GardaLake.com
Residence Beatrix - 3 star holiday apartments in Bardolino, Lake Garda, Italy

Residence Beatrix, Bardolino

★★★

📍 Via Marconi 1, Bardolino

🏊 Allas 🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi ❄️ Ilmastointi
Varaa nyt Soita

Residence Beatrix on 3 tähden itsepalvelumajoituspaikka, joka sijaitsee Bardolinossa ja tarjoaa viihtyisiä huoneistoja, joissa on uima-allas, aurinkoterassi ja puutarha. Se sijaitsee vain muutaman askeleen päässä Gardajärven maalauksellisista rannoista ja vilkkaasta kaupungin keskustasta. Tämä kiinteistö tarjoaa ihanteellisen tukikohdan itsenäisyyttä ja mukavuutta etsiville matkailijoille, jolloin asiakkaat voivat kokea Bardolinon viehättävän järvenrantaelämän. Jokainen Residence Beatrixin huoneisto on suunniteltu omavaraiseen oleskeluun, ja niissä on oma parveke tai patio, jossa asiakkaat voivat rentoutua. Sisätiloissa on täysin varustettu keittiö tai käytännöllinen minikeittiö sekä erillinen oleskelualue, joka tarjoaa kaikki tarvittavat aterioiden valmistamiseen ja kodinomaisesta kokemuksesta nauttimiseen. Uima-allas, jota täydentävät aurinkoterassi ja rauhallinen puutarha, tarjoaa kutsuvat tilat rentoutumiseen ja vapaa-ajan viettoon kiinteistön alueella. Residence Beatrixin erinomainen sijainti mahdollistaa helpon tutustumisen ympäröivään alueeseen. Asiakkaat voivat nauttia erilaisista urheilulajeista ja …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Via Marconi 1
Bardolino (VR)
Italia
+39-045.6212120 📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Swimming PoolFree WiFiParkingAir ConditioningGardenAccessible

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 11 km
Caneva Aquapark 12 km
Movieland Park 12 km
Grotte di Catullo 25 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Verona 30 km
Arena di Verona 30 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Il Vittoriale 56 km
Brescia 59 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Residence Beatrix sijaitsee?
Residence Beatrix sijaitsee Bardolinossa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven itärannalla Italiassa. Kiinteistö sijaitsee erinomaisella paikalla, vain muutaman askeleen päässä sekä luonnonkauniista järvenrannasta että vilkkaasta kaupungin keskustasta ja tarjoaa helpon pääsyn paikallisiin palveluihin ja nähtävyyksiin.
Millaista majoitusta Residence Beatrix tarjoaa?
Residence Beatrix tarjoaa itsepalvelumajoitusta huoneistoissa. Jokainen huoneisto on suunniteltu itsenäistä oleskelua varten, ja niissä on täysin varustettu keittiö tai minikeittiö, viihtyisä oleskelutila ja oma parveke tai patio, jossa asiakkaat voivat nauttia.
Mitä palveluja Residence Beatrix tarjoaa?
Residence Beatrixin asiakkaat voivat nauttia erilaisista paikan päällä olevista palveluista, jotka on suunniteltu rentoutumiseen ja mukavuuteen. Kiinteistössä on virkistävä uima-allas, tilava aurinkoterassi, joka on täydellinen oleskeluun, ja rauhallinen puutarha-alue, jotka kaikki edistävät miellyttävää oleskelua.
Kuinka lähellä Residence Beatrix on paikallisia nähtävyyksiä ja palveluita?
Kiinteistö sijaitsee poikkeuksellisen hyvällä paikalla, vain lyhyen kävelymatkan päässä, noin 100 metrin päässä Bardolinon keskustasta. Täältä asiakkaat löytävät erilaisia ​​kauppoja, perinteisiä ravintoloita, kutsuvia kahviloita ja eloisia baareja. Gardajärven rannat, jotka tarjoavat mahdollisuuksia urheiluun ja vapaa-aikaan, ovat myös vain muutaman askeleen päässä.
Sopiiko Residence Beatrix muihin Gardajärven kaupunkeihin tutustumiseen?
Kyllä, Residence Beatrix on kätevä tukikohta laajempaan Gardajärven alueeseen tutustumiseen. Peschiera del Garda on 20 minuutin ajomatkan päässä, ja historiallinen Sirmionen kaupunki sijaitsee noin 30 km:n päässä, joten päiväretkiä näihin suosittuihin kohteisiin on helppo tehdä.
Tarjoaako Residence Beatrix ruokailumahdollisuuksia tai aamiaista?
Residence Beatrix tarjoaa itsepalvelumajoitusta huoneistoissa, joissa on täysin varustettu keittiö tai minikeittiö. Tämä antaa vieraille mahdollisuuden valmistaa omat ateriansa. Vain 100 metrin päässä sijaitseva Bardolinon keskusta tarjoaa lukuisia ravintoloita, kahviloita ja baareja ulkona syömiseen.
Mikä tekee Residence Beatrixista ainutlaatuisen valinnan Gardajärven majoittumiseen?
Residence Beatrix erottuu yhdistelmästään joustavuutta itsepalveluperiaatteella ja erinomaisella paikalla Bardolinossa. Vieraat voivat nauttia huoneisto-asumisen itsenäisyydestä, jossa on oma keittiö ja ulkotila, sekä uima-altaan ja puutarhan mukavuudesta, ja kaikki ovat vain muutaman askeleen päässä Gardajärvestä ja vilkkaasta kaupungin keskustasta.

