GardaLake.com
Antiche Mura - 3 star accommodation in Riva del Garda, Lake Garda, Italy

Antiche Mura, Riva del Garda

★★★

📍 Via Bastione 19, Riva del Garda

🍽️ Étterem 🅿️ Parkolás 📶 WiFi
Foglaljon most Hívjon

Az Antiche Mura egy 3 csillagos, családi kézben lévő panzió Riva del Garda történelmi központjában, és bájos tartózkodást kínál vendégeinek, mindössze 10 perces sétára a Garda-tó partjától. Ez az ingatlan egy békés kertet kínál a pihenésre, valamint egy napernyőkkel és ülőalkalmazott tetőterasszal, amely ideális a helyi hangulat élvezetéhez. A helyszíni étterem kiemelkedik, kiváló borválasztékkal és kortárs konyhával, különösen a Gambero Rosso ajánlásával. Az Antiche Mura szállásai a középkori örökséget tükrözik személyre szabott bútorokkal, parkettával és néhány szobában eredeti fagerendás mennyezettel. A vendégek olyan modern kényelmi szolgáltatásokra számíthatnak, mint az egész épületben ingyenes Wi-Fi, valamint a privát parkoló, amely kényelmessé teszi az érkezést és a felfedezést. Kiváló elhelyezkedése Riva del Gardában, a Garda-tó északi partjának fő városában, a látogatókat egy nyüzsgő, …

Tovább olvasom →

Elhelyezkedés és kapcsolat

Via Bastione 19
Riva del Garda (TN)
Olaszország
+39-0464.556063 📍 Megnyitás a Google Térképen

Szolgáltatások és felszereltség

RestaurantFree WiFiParkingBreakfastGardenTerraceCyclingHiking

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 19 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 42 km
Gardaland 75 km
Movieland Park 77 km
Caneva Aquapark 77 km
Brescia 79 km
Parco Giardino Sigurtà 85 km
Arena di Verona 87 km
Verona 87 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 116 km

Gyakran ismételt kérdések

Hol található Antiche Mura Riva del Gardában?
Az Antiche Mura központi helyen található, Riva del Garda történelmi központjában, amely egy kiemelkedő város a Garda-tó északi partján. Az ingatlan kényelmes helyen található, mindössze 10 perces sétára a tótól, könnyű hozzáférést biztosítva a vízparthoz és a helyi látnivalókhoz.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Antiche Mura?
Az Antiche Mura helyszíni étterme kortárs konyhájáról és kiváló borválasztékáról ismert. Az étterem elismerésben részesült, a Gambero Rosso ajánlásával a vendégek számára jelentős kulináris élményt nyújt tartózkodásuk alatt.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Antiche Mura szobái?
Az Antiche Mura szobái személyre szabott bútorokkal és parkettás padlóval rendelkeznek. Néhány szálláson eredeti fagerendás mennyezet található, amely az épület középkori örökségét tükrözi. A vendégek tartózkodásuk alatt ingyenes Wi-Fi-hozzáférést is igénybe vehetnek.
Antiche Mura biztosít parkolási lehetőséget?
Igen, az Antiche Mura privát parkolót biztosít vendégei számára. Ez a kényelem növeli az autóval érkező utazók kényelmét, lehetővé téve a biztonságos tárolást és a járműveikhez való könnyű hozzáférést Riva del Garda és a Garda-tó tágabb régiójának felfedezése közben.
Milyen egyedi tulajdonságokat kínál az Antiche Mura a vendégeinek?
Az Antiche Mura egy bájos, családi kézben lévő panzió egy történelmi épületben. Egyedülálló jellemzői közé tartozik a békés kert, a pihenésre alkalmas tetőterasz, valamint a modern konyhájáról elismert étterem, amelyek mindegyike hozzájárul a jellegzetes tartózkodáshoz.
Milyen látnivalókra számíthatok Riva del Garda területén lévő Antiche Mura környékén?
A Riva del Garda városában található vendégek a Garda-tó híres szörfözési és vitorlázási lehetőségeit vehetik igénybe. A lenyűgöző Ponale-ösvény a közelben található túrázáshoz és kerékpározáshoz, a város pedig átjáróként szolgál a Trentino-hegységhez és a festői Ledro-völgyhöz, ahol változatos szabadtéri tevékenységeket kínálnak.
Alkalmas-e az Antiche Mura a Garda-tóba látogató családok számára?
Az Antiche Mura családi kézben lévő panzió békés kerttel és központi helyen, Riva del Garda városában, megfelelő választás lehet családok számára. A Garda-tó tevékenységeihez és a természeti környezethez való közelsége minden korosztály számára változatos élményeket kínál.

Látogatói statisztikák

7 339 vendég látogatta meg Antiche Mura-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 20,1 látogatással és 795 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 94% Asztali és 6% Mobil.

Legtöbbet látogató nemzetiségek: Antiche Mura

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína
Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V18

A Gardalake.com szerkesztősége értékelte
Garda-tó szakértői 1988 óta

🏨 Tulajdonos vagy vezető: Antiche Mura?

Statisztikák megtekintése

GardaLake.com

Garda-tó Hotelek & Útikönyv

Információk, frissítések és partnerkapcsolatok: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Antiche Mura - Riva del Garda★★★☆☆

Antiche Mura - 3 star accommodation in Riva del Garda, Lake Garda, Italy

Az Antiche Mura egy 3 csillagos, családi kézben lévő panzió Riva del Garda történelmi központjában, és bájos tartózkodást kínál vendégeinek, mindössze 10 perces sétára a Garda-tó partjától. Ez az ingatlan egy békés kertet kínál a pihenésre, valamint egy napernyőkkel és ülőalkalmazott tetőterasszal, amely ideális a helyi hangulat élvezetéhez. A helyszíni étterem kiemelkedik, kiváló borválasztékkal és kortárs konyhával, különösen a Gambero Rosso ajánlásával.

