GardaLake.com
B&B Casa Paola - bed and breakfast in Moniga del Garda, Lake Garda, Italy

B&B Casa Paola, Moniga del Garda

📍 , Moniga del Garda

📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A B&B Casa Paola egy barátságos szálláshely, amely Moniga del Gardában található, és légkondicionált szobákat kínál saját fürdőszobával és erkéllyel, valamint nyugodt kerttel és terasszal a vendégek pihenésére. Ez az ingatlan kényelmes kiindulópontot biztosít a festői Garda-tó régió felfedezéséhez, az alapvető kényelmi szolgáltatások és a nyugodt légkör ötvözésével. A B&B Casa Paola vendégei jól felszerelt szállásokat várhatnak, amelyek mindegyike íróasztallal, szekrénnyel és ingyenes piperecikkekkel rendelkezik, így biztosítva a praktikus és kellemes tartózkodást. A szobákat úgy alakították ki, hogy a kertre vagy a városra nézzenek, kellemes kilátást biztosítva minden látogatónak. A B&B a pihentető élményt hangsúlyozza hívogató kültéri tereivel, beleértve a jól karbantartott kertet, a tágas teraszt és a különféle szabadtéri ülőhelyeket, amelyek tökéletesek a kikapcsolódásra egy városnézéssel töltött nap után. …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Moniga del Garda (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFiAir ConditioningBreakfastGardenTerrace

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 16 km
Grotte di Catullo 20 km
Movieland Park 31 km
Gardaland 32 km
Caneva Aquapark 32 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Brescia 40 km
Arena di Verona 53 km
Verona 53 km
Cascate del Varone 57 km
Funivia Monte Baldo 79 km
Mantova 79 km
Trento 117 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található B&B Casa Paola a Garda-tó régióban?
A B&B Casa Paola szálláshelye Moniga del Gardában található, amely egy bájos környék a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a pozíció békés környezetet kínál a vendégeknek, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a helyi látnivalókhoz és a tóparti életmódhoz. Az ingatlan Moniga del Garda szívében található, így könnyen felfedezhető a város és környéke.
Milyen típusú szálláshelyeket kínál a(z) B&B Casa Paola?
A B&B Casa Paola kényelmes, légkondicionált szobákat kínál saját fürdőszobával és erkéllyel, ahonnan a kertre vagy a városra nyílik kilátás. A szobákban íróasztal, szekrény és ingyenes piperecikkek találhatók. A szálláshely kerttel, terasszal, szabadtéri ülősarokkal, ingyenes Wi-Fi-vel, streaming szolgáltatásokkal, étkezőasztallal és kerti bútorokkal várja vendégeit.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) B&B Casa Paola?
A B&B Casa Paola vendégei mindennap à la carte olasz reggelit fogyaszthatnak. Ez a reggeli válogatott friss péksüteményeket, helyi sajtokat és gyümölcsöket tartalmaz, így kellemesen indul a nap. Speciális étrendet igénylő vendégek számára kérésre speciális diétás menü is rendelkezésre áll, így biztosítva a személyre szabott étkezési élményt.
A B&B Casa Paola alkalmas a Garda-tóba látogató családok számára?
A B&B Casa Paola családok elszállásolására is alkalmas, saját fürdőszobával és erkéllyel rendelkező szobákat kínál, amelyek helyet biztosítanak a kikapcsolódásra. A kert és a szabadtéri pihenőhelyek kellemes környezetet biztosítanak minden vendég számára. Ezenkívül az ingatlan 30 km-re található a népszerű Gardaland vidámparktól, így ideális kiindulópont családi kirándulásokhoz a Garda-tó környékén.
Milyen látnivalókra számíthatok B&B Casa Paola környékén, Moniga del Garda területén?
A Casa Paola B&B kényelmes helyen található, számos nevezetes látnivaló közelében. A 10 km-re lévő Desenzano kastély bepillantást nyújt a helyi történelembe. A pihenésre és wellnessre vágyók számára a Terme Sirmione - Virgilio 16 km-re található. Ezenkívül a híres Gardaland vidámpark 30 km-re található, a Garda-tó környékén pedig búvárkodási lehetőségek állnak rendelkezésre.
Mitől a B&B Casa Paola különleges választás Moniga del Gardában?
A B&B Casa Paola a személyre szabott olasz vendégszeretet és a praktikus kényelem kombinációjával tűnik ki. A vendégek értékelik a légkondicionált szobákat saját erkéllyel és kilátással, valamint nyugodt kerti terekkel és terasszal. A napi à la carte olasz reggeli, amely friss helyi termékeket tartalmaz, és különleges étrendet követ, a régió valódi ízét kínálja, így Moniga del Garda barátságos menedékhelyévé válik.

