GardaLake.com
B&B Al Mulino - bed and breakfast in Calvagese della Riviera, Lake Garda, Italy

B&B Al Mulino, Calvagese della Riviera

📍 , Calvagese della Riviera

🏊 Medence 🅿️ Parkolás 📶 WiFi ❄️ A/C
Foglaljon most

A B&B Al Mulino egy nyugodt panzió Nuvolento városában, Calvagese della Rivierában, a Garda-tó tágabb régiójában. Gyönyörű kerttel, végtelenített medencével és ingyenes Wi-Fi-vel várja vendégeit. Ez a szállásüzlet nyugodt környezetet biztosít azoknak, akik pihentető olaszországi menekülésre vágynak, a kényelmes kényelmi szolgáltatások és a helyi látnivalók kényelmes elérése mellett. A B&B Al Mulino vendégei élvezhetik az ingatlan elegáns szállásait, amelyek a békés tartózkodást szolgálják. A gyönyörű kert zöldellő teret biztosít a lazításhoz, amelyet egy hívogató, végtelenített medence egészít ki, amely tökéletes egy frissítő megmártózáshoz a mediterrán napsütésben. A dedikált szolárium lehetővé teszi a napozást és a pihenést, a nyitott parkoló pedig az autóval érkező vendégek kényelmét szolgálja. A szálláshely egész területén ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, így a Calvagese della Riviera-i tartózkodásuk …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Calvagese della Riviera (BS)
Olaszország
📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming PoolFree WiFiParkingAir ConditioningBreakfastGarden

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 18 km
Brescia 21 km
Grotte di Catullo 39 km
Gardaland 46 km
Caneva Aquapark 46 km
Movieland Park 46 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Cascate del Varone 59 km
Arena di Verona 68 km
Verona 68 km
Mantova 93 km
Funivia Monte Baldo 94 km
Trento 132 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino az olaszországi Calvagese della Rivierán belüli Nuvolento településen található. Ez a hely a festői Garda-tó régióban helyezi el, nyugodt alapot kínálva a környező terület és különféle látnivalóinak felfedezéséhez. Az ingatlan nyugodt környezetben fekszik, miközben elérhető a regionális látnivalókhoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino vendégei gyönyörű kertben, végtelenített medencében és szoláriumban lazíthatnak. A szálláshely ingyenes Wi-Fi-t, nyitott parkolót és családi szobákat is kínál. A további szolgáltatások közé tartozik a piknikezőhely, a grillezési lehetőség, a légkondicionáló, a saját fürdőszoba és az ingyenes piperecikkek. A környék felfedezéséhez ingyenes kerékpárok állnak rendelkezésre.
A B&B Al Mulino alkalmas családok számára?
Igen, a B&B Al Mulino családok elszállásolására készült. A szálláshely külön családi szobákat kínál, amelyek kényelmes helyet biztosítanak a gyermekekkel utazó vendégek számára. Ezenkívül az olyan szolgáltatások, mint a piknikezőhely és a grillezési lehetőség családbarát tevékenységekre és szabadtéri étkezési élményekre nyújtanak lehetőséget tartózkodása alatt.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) B&B Al Mulino?
Panzióként a vendégek tartózkodásuk részeként reggeli étkezésre számíthatnak. Egyéb étkezési igények kielégítésére a B&B Al Mulino piknikezőhelyet és grillezési lehetőséget kínál, így a vendégek a szabadban készíthetik el és fogyaszthatják el saját ételeiket. Ez rugalmasságot biztosít azok számára, akik az önellátó lehetőségeket vagy az alkalmi étkezési élményt részesítik előnyben az ingatlanban.
Milyen látnivalókra számíthatok B&B Al Mulino környékén?
A B&B Al Mulino számos látnivaló közelében található. A Desenzano-kastély 19 km-re, a Madonna delle Grazie pedig 22 km-re található. A Gardaland vidámpark 45 km-re található. További közeli látnivalók közé tartozik a San Martino della Battaglia torony és a Catullus barlangja, amelyek számos történelmi és szabadidős lehetőséget kínálnak.
A B&B Al Mulino kínál parkolót és internet-hozzáférést?
Igen, a B&B Al Mulino nyitott parkolót biztosít a vendégek számára, amely kényelmes hozzáférést biztosít az autóval utazók számára. Ezenkívül a szálláshely egész területén ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, így a vendégek kapcsolatban maradhatnak, és megtervezhetik tevékenységeiket a Calvagese della Riviera és a Garda-tó régiójában tett látogatásuk során.
Mitől egyedülálló a B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino nyugodt panzió-élményével tűnik ki, melyet egy gyönyörű kert és egy feszített víztükrű medence emel ki, amely nyugodt menekülést kínál. Az ingyenes kerékpárok arra ösztönzik a vendégeket, hogy saját tempójukban fedezzék fel a környéket, míg a családbarát szolgáltatások, például a családi szobák és a grillezési lehetőség a különféle utazók igényeit elégítik ki.

