GardaLake.com
House on the river - hotels in Pescantina, Lake Garda, Italy

House on the river, Pescantina

📍 Via Ponte, Pescantina

🅿️ Parkolás
Foglaljon most

A House on the River egy tágas szálláshely Pescantinában, amely kényelmes apartmant kínál két hálószobával és külön nappalival. A vendégek élvezhetik a modern felszereltséget, beleértve a folyóra néző privát teraszt, erkélyt és szabadtéri étkezőt, így ideális kiindulópont a Garda-tó régiót és a közeli Veronát felfedező családok számára. Ez a hívogató apartman tágas teret kínál a pihenésre és a kényelemre, különösen a családok számára, két külön hálószobával és tágas nappalival. Az átgondolt elrendezés biztosítja a magánéletet és a kényelmet minden vendég számára, lehetővé téve az igazán pihentető tartózkodást több napos felfedezés után. A jól felszerelt ingatlan modern kényelmi szolgáltatások széles skálájával rendelkezik, hogy minden tartózkodást javítson. Az apartmanban mosógép, fürdőkád és bidé, valamint hajszárító található a személyes ápolás érdekében. Az önellátáshoz …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via Ponte
Pescantina (VR)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

ParkingFree Parking

Közeli látványosságok

Arena di Verona 16 km
Verona 16 km
Caneva Aquapark 18 km
Gardaland 18 km
Movieland Park 18 km
Parco Giardino Sigurtà 23 km
Grotte di Catullo 34 km
Funivia Monte Baldo 47 km
Mantova 47 km
Il Vittoriale 61 km
Brescia 65 km
Cascate del Varone 71 km
Trento 85 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található House on the River?
A House on the River Pescantinában található, egy bájos településen a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a kényelmes elhelyezkedés könnyen elérhetővé teszi a vendégeket Verona kulturális városától és a Garda-tó körüli látnivalóktól, kiegyensúlyozott alapot kínálva a felfedezéshez.
Milyen szolgáltatások állnak rendelkezésre önellátáshoz az apartmanban?
Az önellátáshoz jól felszerelt apartman tea- és kávéfőzővel, kávéfőzővel, elektromos vízforralóval, hűtőszekrénnyel és mikrohullámú sütővel rendelkezik. Ezek a modern konyhai felszerelések rugalmasságot biztosítanak a vendégek számára, hogy elkészítsék saját ételeiket és italaikat Pescantinában való tartózkodásuk alatt.
A House on the River alkalmas családok számára?
Igen, a House on the River a családokat szem előtt tartva tervezték, tágas apartmant kínál két külön hálószobával és egy kényelmes nappalival. Ez a tágas tér minden családtag számára pihenést és kényelmet biztosít, így ideális választás egy családi kiruccanáshoz a Garda-tó régiójában.
Milyen kültéri tereket kínál a lakás?
A House on the river vendégei élvezhetik a privát szabadtéri tereket, beleértve a teraszt, ahonnan kellemes kilátás nyílik a folyóra. Ezenkívül az apartmanhoz erkély és külön szabadtéri étkező is tartozik, amely tökéletes a szabadban való étkezéshez vagy a friss levegőn való pihenéshez.
Mennyire megközelíthető az ingatlan a helyi közlekedési csomópontoktól és látnivalóktól?
A House on the River kényelmes helyen található, mindössze 12 km-re Verona repülőterétől. A szálláshely ingyenes helyszíni privát parkolási lehetőséget is kínál, így a vendégek könnyedén utazhatnak autóval. A közeli látnivalók, mint például a San Zeno-bazilika (11 km), a Castelvecchio híd és múzeum (12 km), valamint a Gardaland (16 km) mind rövid autóútra találhatók.
Milyen egyedi tulajdonságokat kínál vendégeinek a House on the river?
Ez a szállási vállalkozás kitűnik tágas apartmanjaival, két hálószobával és egy nappalival, amely ideális hosszabb tartózkodásra vagy családokra. A folyóra néző privát terasz, erkély és szabadtéri étkező egyedülálló lehetőséget kínál a kikapcsolódásra. A vendégek az apartmanon belüli kényelmi szolgáltatások átfogó csomagját is igénybe vehetik, beleértve a mosógépet és a teljes konyhai felszerelést.
House on the river milyen be- és kijelentkezési időkkel dolgozik?
Míg a konkrét be- és kijelentkezési időpontokat az ingatlan leírása nem tartalmazza, a Garda-tó régiójában a legtöbb szállás általában délután közepétől (pl. 15:00) és késő reggel (pl. 10:00 vagy 11:00) a bejelentkezést és a kijelentkezést kínálja. A legpontosabb információk érdekében kérjük, hogy érkezés előtt erősítse meg ezeket az adatokat közvetlenül a szállodával.

Látogatói statisztikák

4 949 vendég látogatta meg House on the river-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,6 látogatással és 595 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 99% Asztali és 1% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: House on the river

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V15

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: House on the river?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

House on the river - Pescantina

Hotels
House on the river - hotels in Pescantina, Lake Garda, Italy

A House on the River egy tágas szálláshely Pescantinában, amely kényelmes apartmant kínál két hálószobával és külön nappalival. A vendégek élvezhetik a modern felszereltséget, beleértve a folyóra néző privát teraszt, erkélyt és szabadtéri étkezőt, így ideális kiindulópont a Garda-tó régiót és a közeli Veronát felfedező családok számára.

Ez a hívogató apartman tágas teret kínál a pihenésre és a kényelemre, különösen a családok számára, két külön hálószobával és tágas nappalival. Az átgondolt elrendezés biztosítja a magánéletet és a kényelmet minden vendég számára, lehetővé téve az igazán pihentető tartózkodást több napos felfedezés után.

