GardaLake.com
Residenza Le Vigne - holiday apartments in Pozzolengo, Lake Garda, Italy

Residenza Le Vigne, Pozzolengo

📍 Strada Peschiera, Pozzolengo

💆 Spa 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A Residenza Le Vigne egy tágas, nemrégiben felújított nyaraló Pozzolengóban, a Garda-tó régió bájos városában. Ez a szálláshely-vállalkozás privát és kényelmes önellátó szállást kínál vendégeinek, két hálószobával, teljesen felszerelt konyhával, valamint olyan modern kényelmi szolgáltatásokkal, mint a légkondicionálás és az ingyenes Wi-Fi, így ideális kiindulópont a környék felfedezéséhez. A Residenza Le Vigne vendégei a pihenésre és függetlenségre tervezett barátságos környezetre számíthatnak. Az ingatlan kényelmes lakótereket kínál, köztük két jól felszerelt hálószobát, egy külön nappalit a kikapcsolódásra, valamint egy tiszta, funkcionális fürdőszobát. A kulináris igényeket kielégítő, teljesen felszerelt konyha kávéfőzővel és étkezővel rendelkezik, így a látogatók elkészíthetik saját ételeiket, és élvezhetik a környező Garda-tó környékéről származó helyi termékeket. A belső tereken túl a Residenza Le Vigne a szabadtéri életre is kiterjeszti …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Strada Peschiera
Pozzolengo (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & WellnessFree WiFiParkingAir ConditioningCycling

Közeli látványosságok

Movieland Park 9 km
Caneva Aquapark 9 km
Grotte di Catullo 9 km
Gardaland 10 km
Parco Giardino Sigurtà 14 km
Il Vittoriale 37 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Mantova 39 km
Brescia 41 km
Funivia Monte Baldo 58 km
Cascate del Varone 82 km
Trento 96 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Residenza Le Vigne?
A Residenza Le Vigne Pozzolengóban található, egy elbűvölő városkában a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a hely békés környezetet kínál, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a tó látnivalóihoz és a környező vidékhez, amely szőlőültetvényeiről és olajfaligeteiről ismert.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Residenza Le Vigne?
A Residenza Le Vigne vendégei számos kényelmi szolgáltatást élvezhetnek a kényelmes tartózkodás érdekében. Ezek közé tartozik az ingyenes Wi-Fi, légkondicionálás, teljesen felszerelt konyha kávéfőzővel, étkezősarok és saját terasz. A szálláshely ingyenes helyszíni magánparkolót és kerékpártárolót is kínál.
A Residenza Le Vigne alkalmas családok számára?
Igen, a Residenza Le Vigne kiválóan alkalmas családok számára. A tágas nyaralóban két hálószoba és egy nappali található, amelyek tágas teret biztosítanak. A szabadtéri ülő- és piknikezőhelyei a gyerekek számára kínálnak játékteret, és kényelmes helyen, a Gardaland vidámparktól mindössze 9 km-re található.
Mik a be- és kijelentkezési eljárások?
A Residenza Le Vigne privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat kínál vendégeinek. Ez a személyre szabott megközelítés zökkenőmentes és hatékony érkezési és távozási folyamatot biztosít, nagyobb rugalmasságot és exkluzívabb élményt tesz lehetővé pozzolengói tartózkodása során.
Milyen étkezési lehetőségek állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
A Residenza Le Vigne önellátó nyaraló teljesen felszerelt konyhával, kávéfőzővel és étkezősarokkal. A vendégek kényelmesen elkészíthetik saját ételeiket, ami rugalmasságot és lehetőséget kínál arra, hogy a helyi alapanyagokat kóstolhassák szabadidejükben.
Milyen látnivalókra számíthatok Residenza Le Vigne környékén?
Számos látnivaló könnyen elérhető a Residenza Le Vigne épületétől. A San Martino della Battaglia tornya 3,4 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio termálfürdő 8 km-re, a népszerű Gardaland vidámpark pedig 9 km-re található. Verona repülőtere szintén 27 km-re található.
Mitől a Residenza Le Vigne egyedülálló választás a Garda-tóhoz?
A Residenza Le Vigne a közelmúltban felújított, tágas nyaralóként emelkedik ki, amely privát és független szállásélményt kínál Pozzolengóban. Átfogó felszereltsége, beleértve a teljesen felszerelt konyhát, saját parkolót és szabadtéri tereket, valamint a kulcsfontosságú látnivalók közelében elhelyezkedő stratégiai elhelyezkedése kényelmes és kényelmes kiindulópontot biztosít a Garda-tó régió felfedezéséhez.

Látogatói statisztikák

4 877 vendég látogatta meg Residenza Le Vigne-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,4 látogatással és 577 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 2% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Residenza Le Vigne

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK
Mexikó
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V16

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Residenza Le Vigne?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residenza Le Vigne - Pozzolengo

Holiday Apartments
Residenza Le Vigne - holiday apartments in Pozzolengo, Lake Garda, Italy

A Residenza Le Vigne egy tágas, nemrégiben felújított nyaraló Pozzolengóban, a Garda-tó régió bájos városában. Ez a szálláshely-vállalkozás privát és kényelmes önellátó szállást kínál vendégeinek, két hálószobával, teljesen felszerelt konyhával, valamint olyan modern kényelmi szolgáltatásokkal, mint a légkondicionálás és az ingyenes Wi-Fi, így ideális kiindulópont a környék felfedezéséhez.