Látogatói statisztikák

5 040 vendég látogatta meg B&B Al Mulino-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,8 látogatással és 605 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: B&B Al Mulino

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
USA
Mexikó
Kína
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: B&B Al Mulino?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

B&B Al Mulino - Calvagese della Riviera

Bed and Breakfast
B&B Al Mulino - bed and breakfast in Calvagese della Riviera, Lake Garda, Italy

A B&B Al Mulino egy nyugodt panzió Nuvolento városában, Calvagese della Rivierában, a Garda-tó tágabb régiójában. Gyönyörű kerttel, végtelenített medencével és ingyenes Wi-Fi-vel várja vendégeit. Ez a szállásüzlet nyugodt környezetet biztosít azoknak, akik pihentető olaszországi menekülésre vágynak, a kényelmes kényelmi szolgáltatások és a helyi látnivalók kényelmes elérése mellett.

A B&B Al Mulino vendégei élvezhetik az ingatlan elegáns szállásait, amelyek a békés tartózkodást szolgálják. A gyönyörű kert zöldellő teret biztosít a lazításhoz, amelyet egy hívogató, végtelenített medence egészít ki, amely tökéletes egy frissítő megmártózáshoz a mediterrán napsütésben. A dedikált szolárium lehetővé teszi a napozást és a pihenést, a nyitott parkoló pedig az autóval érkező vendégek kényelmét szolgálja. A szálláshely egész területén ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, így a Calvagese della Riviera-i tartózkodásuk során a látogatók folyamatosan kapcsolatban maradnak.

A panzió jól felszerelt kényelmes felszereltséggel, hogy fokozza a vendégek élményét. Családi szobák állnak rendelkezésre a gyermekkel utazók számára, a grillezési lehetőség mellett pedig piknikezőhely kínál lehetőséget szabadtéri étkezésre és társasági összejövetelekre. Minden szállás légkondicionálóval, saját fürdőszobával és ingyenes piperecikkekkel rendelkezik. Azok számára, akik szeretnék felfedezni Calvagese della Riviera festői környezetét és a Garda-tó környékét, ingyenes kerékpárok állnak rendelkezésre, amelyek kellemes túrázást tesznek lehetővé a helyi tájon.

A stratégiailag jó elhelyezkedésű B&B Al Mulino számos nevezetes látnivalóhoz kínál hozzáférést. A Desenzano-kastély 19 km-re, a Madonna delle Grazie-szentély pedig 22 km-re található. A népszerű Gardaland vidámpark 45 km-re található a szálláshelytől, így egynapos kirándulásra is lehetőség nyílik. További közeli látnivalók közé tartozik a történelmi San Martino della Battaglia-torony és Catullus ősi barlangjai. Tapasztalja meg a Garda-tó régió varázsát ebben a barátságos panzióban.

