kínálnak. Az egyes apartmanokon túl a …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

43 Via San Martino
Arco (TN)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFiParkingAir ConditioningGardenTerraceBalconyEV Charging

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 8 km
Funivia Monte Baldo 23 km
Trento 33 km
Il Vittoriale 49 km
Gardaland 76 km
Movieland Park 78 km
Caneva Aquapark 78 km
Parco Giardino Sigurtà 86 km
Arena di Verona 88 km
Verona 88 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 117 km
Brescia 122 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Villa Betty Apartments?
A Villa Betty Apartments épülete Arcóban, a Trentino régió bájos városában található, a Garda-tótól északra, Olaszországban. Ez a hely kényelmes hozzáférést biztosít a város kényelmi szolgáltatásaihoz és a Garda-tó szélesebb körzetében elérhető változatos szabadtéri tevékenységekhez, beleértve a hegymászást, túrázást és kerékpározást.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak a Villa Betty apartmanjai?
A Villa Betty Apartments minden apartmanja légkondicionálóval, saját erkéllyel és saját fürdőszobával rendelkezik. A vendégek egy teljesen felszerelt konyhát, mosógépet, ingyenes piperecikkeket, étkezőt és kanapét is találhatnak, biztosítva a kényelmes és önellátó tartózkodást. A wifi a szálláshely egész területén ingyenes.
A Villa Betty Apartments kínál parkolási lehetőséget?
Igen, a Villa Betty Apartments számos kényelmes parkolási lehetőséget kínál. A vendégek ingyenes helyszíni parkolót, elektromos járművek töltőállomást és külön kerékpárparkolót vehetnek igénybe. Ezek a létesítmények különféle utazási igényeket elégítenek ki, így a vendégek könnyedén felfedezhetik a régiót autóval vagy kerékpárral.
Milyen be- és kijelentkezési eljárások vannak a szálláshelyen?
A szálláshely privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat kínál, amelyek zökkenőmentes és személyre szabott élményt nyújtanak a vendégeknek. Emellett expressz szolgáltatások is rendelkezésre állnak, amelyek célja, hogy az érkezés és távozás a lehető leghatékonyabb és kényelmesebb legyen minden látogató számára.
Milyen helyi látnivalók érhetők el a Villa Betty Apartments szállásától?
A Villa Betty Apartments vendégei könnyedén elérhetik számos helyi látnivalót. A festői Varone-vízesés mindössze 8 km-re található, és természeti látványt nyújt. A kultúra és a tudomány iránt érdeklődők számára a MUSE (Trentói Tudományos Múzeum) körülbelül 33 km-re található. A Garda-tó nyüzsgő tevékenységei és festői szépsége szintén könnyen megközelíthető.
A Villa Betty Apartments alkalmas családok számára?
Igen, a Villa Betty Apartments kiválóan alkalmas családok számára. A tágas apartmanok teljesen felszerelt konyhával rendelkeznek az ételek elkészítéséhez, saját fürdőszobával, és gyakran tartalmaznak egy kanapét a rugalmas alváshoz. A mosógép és a kerthelyiség megléte tovább növeli a gyermekkel utazó családok kényelmét.
Mitől a Villa Betty Apartments egyedülálló választás Arcóban?
A Villa Betty Apartments kitűnik átfogó önellátó kényelmi szolgáltatásaival, beleértve a teljesen felszerelt konyhákat és mosógépeket, valamint olyan átgondolt szolgáltatásokat, mint a privát be- és kijelentkezés, valamint az elektromos járművek ingyenes töltése. Arco-i elhelyezkedése és kerékpárparkolója kiváló kiindulópontot nyújt a Garda-tó régiójának önálló felfedezésére vágyó aktív utazók számára.

Látogatói statisztikák

5 491 vendég látogatta meg Villa Betty Apartments-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 15,0 látogatással és 604 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 96% Asztali és 4% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Villa Betty Apartments

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V11

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Villa Betty Apartments?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Villa Betty Apartments - Arco

Villa Betty Apartments - accommodation in Arco, Lake Garda, Italy

A Villa Betty Apartments egy kényelmes szálláshely Arcóban, Olaszország északi Garda-tó régiójának nyüzsgő városában. Ez a szálláshely jól felszerelt, légkondicionált apartmanokat kínál, amelyek mindegyike saját erkéllyel, teljesen felszerelt konyhával és ingyenes Wi-Fi-vel rendelkezik, így ideális választás azoknak az utazóknak, akik független tartózkodásra vágynak modern kényelemmel és szabadtéri tevékenységekhez.

A Villa Betty Apartments minden apartmanja a kényelmet és az önellátást szolgálja, saját fürdőszobával és hangszigeteléssel a békés elvonuláshoz. A teljesen felszerelt konyha lehetővé teszi az ételek kényelmes elkészítését, kiegészítve egy külön étkezősarokkal az apartmanban. A további kényelem érdekében mosógép és ingyenes piperecikkek is rendelkezésre állnak, így rövid és hosszabb tartózkodás esetén is. Sok szálláson kanapéágy is található, így családok vagy csoportok számára rugalmas alvási lehetőségeket kínálnak.

