GardaLake.com
Welcome Traveller Leda Rooms - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

Welcome Traveller Leda Rooms, Garda

📍 Via per Marciaga, Garda

🏊 Bazen 🅿️ Parkiralište 📶 WiFi
Rezervirajte sada

Welcome Traveler Leda Rooms je smještajna tvrtka smještena u Gardi, šarmantnom gradu na istočnoj obali jezera Garda, koja gostima nudi mirno utočište s vanjskim bazenom, mirnim vrtom i udobnim, dobro opremljenim smještajem. Ovo imanje pruža primamljivu bazu za istraživanje slikovite ljepote i atrakcija poznate regije jezera Garda. Gosti se mogu opustiti u primamljivom vanjskom bazenu, okruženom bujnim vrtom, pružajući mirno okruženje za opuštanje. Vanjski prostor za sjedenje idealan je za uživanje u mediteranskoj klimi i mirnoj atmosferi. Sve smještajne jedinice u Welcome Traveller Leda Rooms dizajnirane su za udobnost i imaju klima-uređaj za toplije dane. Privatne kupaonice opremljene su bideima i tuševima, kao i sušilima za kosu za udobnost. For in-room refreshments, guests will find tea and coffee makers, electric …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

Via per Marciaga
Garda (VR)
Italija
📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

Swimming PoolFree WiFiParkingFree Parking

Obližnje atrakcije

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 16 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 26 km
Grotte di Catullo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km

Često postavljana pitanja

Gdje se nalazi Welcome Traveller Leda Rooms?
Welcome Traveller Leda Rooms nalazi se u Gardi, slikovitom gradu na istočnoj obali jezera Garda u Italiji. Ova lokacija pruža praktičan pristup gradskoj šetnici uz jezero, lokalnim restoranima i služi kao izvrsna polazna točka za istraživanje šire regije jezera Garda i njegovih brojnih atrakcija.
Koje su pogodnosti dostupne u hotelu Welcome Traveller Leda Rooms?
Gosti u Welcome Traveller Leda Rooms mogu uživati ​​u vanjskom bazenu, mirnom vrtu i vanjskom prostoru za sjedenje za opuštanje. Objekt također nudi besplatni WiFi u cijelom objektu i besplatno privatno parkiralište. Sobe su opremljene klima uređajima, vlastitim kupaonicama s bideima i tuševima, aparatima za čaj/kavu, sušilima za kosu, hladnjacima, TV-ima, električnim kuhalima za vodu i ormarima.
Jesu li Welcome Traveller Leda Rooms prikladne za obitelji?
S vanjskim bazenom i vrtom, Welcome Traveller Leda Rooms može biti udobna opcija za obitelji koje traže opušteni boravak. Blizina atrakcije poput Gardalanda (udaljenog 15 km) također ga čini pogodnim polazištem za obiteljske izlete oko jezera Garda.
Koje su mogućnosti objedovanja dostupne u Welcome Traveller Leda Rooms?
Welcome Traveler Leda Rooms nudi sadržaje u sobama kao što su aparati za čaj i kavu, električno kuhalo za vodu i hladnjake za udobnost gostiju. Iako objekt ne navodi restorane u sklopu objekta, njegov položaj u Gardi znači da gosti imaju lak pristup raznim lokalnim restoranima i kafićima u gradu za doručak, ručak i večeru.
Koje se atrakcije nalaze u blizini Welcome Traveller Leda Rooms?
Nekoliko značajnih atrakcija nalazi se unutar razumne udaljenosti. Gardaland je udaljen 15 km, dok su povijesne znamenitosti kao što su Terme Sirmione - Virgilio (27 km), dvorac Sirmione (30 km) i Katulove pećine (30 km) lako dostupne. Ostale zanimljivosti uključuju kulu San Martino della Battaglia (29 km) i dvorac Desenzano (34 km).
Koliko je zračna luka Verona udaljena od Welcome Traveller Leda Rooms?
Zračna luka Verona (zračna luka Valerio Catullo) povoljno je smještena otprilike 34 km od Welcome Traveller Leda Rooms. To čini nekretninu lako dostupnom za međunarodne i domaće putnike koji dolaze zrakoplovom, s privatnim parkiralištem na licu mjesta za one koji iznajmljuju automobil.
Što čini Welcome Traveller Leda Rooms jedinstvenim izborom u Gardi?
Welcome Traveler Leda Rooms ističe se svojom kombinacijom mirnog vanjskog bazena i bujnog vrta, pružajući miran bijeg u srcu Garde. Objekt nudi udobne, dobro opremljene sobe s modernim sadržajima i dodatnu pogodnost besplatnog privatnog parkirališta i WiFi-a, što ga čini praktičnom i opuštajućom bazom za istraživanje jezera Garda.

