GardaLake.com
Al Profumo del Garda - hotels in Moniga del Garda, Lake Garda, Italy

Al Profumo del Garda, Moniga del Garda

📍 Via Aldo Moro, Moniga del Garda

🅿️ Pysäköinti 📶 WiFi
Varaa nyt

Al Profumo del Garda on tilava loma-asunto, joka sijaitsee Castellossa, rauhallisella alueella Moniga del Gardassa, viehättävällä Gardajärven länsirannalla. Tämä kutsuva majoituspaikka tarjoaa viihtyisää majoitusta, joka on suunniteltu perheille ja ryhmille, ja siinä on kolme hyvin varustettua makuuhuonetta ja erillinen olohuone, jotka takaavat kaikille vieraille runsaasti tilaa rentoutua ja rauhoittua. Loma-asunto tarjoaa viihtyisän ympäristön monipuolisine ulkoilu- ja vapaa-ajanviettomahdollisuuksineen. Vieraat voivat nauttia rauhallisista hetkistä yksityisellä aurinkoterassilla tai vehreässä puutarhassa, joka sopii täydellisesti Gardajärven Välimeren ilmastoon nauttimiseen. Omistettu piknik-alue tarjoaa ihanteellisen paikan ulkoilmaruokailuun ja ihailee rentouttavaa italialaista järvenrantaelämää. Nuoremmille vieraille on tarjolla sekä sisä- että ulkoleikkialueita, jotka takaavat lapsille viihdettä koko oleskelun ajan. Saatavilla on ilmainen WiFi, jonka avulla asiakkaat voivat pysyä yhteydessä ja suunnitella päivittäisiä retkiään. Al Profumo del Garda palvelee myös …

Lue lisää →

Sijainti & yhteystiedot

Via Aldo Moro
Moniga del Garda (BS)
Italia
📍 Avaa Google Mapsissa

Palvelut & tilat

Free WiFiParkingFree Parking

Lähialueen nähtävyydet

Il Vittoriale 11 km
Grotte di Catullo 26 km
Movieland Park 37 km
Caneva Aquapark 37 km
Gardaland 37 km
Brescia 39 km
Parco Giardino Sigurtà 44 km
Cascate del Varone 52 km
Arena di Verona 59 km
Verona 59 km
Funivia Monte Baldo 69 km
Mantova 84 km
Trento 123 km

Usein kysytyt kysymykset

Missä Al Profumo del Garda sijaitsee?
Al Profumo del Garda sijaitsee Castellossa, rauhallisella alueella Moniga del Gardassa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven länsirannalla Italiassa. Tämä sijainti tarjoaa rauhallisen tukikohdan ja tarjoaa kätevän pääsyn kaupungin palveluihin ja järven nähtävyyksiin.
Kuinka lähellä Al Profumo del Gardaa on liikenne ja paikalliset nähtävyydet?
Loma-asunto on noin 47 km:n päässä Veronan lentoasemalta, joten se on sekä kansainvälisten että kotimaisten matkailijoiden saatavilla. Paikallista tutkimusta varten se on noin 16 km:n päässä Desenzanon linnasta, joka on keskeinen maamerkki, ja tarjoaa helpon pääsyn Moniga del Gardan julkisiin liikennevälineisiin, joilla pääsee läheisiin kaupunkeihin ja nähtävyyksiin.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja Al Profumo del Garda tarjoaa?
Al Profumo del Garda on tilava loma-asunto, joka on suunniteltu itsepalvelumajoitusta varten, ja siinä on oma olohuone ja runsaasti tilaa vieraille omien aterioidensa valmistamiseen. Majoituspaikka ei tarjoa ruokailupalveluita paikan päällä, mutta Moniga del Garda tarjoaa erilaisia ​​paikallisia ravintoloita ja kauppoja kulinaarisiin kokemuksiin.
Sopiiko Al Profumo del Garda lapsiperheille?
Kyllä, Al Profumo del Garda sopii hyvin perheille ja tarjoaa kolme mukavaa makuuhuonetta ja tilavan olohuoneen. Se sisältää sekä sisä- että ulkoleikkialueita lapsille, piknikalueen ja puutarhan, jotka tarjoavat runsaasti tilaa ja toimintaa perheille heidän Gardajärvellä oleskelunsa aikana.
Mitkä ovat majoituspaikan Al Profumo del Garda tyypilliset sisään- ja uloskirjautumisajat?
Al Profumo del Gardan tarkat sisään- ja uloskirjautumisajat ilmoitetaan yleensä varausvahvistuksen yhteydessä. Vieraita kehotetaan yleensä kirjautumaan sisään iltapäivällä ja kirjautumaan ulos myöhään aamulla, vaikka joustavuus saattaa olla mahdollista sovittaessa asiasta kiinteistönhallinnan kanssa.
Mitä nähtävyyksiä hotellin Al Profumo del Garda lähellä on?
Al Profumo del Gardan vieraat pääsevät helposti useille merkittäville nähtävyyksille. Näitä ovat historiallinen Desenzanon linna, joka sijaitsee noin 16 km:n päässä, jännittävä Gardaland-teemapuisto ja Catulluksen muinaiset luolat Sirmionessa. Ympäröivä Gardajärven alue tarjoaa myös lukuisia veneilymahdollisuuksia.
Mikä tekee Al Profumo del Gardasta ainutlaatuisen yöpymispaikan?
Al Profumo del Garda erottuu tilavasta kolmen makuuhuoneen loma-asunnosta, joka on ihanteellinen isommille perheille tai ryhmille. Sen ainutlaatuisiin tarjontaan kuuluvat omat sisä- ja ulkoleikkialueet, yksityinen aurinkoterassi, puutarha ja kätevä polkupyöräpysäköinti, joka tarjoaa mukavan ja monipuolisen tukikohdan Gardajärveen tutustumiseen.