Az egyes apartmanokon túl a vendégek élvezhetik az ingatlan hívogató kertjét és teraszát, amelyek tökéletes kikapcsolódást nyújtanak az Arco és a környező Garda-tó felfedezésével töltött nap után. A szálláshely-üzletág a kényelemre helyezi a hangsúlyt olyan szolgáltatásokkal, mint a privát be- és kijelentkezés, biztosítva a zökkenőmentes érkezést és távozást. A praktikus szolgáltatások közé tartozik az ingyenes helyszíni parkolás, az elektromos járművek töltőállomása és a dedikált kerékpárparkoló, amely különféle közlekedési módokat kínál, és támogatja a régióban népszerű aktív életmódot. Expressz szolgáltatások is elérhetők a vendégélmény fokozása érdekében.

A hegymászási lehetőségeiről és a Garda-tó festői északi partjaihoz való közelségéről ismert Arco dinamikus környezetet biztosít. A Villa Betty Apartments vendégei könnyedén elérhetik a helyi látnivalókat, beleértve a Varone-vízesést, amely mindössze 8 km-re található, és a MUSE nevezetes múzeumot, amely 33 km-re található. A veronai repülőtér 83 km-re található, és összeköti a régiót a szélesebb utazási hálózatokkal. Azok a vendégek, akik önellátó és jól felszerelt kiindulópontot keresnek az Arco és a Garda-tó körüli természeti szépségek és kulturális látnivalók felfedezéséhez, a Villa Betty Apartments praktikus és barátságos választásnak találják.

Gyakran ismételt kérdések — Villa Betty Apartments

Hol található Villa Betty Apartments?
A Villa Betty Apartments épülete Arcóban, a Trentino régió bájos városában található, a Garda-tótól északra, Olaszországban. Ez a hely kényelmes hozzáférést biztosít a város kényelmi szolgáltatásaihoz és a Garda-tó szélesebb körzetében elérhető változatos szabadtéri tevékenységekhez, beleértve a hegymászást, túrázást és kerékpározást.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak a Villa Betty apartmanjai?
A Villa Betty Apartments minden apartmanja légkondicionálóval, saját erkéllyel és saját fürdőszobával rendelkezik. A vendégek egy teljesen felszerelt konyhát, mosógépet, ingyenes piperecikkeket, étkezőt és kanapét is találhatnak, biztosítva a kényelmes és önellátó tartózkodást. A wifi a szálláshely egész területén ingyenes.
A Villa Betty Apartments kínál parkolási lehetőséget?
Igen, a Villa Betty Apartments számos kényelmes parkolási lehetőséget kínál. A vendégek ingyenes helyszíni parkolót, elektromos járművek töltőállomást és külön kerékpárparkolót vehetnek igénybe. Ezek a létesítmények különféle utazási igényeket elégítenek ki, így a vendégek könnyedén felfedezhetik a régiót autóval vagy kerékpárral.
Milyen be- és kijelentkezési eljárások vannak a szálláshelyen?
A szálláshely privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat kínál, amelyek zökkenőmentes és személyre szabott élményt nyújtanak a vendégeknek. Emellett expressz szolgáltatások is rendelkezésre állnak, amelyek célja, hogy az érkezés és távozás a lehető leghatékonyabb és kényelmesebb legyen minden látogató számára.
Milyen helyi látnivalók érhetők el a Villa Betty Apartments szállásától?
A Villa Betty Apartments vendégei könnyedén elérhetik számos helyi látnivalót. A festői Varone-vízesés mindössze 8 km-re található, és természeti látványt nyújt. A kultúra és a tudomány iránt érdeklődők számára a MUSE (Trentói Tudományos Múzeum) körülbelül 33 km-re található. A Garda-tó nyüzsgő tevékenységei és festői szépsége szintén könnyen megközelíthető.
A Villa Betty Apartments alkalmas családok számára?
Igen, a Villa Betty Apartments kiválóan alkalmas családok számára. A tágas apartmanok teljesen felszerelt konyhával rendelkeznek az ételek elkészítéséhez, saját fürdőszobával, és gyakran tartalmaznak egy kanapét a rugalmas alváshoz. A mosógép és a kerthelyiség megléte tovább növeli a gyermekkel utazó családok kényelmét.
Mitől a Villa Betty Apartments egyedülálló választás Arcóban?
A Villa Betty Apartments kitűnik átfogó önellátó kényelmi szolgáltatásaival, beleértve a teljesen felszerelt konyhákat és mosógépeket, valamint olyan átgondolt szolgáltatásokat, mint a privát be- és kijelentkezés, valamint az elektromos járművek ingyenes töltése. Arco-i elhelyezkedése és kerékpárparkolója kiváló kiindulópontot nyújt a Garda-tó régiójának önálló felfedezésére vágyó aktív utazók számára.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Villa Betty Apartments
43 Via San Martino
Arco (TN)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Garden
Terrace
Balcony
EV Charging

Közeli látványosságok

Cascate del Varone 8 km
Funivia Monte Baldo 23 km
Trento 33 km
Il Vittoriale 49 km
Gardaland 76 km
Movieland Park 78 km
Caneva Aquapark 78 km
Parco Giardino Sigurtà 86 km
Arena di Verona 88 km
Verona 88 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 117 km
Brescia 122 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Villa Betty Apartments?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

5 491 vendég látogatta meg Villa Betty Apartments-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 15,0 látogatással és 604 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 96% Asztali és 4% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V11