Statistike posjetitelja

6.448 gostiju posjetilo je Welcome Traveller Leda Rooms u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 17,7 posjeta i vrhuncem od 748 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju Welcome Traveller Leda Rooms

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V14

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

More hotels in Garda

Hotels with Pool in Garda Hotels with Parking in Garda Hotels with Free Parking in Garda

🏨 Vlasnik ili menadžer Welcome Traveller Leda Rooms?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Welcome Traveller Leda Rooms - Garda

Hotels
Welcome Traveller Leda Rooms - hotels in Garda, Lake Garda, Italy

Welcome Traveler Leda Rooms je smještajna tvrtka smještena u Gardi, šarmantnom gradu na istočnoj obali jezera Garda, koja gostima nudi mirno utočište s vanjskim bazenom, mirnim vrtom i udobnim, dobro opremljenim smještajem. Ovo imanje pruža primamljivu bazu za istraživanje slikovite ljepote i atrakcija poznate regije jezera Garda.

Gosti se mogu opustiti u primamljivom vanjskom bazenu, okruženom bujnim vrtom, pružajući mirno okruženje za opuštanje. Vanjski prostor za sjedenje idealan je za uživanje u mediteranskoj klimi i mirnoj atmosferi. Sve smještajne jedinice u Welcome Traveller Leda Rooms dizajnirane su za udobnost i imaju klima-uređaj za toplije dane. Privatne kupaonice opremljene su bideima i tuševima, kao i sušilima za kosu za udobnost. For in-room refreshments, guests will find tea and coffee makers, electric kettles, and refrigerators. Televizor i ormar upotpunjuju sadržaje u sobi, osiguravajući ugodan boravak.

Besplatno privatno parkiralište u sklopu objekta pridonosi pogodnostima za one koji putuju automobilom, dok je besplatni WiFi dostupan u cijelom objektu, čime gosti ostaju povezani. Smješten u Gardi, ovaj smještajni objekt služi kao izvrsna baza za istraživanje slikovite regije jezera Garda. Sam grad Garda nudi živahnu šetnicu uz jezero i mogućnosti za lokalnu hranu. Za one koji su zainteresirani za vodene aktivnosti, vožnja čamcem dostupna je u okolici, što gostima omogućuje da dožive jezero iz jedinstvene perspektive.

Putnici koji žele dalje istraživati ​​pronaći će nekoliko značajnih atrakcija unutar razumne udaljenosti vožnje. Gardaland, popularni tematski park, udaljen je otprilike 15 km. Povijesna mjesta kao što su Terme Sirmione - Virgilio (27 km), toranj San Martino della Battaglia (29 km), dvorac Sirmione (30 km) i Katulove špilje (30 km) nude uvid u bogatu baštinu regije. Ostale zanimljivosti uključuju dvorac Desenzano (34 km), muzej Castelvecchio (37 km), baziliku San Zeno (38 km), most Castelvecchio (38 km) i Castello di Avio (41 km). Zračna luka Verona povoljno je smještena 34 km od objekta, što olakšava dolazak i odlazak. Welcome Traveler Leda Rooms pruža udobnu i praktičnu bazu za doživljaj ljepote i atrakcija jezera Garda, spajajući opuštanje s lakim pristupom regionalnim znamenitostima.

