GardaLake.com
La Nuova Corte Rooms - bed and breakfast in Verona, Lake Garda, Italy

La Nuova Corte Rooms, Verona

📍 23 Via Sant'Antonio, Verona

🅿️ Parkoviště 📶 WiFi ❄️ klimatizace
Rezervujte hned

La Nuova Corte Rooms je ubytovací podnik v centru Verony, který nabízí pohodlné rodinné pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, ideální pro objevování historického centra města a jeho ikonických atrakcí. Tato centrálně umístěná nemovitost poskytuje hostům pohodlný přístup k nejslavnějším památkám Verony a zajišťuje bohatý kulturní zážitek přímo z jejich prahu. Strategická poloha v srdci centra Verony znamená, že klíčová místa jsou snadno dosažitelná pěšky, což z něj činí vynikající volbu pro návštěvníky, kteří se chtějí ponořit do pulzující atmosféry města. Hosté ubytovaní v La Nuova Corte Rooms se ocitnou jen 8 minut chůze od historické veronské arény, 700 metrů chůze od rušného náměstí Piazza Bra a pouhé 4 minuty chůze od působivého muzea Castelvecchio. Ubytování je navrženo s …

Číst více →

Poloha a kontakt

23 Via Sant'Antonio
Verona (VR)
Itálie
📍 Otevřít v Mapách Google

Služby a vybavení

Free WiFiParkingAir ConditioningTerrace

Okolní atrakce

Parco Giardino Sigurtà 29 km
Movieland Park 31 km
Caneva Aquapark 32 km
Gardaland 32 km
Grotte di Catullo 40 km
Mantova 46 km
Funivia Monte Baldo 63 km
Il Vittoriale 66 km
Brescia 70 km
Cascate del Varone 85 km
Trento 99 km

Často kladené otázky

Kde se La Nuova Corte Rooms ve Veroně nachází?
La Nuova Corte Rooms má centrální polohu v srdci centra Verony a hostům poskytuje výjimečné pohodlí. Tato vynikající poloha nabízí snadný pěší přístup k mnoha nejznámějším atrakcím Verony, díky čemuž budete jádrem kulturní a historické nabídky města.
Jaký typ ubytování je k dispozici v ubytování La Nuova Corte Rooms?
Nemovitost nabízí pohodlné rodinné pokoje, každý s vlastní koupelnou, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Pro větší pohodlí je každý pokoj vybaven kuchyňským koutem, soukromým balkonem a terasou, což hostům při objevování Verony poskytuje relaxační a soběstačný pobyt.
Jaké vybavení nabízí La Nuova Corte Rooms?
Hosté si mohou užít řadu vybavení navržených pro pohodlí a pohodlí, včetně streamovacích služeb pro zábavu a vyhrazené jídelny v rámci jejich ubytování. Hotel nabízí také placené soukromé parkoviště a personál recepce hovoří plynně anglicky, španělsky a italsky, aby hostům pomohl.
Jaké atrakce se nacházejí v okolí zařízení La Nuova Corte Rooms?
La Nuova Corte Rooms se může pochlubit blízkostí několika klíčových veronských atrakcí. Verona Arena je 8 minut chůze od hotelu, náměstí Piazza Bra je jen 700 metrů od hotelu a k muzeu Castelvecchio dojdete za 4 minuty. Přístupný je také zábavní park Gardaland, který se nachází 31 km daleko.
Je La Nuova Corte Rooms vhodný pro rodiny?
Ano, La Nuova Corte Rooms je vhodný pro rodiny a nabízí vyhrazené rodinné pokoje. Zahrnutí kuchyňských koutů, soukromých koupelen a balkonů v každém pokoji poskytuje praktické vybavení pro rodinné pobyty. Díky své centrální poloze je také vhodný pro přístup k rodinným atrakcím ve Veroně a širší oblasti jezera Garda.
Nabízí La Nuova Corte Rooms možnost parkování?
Ano, hotel La Nuova Corte Rooms poskytuje pohodlí placeného soukromého parkování na místě. To je významná výhoda pro hosty cestující autem, protože nabízí bezpečné a dostupné parkování přímo u objektu v centru města.
Jaké jsou typické časy přihlášení a odhlášení?
I když konkrétní časy přihlášení a odhlášení nejsou v poskytnutých informacích podrobně uvedeny, hostům se obecně doporučuje, aby si tyto údaje před příjezdem potvrdili přímo u La Nuova Corte Rooms, aby byl zajištěn hladký a dobře naplánovaný pobyt. Standardní check-in je obvykle odpoledne, s check-outem pozdě ráno.

