GardaLake.com
B&B La Cascina di Alice - accommodation in Castiglione delle Stiviere, Lake Garda, Italy

B&B La Cascina di Alice, Castiglione delle Stiviere

📍 , Castiglione delle Stiviere

🅿️ Parkiralište 📶 WiFi ❄️ klima uređaj
Rezervirajte sada

B&B La Cascina di Alice gostoljubivo je smještajno poduzeće smješteno u Castiglione delle Stiviere, koje gostima nudi miran vrt i udobnu terasu, te besplatan WiFi u cijelom objektu. Ovaj objekt predstavlja idealnu bazu za istraživanje bogatog kulturnog krajolika regije jezera Garda. Gosti mogu očekivati ​​dobro opremljene obiteljske sobe, od kojih svaka ima vlastitu kupaonicu opremljenu bideom, klima-uređaj za udobnost i praktične popločane podove. Objekt naglašava opušten i ugodan boravak, pružajući besplatno privatno parkiralište, dragocjenu pogodnost za one koji putuju automobilom. Svaka soba je promišljeno opremljena s hladnjakom, TV-om za zabavu, sušilom za kosu, osvježavajućim tušem i ormarom za osobne stvari, osiguravajući domaću atmosferu. Vrhunac je svakodnevnog kontinentalnog i talijanskog doručka, koji stalno dobiva visoke pohvale gostiju zbog svoje kvalitete i …

Pročitaj više →

Lokacija i kontakt

Castiglione delle Stiviere (MN)
Italija
📍 Otvori u Google Kartama

Usluge i sadržaji

Free WiFiParkingAir ConditioningBreakfastGardenTerracePets Allowed

Obližnje atrakcije

Grotte di Catullo 22 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Caneva Aquapark 32 km
Movieland Park 32 km
Gardaland 32 km
Il Vittoriale 37 km
Mantova 39 km
Brescia 41 km
Arena di Verona 54 km
Verona 54 km
Funivia Monte Baldo 80 km
Cascate del Varone 104 km
Trento 118 km

Često postavljana pitanja

Gdje se nalazi B&B La Cascina di Alice?
B&B La Cascina di Alice nalazi se u Castiglione delle Stiviere, unutar slikovite regije jezera Garda u Italiji. Ova lokacija nudi mirno okruženje, a istodobno pruža jednostavan pristup raznim regionalnim atrakcijama, što ga čini izvrsnom bazom za istraživanje okolnih povijesnih mjesta i prirodnih ljepota.
Koje su pogodnosti dostupne u hotelu B&B La Cascina di Alice?
Gosti B&B La Cascina di Alice mogu uživati ​​u nizu pogodnosti dizajniranih za udobnost i praktičnost. To uključuje miran vrt i terasu, besplatan WiFi pristup i besplatno privatno parkiralište. Obiteljske sobe opremljene su vlastitom kupaonicom, klimom, hladnjakom, TV-om, sušilom za kosu, tušem i ormarom.
Koje mogućnosti doručka nudi B&B La Cascina di Alice?
B&B La Cascina di Alice svakodnevno poslužuje ukusan kontinentalni i talijanski doručak. Ovu ponudu gosti posebno cijene jer nudi ugodan početak dana s izborom lokalnih i međunarodnih opcija, odražavajući bogatu kulinarsku tradiciju regije.
Je li B&B La Cascina di Alice prikladan za obitelji i kućne ljubimce?
Da, B&B La Cascina di Alice prikladan je za obitelji i nudi namjenske obiteljske sobe s osnovnim sadržajima. Osim toga, objekt održava politiku prihvatljivosti kućnih ljubimaca, dopuštajući gostima da putuju sa svojim dragim društvom. Njegova blizina atrakcija kao što je Gardaland također povećava njegovu privlačnost za obiteljski odmor.
Kakve su procedure prijave i odjave u B&B?
B&B La Cascina di Alice nudi fleksibilne i učinkovite usluge prijave i odjave. Gosti mogu imati koristi od privatnih i ekspresnih opcija prijave i odjave, osmišljenih da pojednostave proces dolaska i odlaska i poboljšaju ukupnu pogodnost gostiju tijekom njihovog boravka.
Koje obližnje atrakcije gosti mogu posjetiti iz Castiglione delle Stiviere?
Od B&B La Cascina di Alice gosti mogu lako doći do nekoliko značajnih atrakcija. Dvorac Desenzano udaljen je otprilike 15 km i nudi uvid u lokalnu povijest. Pomlađujuće Terme Sirmione i popularni tematski park Gardaland također su nadomak, nudeći mogućnosti za opuštanje i zabavu.
Što B&B La Cascina di Alice čini jedinstvenim mjestom za boravak?
B&B La Cascina di Alice ističe se svojom mješavinom pažljive usluge, mirnog okruženja vrta i terase te visoko ocijenjenim iskustvom gostiju. Gosti cijene njegovu povezanost s lokalnom poviješću i kulturom, u kombinaciji s predanim osobljem koje osigurava ugodan i nezaboravan boravak u regiji jezera Garda.

