GardaLake.com
Hotel Mirabello - 3 star hotels in Sirmione, Lake Garda, Italy

Hotel Mirabello, Sirmione

★★★

📍 Via XXV Aprile 100, Sirmione

🍸 Bar 🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most Hívjon

A Hotel Mirabello egy 3 csillagos szálláshely a Sirmione-félszigeten, közvetlenül a Garda-tó partján. Ez a családi kézben lévő szálláshely barátságos légkört és kényelmes szolgáltatásokat kínál a régiót felfedező vendégek számára. A látogatók élvezhetik a szabadtéri medencét, pihenhetnek az ingyenes Wi-Fi-vel a hallban, és kihasználhatják az ingyenes parkolási lehetőséget. A szálloda elhelyezkedése könnyű hozzáférést biztosít a tóhoz és a környező látnivalókhoz. A Hotel Mirabello hagyományosan berendezett szobái légkondicionálóval, saját fürdőszobával és műholdas LCD TV-vel rendelkeznek. Sok szobához erkély vagy terasz is tartozik, amelyek kellemes helyet biztosítanak a kikapcsolódásra. A mindennap édes és sós ételeket is tartalmazó svédasztalos reggelit a tóra néző szobában vagy, ha az időjárás engedi, a teraszon szolgálják fel, festői kilátással fokozva az étkezési élményt. Bár magának a szállodának …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via XXV Aprile 100
Sirmione (BS)
Olaszország
+39-030.9196163 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolBarFree WiFiParkingFree ParkingBreakfastGardenTerrace

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 3 km
Caneva Aquapark 16 km
Gardaland 16 km
Movieland Park 16 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Il Vittoriale 31 km
Arena di Verona 40 km
Verona 40 km
Brescia 40 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 89 km
Trento 103 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Hotel Mirabello?
A Hotel Mirabello a Sirmione-félszigeten található, közvetlenül a Garda-tó partján, Brescia tartományban, Olaszországban.
Milyen közlekedési lehetőségek vannak a Hotel Mirabello környékén?
A szálloda ingyenes parkolási lehetőséget biztosít. A közeli városok, mint Desenzano és Peschiera del Garda 7 km-en belül, a nagyobb városok pedig, mint Verona és Brescia 35 perces autóútra találhatók, ami jó közúti hozzáférést tesz lehetővé.
Mit kínál reggelire a Hotel Mirabello?
A mindennap felszolgált svédasztalos reggeli édes és sós ételeket is tartalmaz. A reggelit a tóra néző reggelizőteremben vagy szép időben a teraszon is elfogyaszthatja.
A Hotel Mirabello alkalmas családok számára?
A családi kézben lévő szálloda szabadtéri medencével és hagyományos szobákkal rendelkezik, és kényelmes kiindulópontot kínál a Garda-tavat felfedező családok számára. A látnivalókhoz való közelsége szintén növeli a családi vonzerejét.
Mik a be- és kijelentkezési eljárások?
A konkrét be- és kijelentkezési időket nem részletezi a mellékelt leírás, de a vendégek jellemzően szokásos szállodai eljárásokra számíthatnak. Ezeket az adatokat tanácsos közvetlenül a szállodával megerősíteni.
Milyen látnivalókra számíthatok Hotel Mirabello környékén?
Sirmione kastélya 1,5 km-re található a szállodától. A szállodából könnyen elérhető Desenzano, Peschiera del Garda, Verona és Brescia.
Mitől egyedi a Hotel Mirabello?
Egyedülálló értékesítési pontjai közé tartozik a családi kézben lévő természet, a kiváló elhelyezkedés közvetlenül a Sirmione-félsziget partján, egy szabadtéri medence és étkezési lehetőségek, ahonnan festői kilátás nyílik a tóra.

Látogatói statisztikák

7 744 vendég látogatta meg Hotel Mirabello-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 21,2 látogatással és 849 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 93% Asztali és 7% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Hotel Mirabello

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V22

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

More hotels in Sirmione

Hotels with Pool in Sirmione Hotels with Parking in Sirmione Hotels with Free Parking in Sirmione

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Hotel Mirabello?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Hotel Mirabello - Sirmione★★★☆☆