Statistiky návštěvníků

6 420 hostů navštívilo La Nuova Corte Rooms za posledních 365 dní, s průměrem 17,6 návštěv za den a vrcholem 711 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Nejčastěji navštěvující národnosti La Nuova Corte Rooms

Německo
Itálie
Nizozemsko
Rakousko
Anglie
Švýcarsko
Belgie
Polsko
Rusko
Singapur
Čína
Statistiky v reálném čase, AI boti a webové prohlídavky jsou filtrovány — data odráżejí pouze skutečné lidské návštěvy — aktualizováno 2. každého měsíce · V14

Zkontrolováno redakčním týmem Gardalake.com
Odborníci na jezero Garda od roku 1988

🏨 Majitel nebo manažer La Nuova Corte Rooms?

Zobrazit statistiky

GardaLake.com

Hotely Lago di Garda & Průvodce

Informace, aktualizace a partnerství: [email protected]

© 1997–2026 Gardalake.com

La Nuova Corte Rooms - Verona

Bed and Breakfast
La Nuova Corte Rooms - bed and breakfast in Verona, Lake Garda, Italy

La Nuova Corte Rooms je ubytovací podnik v centru Verony, který nabízí pohodlné rodinné pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, ideální pro objevování historického centra města a jeho ikonických atrakcí. Tato centrálně umístěná nemovitost poskytuje hostům pohodlný přístup k nejslavnějším památkám Verony a zajišťuje bohatý kulturní zážitek přímo z jejich prahu. Strategická poloha v srdci centra Verony znamená, že klíčová místa jsou snadno dosažitelná pěšky, což z něj činí vynikající volbu pro návštěvníky, kteří se chtějí ponořit do pulzující atmosféry města.

Hosté ubytovaní v La Nuova Corte Rooms se ocitnou jen 8 minut chůze od historické veronské arény, 700 metrů chůze od rušného náměstí Piazza Bra a pouhé 4 minuty chůze od působivého muzea Castelvecchio. Ubytování je navrženo s ohledem na pohodlí a praktičnost a zahrnuje rodinné pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Každý pokoj má také další pohodlí, jako je kuchyňský kout, soukromý balkon a terasa, které hostům poskytují relaxační prostor k odpočinku po dni stráveném prohlídkou. Tato zařízení s vlastním stravováním nabízejí flexibilitu pro stravování, stravování rodinám i nezávislým cestovatelům.

Kromě dobře vybavených pokojů nabízí hotel další vybavení pro zpříjemnění pobytu, včetně přístupu ke streamovacím službám pro zábavu a vyhrazené jídelně. Pro ty, kteří cestují autem, je k dispozici placené soukromé parkoviště, což je cenná funkce v centru města. Personál recepce ovládá angličtinu, španělštinu a italštinu, což zajišťuje jasnou komunikaci a užitečnou pomoc pro různé mezinárodní hosty. La Nuova Corte Rooms se nachází v srdci Verony a slouží také jako výhodná základna pro objevování širšího regionu Gardského jezera s atrakcemi, jako je oblíbený zábavní park Gardaland vzdálený pouhých 31 km a nabízí směs kulturních městských zážitků a volnočasových příležitostí. Tento ubytovací podnik poskytuje praktickou a pohodlnou domácí základnu pro objevování Verony a jejích přilehlých oblastí.