Az Antiche Mura szállásai a középkori örökséget tükrözik személyre szabott bútorokkal, parkettával és néhány szobában eredeti fagerendás mennyezettel. A vendégek olyan modern kényelmi szolgáltatásokra számíthatnak, mint az egész épületben ingyenes Wi-Fi, valamint a privát parkoló, amely kényelmessé teszi az érkezést és a felfedezést. Kiváló elhelyezkedése Riva del Gardában, a Garda-tó északi partjának fő városában, a látogatókat egy nyüzsgő, szabadtéri tevékenységeiről híres terület szívébe helyezi.

Riva del Gardát a szörfözésről és a vitorlázásról ünneplik, ahol lehetőség nyílik a vízi sportok szerelmeseinek. A lenyűgöző Ponale-ösvény festői túra- és kerékpárútvonalakat kínál, míg a város átjáróként szolgál a fenséges Trentino-hegységhez és a festői Ledro-völgyhöz, további felfedezésre hívva az olasz tájat. Az Antiche Mura barátságos kiindulópont azok számára, akik szeretnék megtapasztalni a történelmi báj, a kulináris élvezetek és a természeti szépség egyedülálló keverékét, amely meghatározza a Garda-tó régióját.

Gyakran ismételt kérdések — Antiche Mura

Hol található Antiche Mura Riva del Gardában?
Az Antiche Mura központi helyen található, Riva del Garda történelmi központjában, amely egy kiemelkedő város a Garda-tó északi partján. Az ingatlan kényelmes helyen található, mindössze 10 perces sétára a tótól, könnyű hozzáférést biztosítva a vízparthoz és a helyi látnivalókhoz.
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Antiche Mura?
Az Antiche Mura helyszíni étterme kortárs konyhájáról és kiváló borválasztékáról ismert. Az étterem elismerésben részesült, a Gambero Rosso ajánlásával a vendégek számára jelentős kulináris élményt nyújt tartózkodásuk alatt.
Milyen szolgáltatásokat nyújtanak a(z) Antiche Mura szobái?
Az Antiche Mura szobái személyre szabott bútorokkal és parkettás padlóval rendelkeznek. Néhány szálláson eredeti fagerendás mennyezet található, amely az épület középkori örökségét tükrözi. A vendégek tartózkodásuk alatt ingyenes Wi-Fi-hozzáférést is igénybe vehetnek.
Antiche Mura biztosít parkolási lehetőséget?
Igen, az Antiche Mura privát parkolót biztosít vendégei számára. Ez a kényelem növeli az autóval érkező utazók kényelmét, lehetővé téve a biztonságos tárolást és a járműveikhez való könnyű hozzáférést Riva del Garda és a Garda-tó tágabb régiójának felfedezése közben.
Milyen egyedi tulajdonságokat kínál az Antiche Mura a vendégeinek?
Az Antiche Mura egy bájos, családi kézben lévő panzió egy történelmi épületben. Egyedülálló jellemzői közé tartozik a békés kert, a pihenésre alkalmas tetőterasz, valamint a modern konyhájáról elismert étterem, amelyek mindegyike hozzájárul a jellegzetes tartózkodáshoz.
Milyen látnivalókra számíthatok Riva del Garda területén lévő Antiche Mura környékén?
A Riva del Garda városában található vendégek a Garda-tó híres szörfözési és vitorlázási lehetőségeit vehetik igénybe. A lenyűgöző Ponale-ösvény a közelben található túrázáshoz és kerékpározáshoz, a város pedig átjáróként szolgál a Trentino-hegységhez és a festői Ledro-völgyhöz, ahol változatos szabadtéri tevékenységeket kínálnak.
Alkalmas-e az Antiche Mura a Garda-tóba látogató családok számára?
Az Antiche Mura családi kézben lévő panzió békés kerttel és központi helyen, Riva del Garda városában, megfelelő választás lehet családok számára. A Garda-tó tevékenységeihez és a természeti környezethez való közelsége minden korosztály számára változatos élményeket kínál.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Elhelyezkedés és kapcsolat

Antiche Mura
★★★
Via Bastione 19
Riva del Garda (TN)
Olaszország
+39-0464.556063 Website

Szolgáltatások és felszereltség

Restaurant
Free WiFi
Parking
Breakfast
Garden
Terrace
Cycling
Hiking

Közeli látványosságok

Funivia Monte Baldo 19 km
Il Vittoriale 40 km
Trento 42 km
Gardaland 75 km
Movieland Park 77 km
Caneva Aquapark 77 km
Brescia 79 km
Parco Giardino Sigurtà 85 km
Arena di Verona 87 km
Verona 87 km
Grotte di Catullo 90 km
Mantova 116 km
Foglaljon most
🏨

Are you the owner or manager of Antiche Mura?

Kezelje adatait és kövesse nyomon látogatóit

7 339 vendég látogatta meg Antiche Mura-t az elmúlt 365 napban, napi átlagosan 20,1 látogatással és 795 csúcsértékkel May 2026 hónapban ebből 94% Asztali és 6% Mobil.

Németország
Olaszország
Hollandia
Ausztria
Anglia
Svájc
Belgium
Lengyelország
Oroszország
Szingapúr
Kína

Valós idejű statisztikák, AI-botok és webcrawlerek szűrve — az adatok csak valódi emberi látogatásokat tükröznek — frissítve minden hónap 2-án · V18