Statistike posjetitelja

5.269 gostiju posjetilo je B&B La Cascina di Alice u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,4 posjeta i vrhuncem od 589 u May 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Najčešće nacionalnosti koje posjećuju B&B La Cascina di Alice

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Meksiko
HK
Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca

Recenzirao urednički tim Gardalake.com
Stručnjaci za jezero Garda od 1988

🏨 Vlasnik ili menadžer B&B La Cascina di Alice?

Prikaži statistiku

GardaLake.com

Hoteli Jezero Garda & Turistički Vodič

Za informacije, novosti i partnerstva: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

B&B La Cascina di Alice - Castiglione delle Stiviere

B&B La Cascina di Alice - accommodation in Castiglione delle Stiviere, Lake Garda, Italy

B&B La Cascina di Alice gostoljubivo je smještajno poduzeće smješteno u Castiglione delle Stiviere, koje gostima nudi miran vrt i udobnu terasu, te besplatan WiFi u cijelom objektu. Ovaj objekt predstavlja idealnu bazu za istraživanje bogatog kulturnog krajolika regije jezera Garda. Gosti mogu očekivati ​​dobro opremljene obiteljske sobe, od kojih svaka ima vlastitu kupaonicu opremljenu bideom, klima-uređaj za udobnost i praktične popločane podove.

Objekt naglašava opušten i ugodan boravak, pružajući besplatno privatno parkiralište, dragocjenu pogodnost za one koji putuju automobilom. Svaka soba je promišljeno opremljena s hladnjakom, TV-om za zabavu, sušilom za kosu, osvježavajućim tušem i ormarom za osobne stvari, osiguravajući domaću atmosferu. Vrhunac je svakodnevnog kontinentalnog i talijanskog doručka, koji stalno dobiva visoke pohvale gostiju zbog svoje kvalitete i raznolikosti, postavljajući ugodan početak svakog dana istraživanja ili opuštanja.

Strateški smješten, B&B La Cascina di Alice nudi jednostavan pristup regionalnim zanimljivostima. Udaljen je otprilike 15 km od povijesnog dvorca Desenzano i oko 42 km od zračne luke Verona, što olakšava organizaciju putovanja. Okolno područje predstavlja obilje atrakcija, uključujući pomlađujuće Terme Sirmione i tematski park Gardaland pogodan za obitelj, što ga čini pogodnim za raznolika putovanja. B&B je također poznat po svojoj politici prema kućnim ljubimcima, proširujući svoju gostoljubivost na krznene prijatelje.

Gosti često hvale iznimnu uslugu, istaknutu praktičnim privatnim i ekspresnim opcijama prijave i odjave. Objekt je visoko ocijenjen zbog svoje mješavine lokalne povijesti, kulturnog ambijenta i pažljivog osoblja koje osigurava nezaboravno iskustvo. Ovaj fokus na zadovoljstvo gostiju i ugodno okruženje čini B&B La Cascina di Alice smatranim izborom za mirno utočište u srcu regije jezera Garda.