Látogatói statisztikák

6 734 vendég látogatta meg B&B Casa Paola-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 18,4 látogatással és 769 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: B&B Casa Paola

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Kína
Mexikó
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: B&B Casa Paola?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

B&B Casa Paola - Moniga del Garda

Bed and Breakfast
B&B Casa Paola - bed and breakfast in Moniga del Garda, Lake Garda, Italy

A B&B Casa Paola egy barátságos szálláshely, amely Moniga del Gardában található, és légkondicionált szobákat kínál saját fürdőszobával és erkéllyel, valamint nyugodt kerttel és terasszal a vendégek pihenésére. Ez az ingatlan kényelmes kiindulópontot biztosít a festői Garda-tó régió felfedezéséhez, az alapvető kényelmi szolgáltatások és a nyugodt légkör ötvözésével. A B&B Casa Paola vendégei jól felszerelt szállásokat várhatnak, amelyek mindegyike íróasztallal, szekrénnyel és ingyenes piperecikkekkel rendelkezik, így biztosítva a praktikus és kellemes tartózkodást. A szobákat úgy alakították ki, hogy a kertre vagy a városra nézzenek, kellemes kilátást biztosítva minden látogatónak.

A B&B a pihentető élményt hangsúlyozza hívogató kültéri tereivel, beleértve a jól karbantartott kertet, a tágas teraszt és a különféle szabadtéri ülőhelyeket, amelyek tökéletesek a kikapcsolódásra egy városnézéssel töltött nap után. A zökkenőmentes kapcsolatot biztosító ingyenes Wi-Fi-hozzáférés a szálláshely egész területén biztosított. A további szobai szolgáltatások, mint például a streaming szolgáltatások, az étkezőasztal és az erkélyeken lévő kerti bútorok fokozzák minden tartózkodás kényelmét. A szálloda a személyre szabott élményre összpontosít, amely nyilvánvaló a napi à la carte olasz reggeliben, amely friss péksütemények, helyi sajtok és szezonális gyümölcsök elragadó választékát tartalmazza. Kérésre speciális diétás menük is rendelkezésre állnak, amelyek különféle étrendi igényeket kielégítenek.

A Moniga del Garda városában található B&B Casa Paola kényelmes hozzáférést kínál számos regionális látnivalóhoz. A történelem szerelmesei ellátogathatnak a mindössze 10 km-re található Desenzano-kastélyhoz, a wellnessre vágyók pedig a 16 km-re lévő Terme Sirmione - Virgilio-t érhetik el. A családi szórakozást a 30 km-re található Gardaland vidámpark várja. A Garda-tó környéke szabadtéri tevékenységekre is lehetőséget kínál, a közelben pedig búvárkodási lehetőségek állnak rendelkezésre a kalandra vágyók számára. Ez a szállásüzlet az olasz vendégszeretet valódi ízét kínálja, így ideális választás azoknak az utazóknak, akik békés menedéket keresnek, könnyű hozzáférést biztosítva a Garda-tó varázsához és tevékenységeihez.