Vierailustatistiikat

7 676 vierasta vieraili Residence Beatrix:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 21,0 käyntiä ja huippu 1 175 kuukaudessa Sep 2025 joista 96% Desktop ja 4% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Residence Beatrix

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Mexico
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V29

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Residence Beatrix?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Residence Beatrix - Bardolino★★★☆☆

Holiday Apartments
Residence Beatrix - 3 star holiday apartments in Bardolino, Lake Garda, Italy

Residence Beatrix on 3 tähden itsepalvelumajoituspaikka, joka sijaitsee Bardolinossa ja tarjoaa viihtyisiä huoneistoja, joissa on uima-allas, aurinkoterassi ja puutarha. Se sijaitsee vain muutaman askeleen päässä Gardajärven maalauksellisista rannoista ja vilkkaasta kaupungin keskustasta. Tämä kiinteistö tarjoaa ihanteellisen tukikohdan itsenäisyyttä ja mukavuutta etsiville matkailijoille, jolloin asiakkaat voivat kokea Bardolinon viehättävän järvenrantaelämän.

Jokainen Residence Beatrixin huoneisto on suunniteltu omavaraiseen oleskeluun, ja niissä on oma parveke tai patio, jossa asiakkaat voivat rentoutua. Sisätiloissa on täysin varustettu keittiö tai käytännöllinen minikeittiö sekä erillinen oleskelualue, joka tarjoaa kaikki tarvittavat aterioiden valmistamiseen ja kodinomaisesta kokemuksesta nauttimiseen. Uima-allas, jota täydentävät aurinkoterassi ja rauhallinen puutarha, tarjoaa kutsuvat tilat rentoutumiseen ja vapaa-ajan viettoon kiinteistön alueella.

Residence Beatrixin erinomainen sijainti mahdollistaa helpon tutustumisen ympäröivään alueeseen. Asiakkaat voivat nauttia erilaisista urheilulajeista ja aktiviteeteista järven rannalla tai tehdä lyhyen 100 metrin kävelymatkan Bardolinon sydämeen. Tässä viehättävässä kaupungissa on valikoima kauppoja, paikallisia italialaisia ​​ruokia tarjoilevia paikallisia ravintoloita, kutsuvia kahviloita ja eloisia baareja, jotka sopivat täydellisesti paikallisen kulttuurin ja makujen kokemiseen. Niille, jotka haluavat tutkia kauempana Gardajärvellä, hotelli tarjoaa kätevän pääsyn muihin suosittuihin kohteisiin. Peschiera del Garda on 20 minuutin ajomatkan päässä, ja historiallinen Sirmionen niemimaa on noin 30 km:n päässä, joten päiväretkiä on helppo tehdä. Residence Beatrix palvelee asiakkaita, jotka arvostavat joustavuutta itsepalveluperiaatteella yhdistettynä hyvällä paikalla sijaitsevan kiinteistön mukavuuksiin kauniilla Gardajärven alueella.