A Residenza Le Vigne vendégei a pihenésre és függetlenségre tervezett barátságos környezetre számíthatnak. Az ingatlan kényelmes lakótereket kínál, köztük két jól felszerelt hálószobát, egy külön nappalit a kikapcsolódásra, valamint egy tiszta, funkcionális fürdőszobát. A kulináris igényeket kielégítő, teljesen felszerelt konyha kávéfőzővel és étkezővel rendelkezik, így a látogatók elkészíthetik saját ételeiket, és élvezhetik a környező Garda-tó környékéről származó helyi termékeket.

A belső tereken túl a Residenza Le Vigne a szabadtéri életre is kiterjeszti vonzerejét. A privát terasz nyugodt helyet kínál a reggeli kávézáshoz vagy az esti kikapcsolódáshoz, amelyet egy szabadtéri ülősarok és egy külön piknikezőhely egészít ki, amely tökéletes a mediterrán éghajlat élvezetéhez. Azok számára, akik kedvelik a Garda-tó körüli festői útvonalak felfedezését, a helyszínen kényelmesen elérhető kerékpárparkoló, amely arra ösztönzi a vendégeket, hogy két keréken fedezzék fel Pozzolengot és környékét.

A nyaraló problémamentes élményt biztosít olyan praktikus kényelmi szolgáltatásokkal, mint az ingyenes helyszíni privát parkolás, amely jelentős előny a régiót autóval felfedező utazók számára. Ezenkívül a vendégek privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat is igénybe vehetnek, fokozva az exkluzivitás érzését és a személyes odafigyelést. A Pozzolengóban található szálláshely kényelmes hozzáférést kínál számos nevezetes látnivalóhoz. A történelmi San Martino della Battaglia torony mindössze 3,4 km-re, a híres Terme Sirmione - Virgilio termálfürdő pedig 8 km-re található, és lehetőséget kínál a wellnessre és a kikapcsolódásra. A családok értékelni fogják a Gardaland közelségét, amely 9 km-re található a szálláshelytől. A veronai repülőtér is könnyen megközelíthető 27 km-re, és egyszerűsíti a nemzetközi és belföldi turisták utazását a gyönyörű Garda-tó régióban. Tapasztalja meg egy privát nyaraló kényelmét a Garda-tó vidékének szívében.

Gyakran ismételt kérdések — Residenza Le Vigne

Hol található Residenza Le Vigne?
A Residenza Le Vigne Pozzolengóban található, egy elbűvölő városkában a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a hely békés környezetet kínál, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a tó látnivalóihoz és a környező vidékhez, amely szőlőültetvényeiről és olajfaligeteiről ismert.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) Residenza Le Vigne?
A Residenza Le Vigne vendégei számos kényelmi szolgáltatást élvezhetnek a kényelmes tartózkodás érdekében. Ezek közé tartozik az ingyenes Wi-Fi, légkondicionálás, teljesen felszerelt konyha kávéfőzővel, étkezősarok és saját terasz. A szálláshely ingyenes helyszíni magánparkolót és kerékpártárolót is kínál.
A Residenza Le Vigne alkalmas családok számára?
Igen, a Residenza Le Vigne kiválóan alkalmas családok számára. A tágas nyaralóban két hálószoba és egy nappali található, amelyek tágas teret biztosítanak. A szabadtéri ülő- és piknikezőhelyei a gyerekek számára kínálnak játékteret, és kényelmes helyen, a Gardaland vidámparktól mindössze 9 km-re található.
Mik a be- és kijelentkezési eljárások?
A Residenza Le Vigne privát be- és kijelentkezési szolgáltatásokat kínál vendégeinek. Ez a személyre szabott megközelítés zökkenőmentes és hatékony érkezési és távozási folyamatot biztosít, nagyobb rugalmasságot és exkluzívabb élményt tesz lehetővé pozzolengói tartózkodása során.
Milyen étkezési lehetőségek állnak rendelkezésre a szálláshelyen?
A Residenza Le Vigne önellátó nyaraló teljesen felszerelt konyhával, kávéfőzővel és étkezősarokkal. A vendégek kényelmesen elkészíthetik saját ételeiket, ami rugalmasságot és lehetőséget kínál arra, hogy a helyi alapanyagokat kóstolhassák szabadidejükben.
Milyen látnivalókra számíthatok Residenza Le Vigne környékén?
Számos látnivaló könnyen elérhető a Residenza Le Vigne épületétől. A San Martino della Battaglia tornya 3,4 km-re, a Terme Sirmione - Virgilio termálfürdő 8 km-re, a népszerű Gardaland vidámpark pedig 9 km-re található. Verona repülőtere szintén 27 km-re található.
Mitől a Residenza Le Vigne egyedülálló választás a Garda-tóhoz?
A Residenza Le Vigne a közelmúltban felújított, tágas nyaralóként emelkedik ki, amely privát és független szállásélményt kínál Pozzolengóban. Átfogó felszereltsége, beleértve a teljesen felszerelt konyhát, saját parkolót és szabadtéri tereket, valamint a kulcsfontosságú látnivalók közelében elhelyezkedő stratégiai elhelyezkedése kényelmes és kényelmes kiindulópontot biztosít a Garda-tó régió felfedezéséhez.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Residenza Le Vigne
Strada Peschiera
Pozzolengo (BS)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Spa & Wellness
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Cycling

Közeli látványosságok

Movieland Park 9 km
Caneva Aquapark 9 km
Grotte di Catullo 9 km
Gardaland 10 km
Parco Giardino Sigurtà 14 km
Il Vittoriale 37 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Mantova 39 km
Brescia 41 km
Funivia Monte Baldo 58 km
Cascate del Varone 82 km
Trento 96 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Residenza Le Vigne?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

4 877 vendég látogatta meg Residenza Le Vigne-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,4 látogatással és 577 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 98% Asztali és 2% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK
Mexikó

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V16