Vierailustatistiikat

6 153 vierasta vieraili Al Profumo del Garda:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 16,9 käyntiä ja huippu 739 kuukaudessa Apr 2026 joista 97% Desktop ja 3% Mobiili.

Suosituimmat kansallisuudet kohteessa Al Profumo del Garda

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
HK
Slovakia
China
Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15

Arvostellut Gardalake.com-toimitustiimi
Gardajärven asiantuntijoita vuodesta 1988

More hotels in Moniga del Garda

Hotels with Parking in Moniga del Garda Hotels with Free Parking in Moniga del Garda

🏨 Omistaja tai johtaja kohteessa Al Profumo del Garda?

Näytä tilastot

GardaLake.com

Gardajärvi Hotellit & Matkaopas

Lisätietoja, päivityksiä ja kumppanuuksia: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

Al Profumo del Garda - Moniga del Garda

Hotels
Al Profumo del Garda - hotels in Moniga del Garda, Lake Garda, Italy

Al Profumo del Garda on tilava loma-asunto, joka sijaitsee Castellossa, rauhallisella alueella Moniga del Gardassa, viehättävällä Gardajärven länsirannalla. Tämä kutsuva majoituspaikka tarjoaa viihtyisää majoitusta, joka on suunniteltu perheille ja ryhmille, ja siinä on kolme hyvin varustettua makuuhuonetta ja erillinen olohuone, jotka takaavat kaikille vieraille runsaasti tilaa rentoutua ja rauhoittua.

Loma-asunto tarjoaa viihtyisän ympäristön monipuolisine ulkoilu- ja vapaa-ajanviettomahdollisuuksineen. Vieraat voivat nauttia rauhallisista hetkistä yksityisellä aurinkoterassilla tai vehreässä puutarhassa, joka sopii täydellisesti Gardajärven Välimeren ilmastoon nauttimiseen. Omistettu piknik-alue tarjoaa ihanteellisen paikan ulkoilmaruokailuun ja ihailee rentouttavaa italialaista järvenrantaelämää. Nuoremmille vieraille on tarjolla sekä sisä- että ulkoleikkialueita, jotka takaavat lapsille viihdettä koko oleskelun ajan. Saatavilla on ilmainen WiFi, jonka avulla asiakkaat voivat pysyä yhteydessä ja suunnitella päivittäisiä retkiään.

Al Profumo del Garda palvelee myös aktiivisia matkailijoita kätevällä polkupyöräpysäköinnillä, joka rohkaisee tutustumaan Moniga del Gardan ja laajemman Gardajärven alueen luonnonkauniisiin reitteihin. Ympäröivä alue tunnetaan veneilymahdollisuuksistaan, mikä tarjoaa mahdollisuuden kokea järven ainutlaatuisesta näkökulmasta. Kiinteistön sijainti tarjoaa helpon pääsyn merkittäville paikallisille nähtävyyksille; se sijaitsee noin 16 km:n päässä historiallisesta Desenzanon linnasta ja tarjoaa kätevän tukikohdan perheystävällisissä huvipuistoissa, kuten Gardalandissa, sekä Catulluksen muinaisissa luolissa Sirmionessa. Veronan lentoasema on noin 47 km:n päässä, mikä takaa suorat matkayhteydet. Tämä loma-asunto on erinomainen lähtökohta Gardajärven alueen luonnonkauneuden ja kulttuurisen rikkauden löytämiselle.