Često postavljana pitanja — Welcome Traveller Leda Rooms

Gdje se nalazi Welcome Traveller Leda Rooms?
Welcome Traveller Leda Rooms nalazi se u Gardi, slikovitom gradu na istočnoj obali jezera Garda u Italiji. Ova lokacija pruža praktičan pristup gradskoj šetnici uz jezero, lokalnim restoranima i služi kao izvrsna polazna točka za istraživanje šire regije jezera Garda i njegovih brojnih atrakcija.
Koje su pogodnosti dostupne u hotelu Welcome Traveller Leda Rooms?
Gosti u Welcome Traveller Leda Rooms mogu uživati ​​u vanjskom bazenu, mirnom vrtu i vanjskom prostoru za sjedenje za opuštanje. Objekt također nudi besplatni WiFi u cijelom objektu i besplatno privatno parkiralište. Sobe su opremljene klima uređajima, vlastitim kupaonicama s bideima i tuševima, aparatima za čaj/kavu, sušilima za kosu, hladnjacima, TV-ima, električnim kuhalima za vodu i ormarima.
Jesu li Welcome Traveller Leda Rooms prikladne za obitelji?
S vanjskim bazenom i vrtom, Welcome Traveller Leda Rooms može biti udobna opcija za obitelji koje traže opušteni boravak. Blizina atrakcije poput Gardalanda (udaljenog 15 km) također ga čini pogodnim polazištem za obiteljske izlete oko jezera Garda.
Koje su mogućnosti objedovanja dostupne u Welcome Traveller Leda Rooms?
Welcome Traveler Leda Rooms nudi sadržaje u sobama kao što su aparati za čaj i kavu, električno kuhalo za vodu i hladnjake za udobnost gostiju. Iako objekt ne navodi restorane u sklopu objekta, njegov položaj u Gardi znači da gosti imaju lak pristup raznim lokalnim restoranima i kafićima u gradu za doručak, ručak i večeru.
Koje se atrakcije nalaze u blizini Welcome Traveller Leda Rooms?
Nekoliko značajnih atrakcija nalazi se unutar razumne udaljenosti. Gardaland je udaljen 15 km, dok su povijesne znamenitosti kao što su Terme Sirmione - Virgilio (27 km), dvorac Sirmione (30 km) i Katulove pećine (30 km) lako dostupne. Ostale zanimljivosti uključuju kulu San Martino della Battaglia (29 km) i dvorac Desenzano (34 km).
Koliko je zračna luka Verona udaljena od Welcome Traveller Leda Rooms?
Zračna luka Verona (zračna luka Valerio Catullo) povoljno je smještena otprilike 34 km od Welcome Traveller Leda Rooms. To čini nekretninu lako dostupnom za međunarodne i domaće putnike koji dolaze zrakoplovom, s privatnim parkiralištem na licu mjesta za one koji iznajmljuju automobil.
Što čini Welcome Traveller Leda Rooms jedinstvenim izborom u Gardi?
Welcome Traveler Leda Rooms ističe se svojom kombinacijom mirnog vanjskog bazena i bujnog vrta, pružajući miran bijeg u srcu Garde. Objekt nudi udobne, dobro opremljene sobe s modernim sadržajima i dodatnu pogodnost besplatnog privatnog parkirališta i WiFi-a, što ga čini praktičnom i opuštajućom bazom za istraživanje jezera Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

Welcome Traveller Leda Rooms
Via per Marciaga
Garda (VR)
Italija
Website

Usluge i sadržaji

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Free Parking

Obližnje atrakcije

Gardaland 15 km
Caneva Aquapark 16 km
Movieland Park 17 km
Funivia Monte Baldo 26 km
Grotte di Catullo 30 km
Parco Giardino Sigurtà 31 km
Arena di Verona 38 km
Verona 38 km
Il Vittoriale 60 km
Brescia 64 km
Mantova 67 km
Cascate del Varone 68 km
Trento 82 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of Welcome Traveller Leda Rooms?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

6.448 gostiju posjetilo je Welcome Traveller Leda Rooms u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 17,7 posjeta i vrhuncem od 748 u Apr 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca · V14