Hotels
Hotel Mirabello - 3 star hotels in Sirmione, Lake Garda, Italy

A Hotel Mirabello egy 3 csillagos szálláshely a Sirmione-félszigeten, közvetlenül a Garda-tó partján. Ez a családi kézben lévő szálláshely barátságos légkört és kényelmes szolgáltatásokat kínál a régiót felfedező vendégek számára. A látogatók élvezhetik a szabadtéri medencét, pihenhetnek az ingyenes Wi-Fi-vel a hallban, és kihasználhatják az ingyenes parkolási lehetőséget. A szálloda elhelyezkedése könnyű hozzáférést biztosít a tóhoz és a környező látnivalókhoz. A Hotel Mirabello hagyományosan berendezett szobái légkondicionálóval, saját fürdőszobával és műholdas LCD TV-vel rendelkeznek. Sok szobához erkély vagy terasz is tartozik, amelyek kellemes helyet biztosítanak a kikapcsolódásra. A mindennap édes és sós ételeket is tartalmazó svédasztalos reggelit a tóra néző szobában vagy, ha az időjárás engedi, a teraszon szolgálják fel, festői kilátással fokozva az étkezési élményt. Bár magának a szállodának nincs közvetlen hozzáférése a strandhoz, kiváló tóparti elhelyezkedése a Sirmione-félszigeten jelentős vonzerőt jelent a klasszikus Garda-tó élményére vágyók számára. Az ingatlan körülbelül 1,5 km-re található Sirmione kastélyától, Desenzano és Peschiera del Garda pedig 7 km-re található. Ez praktikus kiindulópont a Garda-tó déli partjainak és azon túli felfedezéséhez, Verona és Brescia autóval körülbelül 35 perc alatt elérhető. A kényelmes és jó elhelyezkedésű Garda-tavi tartózkodásra vágyó vendégek a Hotel Mirabello-t megfelelő választásnak találják olaszországi nyaralásukhoz.

Gyakran ismételt kérdések — Hotel Mirabello

Hol található Hotel Mirabello?
A Hotel Mirabello a Sirmione-félszigeten található, közvetlenül a Garda-tó partján, Brescia tartományban, Olaszországban.
Milyen közlekedési lehetőségek vannak a Hotel Mirabello környékén?
A szálloda ingyenes parkolási lehetőséget biztosít. A közeli városok, mint Desenzano és Peschiera del Garda 7 km-en belül, a nagyobb városok pedig, mint Verona és Brescia 35 perces autóútra találhatók, ami jó közúti hozzáférést tesz lehetővé.
Mit kínál reggelire a Hotel Mirabello?
A mindennap felszolgált svédasztalos reggeli édes és sós ételeket is tartalmaz. A reggelit a tóra néző reggelizőteremben vagy szép időben a teraszon is elfogyaszthatja.
A Hotel Mirabello alkalmas családok számára?
A családi kézben lévő szálloda szabadtéri medencével és hagyományos szobákkal rendelkezik, és kényelmes kiindulópontot kínál a Garda-tavat felfedező családok számára. A látnivalókhoz való közelsége szintén növeli a családi vonzerejét.
Mik a be- és kijelentkezési eljárások?
A konkrét be- és kijelentkezési időket nem részletezi a mellékelt leírás, de a vendégek jellemzően szokásos szállodai eljárásokra számíthatnak. Ezeket az adatokat tanácsos közvetlenül a szállodával megerősíteni.
Milyen látnivalókra számíthatok Hotel Mirabello környékén?
Sirmione kastélya 1,5 km-re található a szállodától. A szállodából könnyen elérhető Desenzano, Peschiera del Garda, Verona és Brescia.
Mitől egyedi a Hotel Mirabello?
Egyedülálló értékesítési pontjai közé tartozik a családi kézben lévő természet, a kiváló elhelyezkedés közvetlenül a Sirmione-félsziget partján, egy szabadtéri medence és étkezési lehetőségek, ahonnan festői kilátás nyílik a tóra.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Hotel Mirabello
★★★
Via XXV Aprile 100
Sirmione (BS)
Olaszország
+39-030.9196163 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Bar
Free WiFi
Parking
Free Parking
Breakfast
Garden
Terrace

Közeli látványosságok

Grotte di Catullo 3 km
Caneva Aquapark 16 km
Gardaland 16 km
Movieland Park 16 km
Parco Giardino Sigurtà 24 km
Il Vittoriale 31 km
Arena di Verona 40 km
Verona 40 km
Brescia 40 km
Funivia Monte Baldo 64 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 89 km
Trento 103 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Hotel Mirabello?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

7 744 vendég látogatta meg Hotel Mirabello-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 21,2 látogatással és 849 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 93% Asztali és 7% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
HK

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V22