Gyakran ismételt kérdések — B&B Casa Paola

Hol található B&B Casa Paola a Garda-tó régióban?
A B&B Casa Paola szálláshelye Moniga del Gardában található, amely egy bájos környék a tágabb olaszországi Garda-tó régióban. Ez a pozíció békés környezetet kínál a vendégeknek, miközben kényelmes hozzáférést biztosít a helyi látnivalókhoz és a tóparti életmódhoz. Az ingatlan Moniga del Garda szívében található, így könnyen felfedezhető a város és környéke.
Milyen típusú szálláshelyeket kínál a(z) B&B Casa Paola?
A B&B Casa Paola kényelmes, légkondicionált szobákat kínál saját fürdőszobával és erkéllyel, ahonnan a kertre vagy a városra nyílik kilátás. A szobákban íróasztal, szekrény és ingyenes piperecikkek találhatók. A szálláshely kerttel, terasszal, szabadtéri ülősarokkal, ingyenes Wi-Fi-vel, streaming szolgáltatásokkal, étkezőasztallal és kerti bútorokkal várja vendégeit.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) B&B Casa Paola?
A B&B Casa Paola vendégei mindennap à la carte olasz reggelit fogyaszthatnak. Ez a reggeli válogatott friss péksüteményeket, helyi sajtokat és gyümölcsöket tartalmaz, így kellemesen indul a nap. Speciális étrendet igénylő vendégek számára kérésre speciális diétás menü is rendelkezésre áll, így biztosítva a személyre szabott étkezési élményt.
A B&B Casa Paola alkalmas a Garda-tóba látogató családok számára?
A B&B Casa Paola családok elszállásolására is alkalmas, saját fürdőszobával és erkéllyel rendelkező szobákat kínál, amelyek helyet biztosítanak a kikapcsolódásra. A kert és a szabadtéri pihenőhelyek kellemes környezetet biztosítanak minden vendég számára. Ezenkívül az ingatlan 30 km-re található a népszerű Gardaland vidámparktól, így ideális kiindulópont családi kirándulásokhoz a Garda-tó környékén.
Milyen látnivalókra számíthatok B&B Casa Paola környékén, Moniga del Garda területén?
A Casa Paola B&B kényelmes helyen található, számos nevezetes látnivaló közelében. A 10 km-re lévő Desenzano kastély bepillantást nyújt a helyi történelembe. A pihenésre és wellnessre vágyók számára a Terme Sirmione - Virgilio 16 km-re található. Ezenkívül a híres Gardaland vidámpark 30 km-re található, a Garda-tó környékén pedig búvárkodási lehetőségek állnak rendelkezésre.
Mitől a B&B Casa Paola különleges választás Moniga del Gardában?
A B&B Casa Paola a személyre szabott olasz vendégszeretet és a praktikus kényelem kombinációjával tűnik ki. A vendégek értékelik a légkondicionált szobákat saját erkéllyel és kilátással, valamint nyugodt kerti terekkel és terasszal. A napi à la carte olasz reggeli, amely friss helyi termékeket tartalmaz, és különleges étrendet követ, a régió valódi ízét kínálja, így Moniga del Garda barátságos menedékhelyévé válik.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

B&B Casa Paola
Moniga del Garda (BS)
Olaszország

Szolgáltatások és felszereltség

Free WiFi
Air Conditioning
Breakfast
Garden
Terrace

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 16 km
Grotte di Catullo 20 km
Movieland Park 31 km
Gardaland 32 km
Caneva Aquapark 32 km
Parco Giardino Sigurtà 38 km
Brescia 40 km
Arena di Verona 53 km
Verona 53 km
Cascate del Varone 57 km
Funivia Monte Baldo 79 km
Mantova 79 km
Trento 117 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of B&B Casa Paola?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

6 734 vendég látogatta meg B&B Casa Paola-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 18,4 látogatással és 769 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Kína
Mexikó

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án