Často kladené otázky — La Nuova Corte Rooms

Kde se La Nuova Corte Rooms ve Veroně nachází?
La Nuova Corte Rooms má centrální polohu v srdci centra Verony a hostům poskytuje výjimečné pohodlí. Tato vynikající poloha nabízí snadný pěší přístup k mnoha nejznámějším atrakcím Verony, díky čemuž budete jádrem kulturní a historické nabídky města.
Jaký typ ubytování je k dispozici v ubytování La Nuova Corte Rooms?
Nemovitost nabízí pohodlné rodinné pokoje, každý s vlastní koupelnou, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Pro větší pohodlí je každý pokoj vybaven kuchyňským koutem, soukromým balkonem a terasou, což hostům při objevování Verony poskytuje relaxační a soběstačný pobyt.
Jaké vybavení nabízí La Nuova Corte Rooms?
Hosté si mohou užít řadu vybavení navržených pro pohodlí a pohodlí, včetně streamovacích služeb pro zábavu a vyhrazené jídelny v rámci jejich ubytování. Hotel nabízí také placené soukromé parkoviště a personál recepce hovoří plynně anglicky, španělsky a italsky, aby hostům pomohl.
Jaké atrakce se nacházejí v okolí zařízení La Nuova Corte Rooms?
La Nuova Corte Rooms se může pochlubit blízkostí několika klíčových veronských atrakcí. Verona Arena je 8 minut chůze od hotelu, náměstí Piazza Bra je jen 700 metrů od hotelu a k muzeu Castelvecchio dojdete za 4 minuty. Přístupný je také zábavní park Gardaland, který se nachází 31 km daleko.
Je La Nuova Corte Rooms vhodný pro rodiny?
Ano, La Nuova Corte Rooms je vhodný pro rodiny a nabízí vyhrazené rodinné pokoje. Zahrnutí kuchyňských koutů, soukromých koupelen a balkonů v každém pokoji poskytuje praktické vybavení pro rodinné pobyty. Díky své centrální poloze je také vhodný pro přístup k rodinným atrakcím ve Veroně a širší oblasti jezera Garda.
Nabízí La Nuova Corte Rooms možnost parkování?
Ano, hotel La Nuova Corte Rooms poskytuje pohodlí placeného soukromého parkování na místě. To je významná výhoda pro hosty cestující autem, protože nabízí bezpečné a dostupné parkování přímo u objektu v centru města.
Jaké jsou typické časy přihlášení a odhlášení?
I když konkrétní časy přihlášení a odhlášení nejsou v poskytnutých informacích podrobně uvedeny, hostům se obecně doporučuje, aby si tyto údaje před příjezdem potvrdili přímo u La Nuova Corte Rooms, aby byl zajištěn hladký a dobře naplánovaný pobyt. Standardní check-in je obvykle odpoledne, s check-outem pozdě ráno.
Reviewed by the Gardalake.com editorial team — Local travel experts since 1988.

Poloha a kontakt

La Nuova Corte Rooms
23 Via Sant'Antonio
Verona (VR)
Itálie
Website

Služby a vybavení

Free WiFi
Parking
Air Conditioning
Terrace

Okolní atrakce

Parco Giardino Sigurtà 29 km
Movieland Park 31 km
Caneva Aquapark 32 km
Gardaland 32 km
Grotte di Catullo 40 km
Mantova 46 km
Funivia Monte Baldo 63 km
Il Vittoriale 66 km
Brescia 70 km
Cascate del Varone 85 km
Trento 99 km
Rezervujte hned
🏨

Are you the owner or manager of La Nuova Corte Rooms?

Spravujte svůj záznam a sledujte své návštěvníky

6 420 hostů navštívilo La Nuova Corte Rooms za posledních 365 dní, s průměrem 17,6 návštěv za den a vrcholem 711 v Apr 2026 z toho 97% Desktop a 3% Mobil.

Německo
Itálie
Nizozemsko
Rakousko
Anglie
Švýcarsko
Belgie
Polsko
Rusko
Singapur
Čína

Statistiky v reálném čase, AI boti a webové prohlídavky jsou filtrovány — data odráżejí pouze skutečné lidské návštěvy — aktualizováno 2. každého měsíce · V14