Centomiglia Garda je nejznámější italské pobřežní jachta závod, Rozhodně dobře známé po celém světě! Šedesát dvě vydání pro závod je druh záznamu. Centomiglia je pravděpodobně nejlepší způsob, jak ukázat celému světu nádherné modré vody jezera Garda. Pokud jde o historii Centomiglia, První Centomiglia pořádá Circolo Vela Gargnano se konala v 1951. Je to prohlídka jezera Lago di Garda a jeho název připomíná "Mille Miglia" motoru závod, a stejně jako v této soutěži, Každý má možnost zúčastnit. První soutěž pily 17 Lodě na začátku. V následujících letech, nejpodivnější, různé a velmi rychlé čluny se zúčastnili soutěže jezera Lago di Garda. Soutěžící vyhrál olympijské lodě jako "5,50" Si. Metr a "Star" , "Tornádo", rychlé čluny jako "Renjollen" a oceánských lodí, jako 1a IOR "Guia" Giorgia Falck, který získal v roce 1971. Od poloviny sedmdesátých let to bylo "Classe Libera", která zvítězila. To je nová třída, která začala až s "Style" Centomiglia. Italská loď "Cassiopea" patřící do Franco Nocivelli vyhrál čtyřikrát, s italskou posádkou, zatímco německá loď "Quartas" skippered Sepp Hösse, Bludný Holanďan mistr světa, odsekl.. Zatímco ze Švýcarska olympijský vítěz Noverraz plavil Centomiglia. V osmdesátých letech, "super-Leggero" model., vytvořil Bruce Farr byl velmi populární u jezera Lago di Garda; architekt z Nového Zélandu, který je ten, kdo se chystá na navrhování velmi rychlé plachetnice, jako je ten, který vyhrál poslední "Round The World". Mezi velitele, jejichž názvy jsou spojeny s Centomiglia jsou, stejně jako již bylo uvedeno Falck (vítěz ve dvou případech) , pozdně bědoval prezident Světové federace plachtění, Beppe Croce; Švýcarská bratři Fehlmann, několikrát protagonisté v rámci kola jednání Světové Race, Flavio Scala 12 metr mistr světa americký pohár; olympijský vítěz Fabio Albarelli, a italští námořníci Mario Celon, Luca Santella a Giorgio Zuccoli ; Champion německé a vicemistr světa ve třídě hvězda Werner Fritz; Předseda Circolo Vela Gargnano, Andrea Damiani, čtyřikrát vítězem, a třikrát vítězem Slovinský Dušan Puh. V průběhu let, lodě přijeli soutěžit v Centomiglia postavena speciálně vyhrát závod, a těchto lodí pochází vyškolení velitelé co nejlépe. První víkend v září u jezera Lago di Garda je epická plachetnici závodní divadlo, kde se koná nejprestižnější a velkolepé závod na světě ve sladké vodě. 62. Centomiglia Race (obeplutí celé jezero Garda v září 8 a 9) a další regaty jako 46. Riccardo Gorla Trophy, the 50 Miles (Září 2), závod MultiCento a Cento lidé, závod pro terapii plavby projektů a paralympijských loďstvy, a konečně “Childrenwincup” ve 22. a 23. září, jsou jen některé z mnoha závodů na programu, který Circolo Vela Gargnano Yacht Club připravuje.

Rezervace ubytování u jezera Lago di Garda

Klikněte na odkaz níže najít, vybrat a rezervovat ubytování v této obci na tuto událost nebo na jiném místě u jezera Lago di Garda.