Usein kysytyt kysymykset — Residence Beatrix

Missä Residence Beatrix sijaitsee?
Residence Beatrix sijaitsee Bardolinossa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven itärannalla Italiassa. Kiinteistö sijaitsee erinomaisella paikalla, vain muutaman askeleen päässä sekä luonnonkauniista järvenrannasta että vilkkaasta kaupungin keskustasta ja tarjoaa helpon pääsyn paikallisiin palveluihin ja nähtävyyksiin.
Millaista majoitusta Residence Beatrix tarjoaa?
Residence Beatrix tarjoaa itsepalvelumajoitusta huoneistoissa. Jokainen huoneisto on suunniteltu itsenäistä oleskelua varten, ja niissä on täysin varustettu keittiö tai minikeittiö, viihtyisä oleskelutila ja oma parveke tai patio, jossa asiakkaat voivat nauttia.
Mitä palveluja Residence Beatrix tarjoaa?
Residence Beatrixin asiakkaat voivat nauttia erilaisista paikan päällä olevista palveluista, jotka on suunniteltu rentoutumiseen ja mukavuuteen. Kiinteistössä on virkistävä uima-allas, tilava aurinkoterassi, joka on täydellinen oleskeluun, ja rauhallinen puutarha-alue, jotka kaikki edistävät miellyttävää oleskelua.
Kuinka lähellä Residence Beatrix on paikallisia nähtävyyksiä ja palveluita?
Kiinteistö sijaitsee poikkeuksellisen hyvällä paikalla, vain lyhyen kävelymatkan päässä, noin 100 metrin päässä Bardolinon keskustasta. Täältä asiakkaat löytävät erilaisia ​​kauppoja, perinteisiä ravintoloita, kutsuvia kahviloita ja eloisia baareja. Gardajärven rannat, jotka tarjoavat mahdollisuuksia urheiluun ja vapaa-aikaan, ovat myös vain muutaman askeleen päässä.
Sopiiko Residence Beatrix muihin Gardajärven kaupunkeihin tutustumiseen?
Kyllä, Residence Beatrix on kätevä tukikohta laajempaan Gardajärven alueeseen tutustumiseen. Peschiera del Garda on 20 minuutin ajomatkan päässä, ja historiallinen Sirmionen kaupunki sijaitsee noin 30 km:n päässä, joten päiväretkiä näihin suosittuihin kohteisiin on helppo tehdä.
Tarjoaako Residence Beatrix ruokailumahdollisuuksia tai aamiaista?
Residence Beatrix tarjoaa itsepalvelumajoitusta huoneistoissa, joissa on täysin varustettu keittiö tai minikeittiö. Tämä antaa vieraille mahdollisuuden valmistaa omat ateriansa. Vain 100 metrin päässä sijaitseva Bardolinon keskusta tarjoaa lukuisia ravintoloita, kahviloita ja baareja ulkona syömiseen.
Mikä tekee Residence Beatrixista ainutlaatuisen valinnan Gardajärven majoittumiseen?
Residence Beatrix erottuu yhdistelmästään joustavuutta itsepalveluperiaatteella ja erinomaisella paikalla Bardolinossa. Vieraat voivat nauttia huoneisto-asumisen itsenäisyydestä, jossa on oma keittiö ja ulkotila, sekä uima-altaan ja puutarhan mukavuudesta, ja kaikki ovat vain muutaman askeleen päässä Gardajärvestä ja vilkkaasta kaupungin keskustasta.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Residence Beatrix
★★★
Via Marconi 1
Bardolino (VR)
Italia
+39-045.6212120 Website

Palvelut & tilat

Swimming Pool
Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Garden
Accessible

Lähialueen nähtävyydet

Gardaland 11 km
Caneva Aquapark 12 km
Movieland Park 12 km
Grotte di Catullo 25 km
Parco Giardino Sigurtà 26 km
Verona 30 km
Arena di Verona 30 km
Funivia Monte Baldo 32 km
Il Vittoriale 56 km
Brescia 59 km
Mantova 66 km
Cascate del Varone 67 km
Trento 81 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Residence Beatrix?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

7 676 vierasta vieraili Residence Beatrix:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 21,0 käyntiä ja huippu 1 175 kuukaudessa Sep 2025 joista 96% Desktop ja 4% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
China
HK
Mexico

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V29