Centomiglia Garda je najznámejší talianskej pobrežnej jachta závod, Rozhodne dobre známe po celom svete! Šesťdesiat dve vydania pre závod je druh záznamu. Centomiglia je pravdepodobne najlepší spôsob, ako ukázať celý svet nádherné modré vody jazera Garda. Pokiaľ ide o históriu Centomiglia, the first Centomiglia organised by the Circolo Vela Gargnano took place in 1951. It is the tour of Lake Garda and its name recalls the “Mille Miglia” motor race, a rovnako ako v tejto súťaži, Každý má možnosť zúčastniť. Prvá súťaž píly 17 Lode na začiatku. V nasledujúcich rokoch, najpodivnejšie, rôzne a veľmi rýchle člny sa zúčastnili súťaže jazera Lago di Garda. Súťažiaci vyhral olympijské lode ako "5,50" Si. Meter a "Star" , "Tornádo", rýchle člny ako "Renjollen" a oceánskych lodí, ako 1a IOR "Guia" Giorgia Falck, ktorý získal v roku 1971. Od polovice sedemdesiatych rokov to bolo "Classe Libera", ktorá zvíťazila. To je nová trieda, ktorá začala až s "Style" Centomiglia. Talianska loď "Cassiopea" patriaci do Franco Nocivelli vyhral štyrikrát, s talianskou posádkou, zatiaľ čo nemecká loď "Quartas" skippered Sepp Hössa, Bludný Holanďan majster sveta, odsekol.. Kým zo Švajčiarska olympijský víťaz Noverraz plavil Centomiglia. V osemdesiatych rokoch, "Super-ľahký" model., vytvoril Bruce Farr bol veľmi populárny pri jazere Lago di Garda; architekt z Nového Zélandu, ktorý je ten, kto sa dialo navrhovaní veľmi rýchle plachetnice, ako je ten, ktorý vyhral posledný "Round the World". Medzi veliteľom ktorých mená bola spojená s Centomiglia sú, rovnako ako už bolo uvedené, Falck (víťaz v dvoch prípadoch) , neskoro bedákal prezident Svetovej federácie plachtenie, Beppe Croce; Švajčiarska bratia Fehlmann, niekoľkokrát protagonisti v rámci kola rokovaní Svetovej Race, Flavio Scala 12 meter majster sveta americký pohár; olympijský víťaz Fabio Albarella, a talianski námorníci Mario Celon, Luca Santella a Giorgio Zuccoli ; Nemecký šampión a sveta vicemajster Star triedy Werner Fritz; Predseda Circolo Vela Gargnano, Andrea Damiani, štyrikrát víťazom, a trikrát víťaz slovinskej Dusan PUH. V priebehu rokov, lode prišli súťažiť v Centomiglia postavená špeciálne vyhrať preteky, a týchto lodí pochádza vyškolení velitelia čo najlepšie. Prvý víkend v septembri pri jazere Lago di Garda je epická plachetnici pretekárske divadlo, kde sa koná najprestížnejšia a veľkolepé preteky na svete v sladkej vode. 62. Centomiglia Race (oboplávanie celej jazero Garda v septembri 8 a 9) a ďalšie regaty ako 46. Riccardo Gorla Trophy, the 50 Miles (Septembra 2), závod MultiCento a Cento ľudia, závod pre terapiu plavby projektov a paralympijských flotilami, a konečne “Childrenwincup” v 22. a 23. septembra, sú len niektoré z mnohých závodov na programe, ktorý Circolo Vela Gargnano Yacht Club pripravuje.

Rezervácia ubytovania pri jazere Lago di Garda

Kliknite na odkaz nižšie nájsť, vybrať a rezervovať ubytovanie v tejto obci na túto udalosť alebo na inom mieste pri jazere Lago di Garda.