Često postavljana pitanja — B&B La Cascina di Alice

Gdje se nalazi B&B La Cascina di Alice?
B&B La Cascina di Alice nalazi se u Castiglione delle Stiviere, unutar slikovite regije jezera Garda u Italiji. Ova lokacija nudi mirno okruženje, a istodobno pruža jednostavan pristup raznim regionalnim atrakcijama, što ga čini izvrsnom bazom za istraživanje okolnih povijesnih mjesta i prirodnih ljepota.
Koje su pogodnosti dostupne u hotelu B&B La Cascina di Alice?
Gosti B&B La Cascina di Alice mogu uživati ​​u nizu pogodnosti dizajniranih za udobnost i praktičnost. To uključuje miran vrt i terasu, besplatan WiFi pristup i besplatno privatno parkiralište. Obiteljske sobe opremljene su vlastitom kupaonicom, klimom, hladnjakom, TV-om, sušilom za kosu, tušem i ormarom.
Koje mogućnosti doručka nudi B&B La Cascina di Alice?
B&B La Cascina di Alice svakodnevno poslužuje ukusan kontinentalni i talijanski doručak. Ovu ponudu gosti posebno cijene jer nudi ugodan početak dana s izborom lokalnih i međunarodnih opcija, odražavajući bogatu kulinarsku tradiciju regije.
Je li B&B La Cascina di Alice prikladan za obitelji i kućne ljubimce?
Da, B&B La Cascina di Alice prikladan je za obitelji i nudi namjenske obiteljske sobe s osnovnim sadržajima. Osim toga, objekt održava politiku prihvatljivosti kućnih ljubimaca, dopuštajući gostima da putuju sa svojim dragim društvom. Njegova blizina atrakcija kao što je Gardaland također povećava njegovu privlačnost za obiteljski odmor.
Kakve su procedure prijave i odjave u B&B?
B&B La Cascina di Alice nudi fleksibilne i učinkovite usluge prijave i odjave. Gosti mogu imati koristi od privatnih i ekspresnih opcija prijave i odjave, osmišljenih da pojednostave proces dolaska i odlaska i poboljšaju ukupnu pogodnost gostiju tijekom njihovog boravka.
Koje obližnje atrakcije gosti mogu posjetiti iz Castiglione delle Stiviere?
Od B&B La Cascina di Alice gosti mogu lako doći do nekoliko značajnih atrakcija. Dvorac Desenzano udaljen je otprilike 15 km i nudi uvid u lokalnu povijest. Pomlađujuće Terme Sirmione i popularni tematski park Gardaland također su nadomak, nudeći mogućnosti za opuštanje i zabavu.
Što B&B La Cascina di Alice čini jedinstvenim mjestom za boravak?
B&B La Cascina di Alice ističe se svojom mješavinom pažljive usluge, mirnog okruženja vrta i terase te visoko ocijenjenim iskustvom gostiju. Gosti cijene njegovu povezanost s lokalnom poviješću i kulturom, u kombinaciji s predanim osobljem koje osigurava ugodan i nezaboravan boravak u regiji jezera Garda.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Lokacija i kontakt

B&B La Cascina di Alice
Castiglione delle Stiviere (MN)
Italija

Usluge i sadržaji

Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Breakfast
Garden
Terrace
Pets Allowed

Obližnje atrakcije

Grotte di Catullo 22 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Caneva Aquapark 32 km
Movieland Park 32 km
Gardaland 32 km
Il Vittoriale 37 km
Mantova 39 km
Brescia 41 km
Arena di Verona 54 km
Verona 54 km
Funivia Monte Baldo 80 km
Cascate del Varone 104 km
Trento 118 km
Rezervirajte sada
🏨

Are you the owner or manager of B&B La Cascina di Alice?

Upravljajte svojim unosom i pratite svoje posjetitelje

5.269 gostiju posjetilo je B&B La Cascina di Alice u posljednjih 365 dana, s dnevnim prosjekom od 14,4 posjeta i vrhuncem od 589 u May 2026 od čega 100% Desktop i 0% Mobilni.

Njemačka
Italija
Nizozemska
Austrija
Engleska
Švicarska
Belgija
Poljska
Rusija
Singapur
Meksiko
HK

Statistike u stvarnom vremenu, AI botovi i web crawleri su filtrirani — podaci odražavaju samo stvarne posjete — ažurirano 2. svakog mjeseca