A jól felszerelt ingatlan modern kényelmi szolgáltatások széles skálájával rendelkezik, hogy minden tartózkodást javítson. Az apartmanban mosógép, fürdőkád és bidé, valamint hajszárító található a személyes ápolás érdekében. Az önellátáshoz az apartmanban tea- és kávéfőző, kávéfőző, elektromos vízforraló, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő található, amely minden szükségeset biztosít az ételek és italok elkészítéséhez. Egy külön íróasztal is rendelkezésre áll azok számára, akiknek a látogatásuk során feladatokat kell ellátniuk.

A kültéri nappali kiemelkedik a saját teraszáról, ahonnan nyugodt kilátás nyílik a folyóra, valamint erkéllyel és szabadtéri étkezővel. Ezek a terek tökéletes lehetőséget biztosítanak a Garda-tó régió mediterrán éghajlatának élvezetére, akár reggeli kávéra, akár vacsorára a szabadban.

A kényelmesen elhelyezkedő House on the river könnyű hozzáférést kínál a legfontosabb regionális látnivalókhoz. Verona repülőtere mindössze 12 km-re található, ami leegyszerűsíti az utazási logisztikát. Kulturális nevezetességek, mint például a San Zeno-bazilika (11 km) és a Castelvecchio híd és Múzeum (12 km) egy rövid autóútra találhatók, gazdag történelmi élményeket kínálva. A családi szórakozást a Gardaland vidámpark 16 km-re várja. A vendégek számára ingyenes, helyszíni privát parkolási lehetőség biztosított, ami növeli az autóval utazók kényelmét, és Pescantinát, Veronát és a Garda-tó tágabb környékét szeretnék felfedezni.

Ez a Pescantina apartman praktikus és kényelmes otthont kínál a Veneto régió gazdag kulturális örökségének és természeti szépségének felfedezéséhez.

Gyakran ismételt kérdések — House on the river

Hol található House on the River?
A House on the River Pescantinában található, egy bájos településen a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a kényelmes elhelyezkedés könnyen elérhetővé teszi a vendégeket Verona kulturális városától és a Garda-tó körüli látnivalóktól, kiegyensúlyozott alapot kínálva a felfedezéshez.
Milyen szolgáltatások állnak rendelkezésre önellátáshoz az apartmanban?
Az önellátáshoz jól felszerelt apartman tea- és kávéfőzővel, kávéfőzővel, elektromos vízforralóval, hűtőszekrénnyel és mikrohullámú sütővel rendelkezik. Ezek a modern konyhai felszerelések rugalmasságot biztosítanak a vendégek számára, hogy elkészítsék saját ételeiket és italaikat Pescantinában való tartózkodásuk alatt.
A House on the River alkalmas családok számára?
Igen, a House on the River a családokat szem előtt tartva tervezték, tágas apartmant kínál két külön hálószobával és egy kényelmes nappalival. Ez a tágas tér minden családtag számára pihenést és kényelmet biztosít, így ideális választás egy családi kiruccanáshoz a Garda-tó régiójában.
Milyen kültéri tereket kínál a lakás?
A House on the river vendégei élvezhetik a privát szabadtéri tereket, beleértve a teraszt, ahonnan kellemes kilátás nyílik a folyóra. Ezenkívül az apartmanhoz erkély és külön szabadtéri étkező is tartozik, amely tökéletes a szabadban való étkezéshez vagy a friss levegőn való pihenéshez.
Mennyire megközelíthető az ingatlan a helyi közlekedési csomópontoktól és látnivalóktól?
A House on the River kényelmes helyen található, mindössze 12 km-re Verona repülőterétől. A szálláshely ingyenes helyszíni privát parkolási lehetőséget is kínál, így a vendégek könnyedén utazhatnak autóval. A közeli látnivalók, mint például a San Zeno-bazilika (11 km), a Castelvecchio híd és múzeum (12 km), valamint a Gardaland (16 km) mind rövid autóútra találhatók.
Milyen egyedi tulajdonságokat kínál vendégeinek a House on the river?
Ez a szállási vállalkozás kitűnik tágas apartmanjaival, két hálószobával és egy nappalival, amely ideális hosszabb tartózkodásra vagy családokra. A folyóra néző privát terasz, erkély és szabadtéri étkező egyedülálló lehetőséget kínál a kikapcsolódásra. A vendégek az apartmanon belüli kényelmi szolgáltatások átfogó csomagját is igénybe vehetik, beleértve a mosógépet és a teljes konyhai felszerelést.
House on the river milyen be- és kijelentkezési időkkel dolgozik?
Míg a konkrét be- és kijelentkezési időpontokat az ingatlan leírása nem tartalmazza, a Garda-tó régiójában a legtöbb szállás általában délután közepétől (pl. 15:00) és késő reggel (pl. 10:00 vagy 11:00) a bejelentkezést és a kijelentkezést kínálja. A legpontosabb információk érdekében kérjük, hogy érkezés előtt erősítse meg ezeket az adatokat közvetlenül a szállodával.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

House on the river
Via Ponte
Pescantina (VR)
Olaszország
Website

Szolgáltatások és felszereltség

Parking
Free Parking

Közeli látványosságok

Arena di Verona 16 km
Verona 16 km
Caneva Aquapark 18 km
Gardaland 18 km
Movieland Park 18 km
Parco Giardino Sigurtà 23 km
Grotte di Catullo 34 km
Funivia Monte Baldo 47 km
Mantova 47 km
Il Vittoriale 61 km
Brescia 65 km
Cascate del Varone 71 km
Trento 85 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of House on the river?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

4 949 vendég látogatta meg House on the river-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,6 látogatással és 595 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 99% Asztali és 1% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V15