Gyakran ismételt kérdések — B&B Al Mulino

Hol található B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino az olaszországi Calvagese della Rivierán belüli Nuvolento településen található. Ez a hely a festői Garda-tó régióban helyezi el, nyugodt alapot kínálva a környező terület és különféle látnivalóinak felfedezéséhez. Az ingatlan nyugodt környezetben fekszik, miközben elérhető a regionális látnivalókhoz.
Milyen szolgáltatásokat nyújt a(z) B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino vendégei gyönyörű kertben, végtelenített medencében és szoláriumban lazíthatnak. A szálláshely ingyenes Wi-Fi-t, nyitott parkolót és családi szobákat is kínál. A további szolgáltatások közé tartozik a piknikezőhely, a grillezési lehetőség, a légkondicionáló, a saját fürdőszoba és az ingyenes piperecikkek. A környék felfedezéséhez ingyenes kerékpárok állnak rendelkezésre.
A B&B Al Mulino alkalmas családok számára?
Igen, a B&B Al Mulino családok elszállásolására készült. A szálláshely külön családi szobákat kínál, amelyek kényelmes helyet biztosítanak a gyermekekkel utazó vendégek számára. Ezenkívül az olyan szolgáltatások, mint a piknikezőhely és a grillezési lehetőség családbarát tevékenységekre és szabadtéri étkezési élményekre nyújtanak lehetőséget tartózkodása alatt.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) B&B Al Mulino?
Panzióként a vendégek tartózkodásuk részeként reggeli étkezésre számíthatnak. Egyéb étkezési igények kielégítésére a B&B Al Mulino piknikezőhelyet és grillezési lehetőséget kínál, így a vendégek a szabadban készíthetik el és fogyaszthatják el saját ételeiket. Ez rugalmasságot biztosít azok számára, akik az önellátó lehetőségeket vagy az alkalmi étkezési élményt részesítik előnyben az ingatlanban.
Milyen látnivalókra számíthatok B&B Al Mulino környékén?
A B&B Al Mulino számos látnivaló közelében található. A Desenzano-kastély 19 km-re, a Madonna delle Grazie pedig 22 km-re található. A Gardaland vidámpark 45 km-re található. További közeli látnivalók közé tartozik a San Martino della Battaglia torony és a Catullus barlangja, amelyek számos történelmi és szabadidős lehetőséget kínálnak.
A B&B Al Mulino kínál parkolót és internet-hozzáférést?
Igen, a B&B Al Mulino nyitott parkolót biztosít a vendégek számára, amely kényelmes hozzáférést biztosít az autóval utazók számára. Ezenkívül a szálláshely egész területén ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre, így a vendégek kapcsolatban maradhatnak, és megtervezhetik tevékenységeiket a Calvagese della Riviera és a Garda-tó régiójában tett látogatásuk során.
Mitől egyedülálló a B&B Al Mulino?
A B&B Al Mulino nyugodt panzió-élményével tűnik ki, melyet egy gyönyörű kert és egy feszített víztükrű medence emel ki, amely nyugodt menekülést kínál. Az ingyenes kerékpárok arra ösztönzik a vendégeket, hogy saját tempójukban fedezzék fel a környéket, míg a családbarát szolgáltatások, például a családi szobák és a grillezési lehetőség a különféle utazók igényeit elégítik ki.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

B&B Al Mulino
Calvagese della Riviera (BS)
Olaszország

Szolgáltatások és felszereltség

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Breakfast
Garden

Közeli látványosságok

Il Vittoriale 18 km
Brescia 21 km
Grotte di Catullo 39 km
Gardaland 46 km
Caneva Aquapark 46 km
Movieland Park 46 km
Parco Giardino Sigurtà 53 km
Cascate del Varone 59 km
Arena di Verona 68 km
Verona 68 km
Mantova 93 km
Funivia Monte Baldo 94 km
Trento 132 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of B&B Al Mulino?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

5 040 vendég látogatta meg B&B Al Mulino-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 13,8 látogatással és 605 csúcsértékkel Apr 2026 hónapban ebből 100% Asztali és 0% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
USA
Mexikó
Kína

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án