Usein kysytyt kysymykset — Al Profumo del Garda

Missä Al Profumo del Garda sijaitsee?
Al Profumo del Garda sijaitsee Castellossa, rauhallisella alueella Moniga del Gardassa, viehättävässä kaupungissa Gardajärven länsirannalla Italiassa. Tämä sijainti tarjoaa rauhallisen tukikohdan ja tarjoaa kätevän pääsyn kaupungin palveluihin ja järven nähtävyyksiin.
Kuinka lähellä Al Profumo del Gardaa on liikenne ja paikalliset nähtävyydet?
Loma-asunto on noin 47 km:n päässä Veronan lentoasemalta, joten se on sekä kansainvälisten että kotimaisten matkailijoiden saatavilla. Paikallista tutkimusta varten se on noin 16 km:n päässä Desenzanon linnasta, joka on keskeinen maamerkki, ja tarjoaa helpon pääsyn Moniga del Gardan julkisiin liikennevälineisiin, joilla pääsee läheisiin kaupunkeihin ja nähtävyyksiin.
Mitä ruokailuvaihtoehtoja Al Profumo del Garda tarjoaa?
Al Profumo del Garda on tilava loma-asunto, joka on suunniteltu itsepalvelumajoitusta varten, ja siinä on oma olohuone ja runsaasti tilaa vieraille omien aterioidensa valmistamiseen. Majoituspaikka ei tarjoa ruokailupalveluita paikan päällä, mutta Moniga del Garda tarjoaa erilaisia ​​paikallisia ravintoloita ja kauppoja kulinaarisiin kokemuksiin.
Sopiiko Al Profumo del Garda lapsiperheille?
Kyllä, Al Profumo del Garda sopii hyvin perheille ja tarjoaa kolme mukavaa makuuhuonetta ja tilavan olohuoneen. Se sisältää sekä sisä- että ulkoleikkialueita lapsille, piknikalueen ja puutarhan, jotka tarjoavat runsaasti tilaa ja toimintaa perheille heidän Gardajärvellä oleskelunsa aikana.
Mitkä ovat majoituspaikan Al Profumo del Garda tyypilliset sisään- ja uloskirjautumisajat?
Al Profumo del Gardan tarkat sisään- ja uloskirjautumisajat ilmoitetaan yleensä varausvahvistuksen yhteydessä. Vieraita kehotetaan yleensä kirjautumaan sisään iltapäivällä ja kirjautumaan ulos myöhään aamulla, vaikka joustavuus saattaa olla mahdollista sovittaessa asiasta kiinteistönhallinnan kanssa.
Mitä nähtävyyksiä hotellin Al Profumo del Garda lähellä on?
Al Profumo del Gardan vieraat pääsevät helposti useille merkittäville nähtävyyksille. Näitä ovat historiallinen Desenzanon linna, joka sijaitsee noin 16 km:n päässä, jännittävä Gardaland-teemapuisto ja Catulluksen muinaiset luolat Sirmionessa. Ympäröivä Gardajärven alue tarjoaa myös lukuisia veneilymahdollisuuksia.
Mikä tekee Al Profumo del Gardasta ainutlaatuisen yöpymispaikan?
Al Profumo del Garda erottuu tilavasta kolmen makuuhuoneen loma-asunnosta, joka on ihanteellinen isommille perheille tai ryhmille. Sen ainutlaatuisiin tarjontaan kuuluvat omat sisä- ja ulkoleikkialueet, yksityinen aurinkoterassi, puutarha ja kätevä polkupyöräpysäköinti, joka tarjoaa mukavan ja monipuolisen tukikohdan Gardajärveen tutustumiseen.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Sijainti & yhteystiedot

Al Profumo del Garda
Via Aldo Moro
Moniga del Garda (BS)
Italia
Website

Palvelut & tilat

Free WiFi
Parking
Free Parking

Lähialueen nähtävyydet

Il Vittoriale 11 km
Grotte di Catullo 26 km
Movieland Park 37 km
Caneva Aquapark 37 km
Gardaland 37 km
Brescia 39 km
Parco Giardino Sigurtà 44 km
Cascate del Varone 52 km
Arena di Verona 59 km
Verona 59 km
Funivia Monte Baldo 69 km
Mantova 84 km
Trento 123 km
Varaa nyt
🏨

Are you the owner or manager of Al Profumo del Garda?

Hallitse yritystietojasi ja seuraa kävijöitäsi

6 153 vierasta vieraili Al Profumo del Garda:ssä viimeisen 365 päivän aikana, päivittäinen keskiarvo 16,9 käyntiä ja huippu 739 kuukaudessa Apr 2026 joista 97% Desktop ja 3% Mobiili.

Germany
Italia
Netherlands
Austria
England
Switzerland
Belgium
Poland
Russia
Singapore
HK
Slovakia
China

Reaaliaikaiset tilastot, tekoälybotit ja web-ryömijät suodatetaan — tiedot kuvaavat vain todellisia ihmiskäyntejä — päivitetään kuun 2. päivänä · V15